The Witcher 3 izdvojena tema

poruka: 6.114
|
čitano: 920.330
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Re: The Witcher 3
Arctic Skies kaže...

166.6 sati utroseno zajedno sa ekspanzijama. Ne znam. Evo bas ne znam sta napisat.

Najblize nesto sto mi je na umu je nesto kao dobra knjiga koju ne zelis da zavrsi.

Zavrsio sam prije nekih 10ak dana i od tada nista od igara nisam upalio. Apsolutno me neprivlaci.

Znam da kasnim godinama u odnosu na ostale sto su ovo odigrali, no et to je moje kasno i skromno iskustvo. 

I neka praznina. 

Tako nekako.

cca mjesec dana nisam ništa upalio nakon TW3 prelaska.

4 godine
offline
The Witcher 3

Mozda se upali Civ VI il tak nesto, gdje nema price. Bas je osjecaj bezvezan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
The Witcher 3

Ništa od HD upgrade-a do daljnjeg:

 

"We have decided to have our in-house development team conduct the remaining work on the next-gen version of The Witcher 3: Wild Hunt.

 We are currently evaluating the scope of work to be done and thus have to postpone Q2 release until further notice.

 We'll update you as soon as we can. Thank you for your understanding."

 

https://twitter.com/witchergame/status/1514285274553008135?cxt=HHwWjoCy5eSb6YMqAAAA

 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: The Witcher 3
Arctic Skies kaže...

166.6 sati utroseno zajedno sa ekspanzijama. Ne znam. Evo bas ne znam sta napisat.

Najblize nesto sto mi je na umu je nesto kao dobra knjiga koju ne zelis da zavrsi.

Zavrsio sam prije nekih 10ak dana i od tada nista od igara nisam upalio. Apsolutno me neprivlaci.

Znam da kasnim godinama u odnosu na ostale sto su ovo odigrali, no et to je moje kasno i skromno iskustvo. 

I neka praznina. 

Tako nekako.

 
Meni je to trajalo puno duze,ali igrao sam W3 na first day releaseu pa su nakon koliko vec mjeseci izasle expanzije i koja je to tek uzivancija bila ocekujes neki mozda ok DLC kad ono Witcher 4 i ljepote nove mape arhikteture,vampira i ostalih avantura.
Za W3 uvijek kazem da je to buducnost gaminga gdje dobijes i fanasticnu igru,knjigu i interaktivni film idealan mix meni osobno za SP igre.

A moja preporuka iako su ovo potpuno razlicite igre tj razlicit stil RPGa ili cega vec.... ali mene su zadivile i uzivao sam u njima kao u W3 sto sam uzivao.


BloodBorne


Zelda Botw


Elden Ring.


11 godina
offline
The Witcher 3

Uhh kad ce vise taj bloodborne na pc

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: The Witcher 3
GSP kaže...

Uhh kad ce vise taj bloodborne na pc

 
Rado i odmah bi platio 60eura za bloodborne na PCu samo malo texture updejtati i da je na smooth 60FPSa bilo bi ljepota,ali nazalost ako nije do sada ni najavljen mislim da nikada nece ni izaci.
Ali nikada nisam igrao igru da mi se toliko zavukla pod kozu,atmosfera i setting su nesto nevidjeno. 

9 godina
offline
Re: The Witcher 3
Wack kaže...
GSP kaže...

Uhh kad ce vise taj bloodborne na pc

 
Rado i odmah bi platio 60eura za bloodborne na PCu samo malo texture updejtati i da je na smooth 60FPSa bilo bi ljepota,ali nazalost ako nije do sada ni najavljen mislim da nikada nece ni izaci.
Ali nikada nisam igrao igru da mi se toliko zavukla pod kozu,atmosfera i setting su nesto nevidjeno. 

 

najveća nesreća u povijesti gaminga je što Bloodborne nije izašao u punoj slavi na PC, sa 60 fpsa i 4K, dao bi 100 eura iste sekunde.

3 godine
neaktivan
offline
The Witcher 3

Sedam godina... 

 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
The Witcher 3

Nakon dužeg vremena opet prelazim trojku,
Najednom uočavam sve ove oglasne kućice po kvartu :)
(ZG, Črnomerec)

Moj PC  
16 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: The Witcher 3
Krx kaže...

Nakon dužeg vremena opet prelazim trojku,
Najednom uočavam sve ove oglasne kućice po kvartu :)
(ZG, Črnomerec)

 Ugovor o otpadu pretvorio se u traganje za zločestim trolom

14 godina
offline
The Witcher 3

Nakon skoro 7 godina i tri playthrougha tek sada igram Blood and Wine.
Iako sam ga kupio čim je izašao, čuvao sam taj DLC za trenutak kada će se poklopiti višak vremena i nova grafa tako da na 34'' sve radi bez trzanja na Utra postavkama.
I eto - trenutak je došao.
Poput boce odležalog vina iz Toussaintskog podruma, polako cuclam DLC i besramno uživam u svakoj bojom nabrijanoj travčici i kamenu.

Moj PC  
21 0 hvala 0
15 godina
offline
The Witcher 3

Jel igra itko na Nintendo Switchu? Imam priliku povoljno kupiti Switch, nisam posjedovao konzolu otkako je PS2, i tek nekoliko puta igrao nesto na PSP-u.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: The Witcher 3
Krx kaže...

Nakon skoro 7 godina i tri playthrougha tek sada igram Blood and Wine.
Iako sam ga kupio čim je izašao, čuvao sam taj DLC za trenutak kada će se poklopiti višak vremena i nova grafa tako da na 34'' sve radi bez trzanja na Utra postavkama.
I eto - trenutak je došao.
Poput boce odležalog vina iz Toussaintskog podruma, polako cuclam DLC i besramno uživam u svakoj bojom nabrijanoj travčici i kamenu.

 Najbolja igra svih vremena meni, ne DLC nego igrertina blood and wine

3 godine
neaktivan
offline
The Witcher 3

Ja još uvek čekam da se pojavi bolja igra za mene. Hogwarts Legacy i Avowed (koji niko živi nije video ) su opasne pretnje ali Witcher je Witcher! Kod njega veličina, kvantitet i kvalitet idu zajedno te je verovatno to razlog zašto su ljudi opijeni. Igra koja se pamti zauvek! I ostaće jedinstvena! Još ako za par meseci konačno dođe next-gen update sa onim boljim rendering sistemom kojeg su se odrekli zbog hardvera u PS4/XBO, biće divno!

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
The Witcher 3

malo bi opet igrao witchera 3, nakon nekoliko godina. Odem na gog i vidim da imam taj običan w3 i w3 goty. Ako instaliram taj goty hoće mi se prenijeti sejvovi? 

 

A ako neće, koja je razlika? Mislim na onoj običnoj verziji sam imao sve dlcove i ekspanzije, to je valjda isto kao i goty? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
The Witcher 3

Do kraja godine bi trebala next gen verzija sa boljom grafikom te ray tracingom, čekam to pa se ide u novi prelazak, new game + naravno. Imam takav build sa mutacijama i Feline armorom da se šetam na Dead March. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
The Witcher 3

trenutno imam witcher 3 na steam-u, odigrao sam glavnu kampanju, sad bi htio kupiti ove dvije ekspanzije... vidio sam da GOTY preko GOG-a kosta 10 eura, jel moguce prebaciti sav progress sa steam-a na gog?
ty

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: The Witcher 3
Blade18 kaže...

trenutno imam witcher 3 na steam-u, odigrao sam glavnu kampanju, sad bi htio kupiti ove dvije ekspanzije... vidio sam da GOTY preko GOG-a kosta 10 eura, jel moguce prebaciti sav progress sa steam-a na gog?
ty

 Ovdje imaš odgovor: https://www.reddit.com/r/Steam/comments/7d4sf7/is_it_possible_to_transfer_save_from_gog_to_steam/

Ali uglavnom može se.

15 godina
offline
Re: The Witcher 3

Hvala, isprobao sam, apsolutno nista nije trebalo napraviti, cim se igra instalirala, kad sam pokrenuo odmah mi je napisalo da imam ekspanzije, kad sam usao u igru javilo mi je da mogu poceti pratiti quest za ekspanziju... vrh :D 

11 godina
offline
The Witcher 3

Ako hocete bas sad ispocetka obavezno ovaj mod

 

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1021/

 

10 gb ljepsih textura.i dan danas meni uz ac unity najljepsi svijet ikad napravljen, pogotovo blood and wine

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.9.2022 17:59 (GSP).
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
The Witcher 3

Često se sjetim ove pjesme, nekad si ju pustim za dobro jutro... Prekrasna igra.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2022 11:16 (It'sMe932).
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
The Witcher 3

Moj favorit je ova ;)

 

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
The Witcher 3

Totalni OT što se tiče Witchera, ali meni nenadjebivo što se tiče mjuze inspirirane Skyrimom:


 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
The Witcher 3

...

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2022 22:38 (Dragonbane).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
The Witcher 3
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.10.2022 20:12 (Dragonbane).
 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: The Witcher 3
Dragonbane kaže...

Odlično!! Ja, zapravo, sam samo za ovo i navijao... Koji kurac će remake 3-ce kad igra i dan danas jebeno izgleda, ili nove trilogije. Nek ovu igru dignu na današnji novo grafike i igrivosti pa nek i nove generacije vide kako je zapravo to sve počelo. Meni je jedinica najdraža, najtmurnija i Geralt je teški metal madafaka.

Sve Vas Volim
9 godina
offline
The Witcher 3

 

e to je genijalna igra koja zaslužuje remake i kojem se iskreno radujem. Koliko god da je dobra nije ni za to vrijeme imala sjajno rješenu borbu, tako da kada to srede to će biti igra da se usereš.

 

nezapamćena atmosfera, odlični likovi i priča, tu igru sam gutao, sve me je zanimalo, ali ono što je bilo najbolje je kako je sam gameplay utjecao na priču, dakle ako nešto nisi učinio ili pronašao priče ide u drugom smjeru, ako ne pronađeš dokaze za nešto što se dogodilo neprijatelj će te uhvatiti u zasjedi, nespremnog i takve fore. Nešto što si napravio ranije te ugrize za dupe kasnije, ali na pravi način, tako da baš upadneš u zafrknutu situaciju i sam osjetiš posljedice odluke. Witcher 3 je bio super, ali to da posljedice tvoje odluke snosi neki radnom NPC ili neko random selo mene baš i ne dira, fućka mi se za to. 

 

W1 je bio genijalan i velika je šteta što developeri nisu tu pokupili mnoge ideje za kasnije

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: The Witcher 3
GSP kaže...

Ako hocete bas sad ispocetka obavezno ovaj mod

 

https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1021/

 

10 gb ljepsih textura.i dan danas meni uz ac unity najljepsi svijet ikad napravljen, pogotovo blood and wine

 

Jel radi na GOG verziji?

AMD Ryzen 3900X; asrock B450 Pro4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; Nvidia GeForce Palit 2080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
11 godina
offline
The Witcher 3

naravno

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
The Witcher 3

Super, bas uzeo na akciji za 9.99 pa da pogledamo malo :)

AMD Ryzen 3900X; asrock B450 Pro4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; Nvidia GeForce Palit 2080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice