Star Citizen izdvojena tema

poruka: 4.777
|
čitano: 765.110
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
15 godina
offline
Star Citizen

Star Citizen me uvijek podsjeti na onu staru japansku poslovicu.

 

" Sreća je put, a ne odredište."

Sreća je put, a ne odredište.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Star Citizen
Space kaže...
Kamo sreće da su radili kao Elite, x4. Element po element, a ne 16 stvari odjednom od kojih svaka ima 1000 bugova.

CR je izradi SC-a prstupio isto kao netko ko bi proizvodnji automobila pristupio na način da bi nakon izrade osnovnog prototipa krenuo prvo dizajnirati i konstruirati sve šarafe na autu. Pa gume, pa ventile, pa zračnice, pa felge, kočnice, osovine, amortizere, kablove, žarne niti u sijalicama, pa smjese plastike u LEDicama kojima je zamijenio klasične sijalice, itd.
Najviše vremena i novaca je potrošio na hrpetinu detalja, kozmetike i marketing a najmanje na sadržaj i engine. Sve je napravio naopako.

A onda je skužio da može fino živit od prodaje nepostojećih brodova, ako nastavi draškanje jaja i bacanje blinga u oči žanra željnim korisnicima.

Pa je napravio donekle igrivi demo i nastavio feature creeping i pretumbavanje demoa, uz minimalno dodavanje uporabljivih feturea i sadržaja.

U međuvremenu je dogurao do statusa u kojemu je SC-sada.

Ako na raspolaganju ima dovoljno vremena,

postoji vjerojatnost da će majmun slučajnim nabijanjem po pisaćoj mašini nakuckati cijelog Shakespearea. :)

10 godina
offline
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Star Citizen

 

Haman je inflacija i u imaginarnom svemiru! Prije samo 5g je kostalo 27.000 blijedunjavih ojra, pardon, samo dolarcica zelenih, masnih. 

Jebote.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.1.2024 0:48 (Arctic Skies).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Star Citizen

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr | XBox: VandaLpr
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Star Citizen

Elite Dangerous se pridružila Star Citizenu u prodavanju brodova za pravi cash. :)

https://forum.bug.hr/forum/post/pc-igre/elite-dangerous/6752614.aspx

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Star Citizen

Čekao sam da netko nešto pametno posta ovdje, čak sam prestao sa svojim jednogodišnjim "is it finished yet?" osvrtom, ali nikako da se nešto desi... 5 postova u godinu dana, od kojih je jedan da Elite Dangerous prodaje brodove za pare... zašto je ovo još uvijek sticky?

 

FYI, osvrt na redditu.... lsami donesite zaključke.

 

Čitirat ću samo jedan komentar:

 

"

The good old days of the Original Backers (tm). They told me all about it! Back in those days, all you could do was look at your real-money purchased ships in a hangar. They still threw all their money at it back then. Some people just want to believe Chris Roberts sooo badly that they're willing to give their paychecks to Chris so that he can buy another yacht!

I've also heard of the ponzi scheme that is the gray market ship sales. People literally "invest" into time-limited ships and paintjobs and LTI (lifetime insurance) packages, and then resell them for a profit to other suckers believers, which is money that they then promptly "invest" into another ship.

The suckers who pay a $2000 markup on a $1000 digital ship are then super thankful that someone did them a "huge favor" because that ship will be "worth a lot" when the game finally releases, which they've convinced themselves is when money will finally become "extremely hard to get" in-game, where it will take "months" to grind for ships and where ship claims and insurance will be super expensive. So they're simply buying these extremely buggy digital ships (with pretty colors!) in preparation for that day! "It's an investment!"

It's like some kind of pyramid scheme cult of believers and grifters.

"

 

, te odgovor na njega:

 

"

Your comment reminded me of Shroud of the Avatar, Richard Garriot''s attempt to get back into online games after Ultima. People bought castles for thousands and thousands, before the game even launched.

There was a YouTube video posted recently of someone logging in to see how it was, years later. Empty world, huge castles and homes everywhere. A ghost town of some of the most expensive real estate online. It never took off, but is still being updated. A truly sad story. A cautionary one as well.

"

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice