Sekiro: Shadows Die Twice

poruka: 358
|
čitano: 84.578
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Cansee kaže...

ti vjerojatno igraš na kompu jel? mislim da je to još teže, mislim da takva igra bolje odgovara za joystick

PC al imam kontroler...

11 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Sekiro mi je vrhunska igra, al najlošija Fromova dosad šta san odigra. Nije lore tolko dubok ko u Bloodborneu i Soulsima iako je gameplay vrhunski.  Trenutno mi je ostalo još samo maxat prostethicse i platina pada

Not funny dude
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
TKScump kaže...

Sekiro mi je vrhunska igra, al najlošija Fromova dosad šta san odigra. Nije lore tolko dubok ko u Bloodborneu i Soulsima iako je gameplay vrhunski.  Trenutno mi je ostalo još samo maxat prostethicse i platina pada

 Pa meni je zbog jednostavne priče to njihova najbolje igra haha ali dobro ukusi se razlikuju :)

 

 

Meni definitivno najteži boss je bio onaj bik, popizdio sam, ubio me valjda 50 puta. Trenutno sam na Owl bossu i baš guštam.

Koristite blage riječi i jake argumente
8 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
TKScump kaže...

Sekiro mi je vrhunska igra, al najlošija Fromova dosad šta san odigra. Nije lore tolko dubok ko u Bloodborneu i Soulsima iako je gameplay vrhunski.  Trenutno mi je ostalo još samo maxat prostethicse i platina pada

 Meni je pak Dark Souls 2 daleko najlosijla

6 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Ja sam riješio igru preko ljeta, uzduž i poprijeko. Ostao mi je 1 achivment samo i to onaj gdje moraš sve skillove imati otključane, za to se mora farmati jako puno XP i nije mi se to jednostavno dalo, za prosthetic tool upgrade achivment sam igru morao riješiti dva puta. Jednom sam odigrao igru sa bad endingom, jednom sa good endingom. Owl (father) onaj sa kojim se boriš u Hirata Estate je stvarno zahtjevan i težak protivnik, ne moraš se sa njim boriti on je optional ali za achivment ga moraš pobjediti. Ali daleko najgori protivnik je Ishin The Sword Saint to se igralo 2 dana 

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Razmisljam o nabavci ove igre pa me zanima par stvari.Da li je igra toliko uzasno teska i frustrirajuća?Kakva je po pitanju gameplaya,kakav je level dizajn(da li se lokacije razlikuju jedna od druge ili je sve u istom ,,stihu''),kakva je grafika (s kojom igrom bi ju usporedili na toj razini)?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
big_guy kaže...

Razmisljam o nabavci ove igre pa me zanima par stvari.Da li je igra toliko uzasno teska i frustrirajuća?Kakva je po pitanju gameplaya,kakav je level dizajn(da li se lokacije razlikuju jedna od druge ili je sve u istom ,,stihu''),kakva je grafika (s kojom igrom bi ju usporedili na toj razini)?

 big_guy

Ma najbolje da probaš jogurt verziju meni se jako sviđao BloodBorne iako je teška ovu sam probao kad je izašla i odustao sam.

Pa ako ti se sviđa kupi je.

9 godina
neaktivan
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

S obzirom da ima takav pc pod moj pc nevjerujem da je htio kupovati za tu platformu vec za ps4 jel Da može jogurt to bi najbolje bilo, ali igra nije skupa sad po blagdanima tako da i nije rizik. Što se tiče lokacija za mene su ok, nije to baš kao zeldi botw da ima svega i svačega ali je ok. Borba je vježba dakle na greškama moraš učiti malo ces i po yt pogledati kako pristupiti ali na kraju sve se svodi na pravilan deflect što je gogy7 govorio, mi koji smo prešli igru kada bi probali ng+ speedrunali bi je otprilike. Dakle vježba je ovdje najbitnija i da savladaš igrine mehanike.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Presao igru prije koji dan, bome sam se dobro namucio sa demon of hatred i final bossom. Potpuno zasluzeno igra 2019 godine. Sad sam na sto muka da li napokon probati Nioh ili na treci playtrough Bloodbornea 😁

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2020 13:22 (IvanDado).
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Nakon DS i Sekira meni osobno je Nioh "meh"
Al ima ljudi koji guštaju, ne znaš dok ne probaš
Moj PC  
2 1 hvala 1
10 godina
odjavljen
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Da, tog se i bojim. Trenutno ponovno prelazim Bloodborne, pa cu onda Nioh nakon toga. Bio je besplatan na PS + prije kojk mjesec, pa nema razloga da mu ne dam priliku iako ne ocekujem mnogo.
11 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Napokon rijesio Ori lady of the water,ispala mi je teza nego Lady Buterfly.

 

Prvo me Ori masakrirala da bih ju onda pobjedio mozda me jednom lupila u obadva health bara....

Puno su bossovi tezi nego u Demons ili Dark Souls,mozda je Bloodborne blizu ili jednak tezinom bossova.

Sto se tice world enemya tu je Sekiro mozda blazi nego ostale Souls igre.

Ali ok treba uzet u obzir da u Souls igrama mozemo odabrat klasu koja nam odgovara te summonat pomoc pa mi se mozda zato bossovi cine laksi.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2022 18:13 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
MEGATAMA kaže...

Napokon rijesio Ori lady of the water,ispala mi je teza nego Lady Buterfly.

 

Prvo me Ori masakrirala da bih ju onda pobjedio mozda me jednom lupila u obadva health bara....

Puno su bossovi tezi nego u Demons ili Dark Souls,mozda je Bloodborne blizu ili jednak tezinom bossova.

Sto se tice world enemya tu je Sekiro mozda blazi nego ostale Souls igre.

Ali ok treba uzet u obzir da u Souls igrama mozemo odabrat klasu koja nam odgovara te summonat pomoc pa mi se mozda zato bossovi cine laksi.

 

 Ma njoj (kao i svim ostalim bossevima) kad skuzis caku, postaje prejednostavna.

 

P.S. nije valjda da summonas u Soulsima?

11 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Tututuru kaže...
MEGATAMA kaže...

Napokon rijesio Ori lady of the water,ispala mi je teza nego Lady Buterfly.

 

Prvo me Ori masakrirala da bih ju onda pobjedio mozda me jednom lupila u obadva health bara....

Puno su bossovi tezi nego u Demons ili Dark Souls,mozda je Bloodborne blizu ili jednak tezinom bossova.

Sto se tice world enemya tu je Sekiro mozda blazi nego ostale Souls igre.

Ali ok treba uzet u obzir da u Souls igrama mozemo odabrat klasu koja nam odgovara te summonat pomoc pa mi se mozda zato bossovi cine laksi.

 

 Ma njoj (kao i svim ostalim bossevima) kad skuzis caku, postaje prejednostavna.

 

P.S. nije valjda da summonas u Soulsima?

Naravno da summonam i mene sumonaju,ne igram pirate pa imam online komponentu u svim tim igrama.

7 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
MEGATAMA kaže...
Tututuru kaže...
MEGATAMA kaže...

Napokon rijesio Ori lady of the water,ispala mi je teza nego Lady Buterfly.

 

Prvo me Ori masakrirala da bih ju onda pobjedio mozda me jednom lupila u obadva health bara....

Puno su bossovi tezi nego u Demons ili Dark Souls,mozda je Bloodborne blizu ili jednak tezinom bossova.

Sto se tice world enemya tu je Sekiro mozda blazi nego ostale Souls igre.

Ali ok treba uzet u obzir da u Souls igrama mozemo odabrat klasu koja nam odgovara te summonat pomoc pa mi se mozda zato bossovi cine laksi.

 

 Ma njoj (kao i svim ostalim bossevima) kad skuzis caku, postaje prejednostavna.

 

P.S. nije valjda da summonas u Soulsima?

Naravno da summonam i mene sumonaju,ne igram pirate pa imam online komponentu u svim tim igrama.

 Krivo sam se izrazija. Mislija sam na prvi prelazak igre. Imam i ja online komponentu, al se veliki gust izgubi kad se summona. Pa moras tog bossa prvi put sam pobjedit, koji je smisao inace..

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2022 21:16 (Tututuru).
11 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Tututuru kaže...
MEGATAMA kaže...
Tututuru kaže...
MEGATAMA kaže...

Napokon rijesio Ori lady of the water,ispala mi je teza nego Lady Buterfly.

 

Prvo me Ori masakrirala da bih ju onda pobjedio mozda me jednom lupila u obadva health bara....

Puno su bossovi tezi nego u Demons ili Dark Souls,mozda je Bloodborne blizu ili jednak tezinom bossova.

Sto se tice world enemya tu je Sekiro mozda blazi nego ostale Souls igre.

Ali ok treba uzet u obzir da u Souls igrama mozemo odabrat klasu koja nam odgovara te summonat pomoc pa mi se mozda zato bossovi cine laksi.

 

 Ma njoj (kao i svim ostalim bossevima) kad skuzis caku, postaje prejednostavna.

 

P.S. nije valjda da summonas u Soulsima?

Naravno da summonam i mene sumonaju,ne igram pirate pa imam online komponentu u svim tim igrama.

 Krivo sam se izrazija. Mislija sam na prvi prelazak igre. Imam i ja online komponentu, al se veliki gust izgubi kad se summona. Pa moras tog bossa prvi put sam pobjedit, koji je smisao inace..

Ja sam te bossove prvi put pobjedio prije 100 godina na Ps3 pa se ne sjecam sto sam solo a sto sam summonao.

Sad kad prolazim sve te igre..Demons remake,Dark remastered uvjek i summonam,zabavnije mi je tako.

Sad sam prosao Sekiro vise od polovice i kad njega finishiram bilo bi ljepo da mi se poklopi nekakav Ps5 upgrade za Bloodborne da i njega jos jednom.

Sve sam te igre prosao po minimalno 3-4 puta dok sam u originalni Dark Souls ulupao preko 800h na Ps3 i pc verziji.

10 godina
odjavljen
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Nikad prezaljeni Bloodborne FPS boost patch, ili cak remaster za PS5 i PC. Kad je PS5 dosao, bio sam uvjeren da ce raditi bolje, kad ono qurcina. Kad vidim da Xbox daje FPS boost za igre stare 15 godina sa 360 konzole, a mi ne mozemo dobiti nekakav patch za igru koja je po mnogima obiljezila PS4 konzolu dodje mi da zaplacem. 

PeTak
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Tututuru kaže...

Ma njoj (kao i svim ostalim bossevima) kad skuzis caku, postaje prejednostavna.

 A caka je da spamaš attack sve kod ne budu zlatne iskre od bloka, onda ti malo blokiraš pa tražiš otvorenje da spamaš attack.

 

Jedino možda bik i DoH odstupaju od te cake.

Say hello to my little friend
7 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Krunoo7 kaže...
Tututuru kaže...

Ma njoj (kao i svim ostalim bossevima) kad skuzis caku, postaje prejednostavna.

 A caka je da spamaš attack sve kod ne budu zlatne iskre od bloka, onda ti malo blokiraš pa tražiš otvorenje da spamaš attack.

 

Jedino možda bik i DoH odstupaju od te cake.

 Ne, nije to, al dobar pokusaj. Prosthetic toolsi ne postoje u igri? Mortal blade isto? Pa bas je Sekiro igra u kojoj ne mozes spammat attack.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2022 6:33 (Tututuru).
13 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
Tututuru kaže...

 Ne, nije to, al dobar pokusaj. Prosthetic toolsi ne postoje u igri? Mortal blade isto? Pa bas je Sekiro igra u kojoj ne mozes spammat attack.

 Mortal blade je najveći cheese u igrici, a prostheticse svako po potrebi nek koristi.

 

Inače, možeš spammat attack sve dok ne budu crvene iskre, onda ti moraš deflectat dok ne budu zlatne iskre pa možeš counter-attack.

Kolko znam, čak i one "periloius" napade možeš deflectat.

Pazi da postoji razlika između deflect i parry.

Say hello to my little friend
11 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Danas rijesio Monka i jos par bossova,sad rijesavam onoga na snjegu sto puca...falio mi udarac dva i zapnem u stijenu 🤣

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Sad vidim da u prijasnjem prolazu nisam pobjedio zadnjeg bossa kad sam igrao na PCu,sad sam rijesio old owl shinobia i rijesavam corrupted monka zadnju verziju i onda pretpostavljam dolazi glavni i kraj igre.

Nazalost moram rec da mi je ovo daleko najlosija From igra i tu uzimam u obzir sve souls igre i bloodborne,razlog je taj sto uopce nemam zelju igrat opet dok sam sve ostale From igre prosao vise puta i to cim sam zavrsio prvi prolaz krenuo bih opet.

Takodjer mi je dosadan ovaj jedan stil igre,enormno vise preferiram pristup klasama u souls igrama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Evo me na Genichiro Way of Tomoe,jos malo i gotovo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
MEGATAMA kaže...

Evo me na Genichiro Way of Tomoe,jos malo i gotovo.

 Jesi prešao Owla The Fathera u Hirati Estateu? Jesi prešao Demon of Hatreda? I na kraju krajeva Genichiro je tu samo sporedan lik, poslje njega ti slijedi prava zabava sa Ishinom, ima da te izubija kao budali dok ga ne pobjediš.

11 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...

Evo me na Genichiro Way of Tomoe,jos malo i gotovo.

 Jesi prešao Owla The Fathera u Hirati Estateu? Jesi prešao Demon of Hatreda? I na kraju krajeva Genichiro je tu samo sporedan lik, poslje njega ti slijedi prava zabava sa Ishinom, ima da te izubija kao budali dok ga ne pobjediš.

 Znaci Genichiro nije end boss....to je ovaj na livadi sa pocetka igre

 

EDIT

Prva forma Genichiro je lagan za Ishina moram skuzit taktiku,brz je i ima velik domet

 

Owla sam rijesio jucer i ispao je full lagan za Demon of Heatreda nisam siguran da sam na njega naletio....gdje se nalazi?

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.2.2022 15:00 (MEGATAMA).
9 godina
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice
MEGATAMA kaže...
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...

Evo me na Genichiro Way of Tomoe,jos malo i gotovo.

 Jesi prešao Owla The Fathera u Hirati Estateu? Jesi prešao Demon of Hatreda? I na kraju krajeva Genichiro je tu samo sporedan lik, poslje njega ti slijedi prava zabava sa Ishinom, ima da te izubija kao budali dok ga ne pobjediš.

 Znaci Genichiro nije end boss....to je ovaj na livadi sa pocetka igre

 

EDIT

Prva forma Genichiro je lagan za Ishina moram skuzit taktiku,brz je i ima velik domet

 

Owla sam rijesio jucer i ispao je full lagan za Demon of Heatreda nisam siguran da sam na njega naletio....gdje se nalazi?

 Nalazi se na samome početku igre tamo gdje počimaš u onom snijegu sa lijeve strane provjeri si to. A owla imaju dvojica Great Shinobi Owl, sa njim se boriš gore na tornju gdje i sa Genichirom, i imaš Owl The Father u hirata estateu gdje si se fajtao sa Lady Butterfly.

10 godina
odjavljen
offline
Re: Sekiro: Shadows Die Twice

Demon se nalazi u Ashina Outskirts. Mene je on cak i vise izjebao nego final boss.

PeTak
7 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Evo ti lista boss fightova. Ti ako si mislija da je Genichiro zadnji boss, prvi put kad si igra si propustija sigurno 15 ako ne i vise bosseva i minibosseva - Sekiro Shadows Die Twice Boss Guide (All Bosses) (powerpyx.com)

 

Takoder. evo ti lista zavrsetaka. Propustas dobre bosseve ako ne odigras svaki kraj - Endings | Sekiro Shadows Die Twice Wiki (fextralife.com),

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.2.2022 16:27 (Tututuru).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Sekiro: Shadows Die Twice

Igra se Sekiro na xboxu, prvi put i baš uživam. Sad mi je i malo žao jer mu nisam dao šansu ranije, ali morao bih igrati na PS4 u 30fps što bi sigurno smanjilo doživljaj.

 

Zasad mi ne izgleda ništa puno teže od ostalih FS igara, ali ubio sam samo lika na konju od bosseva, a on nije baš neki izazov. Sad krećem na Lady Butterfly, a na drugom "kraju" me čeka Genichiro pa ću nakon toga biti pametniji :). 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice