Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

poruka: 257
|
čitano: 80.094
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
The_K kaže...
fila2208 kaže...

Krenuo offline master ligu s onim paćenicima defaultnim na top player. Nevjerojatno, kud su za kurac, a protivnici odigravaju čudesa sa prosječnim timovima lol.

 

Jel igrao to tko ima kakvih wunderkidova za kupit early nebi li se pomogao, ne mogu nikako uhvatit pace ni shemu s njima.

 Igram ja sa Dinamom. Nisam kupovao bas wunderkindove jer nisam imao neku lovu a i Dinamo ima par mladih solidnih igraca. Vise ti se isplati otici na free agent i uzeti nekog kapitalca. Npr. ja sam ti tamo uzeo Sarra i Callejona. Igraci iz argentinske lige su ti jeftini imaju malu otkupnu klauzulu. 

 Ne bi želio kupovati one stare legendarne igrače šta se opet rađaju to mi je najveći debilizam ikad.
ma dinamo je još super, ovi deafaultni su užas, nikad lošij.,Uvijek sam s njima kretao, znali su se lijepo razvit, ali ovo je zbilja mučenje.

Ali ajde ima i tu gušta.

 

A da free agente i pickam, ali ubija me salary budget. Treba stisnut bar jednu sezonu, a upastu u prvu eventualno u drugoj sezoni, iz prve ja skidam kapu tko održi top 3 do kraj sezone.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Ja sam se malo vratio my clubu u 10 utakmica 9 pobjeda i jedan remi sa igračem koji ima rating 1400. Pogledajte ove utakmice molim vas, znači 6 1 dobijem lika koji ima 920 rating, onda sa 2 lika koji imaju 600 rating igram al pari. Doslovno se mučim. Hahaha, divizijama kad dobijem lika od 600 bodova poigram se sa njim. Ovdje lik od 600 bodova sve mu prolazi a meni nista... I onda jedva dobijem lol.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Jedino sto je gore od mycluba je sMECeDEJ.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Ja to izbjegavam na veliko spaja cijelo vrijeme sa Brazilom i Argentinom premda nema kontrole konekcije i regija, i onda  naravno lagometar radi cijelu utakmicu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Ja ne planiram nastavljati sa myclubom (makar za sad) jer mi jednostavno nema smisla igrati to sranje koje je puno takvih sranja da to nije realno. Odigram dnevno 2-3 u sezoni online i milina, bolji gameplay, manje laga, manje citera. Trenutno sam na 1030+ ali nebitan je skroz rejting jer od toga nemas nista. Ali da se uzivati u dobrom fudbalu u sezoni. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

2 turnira za legende od danas, počistio sam to odma, prvi pack Park J. Sung, i drugi pack najbolje moguće za mene, čekam ga od početka pesa, priredio sam čak scoute za njega kad dođe scout legend ali njega nikako pa nikako. I dobijem ga konačno za mene on i Crujff jedino što vrijedi iz tih Legend Packova, game changer... Znam i sam koliko se patim protiv Vieire kad igram, presjeca lopte bolesno, visok,brz defanzivno strašan... Najbolji DMF u igri daleko.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2021 7:18 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Danas krenem znam da moram vezati 10 pobjeda inače ništa od championa, i bum protivnik od punih 1748 poena, turčin neki lagerski, štekalo je sve 2 sekunde izgubim 3:2 padnem na 962, poslje toga vežem 5 pobjeda i vraćam se na visokih 986 bodova. Probati sutra vezati još 5 i mislim da imam champion, no 5 pobjeda je trnovit put kraj lagera,chitera, a i dosta dobrih igrača... I da Vieira je game changer pravi gušt ga je imati u ekipi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Pozdrav!

Kupio sam PES 2021 Season Update za ps4, prijatelj i ja smo pokusali igrati Master League-u zajedno protiv cpua ali nam izbacuje ovu poruku, da li netko zna kako rijesiti ovaj problem?

Zahvaljujem unaprijed! 🍻 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.2.2021 18:56 (SHLjIVA92).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

skinuo lite da probam my club malo.

 

Inače traži dugo igru, tj. jel samo korisnici litea ili su svi koji pes imaju u poolu igrača?

 

I zašto sve djeluje tako lagavo nekako...puno fluidnije je 1v1 versus nego ovo...

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

10 dana mi je trebalo da odigram 5 utakmica, onda znate koliko se veselim igranju my cluba :D, uspio sam Champion Badge je tu, 181 utakmica mi je trebala, sad dalje lagano i opušteno :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
BeLLicus kaže...

10 dana mi je trebalo da odigram 5 utakmica, onda znate koliko se veselim igranju my cluba :D, uspio sam Champion Badge je tu, 181 utakmica mi je trebala, sad dalje lagano i opušteno :)

 Bravo druze, 1000 rejting za 180 tekmi je dobar uspjeh. Ja sam malo pauziro sa pes-om jedno 20-ak dana zezali su me i gamepadi a sad nastavljam dalje da zaganjam 1300.

8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Ja prestao igrati, nesto nemam volje a ni zivaca na bacanje 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

@ruya,

izgleda da su vam na xboxu fixali void cheat, ima vijest od konamija a i raja kaze.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Što više igram ovo, malo master liga, malo online i najviše versus sa frendovima, vidim koliko je ovo degradiralo od prije.

Izgubljena je većina zabave, frustrirajuće je nekad natjerat igrača na ono što želiš jer se njemu ne da, nema strelicu,ili je krivo okrenut, ili si mora baš gurnut loptu previše, ili ne zna primit loptu itd sa ocjenama 90+, a spor i trom kao da je 70.

 

Igra se, sprdamo se, ali toliko su zeli zabavu iz ove igre i nastoje kopirat fifu, a ne kužim zašto.

 

Valjda će u 2022 znati to vratit ljudima

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
erminn kaže...

@ruya,

izgleda da su vam na xboxu fixali void cheat, ima vijest od konamija a i raja kaze.

 Kakav je to cheat?

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
ruya kaže...
erminn kaže...

@ruya,

izgleda da su vam na xboxu fixali void cheat, ima vijest od konamija a i raja kaze.

 Kakav je to cheat?

 Standardno prekidanje meca bez da dobijes poene ili lag cheat.

8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
erminn kaže...
ruya kaže...
erminn kaže...

@ruya,

izgleda da su vam na xboxu fixali void cheat, ima vijest od konamija a i raja kaze.

 Kakav je to cheat?

 Standardno prekidanje meca bez da dobijes poene ili lag cheat.

 Ajd hvala bogu, jer stvarno nije bilo fer, hajde da kao nekad se desi jednom u tipa dve nedelje, ali bas je cesto bilo. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Ma ne, odvikao sam se taman od ovog sranja i nerviranja, ne treba mi to. Dosta mi je jebenih skripti i u pesu i fifi. Aj reko da odigram koju nisam dugo, protivnik 1020 pobedim 3:0 lik sut nije imao na gol. Utakmica za petu pobedu u nizu protivnik 479 rejting, pobedi me 2:0, ja u jednom napadu stativu i precku... Ma daj nemoj me jebati 😂. Nema smisla nervirati se i igrati ovo majke mi. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Lp, posto sam novi u ovoj igrici , zanima me sto mi se najvise isplati igrati da bi skupljao coinse ili gp. S obzirom da sam pokupio sve my club coinse preko onih zadataka , kako dalje ih mogu dobivati s obzirom da jedino snjima mogu kupiti vecinu paketice te dali se isplati kupovati one agente od 25 000Gp

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
MaciStyle kaže...

Lp, posto sam novi u ovoj igrici , zanima me sto mi se najvise isplati igrati da bi skupljao coinse ili gp. S obzirom da sam pokupio sve my club coinse preko onih zadataka , kako dalje ih mogu dobivati s obzirom da jedino snjima mogu kupiti vecinu paketice te dali se isplati kupovati one agente od 25 000Gp

 Besplatno jedino preko matchday ali vrlo malo daju, 40 coinsa svaku 4. utakmicu u prosjeku, ili kad daju preko kampanja ali to je rijetko. Dobivas i 30-40 coinsa preko daily bonusa svakih 3-4 dana. Agente od 25k otvaraj samo collector box, nemoj onaj top agent.

10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Dostigao sam streak od 30 u myclub sto nije jednostavno u tom modu, idemo i dalje...

Evo i ekipice.

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
erminn kaže...

Dostigao sam streak od 30 u myclub sto nije jednostavno u tom modu, idemo i dalje...

Evo i ekipice.

 Svaka cast Ermine. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Nezz, vama svaka čast, sigurno je neko vrijeme zabavno, ali igrat tako da su svi 95+ i sve napucano...meni to nema neku čar kao kad u ML dižeš ekipu malo po malo i realnije rastu te padaju.

 

Nije mi se nikad kncept tog my cluba sviđao, ali dobro, vidim da je hit i da svi samo to igraju.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
fila2208 kaže...

Nezz, vama svaka čast, sigurno je neko vrijeme zabavno, ali igrat tako da su svi 95+ i sve napucano...meni to nema neku čar kao kad u ML dižeš ekipu malo po malo i realnije rastu te padaju.

 

Nije mi se nikad kncept tog my cluba sviđao, ali dobro, vidim da je hit i da svi samo to igraju.

 Ja sam ga poceo igrati jer sam godinama igrao ultimate team, ali da nema toliko skripte u samoj igri bilo bi to super. Ja nikad necu shvatiti kako cesto lakse izlazim na kraj sa igracima koji imaju rejting 1000+ nego ovi od 500-600. Cela igra je jako skriptovana a ponajvise ona peta utakmica ako vezes 4 pobede pa ona peta sto nosi najvise bodova, stvarno sam se svega nagledao.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
13 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
ruya kaže...
fila2208 kaže...

Nezz, vama svaka čast, sigurno je neko vrijeme zabavno, ali igrat tako da su svi 95+ i sve napucano...meni to nema neku čar kao kad u ML dižeš ekipu malo po malo i realnije rastu te padaju.

 

Nije mi se nikad kncept tog my cluba sviđao, ali dobro, vidim da je hit i da svi samo to igraju.

 Ja sam ga poceo igrati jer sam godinama igrao ultimate team, ali da nema toliko skripte u samoj igri bilo bi to super. Ja nikad necu shvatiti kako cesto lakse izlazim na kraj sa igracima koji imaju rejting 1000+ nego ovi od 500-600. Cela igra je jako skriptovana a ponajvise ona peta utakmica ako vezes 4 pobede pa ona peta sto nosi najvise bodova, stvarno sam se svega nagledao.

 ma brate skriptan je versus. Imam frenda kojeg nalupam žmirećki, a masu tekmi me dobije 0:1, a ja po 20 šuteva na gol.

 

Obe igre i fifa i pes su skriptirana smeća postala totalno. Pes je izgubio onu čar koju je imao nekad davno.

Fliperanje lopte, zabijanje igrača, neda mi prebacti igrača kojeg želim, namjerno loši šutevi i dodavanja, golmani uvijek imaju neke izljeve debilizma, suci posebno debilni, zaleđa suđena nerealno mm točn nekad, a nekad puštena maletene. Krivo puštanje prednosti, svaki pritisak na Ai u zoni 25m je odmah faul i njihov slobodnjak je gol ako ne znaš kontrolirati igrača...masu, ali masu jebenog sranja koje svaki iskusniji igrač brzo prozre.

 

Ali opet jebeš mu mater kad voliš opucati malo nogomet upališ to i naživciraš se kako spada.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
fila2208 kaže...
ruya kaže...
fila2208 kaže...

Nezz, vama svaka čast, sigurno je neko vrijeme zabavno, ali igrat tako da su svi 95+ i sve napucano...meni to nema neku čar kao kad u ML dižeš ekipu malo po malo i realnije rastu te padaju.

 

Nije mi se nikad kncept tog my cluba sviđao, ali dobro, vidim da je hit i da svi samo to igraju.

 Ja sam ga poceo igrati jer sam godinama igrao ultimate team, ali da nema toliko skripte u samoj igri bilo bi to super. Ja nikad necu shvatiti kako cesto lakse izlazim na kraj sa igracima koji imaju rejting 1000+ nego ovi od 500-600. Cela igra je jako skriptovana a ponajvise ona peta utakmica ako vezes 4 pobede pa ona peta sto nosi najvise bodova, stvarno sam se svega nagledao.

 ma brate skriptan je versus. Imam frenda kojeg nalupam žmirećki, a masu tekmi me dobije 0:1, a ja po 20 šuteva na gol.

 

Obe igre i fifa i pes su skriptirana smeća postala totalno. Pes je izgubio onu čar koju je imao nekad davno.

Fliperanje lopte, zabijanje igrača, neda mi prebacti igrača kojeg želim, namjerno loši šutevi i dodavanja, golmani uvijek imaju neke izljeve debilizma, suci posebno debilni, zaleđa suđena nerealno mm točn nekad, a nekad puštena maletene. Krivo puštanje prednosti, svaki pritisak na Ai u zoni 25m je odmah faul i njihov slobodnjak je gol ako ne znaš kontrolirati igrača...masu, ali masu jebenog sranja koje svaki iskusniji igrač brzo prozre.

 

Ali opet jebeš mu mater kad voliš opucati malo nogomet upališ to i naživciraš se kako spada.

 Bas tako, potpisujem svako slovo iz tvog posta. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
12 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update
fila2208 kaže...

Nezz, vama svaka čast, sigurno je neko vrijeme zabavno, ali igrat tako da su svi 95+ i sve napucano...meni to nema neku čar kao kad u ML dižeš ekipu malo po malo i realnije rastu te padaju.

 

Nije mi se nikad kncept tog my cluba sviđao, ali dobro, vidim da je hit i da svi samo to igraju.

 potpuno se slažem...nema većeg smeća u sportskim igricama kad se igra sa napucanim igračima ...

najljepše to izgleda kad se igra s onima najlošijima iz igrice...

13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Ma ajde svatko ima svoj gušt, ali kažem, igra, što je više igraš uviđaš koliko je loša. Koliko ima ti mana koje se tako gomilaju kako igraš više i više.

 

Odabreem odgovor pred novinarima da ću lako proći grupnu fazu tj. pobjediti u ligi prvaka.

 

Gent, Dinamo i Totenham. 

 

Gent i Dinamo jedva jedvice x izvučem, totenham me ubije 2:5.

 

Znači kao da igraš protiv nekog pro igrača, kombinacije i ono što oni izvode, što im sudac pušta i šta moji kreteni ne znaju, a imaju 85+ je žalosno.

 

Ali ajde, bit će bolji 2022 lol

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.3.2021 14:40 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Eto koliko su popravili na xboxu, vodim 1:0 konekcija stuca od prvog minuta i ako je 2 crtice signal bio, prekida se konekcija pri mom vodjstvu i pise mi poraz i minus 15 bodova 🤣. GOVNO OD IGRE!!! Ovo online je na nivou 2000. godine.

Daleko najgore pes online iskustvo koje sam imao je ovaj pes 21. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.3.2021 14:22 (ruya).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2021 - Season Update

Jeli vi dosta cekate u myclub ili online div dugo vrimena da nađete protivnika ??

Nekad cak i ne moze nac .ne znam jeli meni to do slabog interneta ili ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice