Pro Evolution Soccer 2013

poruka: 3.189
|
čitano: 694.326
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
kule kaže...

Kada igram online maltene svaka tekma mi pokazuje da je veza slaba. Znam da to ovisi i o vezi drugog igraca. Imam net preko Optima ovo je rezultat speedtesta:

 

 

 

Neznam da li je preveliki ping?

 

Hvala. :)

Tak je i kod mene, stalno je jedna crtica. Al nemam laga hmm...

15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

meni se to dogodilo jednom ili dvaput..

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

da li ima pach  u kojom imaju sve lige 

zokii
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Pozdrav,

Mislim kupiti orginalni pes 2013 na steamu koji kosta 30e....dal cu ja sa tim moc igrat mp? i kako to radi?

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Da li neko ima link za pach 3.4 torrent link 

 

zokii
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

jel ima koji ovdje da igra online??da bi igrao online??

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Imam pitanje.Po vasem misljenju,sta je bolje,

realnije?

PES2013 ili FIFA 2013?Molio bi da odgovore

ljudi koji se razumiju u igru,a ne fanboys.Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Ja igram obadvije. 

Iako sam izpočetka pljuvao po Pesu 13, sad mi je odličan. Gle najbolje ti je da si skineš demo verzije i jedne i druge igre i da probaš. Najbolje ti je da sam probaš pa da vidiš šta ti više odogvara.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Igrao sam obje. PES mi je bio bolji, realniji, igriviji do 2010. 2011 ili FIFA 11, tu sam se lomio ali PES ipak zbog prijašnjeg igranja, jer zadnja FIFA koju sam igrao bila je 2004, svaka nakon toga je sranje, do 2011. Zatim, PES 2012 - FIFA 12, FIFA otišla 5 koraka ispred PES-a. A FIFA 13 vs PES 2013, FIFA je 15 koraka ispred. Vjerojatno će biti onih koji se neće složiti sa mnom, ali to su fanboys. Ugl, u PES-u je još uvijek bolji sami finiš akcije tj pucanje po golu, možeš ljepši gol dati, dok FIFA ima sve ostale elemente bolje. NPR u PES-u Thea Wallcota koji je u prednosti 10 koraka stigne obrambenjak tipa Van Buyten (SPOR). U FIFA-i toga nema, Wallcot ode, možeš ga samo gledati ako ga nisi pravovremeno zaustavio tj u primanju lopte... eto toliko...{#}

 
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Pozdrav,imam PES 2013 od 10mj i nije mi štekao a kada sam ga jučer upalio počeo me malo zezati,može li mi ko reći kako da namjestim grafiku ili ako neko zna kako da popravim to trzanje?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

pozz..zanima me da li se može na ps3 (ili xbox) skinut patch kao na pc-u i hakirat novac u master ligi?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

Jel imas PES 2013 za ps2

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Domaccc kaže...

Igrao sam obje. PES mi je bio bolji, realniji, igriviji do 2010. 2011 ili FIFA 11, tu sam se lomio ali PES ipak zbog prijašnjeg igranja, jer zadnja FIFA koju sam igrao bila je 2004, svaka nakon toga je sranje, do 2011. Zatim, PES 2012 - FIFA 12, FIFA otišla 5 koraka ispred PES-a. A FIFA 13 vs PES 2013, FIFA je 15 koraka ispred. Vjerojatno će biti onih koji se neće složiti sa mnom, ali to su fanboys. Ugl, u PES-u je još uvijek bolji sami finiš akcije tj pucanje po golu, možeš ljepši gol dati, dok FIFA ima sve ostale elemente bolje. NPR u PES-u Thea Wallcota koji je u prednosti 10 koraka stigne obrambenjak tipa Van Buyten (SPOR). U FIFA-i toga nema, Wallcot ode, možeš ga samo gledati ako ga nisi pravovremeno zaustavio tj u primanju lopte... eto toliko...{#}

Ovo što si napisao nema veze sa vezom, pogotovo uz vezi Wallcota. PES 2013 je nemjerljivo bolji od FIFE 13

14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Pa lik očito nezna igrat kad kaže da s Wallcotom ne može pobjeć obrani...

 

Mora se držat r2 + r1 pa gurnit stick za kretanje kud želite da si igrač odgurne loptu i time napravi sprint.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2013 13:33 (Praetorian1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Kako se namjesti da mi automatski prebacuje na igraća najbližeg lopti dok se branim? Prckao po postavkama pa ne znam vratiti{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

da li se moze igrati multiplayer free da se neplaca

nemanjanemanja
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013
Nema đabe ni u stare babe...
Mogu se neke starije verzije PES-a ali neznam koje ni kako se to uključi..
Inace zabranjeno je na forumu o piratstvu..mozda ipak neko tko je bolje upoznat s tim nesto napise....:))
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Može mi netko reći, gdje je najjeftnije kupiti key za PES13?

 

Po mogučnosti da prihvaća paypal, i da dođe što prije...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

Ja otkako sam skinuo novi patch za PES 2013 pokazuje mi da mi grafička ne podržava igru , a imam Nvidiu GT 630 2GB, napravio test grafe sa FurMark-om i radi full, koji q.. je sad!

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.5.2013 12:46 (miro051).
13 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Šta ti veli settings za grafiku? Velika mogućnost da ti gleda Intelovu integrušu (ako je imaš na laptopu, jer vidim da imaš laptop), a ne Nvidiu, to se meni isto događalo.. Ako je to, prebaci u Nvidia control panelu PES na Nvidiu, to je meni riješilo problem..

"Life is not fair; Get used to it"
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
david7 kaže...

Šta ti veli settings za grafiku? Velika mogućnost da ti gleda Intelovu integrušu (ako je imaš na laptopu, jer vidim da imaš laptop), a ne Nvidiu, to se meni isto događalo.. Ako je to, prebaci u Nvidia control panelu PES na Nvidiu, to je meni riješilo problem..

Pokušao sam sve ali prebacio je na Intelovu i nikako da vrati na Nvidiu grafu. Nevjerovatno!

10 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

da li je moguce na PC-u igrati sa desnom gljivicom,znaci da radim finte i to?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
Cronillius kaže...

da li je moguce na PC-u igrati sa desnom gljivicom,znaci da radim finte i to?

normalno da se može

15 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
djar kaže...

 PES 2013 je nemjerljivo bolji od FIFE 13

Pa zašto onda svakodnevno imamo prebjega s pesa na fifu? Kaj ne bi trebalo biti obrnuto? Ipak je pes bolja igra koja iz godine u godinu bilježi neslavan trend pada prodaje.  Uspjeli su franšizu s 8 milja dopeljati na jedva 2 milje? Malo čudno i nelogično za bolju igru?  S druge strane lošiji proizvod bilježi novi rekord prodaje. Prošli su 14 milja komada.  Nije loše za lošiji proizvod, moraš priznati...

14 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
movie kaže...
djar kaže...

 PES 2013 je nemjerljivo bolji od FIFE 13

Pa zašto onda svakodnevno imamo prebjega s pesa na fifu? Kaj ne bi trebalo biti obrnuto? Ipak je pes bolja igra koja iz godine u godinu bilježi neslavan trend pada prodaje.  Uspjeli su franšizu s 8 milja dopeljati na jedva 2 milje? Malo čudno i nelogično za bolju igru?  S druge strane lošiji proizvod bilježi novi rekord prodaje. Prošli su 14 milja komada.  Nije loše za lošiji proizvod, moraš priznati...

A tvoja prisutnost u ovoj temi je opravdana čime točno?

šumski put je bio ravan.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013

Kako?nemogu na settings podesiti to.kada hocu podesiti desnu gljivicu on mi to zamijeni za one tipke za pucanje,dodavanje,ubacivanje i lopta u for...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2013
djar kaže...
Cronillius kaže...

da li je moguce na PC-u igrati sa desnom gljivicom,znaci da radim finte i to?

normalno da se može

Kako?nemogu na settings podesiti to.kada hocu podesiti desnu gljivicu on mi to zamijeni za one tipke za pucanje,dodavanje,ubacivanje i lopta u for...

13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Pozz, kupio sam igricu i kad pokrenem pojavlju je mi se prozor u kojem piše "program je prestao raditi...windows traži riješenje problema..." i onda piše da postoji problem s programom! a kad me ne izbaci i pokušam se registrirati online piše kao da nešto nije u redu s firewallom ili ruterom!! Molim vas pomoć. Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.6.2013 17:16 (fornax9).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

http://i.imgur.com/rnkE3nq.png

Kod instalacije mi se ovo pojavi dali netko zna kako rijesiti problem?  

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2013

Ima netko vremena i volje staviti linkove na patcheve koji su bili ? 

Nisam pratio pes uopce zadnjih godinu dana.. :/ 

Patchevi od konamija,i ako netko ima neki dobar patch za lige,igrace itd? 

Nemam original igru..

Hvala.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice