PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.292.792
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

5 živih, ubije me lik, onako čiterski, 2 sekunde nakon toga "Dotični has been removed from the game..."

 

Nije mogao ban pokupiti prije nego me ubije?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ovi kinezi su igru digli na novi nivo...

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ima tko da bi volio igrat duo? Inace imam nesto malo od prije sati igranja, tako da sam apsolutni pocetnik u pubgu, htio bi nabacit koju partiju ali nemam sa kim...

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jel jos netko ima probleam s pokretanjem, prvi puta da mi uopce igru nece pokrenut, kliknem na steamu play i ništa?

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Boris grozni kaže...

Jel jos netko ima probleam s pokretanjem, prvi puta da mi uopce igru nece pokrenut, kliknem na steamu play i ništa?

 Navodno nekima antivirus radi problema sa anticheatom.

 

Pogledaj si da ti BattleEye radi, te da imaš otvoreno u Firewall-u sve vezano za tslgame.exe.

3 godine
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...
Boris grozni kaže...

Jel jos netko ima probleam s pokretanjem, prvi puta da mi uopce igru nece pokrenut, kliknem na steamu play i ništa?

 Navodno nekima antivirus radi problema sa anticheatom.

 

Pogledaj si da ti BattleEye radi, te da imaš otvoreno u Firewall-u sve vezano za tslgame.exe.

 Nebi vjerovao proradilo

15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Trenutno je u toku PGC 2021:

https://www.oneesports.gg/pubg/pubg-global-championship-2021-schedule/

 

Odigrani su mečevi za 16 teamova koji ulaze u tjedni finale.

 

Može se unutar PUBG igre u esports Tabu glasati za timove za koje smatrate da će završiti u top 4.

 

Koliko sam vidio, jedan kod dobijemo tjedno, a jedan kod je bio danas na streamu (tamo staviti pod ESPORTS/PICK'EM CHALLENGE - ADD/Bonus GIFT code dolje lijevo na ekranu):

32JE46MB59XR

 

Timovi u tjednom finalu su:

MCG

GEN.G

GURY

OATH

TSM

VP

DNW

GBL

17

GNL

LIQUID

HERO

ENCE

KPI

SSG

BRU

 

Sretno s glasanjem pa zaradite si malo Esports novčića unutar PUBG i pokupite koji skin

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nisam baš nešto igrao ranked, svake sezone, tek da skupim silver/gold. 

 

Ove sezone, sa randomima dogurao do Platinum, prvi puta...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Pokupio sam Report za aimbot jučer...

 

https://pubg.report/matches/45e2a412-eaef-4e39-8139-d29fdcd8de26/167772816?v=1219212862

 

U Ranked meču...

 

Moj "pogled":

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.11.2021 15:46 (TomoR).
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

pravi si čiter nema šta

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ovo je trebao Soniqs dobiti, ali SSG je skočio na krov i stup od struje, i pomeo sve pod sobom:

https://clips.twitch.tv/GracefulDeadWaspDxAbomb-C3q6cBYJ4JZ7LnJF

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Vidim i dalje se zabavljas sa PUBG.

Jos te igra znaci drzi ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
AmonZero kaže...

Vidim i dalje se zabavljas sa PUBG.

Jos te igra znaci drzi ?

 Igram skoro svaki dan pomalo.

 

Evo, zagrijavam se u Casual mode-u (3 meča dnevno, solo ili squad, uglavnom igram 1-man squad, samo TPP, max 12 živih igrača, ostalo botovi), ali igra je i dalje prepuna ovakvih igrača:

 

To se dogodilo, nakon što sam 2 squada pravih igrača počistio prije toga.

 

Uglavnom, dok imam vremena igrati, igram malo PUBG, i malo Diablo 3. Ponekad sa sinovima Vermintide II.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.12.2021 17:37 (TomoR).
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

ja igram svaki dan vec 3-4 godine :D steta da mi nema solo rankeda pa moram igrat random squad :( vecinom i to solo bude jer ne skacemo zajedno...

...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Evo još jedan code:

JV5RSV79ZKXK

 

I da, onaj od jučer vjerojatno već igra s novim accountom:

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Evo, još jedan Code:

2X2G26VK7TGY

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

za sto su codeovi?

15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
zeryx kaže...

za sto su codeovi?

 Sve objašnjeno 5 postova iznad...

https://forum.bug.hr/forum/post/pc-igre/playerunknowns-battlegrounds/6443148.aspx

15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

PUBG za nekih mjesec dana postaje Free-to-Play, očekujem puno čitera...

 

 

https://pre-reg.pubg.com , ako ste zainteresirani

 

Službena najava:

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.12.2021 12:15 (TomoR).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

PUBG za nekih mjesec dana postaje Free-to-Play, očekujem puno čitera...

 

 

https://pre-reg.pubg.com , ako ste zainteresirani

 

Službena najava:

 

 

 Kao sad ih je malo (čitera)? 😀

15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ima ih, ali očekujem ih još više.

 

A očekujem i da će me novi igrači reportati, pa ću ja dobiti 2-3 dana ban.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

S obzirom da uglavnom soliram, punim si "ego" na ova 3 daily Casual meča.

 

Ovo mi je sa najviše killova 1-man squad:

 

A ovo je od danas, 3 meča za redom, čini mi se da sam i na neke "naše" naletio danas:

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nakon skoro dvije godine vratio se PUBG-u. Toliko mi je sve ostalo zamorno postalo da je ovo ostao jedini popularni FPS koji mi se trenutno igra. BF2042 je smeće. Warzone su shebali i toliki je sad arsenal oružja na raspolaganju da sam se pogubio kompletno. Apex se igra kao da je svaka runda zadnja, postao je kao CSGO. Super People preplavljen čiterima i pada im baza igrača. Tarkov ni sam ne znam, jednostavno mi se ne igra. PUBG sa svojih konstantnih 350K igrača i to je to.

مرګ ژوبله
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Super64 kaže...

Nakon skoro dvije godine vratio se PUBG-u. Toliko mi je sve ostalo zamorno postalo da je ovo ostao jedini popularni FPS koji mi se trenutno igra. BF2042 je smeće. Warzone su shebali i toliki je sad arsenal oružja na raspolaganju da sam se pogubio kompletno. Apex se igra kao da je svaka runda zadnja, postao je kao CSGO. Super People preplavljen čiterima i pada im baza igrača. Tarkov ni sam ne znam, jednostavno mi se ne igra. PUBG sa svojih konstantnih 350K igrača i to je to.

 Insurgency Sandstorm? Squad? Hell let Loose? Post Scriptum? Da idem tako daleko pa još napišem EFT ili ARMA3? Ili čak BF2042 sa portal milsim no hud modom? hehe kad su arkadice popularne u mladih

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.1.2022 15:47 (gnomisa).
10 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Wow, koji specijalni specijalac, da ne kažem Ramboid. Opak si baš jako.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Super64 kaže...

Nakon skoro dvije godine vratio se PUBG-u. Toliko mi je sve ostalo zamorno postalo da je ovo ostao jedini popularni FPS koji mi se trenutno igra. BF2042 je smeće. Warzone su shebali i toliki je sad arsenal oružja na raspolaganju da sam se pogubio kompletno. Apex se igra kao da je svaka runda zadnja, postao je kao CSGO. Super People preplavljen čiterima i pada im baza igrača. Tarkov ni sam ne znam, jednostavno mi se ne igra. PUBG sa svojih konstantnih 350K igrača i to je to.

Igra je u beti, znaci tek im treba rast broj igraca, a ne da im pada. Cak suprotno, raste broj igraca jer ljudi tek sada saznaju za igru.

Ovo za preplavljenost chiterima, nemam pojma o cem pricas imam 60tak sati i na accountu i nisam ni na niti jednog naletio (barem nisam svjestan toga).

 

Sa PUBG sam se puno zabavio i stao te nemam neku zelju se vratit nazad i zaigrat ga ponovo.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
10 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
AmonZero kaže...

Igra je u beti, znaci tek im treba rast broj igraca, a ne da im pada. Cak suprotno, raste broj igraca jer ljudi tek sada saznaju za igru.

Ovo za preplavljenost chiterima, nemam pojma o cem pricas imam 60tak sati i na accountu i nisam ni na niti jednog naletio (barem nisam svjestan toga).

 

Sa PUBG sam se puno zabavio i stao te nemam neku zelju se vratit nazad i zaigrat ga ponovo.

 Kad sam vidio da je SP izašao prije instalacije sam pogledao šta redditori kažu. A imao sam šta i vidjeti, bilo je gro klipova o hakerima i čiterima, imali su flair #cheating a to je rijetkost. Odmah me to odbilo i nisam ni pokušao igrat. Vidim sad maknuli su taj flair, ali možda na neki poguranac jer to nije dobra reklama ni za jednu igru zato i je rijetkost.

مرګ ژوبله
3 godine
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Super64 kaže...

Nakon skoro dvije godine vratio se PUBG-u. Toliko mi je sve ostalo zamorno postalo da je ovo ostao jedini popularni FPS koji mi se trenutno igra. BF2042 je smeće. Warzone su shebali i toliki je sad arsenal oružja na raspolaganju da sam se pogubio kompletno. Apex se igra kao da je svaka runda zadnja, postao je kao CSGO. Super People preplavljen čiterima i pada im baza igrača. Tarkov ni sam ne znam, jednostavno mi se ne igra. PUBG sa svojih konstantnih 350K igrača i to je to.

 Probao to nedavno, neshvatljivo mi da to netko uopce iga u 2021/2022, jer Half-Life iz 98" naspram toga izgleda kao da je iz teske buducnosti.

16 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

...

Nemoj zamjeriti, poslao sam ti ingame friend request. Newb sam, ~1090 sati, velika večina od 4.2020 do danas.

Igram s prijateljima 3-man squad TPP uglavnom...

https://www.gamingtribe.com/giveaway/test/191x7
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Super64 kaže...

Wow, koji specijalni specijalac, da ne kažem Ramboid. Opak si baš jako.

 Pa za razliku od tebe klinac, držao sam pravu pušku u ruci. Imam 45 godina pa sad zbroji sve kaj možeš zbrojiti. To što ti misliš da je PUBG vrh dostignuća u gaming industriji je tvoj problem.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.1.2022 20:14 (gnomisa).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice