Partisans 1941

poruka: 8
|
čitano: 2.850
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Partisans 1941

Navodno ubrzo izlazi navedena igrica koja je remake staroga comandosa. Može li netko dat malo veći info za navedenu igru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Partisans 1941

Niko ništa ? Lakrdija.

6 godina
protjeran
offline
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Partisans 1941

Nisam siguran za datum izlaska , za tu igru sam cuo valjda ce biti dobra jer volim real time tactics zanar (desperados,commandos,robin hood legend of sherwood, shadow tactics) malo ima takvih igara ali su zato odlicne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Partisans 1941

 Najlakše je guglat, poanta je da se malo društveno raspravljamo o nadolazećoj igri, te pokušamo skupit istomišljenike i zaljubljenike u bivše commandos igre i slične njima, a partisans je jedna od njih !

12 godina
offline
Partisans 1941

Najavljen je datum izlaska 14.10.2020.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Partisans 1941

Evo uskoro ce mjesec dana kako je igra lansirana na Steamu , skinuo sam jogurt verziju i isprobao igru.

Sto se tice same optimizacije , vjerujem da se moglo to jos bolje odradit , jesmo mi u 2020 godini ali evo i7 3770K na 4.1ghz sa gtx 970 se doslovno pati na 30-40fpsa.Ja ako nafrljim sve na max dobivam oko 50-60fpsa stavio sam med tako da imam oko 80avg fpsa(puno fluidniji gameplay).Dobro strategije jesu inace CPU zahtjevnije.Ima nekakvih bugova npr. da lik ne moze proci kroz vrata , kliknes da otvori vrata ali on ne moze unutra vec samo hoda kao da je nevidljivi zid to sam naisao u misiji kada treba doktora oslobodit.Kretnje likova u zatvorenim prostorijama su malo otezane jer nekad ne idu tamo gdje ti kliknes.Graficki igra nije zahtjevna najvaznije je da imate cpu sa HT/SMT koliko vidim igra koristi bez problema i do 8 threadova.

 

Solidna prica o partizanima iz 1941, glavni likovi komuniciraju kao u desperadosu , no eto malo mi je zao sto nisu dali i sporednim likovima da nesto izgovaraju znaju tu i tamo izbacit koju ali rijetko vecinom je napisano na njemacki.Igra je dosta kopirana od Commandosa.Da bi ju preporucio , ne bih ali jogurt verziju vrijedi odigrat.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 13:52 (MGloc).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Partisans 1941

Pas zapeo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice