Overwatch 2

poruka: 7
|
čitano: 2.927
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Overwatch 2

 

Gameplay: 

 

Overwatch and Overwatch 2 will have a "shared multiplayer environment," meaning that Overwatch players will have access to all the maps and modes that are new in the game, and all Overwatch cosmetics will carry over into Overwatch 2: 

For everything you gain, You lose something else.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2019 20:30 (Strider-X).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Overwatch 2

Ne vidim svrhu ove igre, iskreno. Nadao sam se da ce biti nastavak u stilu Borderlandsa ili Left 4 Dead, uglavnom nesto novo... A po dosad videnom, ovaj PvE aspekt ce biti jednako dosadan i los kao u OW1, tako da zbilja ne kuzim u cemu je stvar ovdje. Steta.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Overwatch 2

Izgleda kao ista igra, ne vidim smisao uopće...Bit će free to play ili?

 

Mislim da je Overwatch kao igra dala svoje, prošao je njezin rok, ali i Blizzard dijelom za to kriv. Dosta glupih promjena, bedastih likova itd...Nedavno sam htio malo zaigrati, quick play, za gušt malo Hanzo ovo ono...Pa mi fino napiše da ću morat čekati cca. 6 min jer hoću igrati DPS, a ne healera ili tenk...U faking quick playu!! Alt+F4 i 'đenja, niste normalni.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch 2
Promster kaže...

Izgleda kao ista igra, ne vidim smisao uopće...Bit će free to play ili?

 

Mislim da je Overwatch kao igra dala svoje, prošao je njezin rok, ali i Blizzard dijelom za to kriv. Dosta glupih promjena, bedastih likova itd...Nedavno sam htio malo zaigrati, quick play, za gušt malo Hanzo ovo ono...Pa mi fino napiše da ću morat čekati cca. 6 min jer hoću igrati DPS, a ne healera ili tenk...U faking quick playu!! Alt+F4 i 'đenja, niste normalni.

 To mi je bezveze, s ekipom sam znao igrati dosta squishy team s Mercy i jednim tenkom ali naravno i Soldier 76 ili Mei tako da ima više healinga. Funkcioniralo bi iznenađujuče dobro, bili smo nas 4 i s dva random igrača smo se mogli i dalje većinom fino dogovoriti i rasporediti. Naravno, treba paziti na umiranje, ali kad bi napravili push, npr na Doradu, mogli bi trećinu mape u jednom kvalitetnom pushu prijeć.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
6 godina
offline
Re: Overwatch 2
Promster kaže...

Izgleda kao ista igra, ne vidim smisao uopće...Bit će free to play ili?

 

Mislim da je Overwatch kao igra dala svoje, prošao je njezin rok, ali i Blizzard dijelom za to kriv. Dosta glupih promjena, bedastih likova itd...Nedavno sam htio malo zaigrati, quick play, za gušt malo Hanzo ovo ono...Pa mi fino napiše da ću morat čekati cca. 6 min jer hoću igrati DPS, a ne healera ili tenk...U faking quick playu!! Alt+F4 i 'đenja, niste normalni.

 Odes u Arcade i QP classic. Jebiga kad nisi znao a nisi ni gledao gdje i sta.

3 godine
offline
Overwatch 2

Planira itko igrati?

Origin: IsusCmarobnjak
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Overwatch 2

kaj nedaju na ps5 da se igra sa mišem i tipkovnicom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice