Need for Speed World Online

poruka: 4.836
|
čitano: 525.585
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Need for Speed World Online
Božoo kaže...
Remzi kaže...

bumbi da idem na m3 gts-a ili na nešto drugo?? slike mojih trenutnih auta

A od kuda tebi toliko slotova? Na kojem si levelu? Ili si kupio slotove boostom?{#}

slotove sam kupio kad se moglo free zarađivati boost i prije od kodova za boost

LoL: CRORenato NFSW: Remzi1996
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed World Online
x18x05x kaže...

Vozim High Stakes 7/10 zavrsim. Neki čika stoji na startu i uvijek završi utrku, normalno prije mene. 

Rekoh idem ga zeznut pa cu pustit da me milicija uhvati. Prvi put me maznu i sad odbrojava i baci me u more. U zivotu brze nisam vozio a nije čit. 

Vidi sliku. 

upravo ista situacija, isti bug, nisi jedini {#}

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!! 14 // How much RAM could a RAM ram if a RAM could ram RAM?
14 godina
protjeran
offline
Re: Need for Speed World Online
Mikovic_xD kaže...

upravo ista situacija, isti bug, nisi jedini {#}

Znam da nisam, bilo je fora gasirat u moru 880 na sat.

Bolje ispasti GLUP, nego iz autobusa.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed World Online
x18x05x kaže...
Mikovic_xD kaže...

upravo ista situacija, isti bug, nisi jedini {#}

Znam da nisam, bilo je fora gasirat u moru 880 na sat.

Samo bi te zbog te fore bogli banati{#}. Svojevremeno se u eventima bilježila top brzina, koja je bila vidljiva u news feedu. Znam da nisi ti kriv, ali prije godinu i pol bio je bug kad si osvojio pro dio pisalo je da si ga osvojio na UNLOCALIZED STRING stazi. Zbog toga su ljude masovno banali, jer je ista takva oznaka bila kad si koristio Pursuit hack. Nakon mjesec i malo više, ponovno su vratili većinu accounta

14 godina
protjeran
offline
Re: Need for Speed World Online
Bumbilek kaže...

Samo bi te zbog te fore bogli banati{#}. Svojevremeno se u eventima bilježila top brzina, koja je bila vidljiva u news feedu. Znam da nisi ti kriv, ali prije godinu i pol bio je bug kad si osvojio pro dio pisalo je da si ga osvojio na UNLOCALIZED STRING stazi. Zbog toga su ljude masovno banali, jer je ista takva oznaka bila kad si koristio Pursuit hack. Nakon mjesec i malo više, ponovno su vratili većinu accounta

Nije belaj neka banaju. Trebali bi malo vise truda ulozit u igru da se takve stvari ne desavaju. 

Bolje ispasti GLUP, nego iz autobusa.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed World Online
x18x05x kaže...
Bumbilek kaže...

Samo bi te zbog te fore bogli banati{#}. Svojevremeno se u eventima bilježila top brzina, koja je bila vidljiva u news feedu. Znam da nisi ti kriv, ali prije godinu i pol bio je bug kad si osvojio pro dio pisalo je da si ga osvojio na UNLOCALIZED STRING stazi. Zbog toga su ljude masovno banali, jer je ista takva oznaka bila kad si koristio Pursuit hack. Nakon mjesec i malo više, ponovno su vratili većinu accounta

Nije belaj neka banaju. Trebali bi malo vise truda ulozit u igru da se takve stvari ne desavaju. 

baš zbog toga sam ja pohitao ka alt f4 kombinaciji, da nebi bilo frke, al imam teoriju da stariji igrači namjerno čekaju na početku i da nas uhite tako, malo abusea

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!! 14 // How much RAM could a RAM ram if a RAM could ram RAM?
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.1.2013 14:03 (Mikovic_xD).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed World Online
Mikovic_xD kaže...
x18x05x kaže...
Bumbilek kaže...

Samo bi te zbog te fore bogli banati{#}. Svojevremeno se u eventima bilježila top brzina, koja je bila vidljiva u news feedu. Znam da nisi ti kriv, ali prije godinu i pol bio je bug kad si osvojio pro dio pisalo je da si ga osvojio na UNLOCALIZED STRING stazi. Zbog toga su ljude masovno banali, jer je ista takva oznaka bila kad si koristio Pursuit hack. Nakon mjesec i malo više, ponovno su vratili većinu accounta

Nije belaj neka banaju. Trebali bi malo vise truda ulozit u igru da se takve stvari ne desavaju. 

baš zbog toga sam ja pohitao ka alt f4 kombinaciji, da nebi bilo frke, al imam teoriju da stariji igrači namjerno čekaju na početku i da nas uhite tako, malo abusea

Ja čak i savjetujem onim sporijim da puste da ih uhite, pa da se teleportiraju do mene, jer ih čekam pred ciljem.

15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online

igra li tko na apex-eu? inaće igram sa frendicom ali ona je trenutno zauzeta faxom, pa sam sam i malo je dosadno :d možete me dodati ingame MIKI9890 i na skypeu pedoluka pa zaigramo skupa :D

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!! 14 // How much RAM could a RAM ram if a RAM could ram RAM?
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.1.2013 14:47 (Mikovic_xD).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed World Online
Mikovic_xD kaže...

igra li tko na apex-eu? inaće igram sa frendicom ali ona je trenutno zauzeta faxom, pa sam sam i malo je dosadno :d možete me dodati ingame MIKI9890 i na skypeu pedoluka pa zaigramo skupa :D

Frendica???? Ima registrirana hrvatica??? Ovo je 4. žensko (što ja znam) da igra ovu igu. {#} Inače, primjetio sam da neki pišu apex-eu i apex-na. Važan je apex ili chicane, a to da li je eu ili na nije. Ako si ti na eu, ja na na, svejedno možemo skupa igrati. Ponekad se javlja problem, kad je server preopterećen, da izbacuje iz utrke. Dodam te kasnije...

 

EDIT:  YAY, vozimo scirocco{#}{#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.1.2013 15:15 (Bumbilek).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed World Online
Bumbilek kaže...
Mikovic_xD kaže...

igra li tko na apex-eu? inaće igram sa frendicom ali ona je trenutno zauzeta faxom, pa sam sam i malo je dosadno :d možete me dodati ingame MIKI9890 i na skypeu pedoluka pa zaigramo skupa :D

Frendica???? Ima registrirana hrvatica??? Ovo je 4. žensko (što ja znam) da igra ovu igu. {#} Inače, primjetio sam da neki pišu apex-eu i apex-na. Važan je apex ili chicane, a to da li je eu ili na nije. Ako si ti na eu, ja na na, svejedno možemo skupa igrati. Ponekad se javlja problem, kad je server preopterećen, da izbacuje iz utrke. Dodam te kasnije...

 

EDIT:  YAY, vozimo scirocco{#}{#}

dada, imam 2 frendice gamerice, al nisu jedne od onih tipa instalirala sam LoL, kupila razer nagu i sad sam si ja zakon {#}

scirocco all the way, super autić za početak {#}

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!! 14 // How much RAM could a RAM ram if a RAM could ram RAM?
12 godina
offline
Need for Speed World Online

Dečki šta znači i čemu služi ovo? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed World Online
Božoo kaže...

Dečki šta znači i čemu služi ovo? 

Da ti se poveća onaj zeleni prostor za perfect start. Uz malo truda i prakse, to je nepotreban skill.

12 godina
offline
Re: Need for Speed World Online
Bumbilek kaže...
Božoo kaže...

Dečki šta znači i čemu služi ovo? 

Da ti se poveća onaj zeleni prostor za perfect start. Uz malo truda i prakse, to je nepotreban skill.

Hvala...Na lanciji sam ga povećao sa dva takva, pa isto teško pogodim... zato pitam jer je zbilja nepotreban onda...

14 godina
protjeran
offline
Re: Need for Speed World Online
Božoo kaže...

Hvala...Na lanciji sam ga povećao sa dva takva, pa isto teško pogodim... zato pitam jer je zbilja nepotreban onda...

Nepotreban je, Al ako imas neki veci od 15% stavi ga.

Bolje ispasti GLUP, nego iz autobusa.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.1.2013 18:01 (x18x05x).
12 godina
offline
Re: Need for Speed World Online
x18x05x kaže...
Božoo kaže...

Hvala...Na lanciji sam ga povećao sa dva takva, pa isto teško pogodim... zato pitam jer je zbilja nepotreban onda...

Nepotreban je, Al ako imas neki veci od 15% stavi ga.

Kako misliš veći od 15% (čega) ne razumijem? {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed World Online
Božoo kaže...
x18x05x kaže...
Božoo kaže...

Hvala...Na lanciji sam ga povećao sa dva takva, pa isto teško pogodim... zato pitam jer je zbilja nepotreban onda...

Nepotreban je, Al ako imas neki veci od 15% stavi ga.

Kako misliš veći od 15% (čega) ne razumijem? {#}

Sa 3*

12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online

Preporucite mi neki dobar IGC auto za drag trke iz klase A ili S.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed World Online
Viper95 kaže...

Preporucite mi neki dobar IGC auto za drag trke iz klase A ili S.

S obzirom da nemaš izbora, uzmi Murcielaga koji će biti objavljen večeras. Po meni je bolji od Roadstera. Cijena je bila $2,5 miliona, ne vjerujem da će biti jeftiniji od toga.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed World Online
Bumbilek kaže...
Viper95 kaže...

Preporucite mi neki dobar IGC auto za drag trke iz klase A ili S.

S obzirom da nemaš izbora, uzmi Murcielaga koji će biti objavljen večeras. Po meni je bolji od Roadstera. Cijena je bila $2,5 miliona, ne vjerujem da će biti jeftiniji od toga.

VEc imam Roadstera, a ti mss da uzmem jos jednog Lamborghinija?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed World Online
Viper95 kaže...
Bumbilek kaže...
Viper95 kaže...

Preporucite mi neki dobar IGC auto za drag trke iz klase A ili S.

S obzirom da nemaš izbora, uzmi Murcielaga koji će biti objavljen večeras. Po meni je bolji od Roadstera. Cijena je bila $2,5 miliona, ne vjerujem da će biti jeftiniji od toga.

VEc imam Roadstera, a ti mss da uzmem jos jednog Lamborghinija?

Sorry, zaboravih...{#} U tom slučaju, nemaš što uzeti, osim BMW GTS.

12 godina
offline
Re: Need for Speed World Online
Viper95 kaže...

Preporucite mi neki dobar IGC auto za drag trke iz klase A ili S.

Šta je to IGC?

12 godina
offline
Re: Need for Speed World Online
Bumbilek kaže...
Božoo kaže...
x18x05x kaže...
Božoo kaže...

Hvala...Na lanciji sam ga povećao sa dva takva, pa isto teško pogodim... zato pitam jer je zbilja nepotreban onda...

Nepotreban je, Al ako imas neki veci od 15% stavi ga.

Kako misliš veći od 15% (čega) ne razumijem? {#}

Sa 3*

Hvala! a šta je to IGC?

13 godina
offline
Need for Speed World Online

ako se nekom ne da igrat nek mi se javi na pp i dam svoj acc za neke male pare

EDIT: IGC je in game cash

LoL: CRORenato NFSW: Remzi1996
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.1.2013 21:34 (Remzi).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online

eee

uskoro ću na 60lvl a s njim dolazi i car slot

i ćime ga zauzeti???

 

Roadstera, M3 GTS, BOSS-a već imam

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed World Online
Božoo kaže...

Hvala! a šta je to IGC?

In game cash, odnosno one pare koje zaradjujes u stazama

http://www.speedtest.net/result/2082576031.png
14 godina
offline
Need for Speed World Online

da li se kad kome dogodilo da zaboravi mail/pass ili da jednostavno ne moze pristupiti vise mailu preko kojeg je napravio account na nfsw?

 

sta ste napravili?

 

ja sam isao u support i tamo da bi mi pomogli nac mail/pass mi pise da moram biti ulogiran (sa tim istim mailom/pass) da bi mi mogli pomoc oko igre

 

KO TU KOGA?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Need for Speed World Online
RuskeGTT kaže...

da li se kad kome dogodilo da zaboravi mail/pass ili da jednostavno ne moze pristupiti vise mailu preko kojeg je napravio account na nfsw?

 

sta ste napravili?

 

ja sam isao u support i tamo da bi mi pomogli nac mail/pass mi pise da moram biti ulogiran (sa tim istim mailom/pass) da bi mi mogli pomoc oko igre

 

KO TU KOGA?

Ako neznaš mail ili nemožeš pristupiti mailu preko kojeg si se logirao, bojim se da možeš slobodno zaboraviti taj accaunt... :(

12 godina
offline
Need for Speed World Online

Serveri su pogašeni...

Jel zna neko šta se događa i koliko bi to moglo dugo potrajati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online

U mene cak ne radi ni stranica world.needforspeed.com

http://www.speedtest.net/result/2082576031.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Need for Speed World Online
Haker_x kaže...

U mene cak ne radi ni stranica world.needforspeed.com

Ni u mene...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice