My summer car

poruka: 14
|
čitano: 3.499
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
My summer car
Jel igra tko ovo cudo? Kao neki simulator gdje moras sastavit auto, radit neke poslove za skupit pare za dijelove i gorivo itd. Igra je early access ak se to tak kaze, ima bugova al sve u svemu dobra je.. Svida mi se kaj kod sastavljanja auta ti treba hrpa razlicitih kljuceva :D
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: My summer car
Super igra. Sastavio sam auto i vozi ko lud.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: My summer car
Si sam namjestao prve kotace, ventile i karburator, uz pomoc tutoriala ili si vozio mehanicaru?
12 godina
neaktivan
offline
Re: My summer car
Namjestio sam karburator sam, kotače je sredio mehaničar a ventile nisam ni dirao
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: My summer car
I ne cuje se onaj tickling sound il kak su oni vec naveli?
12 godina
neaktivan
offline
My summer car

Ne. Tako se potrefilo da radi dobro

 

Evo slika pile

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: My summer car

super je igrica samo je treba doradit malo

www.sportska-tribina.info
7 godina
neaktivan
offline
Re: My summer car
Trebam pomoc slozio sam motor i sad idem u auto ubacivat ,nejde li ga nejde ,i da radim sa stalkom za motor,neznam dal mi nece zato kaj imam dosta ranu verziju sa nekog cudnog finskog foruma a tu je i treca opcija:nesposoban sam svaki savjet dobrodoso
7 godina
neaktivan
offline
Re: My summer car
Trebam pomoc slozio sam motor i sad idem u auto ubacivat ,nejde li ga nejde ,i da radim sa stalkom za motor,neznam dal mi nece zato kaj imam dosta ranu verziju sa nekog cudnog finskog foruma a tu je i treca opcija:nesposoban sam svaki savjet dobrodoso
7 godina
neaktivan
offline
Re: My summer car
Trebam pomoc slozio sam motor i sad idem u auto ubacivat ,nejde li ga nejde ,i da radim sa stalkom za motor,neznam dal mi nece zato kaj imam dosta ranu verziju sa nekog cudnog finskog foruma a tu je i treca opcija:nesposoban sam svaki savjet dobrodoso
7 godina
neaktivan
offline
Re: My summer car
Sori na triplpostu internet me zakebava
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: My summer car
Pogledaj na yt, prvo stavis onaj nosac motora i onda sa stalkom lagano spustas motor
7 godina
neaktivan
offline
Re: My summer car
Pomooc ,kad ocu auto upalit cuje se bang i onda se nece upalit
7 godina
neaktivan
offline
Re: My summer car
Rjesio sam to puko mi remen,auto je gotov i vec je u prvoj grabi
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice