Mafia 2

poruka: 4.886
|
čitano: 1.234.461
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Mafia 2?

Evo ovako, ja sam veliiiiiiki ljubitelj prvog nastavka Mafie koji se ako se ne varam u punom nazivu zove Mafia:The Lost Heaven ili tako nešto

No mene zanima ako ima tko informacija o Mafiji 2 puno se šuškalo da izlazi, kad i što, tko, kako, koliko? To nitko ne zna, pa bih molio sve koji imaju onformacije da ih podijele.

Been there done that
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Mafia 2?
Što je ovo?? Nitko ne zna za Mafiu. E ljudi ljudi, razočaran sam.
Been there done that
15 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Trebala bi sljedeće godine. evo screen... :D

Mjenjam teglu kiselog kupusa za yugu!
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?

mafia: the city of lost heaven, obožavao sam ju

a dvojka, kažu da bi oko travnja 2009 išla van.

upravo sam pogledaj jedan teaser iz nje, odlično izgleda

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?

zaboravio sam napisati, crovortex prima predbilježbe za nju, cijena nepoznata

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Samo da ne naprave stvar kao rockstarovci sa GTA IV. Potrošili svo vrijeme da bi sprejčili piratizaciju(i nisu uspjeli) umjesto da su optimizirali igru

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Mafia 2?
zero cool kaže...

Evo ovako, ja sam veliiiiiiki ljubitelj prvog nastavka Mafie koji se ako se ne varam u punom nazivu zove Mafia:The Lost Heaven ili tako nešto

No mene zanima ako ima tko informacija o Mafiji 2 puno se šuškalo da izlazi, kad i što, tko, kako, koliko? To nitko ne zna, pa bih molio sve koji imaju onformacije da ih podijele.

 Ja sam znam da izlazi u veljači....al ak nisi probo, nabavi si igru   The Godfather  .!!!!

Predobra je igrica
AMD Athlon X2 4200+ @ 2.5 | Gigabyte GA-M56S-S3 | 2 GB DDR2 840Mhz | Asus EN7300 GS (up to 512MB) | Hitachi 320GB 16MB+WD Caviar 80GB 8MB | 420W | LG Flatron W2241S (22''...)
15 godina
protjeran
offline
RE: Mafia 2?
BORN kaže...

Samo da ne naprave stvar kao rockstarovci sa GTA IV. Potrošili svo vrijeme da bi sprejčili piratizaciju(i nisu uspjeli) umjesto da su optimizirali igru

 ma nek stave bilo sta na igru protiv piratizacije samo je dobro naprave a ne ko ovi iz RS GTA IV igra je toliko neoptimizirana i tolko jadno upravlajnje auta  i neki zadaci igro sam mafiju 1  i sve pohvale ....
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.12.2008 23:32 (gujarroba).
15 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

The Godfather  je smeće od igrice kakve nema

 
9 5 hvala 0
16 godina
offline
Mafia 2?

E da, Mafija je imala onaj 'štih' kad je bila izašla. Bila je drugačja od svih i imala odlićnu priču i grafiku. Sada se nadam da će dvojka biti dostojna prvog djela i da će prezentacijom i igrivošću pratiti (i možda nadmašivati) GTA IV.

Jedva čekam proljeće hehe..

 

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Koji su minimalni zahtjevi za mafiu 2??????????????????????????

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Ma sjećam se kad je izašla originalna Mafia, taman kad i GTA 3, onda razlika nebo i zemlja. Mafia je imala nevjerojatnu igrivost, neke zaista genijalne detalje i zamisli, a i atmosfera je bila neponovljiva, u suporedbi s njom GTA 3 je bio pljuga.

Što se mene tiče nek sve ovo iz originala prebace u dvojku, u novi grafički engine i nove misije i imaju apsolutni hit. Bilo bi lijepo da netko ekipu iz Rockstar Gamesa spusti na zemlju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.1.2009 22:51 (FlyBoy).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Mafia 2?

Mafia mi je najbolja igra a sad cekam dvojku ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mafia 2?
sjecam se ja davne godine kad je izasla mafija...pa 3 mjeseca kasnije dobio ju....3 cd-a...omg kolika igra ;)......instalirah i pokrenuo na svojem starom kompu..400mhz riva tnt 16mb 128rama...zvucna pitaj boga kakva.....i s frameom od 10 i jos nije bilo zvuka(Slaba zvucna) presao sam cijelu igru....igra je predobra...VELIKI FAN..!!!!!!!!!!!!!!
16 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

ja sam je igrao na svom duronu cini me se 600 MHz i integriranoj grafi....igra je bila carska

jučer sam overclockal WC-papir :P :P :P MSN> leo_labin@hotmail.com
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Mafia 2?
legend kaže...

Mafia mi je najbolja igra a sad cekam dvojku ;)

 Potpis, predobra igra, zahvaljujući predobroj priči.
Kako je cool voziti one aute, u zavoju sa brzinom 50km/h proklizavaju, gušt, jednostavno rečeno
iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
15 godina
offline
Mafia 2?

Mislim da sam igru presao 5-6 puta fantasticna je priča...samo kad sam je htio 7 puta preci

dosao sam do one misije kad se autom trebas odvest do broda...i onda mi se igra zamrzne i pojavi mi se desktop kao da je nisam ni igrao.

 

Ni do danas nisam rijesio misterij dali je razlog servis pack ili nesto drugo

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Mafia 2?

Tu sve više manje piše. Molin bez sline u ustima :-)

 

http://www.gaming.hr/igre/prvi-pogled/419-Mafia-2.html

Processor: Intel Core 2 Quad Q6600 4×3.2GHz 8MB, Cooler Scythe Mugen, MBO: MB Gigabyte EP45-DS3 RAM: DDR2 8GB PC6400 (800MHz), Kingmax Monitor: Samsung SM 2232BW, 1680x1050 Router: LINKSYS WAG200G Grafička: Gigabyte NVIDIA GeForce GTX 260 HDD: Segate 500GB Napajanje: FORTRON 450W
16 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Zadnja igra koju sam bio igrao bila je Mafia, negdje prije 5 godina. Zbog ovog nastavka  možda opet počnem Osmijeh.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Ovo baš liči priči iz Kuma (ne igre, već knjige i filma). Glavni je lik Vito (ima isto ime kao i stari don Corleone u Kumu) koji se vraća iz vojske (u Kumu iz rata) i upleće u obiteljski posao (kao i Michael iz Kuma). Mislim da će Vito biti onaj pametan, a ima i prijatelja snagatora (isto tako Vito Corleone ima prijatelja snagatora Clemenzu, a kasnije Brasija). Radnja se odvija u New Yorku 40-ih godina kao i u Kumu.

 

Prema onom opisu s linka odozgo, igra će biti prava mrcina! Jedva čekam, samo da ne bude zahtjevna kao GTA IV i da se može igrati na XP SP2.

Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.1.2009 18:24 (i_rambo_plache).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?
Hacker002 kaže...
zero cool kaže...

Evo ovako, ja sam veliiiiiiki ljubitelj prvog nastavka Mafie koji se ako se ne varam u punom nazivu zove Mafia:The Lost Heaven ili tako nešto

No mene zanima ako ima tko informacija o Mafiji 2 puno se šuškalo da izlazi, kad i što, tko, kako, koliko? To nitko ne zna, pa bih molio sve koji imaju onformacije da ih podijele.

 Ja sam znam da izlazi u veljači....al ak nisi probo, nabavi si igru   The Godfather  .!!!!

Predobra je igrica
 negdje sam pročitao da će izaći godfather II i radnja će biti u miamiju

killer of hardware kaže...

The Godfather  je smeće od igrice kakve nema

 
ja ne bi nazvao smećem ali niti ne nešto najboljim
xfire: ravingrabbid MSN: fgrabant@hotmail.com
15 godina
offline
Mafia 2?

Sto se mene tice Mafia je legendarna igra. postivanje prometnih pravila, ili ako te policija lovi zbog prometnog prekrsaja, stanes i platis kaznu.. Mislim u kojoj to igri ima, ja se nisam susreo s nijednom takvom.. I sama prica igre je predobra, misije i sve to.. O toj igri sve najbolje, jedva cekam nastavak..

A sto se Godfathera tice, igra mi nije bila losa, ali u samom pocetku me nazivciralo ona nemogucnost izlaska iz auta, za koju sam moro nac fixed mini image, a u to vrijeme sam jos bio zapeo s dial up vezom, hvala bogu da je mini image bio bas mini.. :) Cak ju nisam ni presao zato sto me na jednom dijelu strasno nazivcirala pa sam bio prisiljen obrisat ju...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Mafia 2?

Ocemo Mafia 2

HD 2400pro 256mb,1.81GHz,512mb of ram
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Mafia 2?

Kad Mafia 2 izađe i ako za ovo sad vrijeme bude ono što je jedinica bila tada to će biti toliko velika i hladna pljuska ekipi iz Rockstara da je to za poludit...a uffffffff

P.S.

Ah, da Godfather nije bogzna što, ona auta,e ne bi išlo. kakva god dodfather dvojka bila ni do koljena mafiji, čan ni jedinici

Been there done that
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.1.2009 16:42 (zero cool).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?

Ajde mafijo izađi više Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Igra predobro izgleda, misilm da će bit odlična

Core 2 Quad Q6600@ 3.5 GHz, Thermatake Max Orb, Asus P5K PRO, 2X2GB kingmax, WD 500 GB, Nvidia GeForce 9800 GTX+, Antec 900, Razer Death Adder + Razer eXact Mat+Logitech Cordless Rumble Pad II
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Mafia 2?

Naravno igra će biti predobra, ali tko će čekati 31.10.09  aaaaa na taj datum su odgodili. Za one koji nisu čitali neka pročitaju ovaj članak

http://www.gaming.hr/igre/prvi-pogled/419-Mafia-2.html   i neka pogledaju :

 

trailere

 

15 godina
neaktivan
offline
Mafia 2?

Veliki sam ljubitelj mafia serijala, prvi dio priša najmanje 5 puta i nije mi dosadija

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mafia 2?

Po grafici možda bude bolja i od GTA 4

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mafia 2?

ja samo mogu reći jedno... Mafia - The City of Lost Heaven "LEGENDA OD IGRE"

 

odlična igra je bila kad je izašla i dan danas mi je dobra što se tiče priče i igrivosti...

grafika je bila dosta dobra u to vrijeme kad je izašla, prešao sam igru negdje 3-4 puta

malo je previše realno napravljena:

imaš benzinske crpke i moraš točiti gorivo, kad ulaziš u auto moraš prvo paliti motor pa tek onda brzina itd --- nije kao GTA, također u auto imaš kilometražu, kad skrećeš pale ze žmigavci itd itd......... ima još puno stvari samo se ne mogu sad sjetiti svih

 

u svakom slučaju u svoje vrijeme je bila bolja od GTA 3 bar po meni

i što reći za kraj... jako iščekujem tu igru za PC... jao da bar bude priča dobra kao prvi nastavak s naravno boljom grafikom

 

EDIT:

da nadodam... kad se voziš brzo s autom i zabiješ se u banderu ili što već čovjek izgubi svoje zdravlje, možeš i pucati kad voziš auto

 

neka samo netko kaže da je igra shit... e taj nezna što je prava igra, u svoje vrijeme je bila stvarno preje.....

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2009 14:46 (lovac82).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice