Kingdoms of Amalur: Reckoning

poruka: 166
|
čitano: 29.074
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning

Veliki sam fan Fablea 2 i nakon sto sam prodo xbo360 i kupio Ps3 bilo mi je zao sto nema neke slicne igre ali jucer sam slucajno naletio na demo  i stvarno sam presretan obozavam ovakve igre koje imaju djecju grafiku a opet su nekako ozbiljne ima stvarno brutalnih scena u ovoj igri svijet je preljep,combat mi je predobar i nije previse komplicirana sve u svemu definitvno kupujem jer je ovakvih igri stvarno falilo na PS3 odlicna igra! {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning

Ne sjećam se kad sam zadnji put ovoliko igrao neku igru.. Što je više igram to mi je zanimljivije.

Odličan RPG!

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.4.2012 20:37 (dv14).
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning

Upravo skinuo novi DLC imenom Theet of Naros, dodaje novi komad mape točnije onaj dio mape koji fali u ljevom kutu, ne prekriva baš cijeli dio što predpostavljam da če biti još jedan DLC. 

"Who are you to judge the life I live? I know I'm not perfect -and I don't live to be- but before you start pointing fingers... make sure you hands are
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning

Igra bila na akciji na Steamu u petak.

Prezarazna je,citav vikend nisam moga prestat igrat o.O

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning

evo i ja počeo, totalno mi interesantna...ima neka sitna monotonija kod onih questova daj odi vamo pa mi donesi ovo, pa sad odi tamo pa pricaj s ovim pa mi se vrati i tak, ali nema veze, kad mi ti questovi dosade odem na Main Quest i malo razbije opet tu monotoniju...najviše mi se sviđaju oružja...obožavam one :S neznam kak se točno zovu tek sam počeo, oni okrugli ko bumeranzi preodlični su mi...za sad idem u smijeru battlemage-a...uzeo sam curu elf i presuper mi izgleda...vidio sam world map i skuzio da sam nakon 9h igranja otkrio tek 10% mape  o_0 ...al po meni to je ustvari plus jer to znači da ču dalje igrat da vidim kaj još sve ima...vidio sam i da ima dva dlc-a pa ču i njih još skinut pa da bude zabavno, ali najvjerojatnije dok ovdje malo dalje doguram...

 

sve u svemu jako jako dobra i iznenađujuče zarazna igra...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning

Prešao igru. Negdje 80-tak sati utučeno + pređena oba DLC-a.

 

Jako zabavna borba i lov za boljim unikatnim oružjem/oklopima zbog kojih se lako zanemari blijede questove tipa odnesi ovo tamo/ubij njega i vrati se nazad. Questovi su većinom ništa posebno i ima jako malo onih koji nisu već viđeni i jako zabavni.

 

A onda dođe 30+ level. Blacksmithing i rađenje vlastite opreme jednostavno pomete pod s unikatnom opremom i jednostavno postaneš neuništivo čudovište s takvom opremom. Meni Chackrams s jednim udarcem naprave 800+ damage-a a da ne kažem meteor/chain lightning i slične kada natrpaš na svaki dio opreme +20% damage dijelove. Onda postane dosadno jer više nema izazova i traganja za boljom opremom jer si skoro neuništiv.

 

8/10 za mene

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning

Evo i ja prešao prošli vikend. Main quest line mi je jako dobro odrađen, i za tih 20-ak eura koje sam dao na igru mogu reći da su dobro potrošeni.

Side questovi su većinom dosadni do bola (tj. jako brzo dosade zbog repetitivnosti), ali tu i tamo se naleti na neki zanimljiviji.

Sama mehanika igre je užasno zabavna i jako dobro složena. Ne bi škodilo bolje skaliranje težine protivnika u odnosu na igračev level i opremu, ali ajde ako ne siluješ sa vlastitom opremom da se pregrmiti.

 

Sve u svemu 8/10 i od mene.

 

 

Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istroši se i budi nov. Budi cjelovit i sve će ti stvari doći.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning

Pozdrav,imam pitanje,dosao sam sada u pustinju i kad krenem trcati,hodati bilo sta,zablokiraju se kontrole,ne mogu nista,moj character stoji freezan,nista ne pomaze.
Stavio sam najnoviji patch,s par razlicitih "drug dealera" i nece opet,sinoc je malo radilo i osao spavati,danas opet nece.
Jel ko imao slicnih poteskoca i kako rijesiti ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning

Bumpam temu od mojeg posta kao luđak {#}

 

Nece mi saveovi proraditi,prebacio sam ih stolnog racunala na laptop gdje se uobicajeno nalaze,no u igri nece prepoznati i samo mi nudi New Game,a ovdje sam daleko dogurao.


Jel ima tko kakvu ideju kako prebaciti ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning

Dižem temu iz pepela ali uskoro nam stiže remaster ove divne igre. Napokon 

Origin: Tetka_HR - Steam: Tetka - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning
Ukulele kaže...

Dižem temu iz pepela ali uskoro nam stiže remaster ove divne igre. Napokon 

 Jel ima okvirni datum?

13 godina
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning

listing on the Microsoft Store confirms that Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning will release on August 18.

For everything you gain, You lose something else.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kingdoms of Amalur: Reckoning
sexytoiletpaper kaže...

 Jel ima okvirni datum?

Kak stoji u linku gore 18.08. no ne znam koliko se na to možemo oslonit, joinala sam im discord pa ćemo vidjeti što i kako će objavljivati.  

Origin: Tetka_HR - Steam: Tetka - Twitch: https://www.twitch.tv/teeny_tiny_sheep
15 godina
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning

Čemu remastered?!

Izvrsno radi "obična" verzija, jeftina je i nije toliko stara.

Hoćemo li stvarno past na tu foru da se svake 4-5 godina izdaju remastered verzije po cijeni originala?

Gledam dobar dio PS4 igara ima remastered varijantu, sad vidim da se to seli na PC

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning

Ne vidim smisao osim ako misle popraviti kameru i onaj očajan konzolaški UI. Ako naprave redizajn rukovanja inventoryem, jorunalom, srede malo spomenutu kameru uz FOV slider - može (pod uvjetom da je free za one koji imaju igru i DLC-e već u kolekciji).

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kingdoms of Amalur: Reckoning

Sumnjam da će raditi kompletni overhaul, uobičajeno "poprave" grafiku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice