Insurgency Sandstorm

poruka: 173
|
čitano: 59.174
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
moderator
offline
Insurgency Sandstorm

Developer Insurgencyja New World Interactive objavio da rade nastavak svojeg taktičkog FPSa.

Za sad se jedino zna da igru rade na Unreal Enginu 4 i da igra ovaj put uz PC izlazi i za konzole.(navodno 2017g)

 

سمندری ڈاکو
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Insurgency Sandstorm

A za sad se jedino zna da samo tebe zanima to :P

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Insurgency Sandstorm

Biće ovo jedna od najboljih igara ove godine. 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm
DadoZG kaže...

A za sad se jedino zna da samo tebe zanima to :P

Krivo Dado... zanima dvojicu :D

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm

Pratim vec neko vrijeme,jedva cekam da izadje. Insurgency standalone na steamu mi je najbolje potrosenih para na igru opcenito. Super devovi,pregršt contenta...Gameplay apsolutni show.

 

 

12 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm
Skilledžija kaže...
DadoZG kaže...

A za sad se jedino zna da samo tebe zanima to :P

Krivo Dado... zanima dvojicu :D

 Trojicu 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
neaktivan
offline
Insurgency Sandstorm

Cetvoricu

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Insurgency Sandstorm

Ovo izgleda vrlo dobro. Jel netko zna kako kupiti igru da se dobije pristup beti?

Eye In The Sky
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Insurgency Sandstorm
Soldier977 kaže...

Biće ovo jedna od najboljih igara ove godine. 

 

 Znači mi koji imamo prvi dio na steamu ćemo dobiti dodatnih 10% popusta 

سمندری ڈاکو
12 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm
pirat kaže...
Soldier977 kaže...

Biće ovo jedna od najboljih igara ove godine. 

 

 Znači mi koji imamo prvi dio na steamu ćemo dobiti dodatnih 10% popusta 

 Od tih 10% popusta definitivno bolje živim i imam više para. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
16 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm

Ako sam dobro shvatio na preorder dobiješ 10% i ako imaš insurgency još 10% popusta.

Tako da je to dobar popust od 20%.

 

BF3:fluffy_inside
12 godina
offline
Insurgency Sandstorm

 

 

 

Jedina igra koju vrijedi preoredat.

https://store.steampowered.com/app/581320/Insurgency_Sandstorm/

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Insurgency Sandstorm

 

Izgleda vise nego ok. 

Eye In The Sky
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Insurgency Sandstorm
Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Insurgency Sandstorm

Ja upao, danas krece, jedva cekam:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Insurgency Sandstorm

Po našem vremenu u 15h biti će omogućeno downloadanje.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Insurgency Sandstorm

Dosta peglanja će biti potrebno još što se tiče performansi. Sa gtx 1060 ne mogu preći 60fps-a neovisno o postavkama (doduše nisam se stigao puno igrati sa njima).

CPU na oko 70%, a GPU na 40-ak % zazueća.

 

Snimio bi neki video, ali zabranjeno je.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Insurgency Sandstorm

I kako vam se čini igra. Komentar nekog tko je probao. Očekivano da igra još nije optimizirana ali kakav je gameplay? Ima li ono "nešto"?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Insurgency Sandstorm

Meni je jedinica bila fora, ali gamemodovi su bili dosadni i svi su kampali.

Da samo malo je ''omekšaju'' da bude igrivija i brža, mislim da može bit dobar naslov.

Ništa od alfe očito za mene, ali dobro, bude beta valjda?

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm

Nedo bog da je ubrzaju. Jedinica je imala odlican pace. Neka oni to ne diraju,.ima dovoljno ''brzih'' naslova za birat. To čini insurgeny insurgencyem.

13 godina
offline
Insurgency Sandstorm

Nisam mislio da postane cod, ali da naprave modove igre koji ne favoriziraju toliko kampanje. 

 

ekipa je znala tako ružno kampat,a ne možeš ih istjerat ničime, bombe su imale užasan feeling, iskreno.

 

Ona mapa na brdu je bila užas, aj noćna je bila fora jer ionako nikog ne vidiš lol

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm
MRSKI kaže...

I kako vam se čini igra. Komentar nekog tko je probao. Očekivano da igra još nije optimizirana ali kakav je gameplay? Ima li ono "nešto"?

 Probao sinoć jedno 20 min. Igra je strava :) Trenutno ima performance problema ali biće to ispolirano. 

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm

I jedinica je isto dost loše optimizirana,toga me jedino strah. Gunplay,efekti,sound design i sve ostalo ne sumnjam,ekipa radi najbolji poso u FPS industriji što se toga tiče...

16 godina
offline
Insurgency Sandstorm

Za sada igra ima tri velika problema koja malo ubijaju cijelo gameplay iskustvo (barem meni):

 

-neigrivi fps za ovaj tip igre (35-50)

-čudan mouse input lag

-zbugane teksture

 

Devovi najavljuju da performance patch stiže i da su svjesni problema tako da vjerujem da će to biti ispeglano.

 

Pozitivna stvar je da u trenucima kada je framerate solidan i kada igra radi onako kako je zamišljena onda je napucavanje i igrivost vrhunska.

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.7.2018 8:53 (Dodinho).
Moj PC  
6 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Insurgency Sandstorm

meni je u ovom stanju neigriva - fpsi na bilo kojim postavkama previse padaju 35-60. No najveci problem je taj input lag, i da neke tipke - za sprint nerade pol vremena sto zbilja neznam do cega je, jako iritantno...

 

Usporili su malo brzinu trcanja / ciljanja /dizanja nisana sto nisam siguran dali je dobro (tesko zakljuciti kada igra neradi glatko), no isli su izgleda na jos dodatnu dozu realnosti. Modeli vojnika i animacije nisu na razini i to najvise treba poboljsati

 

Iako je novi engine, sama grafika me nije bas odusevila. Dobro je to sto mi se cini da su mape dobro odradene, vrlo su raznovrsne, velike.

 

Napucavanje na trenutke kada igra radi ok je zadovoljavajuce kao i u prvom dijelu. Mislim da kad sve ispoliraju ce igra biti dobra, znaju oni sto rade.

Iako iskreno sam ocekivao malo vise, pogotovo bolju optimiziciju posto je kolko ja znam bila vec jedna alpha prije koji mjesec..

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm
Haremzg kaže...

meni je u ovom stanju neigriva - fpsi na bilo kojim postavkama previse padaju 35-60. No najveci problem je taj input lag, i da neke tipke - za sprint nerade pol vremena sto zbilja neznam do cega je, jako iritantno...

 

Usporili su malo brzinu trcanja / ciljanja /dizanja nisana sto nisam siguran dali je dobro (tesko zakljuciti kada igra neradi glatko), no isli su izgleda na jos dodatnu dozu realnosti. Modeli vojnika i animacije nisu na razini i to najvise treba poboljsati

 

Iako je novi engine, sama grafika me nije bas odusevila. Dobro je to sto mi se cini da su mape dobro odradene, vrlo su raznovrsne, velike.

 

Napucavanje na trenutke kada igra radi ok je zadovoljavajuce kao i u prvom dijelu. Mislim da kad sve ispoliraju ce igra biti dobra, znaju oni sto rade.

Iako iskreno sam ocekivao malo vise, pogotovo bolju optimiziciju posto je kolko ja znam bila vec jedna alpha prije koji mjesec..

 

 

 

 Evo za input lag fixa pa probaj slijediti upute sa slika.

 

Patch za optimizaciju je ključan jer ovakav tip igre zahtjeva debelo preko 60 fps-a i bez dropova.

Koristite blage riječi i jake argumente
16 godina
offline
Insurgency Sandstorm

Modeli oružja u igri su zbilja fenomenalni i obratite pažnju na dijelove tijela vojnika koji su stradali od okršaja.

 

Neke od tekstura su zbilja odlične poput oružja i krvi na asfaltu, za ostale teksture poput uniforme vojnika i okoline nadam se da će malo podići razinu kvalitete.

 

Framerate u ovoj situaciji je 60, ali nažalost nije takav tokom igre, najčešće je između 30 i 40 što je puno premalo za kvalitetno iskustvo.

 

Bolje kvaliteta slike

 

P.S. Znam da nije dozvoljeno uploadati slike iz alphe, ali valjda neće svijet propasti od jedne slike ;)

Koristite blage riječi i jake argumente
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.7.2018 20:08 (Dodinho).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Insurgency Sandstorm

Odvratan mi je taj unreal engine, igra se ponaša kao pubg. Šta mi znači malo poboljšanje u grafici kad je gameplay pogoršan.

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Insurgency Sandstorm
Dodinho kaže...

Za sada igra ima tri velika problema koja malo ubijaju cijelo gameplay iskustvo (barem meni):

 

-neigrivi fps za ovaj tip igre (35-50)

-čudan mouse input lag

-zbugane teksture

 

Devovi najavljuju da performance patch stiže i da su svjesni problema tako da vjerujem da će to biti ispeglano.

 

Pozitivna stvar je da u trenucima kada je framerate solidan i kada igra radi onako kako je zamišljena onda je napucavanje i igrivost vrhunska.

 Probao.. ....potpis

Steam:http://steamcommunity.com/search/users/#filter=users&text=Cakija POE: cakija123
13 godina
offline
Insurgency Sandstorm

potpis na nabrojane probleme da sad ne ponavljam, ali moram priznati da ssam zaigrao i da neam volje više za to. Čuče ljudi, kampaju i skidaju iz daljine.

Možda jer sam naviknuo na rainbow 6 siege koji je ipak malo više taktički orijentiran radi raznih gadgeta. Ovo mi je trenutno dosadno.

 

Vidi se upgrade od jednice, igra izgleda lijepo, ali mouse input čudan i raddi grozno da se bi se uživalo u gameplayu.

Budem još koliko alfa ttraje probao, ali u suštini, mislim da neću uzimati, ali budmeo vidjeli.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice