Infestation: Survivor Stories

poruka: 1.528
|
čitano: 201.129
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
The War Z

The War Z je nadolazeci survival MMO smjesten u zombie apokalitpicni svijet.Igra je razvijena od strane Hammerpoint Interactive a biti će izdana od strane Arkos Entertaiment-a.

Sada malo o radnji.Igra je smještena pet godina nakon "zombie" apokalipse,tako da je vecina ljudske populacije ili ubijena ili pretvorena u zombije.Gradovi su razrušeni, resursi su rijetki i razbacani širom svijeta.Godinu dana prije početka igre otkrivena je posebna mutirana vrsta zombija.Da stvar bude jos kompliciranija ti zombi imaju vlastite maticne stanice koje se mogu izdvojiti i proizvoditi cjepiva protiv zombie virusa prenesenih na covjeka,no oni se mogu naci samo po noci,a oni su rijetki tako da ce igraci morati ići na mjesta gdje zombiji okupljaju u mase - naime - veliki gradovi, veliki trgovi, itd.Lovom na zombije zarađujete zlatnike-najvrednije valute u igri.Dok istražuje svijet,igraci ce biti u mogucnosti pronaci bilješke i dnevnike od strane drugog igraca ili NPC-a koji ce mu pomoci da pronade bolju opremu.Postoje desetine gradova, sela, čak i velikih gradova razasutih diljem svijeta.Vi ćete biti u mogućnosti da udružite s drugim igračima napadajuci gradove noću, kako bi pronašli posebne zombi pasmine ili veću vrijedniju opremu. Igrači će također biti u mogućnosti da se formira savez protiv drugih klanova.

Poneki detalji iz igre:

- Veliki otvoreni svjetovi za istraživanje između 200 do 400 četvornih kilometara

- Dva nacina igre:Normal i Hardcore

- Kombinacija first person i third person perspektive

- PvP i PvE

- Deseci jedinstvenih vještina koje se mogu naučiti i poboljšati

- Do 250 igrača po serveru

- Nova oružja i predmeti koja postaju dostupna kako igrači istraživaju ​​svijet igre

- Više likova s prilagodljivim značajkama

The War Z ce biti dostupan ove jeseni.Jos jedna bitna stvar je to sto nece biti pretplate za igranje.

I za kraj par skrinsa:

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.7.2012 15:48 (Square Enix).
 
2 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
The War Z

world of warcraft meets dayz... baš me zanima kako će ispasti

btw: objavili su da bi trebala izaći već ovu jesen i koštati 30$

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.7.2012 14:14 (acca).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
Ma daj molim te kakvi zlatnici, zadnja stvar koju bi neko trebo ui apokalipsi su zlatnici.
11 godina
neaktivan
offline
The War Z

Novi skrinsi.Grafika me malo podsjeca na onu iz Alana Wake-a.Treba malo pripaziti na izgled vode i trave.

 

inventory inventory
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
The War Z

izgleda vrlo zanimljivo.Ovo moram kupiti ovu jesen.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
The War Z

Ovdje se mozete prijaviti za betu.

 
0 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
The War Z

The War Z Guide & Walkthrough-interviju sa glavnim producentom Sergeyem Titovim.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
The War Z

Da malo bumpam :)

Već se osnuju klanovi.

Pa sam tako i ja jednog domaćeg.
Ime: Ace Squad
Communication: Teamspeak 3
Mic je OBAVEZAN!

Za sada smo 4 koja će kupit igru(barem mislim xD), od kojih će najmanje 2 preorder odmah čim bude moguće i odmah startamo u beti, i ima još 8 potencijalnih koji bi nam se mogli pridružit.

Ako je netko zainteresiran neka mi se javi putem PM.
Vjerujte mi, imati klan na početku ovakve igre jako olakšava posao. Igramo DayZ dosta vremena i imamo poprilično iskustva, tako da ćemo vjerovatno bit od velike pomoći onima koji su novi u ovom tipu igre :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.8.2012 3:51 (Tox2401).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
Tox2401 kaže...

Da malo bumpam :)

Već se osnuju klanovi.

Pa sam tako i ja jednog domaćeg.
Ime: Ace Squad
Communication: Teamspeak 3
Mic je OBAVEZAN!

Za sada smo 4 koja će kupit igru(barem mislim xD), od kojih će najmanje 2 preorder odmah čim bude moguće i odmah startamo u beti, i ima još 8 potencijalnih koji bi nam se mogli pridružit.

Ako je netko zainteresiran neka mi se javi putem PM.
Vjerujte mi, imati klan na početku ovakve igre jako olakšava posao. Igramo DayZ dosta vremena i imamo poprilično iskustva, tako da ćemo vjerovatno bit od velike pomoći onima koji su novi u ovom tipu igre :)

je si li poceo igrati,koliko je zahtjevna,bi li mogla na mom laptopucisto sumnjam,al aj.Stavi par skrinska.Razmislit cu o ovoj ponudi pa mozda zazovem neke svoje frendove.

13 godina
neaktivan
offline
The War Z

Igra još nije ni u beta fazi tako da se još dosta treba strpiti da bi zaigrali

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
 
0 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
hrvoje_zg91 kaže...

Igra još nije ni u beta fazi tako da se još dosta treba strpiti da bi zaigrali

Navodno bi beta trebala počet kroz tjedan-dva.
Mislim da to nije puno, ali ne znam ako su to official informacije ili ne :/

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.8.2012 12:01 (Tox2401).
15 godina
neaktivan
offline
The War Z

Ovo stvarno ima potencijala, ispadne li zbilja dobro divota, da se i ja jednom navučem na mmo.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
The War Z

Čitao sam njihov forum i službeno što su rekli je da će biti "late summer". Vidjet ćemo što im to znači. Ali igra obećava za sada. Prijavio sam se za betu i definitivno ću je preordati. Bit će i na Steamu koliko sam ih shvatio.

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
 
0 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
The War Z

meni ovo prijavljivanje ne ide bas jasno.tamo sam napisao svoju e-mail adresu,ali nisam dobio potvrdu.@tox kako si se ti prijavio?btw ovo mi je prva beta tako da...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
Square Enix kaže...

meni ovo prijavljivanje ne ide bas jasno.tamo sam napisao svoju e-mail adresu,ali nisam dobio potvrdu.@tox kako si se ti prijavio?btw ovo mi je prva beta tako da...

Ne dobije se nikakva potvrda. NIsam je ni ja dobio pa onda vjerojatno ne šalju. Oni već govore da je igra pri kraju ali nekako ne vjerujem u to. 

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
11 godina
neaktivan
offline
The War Z

da li ste prijavljeni na forum jer se gleda aktivnost na njemu za dobivanje pozivnice za betu.Zovem se square enix i imam zasad 2 posta.Forum je ogroman a tema tisuce i tisuce.Kako se vi zaovete,da se dodamo.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
Square Enix kaže...

da li ste prijavljeni na forum jer se gleda aktivnost na njemu za dobivanje pozivnice za betu.Zovem se square enix i imam zasad 2 posta.Forum je ogroman a tema tisuce i tisuce.Kako se vi zaovete,da se dodamo.

Ja imam nekih 50 postova, Tox2401 mi je nick.
Naime ja sam upisao jedno 5 mailova pa ako dobijem dobijem xD. Ali nije me briga jer ću ionako preorder pa ću dobit pristup.
Nego još jednom da ponovim, tko je zainteresiran za Ace Squad, da odmah prvi dan grenemo kao grupa i testiramo igru zajedno, molio bih vas da napravite xfire i javite mi se, nick mi je tox2401.
I ako ste ozbiljnije zainteresirani javite mi se na PM, pa ću vam dat TS3 info pa se tamo čujemo :)
Nadam se da će vas bit :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z

Ja sam se prijavio za betu, pa ćemo vidjeti kaj će biti :)

11 godina
neaktivan
offline
The War Z

nesluzbeni sistemski zahtjevi:

 

OS: Windows XP SP3 or higher
CPU: Intel Core 2 Duo 1.8GHz or similar AMD
RAM: 2GB of RAM
HDD: 2GB of HDD space
VIDEO: nVidia 9600 or similar ATI, 512MB dedicated video memory
VIDEO: Pixel shaders 3.0

 
3 0 hvala 2
12 godina
offline
The War Z

Ovo ce bit zanimljivo, samo da ne bude skupo cak bi si mogo i uzet. Prijavio sam si 2 e.maila pa sta bude.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
SimeKZ kaže...

Ovo ce bit zanimljivo, samo da ne bude skupo cak bi si mogo i uzet. Prijavio sam si 2 e.maila pa sta bude.

Mislim da 30$ nije puno za ovakvu MMO igru, a ni nema mjesečne pretplate...
Kažu da će za preorder vjerovatno bit i manje, pretpostavljam 20 ili 25 dolara. Ispod toga bi već bilo suludo ali tko zna kako će nas iznenadit :P

11 godina
neaktivan
offline
The War Z

ne znam koliko kosta star wars:the old republic ali mislim da je war Z svakako jeftiniji.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The War Z
Square Enix kaže...

ne znam koliko kosta star wars:the old republic ali mislim da je war Z svakako jeftiniji.

kakve to veze ima s pumpom za bicikl?

15 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
Square Enix kaže...

ne znam koliko kosta star wars:the old republic ali mislim da je war Z svakako jeftiniji.

Ovaj je f2p.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
11 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
thuglife kaže...
Square Enix kaže...

ne znam koliko kosta star wars:the old republic ali mislim da je war Z svakako jeftiniji.

Ovaj je f2p.

znam da je.Ali mislim na samu igru,"cd"

15 godina
moderator
offline
The War Z

Nova slika,izgleda odlično...

 

سمندری ڈاکو
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
The War Z

Manji minusi:

Modeli likova su uzeti iz War Inc., samo im je odjeća drugačija.
Banner na siteu im je nekoliko google slika photoshopiranih zajedno, znači u google su ubacili zombies, i spojili slike. Ljudi su na forumu to dokazali i pokazali slike koje su ustvari koristene.
Dosta IG stvari su isto kopirane iz War Inc. kao npr. ona šprica koju si lik u ruku brizga na jednoj od SSova.
Ovog gore su neki manji minusi koji nece utjecat na gameplay ali bilo bi ljepo da je originalno :)

Zašto mislim da neću kupiti igru:

A NAJVEĆA GLUPOST je to šta su iz War Inc. uzeli nego Big Surprise ili Last man standing nez kako su već nazvali. Uglavnom, to je bomba koju si možeš stavit u backpack, i kad te neko ubije i krene lootat, eksplodirat ce i ubit i tog igraca. Sto je po meni potpuni debilizam, retardacija.
Msm u ovakvoj igri je ubijanje igrača dosta velika stvar, i nagrada bi trebala bit sigurna, a ne da pod strahom ne otvaram sad ni jedan loot jer će mi bomba opalit. WTF

Žalosno je da su ignorirali milione odličnih suggestiona na njihovoj stranici, a ovo sranje su VEĆ UBACILI u igru i na testiranju je. Tako da vas molim svih da se regate na njihov forum i radite threadove protiv toga i supportate postojeće jer je to ogromni debilizam...

Neće bit wildlifea ni huntinga. Znači hrana se ili nalazi na podu ili kupuje za gold...

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2012 15:46 (Tox2401).
 
2 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
Tox2401 kaže...

Manji minusi:

Modeli likova su uzeti iz War Inc., samo im je odjeća drugačija.
Banner na siteu im je nekoliko google slika photoshopiranih zajedno, znači u google su ubacili zombies, i spojili slike. Ljudi su na forumu to dokazali i pokazali slike koje su ustvari koristene.
Dosta IG stvari su isto kopirane iz War Inc. kao npr. ona šprica koju si lik u ruku brizga na jednoj od SSova.
Ovog gore su neki manji minusi koji nece utjecat na gameplay ali bilo bi ljepo da je originalno :)

Zašto mislim da neću kupiti igru:

A NAJVEĆA GLUPOST je to šta su iz War Inc. uzeli nego Big Surprise ili Last man standing nez kako su već nazvali. Uglavnom, to je bomba koju si možeš stavit u backpack, i kad te neko ubije i krene lootat, eksplodirat ce i ubit i tog igraca. Sto je po meni potpuni debilizam, retardacija.
Msm u ovakvoj igri je ubijanje igrača dosta velika stvar, i nagrada bi trebala bit sigurna, a ne da pod strahom ne otvaram sad ni jedan loot jer će mi bomba opalit. WTF

Žalosno je da su ignorirali milione odličnih suggestiona na njihovoj stranici, a ovo sranje su VEĆ UBACILI u igru i na testiranju je. Tako da vas molim svih da se regate na njihov forum i radite threadove protiv toga i supportate postojeće jer je to ogromni debilizam...

Neće bit wildlifea ni huntinga. Znači hrana se ili nalazi na podu ili kupuje za gold...

A nek ide u pm,taman sam se ponadao da ce biti nesto od ovoga.Sama ideja je odlicna ali sta ces kad imaju debile u svojim timovima koji sve to u*eru.

12 godina
neaktivan
offline
The War Z

Već sam znao da nema velikih očekivanja od ove igre.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: The War Z
iAvenger kaže...

Već sam znao da nema velikih očekivanja od ove igre.

kako?Do sada je bila obecavajuca i mislio sam je odmah kupiti.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice