Igram malo stariju igru Star Wars JK Jedi Academy

poruka: 14
|
čitano: 4.656
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Igram malo stariju igru Star Wars JK Jedi Academy

Ova igra mi je jako lagirana i bugirana...igra li jos ko tu igru?(Jos nisam sreo niti jednog Hrvata ali ma Poljaka i ima puno Španjolaca)odgvorite ako igrate igru,pa dal mi mozeto otkrit neke tanje u igri?(ja znam jednu: otvorite consolu i utipkajte: bind x debugknockmedown  i onda sam pretisnite x pa w za ubiti neprijatelja)ja bih thio da mi kažete neke takve codove.pa odgovorite Osmijeh


The death is begining of life...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igram malo stariju igru Star Wars JK Jedi Academy

Igrao sam prije nekoliko godina, ne sjećam se baš puno. Uglavnom, igra mi se svidjela.


W3 H4v3 N07h1n6 7o F34r Bu7 Fe4r It'5 S3lf!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igram malo stariju igru Star Wars JK Jedi Academy

Ma da meni je bas super igra!Osmijeh


The death is begining of life...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igram malo stariju igru Star Wars JK Jedi Academy

Zgodan detalj je kreiranje vlastitog jedija te odabir misija po volji.


W3 H4v3 N07h1n6 7o F34r Bu7 Fe4r It'5 S3lf!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igram malo stariju igru Star Wars JK Jedi Academy

Da to je zgodno, a ja imam neke modele pa preko MP-a si ljepo imam iz SP-a  neke likove!Cool


The death is begining of life...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igram malo stariju igru Star Wars JK Jedi Academy

Igrao sam prije preko neta ovu igru... zanimljiva je, al se kako je JA zajednica napredovala, otkrila se ogromna kolicina bugova koja jos nije definirana nekim patchem... i sada ljudi iskoristavaju mnostvo bugova u igri i igra se u biti svela na sto lukavije iskoristavanje propusta u samoj igri nego nekoj posebnoj vjestini...


i'm going back to 505...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Igram malo stariju igru Star Wars JK Jedi Acad

Koliko se ja sječam igre bila je legendarno dobra i prelazio sam ju u par dana bez prestanka. Mislim kako me nisu mučili nikakvi bugovi tada (osim što sam naravno čitao časopis Bug Belji se).


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
offline
Igram malo stariju igru Star Wars JK Jedi Academy

Ma meni je uvijek bila draza JK 2: Jedi Outcast... Cini mi se da je u multiplayeru skill igraca vise dolazio do izrazaja, u akademiji mozes samo mahat ko lud i napravit nesto. Makar, nisam ju bas previse igrao pa mozda i grijesim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igram malo stariju igru Star Wars JK Jedi Academy

Ma još nism probao JK2 J Outcast(ali imam ga) preko interneta, probat cu kad tad , baš me zanima kako je

 

Pa ako jos neko igra javite mi ovdje

 

The death is begining of life...
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.3.2008 21:13 (danusic).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Igram malo stariju igru Star Wars JK Jedi Acad
Dado_ZG78 kaže...

Koliko se ja sječam igre bila je legendarno dobra i prelazio sam ju u par dana bez prestanka. Mislim kako me nisu mučili nikakvi bugovi tada (osim što sam naravno čitao časopis Bug Belji se).


 Te dvije igre (bile su dvije) su bile i zlatne igre... jedne od onih igara koje su uz grafiku imale i dušu i bile čisti užitak...

Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
offline
Igram malo stariju igru Star Wars JK Jedi Academy

E ja sam Jedi outcast i jedi academy presao svaku barem 5 puta,neko vrijeme se uopce nisam odvajao od PC-a.malo mi je ipak bolja jedi academy,finta mi je bilo napisati sifru u jedi academy da postanes desann pa onda poslije sifru da opet promijenis lik u one male sand people i onda si bil mali ko yoda a imel si veliki lightsaber ko desann.dosta je zanimljivo i kad si spawnas dobre jedije pa se oni bore za za tebe(npc spawn jedi).ostale sifre neznam.ak te bas zanimaju imas na zadnjem ili predzadnjem bug dvd-u Cheatbook 2008 i tam ima vecina sifri.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Igram malo stariju igru Star Wars JK Jedi Academy

hvala puno

 


->Łegend<-danusic|JM|
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Igram malo stariju igru Star Wars JK Jedi Academy

Igra je pre dobra, obe i JA i JO. Ja sam imao par šifri za to ali se ne sjećam svega. Znam da sam imao par onih SetForceAll i slično pa si odmah kao učenik pucao munje okolo i mlatio sve živo bez beda, samo mi nije baš bvilo sve gušt, osobito god mod.... Kotor je ipak malo previše priče za moj ukus, nema akcije toliko a i kacija je više ono klikni pa će se neš desit.... da bar izađe još koja igruica na tu temu....

Moja Konfa: Intel Pentium IV 2,4 GHz, Abit IC7, 2 GB Ram 400Mhz, Ati Radeon 9600 Pro AGP, HDD 1,5TB
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Igram malo stariju igru Star Wars JK Jedi Acad

Vidim da je tema nešto starija, ali...

Jedi Outcast je bio legendaran.

Jedi Academy sam par puta prešao (zadnji puta pretprošli tjedan). Međutim, problem kod Academyja je što dopušta učenje rank3 sila na samom početku (po meni trebalo je lockat na rank1 pri prvom paletu misija, rank2 na drugom, rank3 na trejćem).

Digneš rank1 heala i rank3 lightinga i igra gotova. Prelagano, čak i Jedi Master (ak se dobro sjećam).

A ono što stvarno daje igri onaj X faktor su Katarnove upadice.

Moj tip žene? Plug'n'play
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice