Hogwarts Legacy

poruka: 417
|
čitano: 150.358
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Hogwarts Legacy
Rhodin kaže...

Jel se zna kad ovo dolazi?!

Bilo je u najavi za release PS5... od tad je prošla godina i pol, a ja ženi obećao da će dobiti

Kažu, kraj 2022. Najvjerojatnije 11. mjesec, ili tako negdje. 

3 godine
neaktivan
offline
Hogwarts Legacy

Malo novog gameplaya:

 

I jedan veoma interesantan dokumentarac o razvoju igre:

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2022 18:13 (Dragonbane).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hogwarts Legacy

Ako je to "trenutni gameplay", a ne early verzija, tada je to jako loše, jeftino izvedeno. Trešnja ekrana, fizika (centaur), glitchanje tijela u zid...

 

Nadam se dobroj igri, al trenutno (osim izgleda) nisam impresioniran viđenim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Hogwarts Legacy


Predivno izgleda. Prava igra za mene. Samo da story i questovi budu na visini

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.8.2022 11:58 (Dragonbane).
 
0 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Hogwarts Legacy

 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Hogwarts Legacy
Minimum:
    • Requires a 64-bit processor and operating system
    • OS: Windows 10
    • Processor: Intel Core i5-8400 OR AMD Ryzen 5 2600
    • Memory: 8 GB RAM
    • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1070 or AMD RX Vega 56
    • DirectX: Version 12
    • Storage: 85 GB available space
    • Additional Notes: SDD(Preferred), HDD (Supported), 1080p/60 fps, Low Quality Settings, Upscale Performance Setting
Recommended:
    • Requires a 64-bit processor and operating system
    • OS: Windows 10
    • Processor: Intel Core i5-8400 OR AMD Ryzen 5 3600
    • Memory: 16 GB RAM
    • Graphics: NVIDIA GeForce 1080 Ti or AMD RX 5700 XT
    • DirectX: Version 12
    • Storage: 85 GB available space
    • Additional Notes: SSD, 1080p/60 fps, High Quality Settings, Upscale Quality Setting
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.8.2022 20:40 (Dragonbane).
 
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Hogwarts Legacy
Kako ovo dobro izgleda...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Hogwarts Legacy
antimadridista kaže...
Kako ovo dobro izgleda...

 

đabe mi i gledat drugo kad znam da ću biti Gryffindor.

 

Odlično izgleda

12 godina
offline
Hogwarts Legacy

Samo slytherin!

imam majicu i čarape na slytherin (pitanje ako cu stat u to nakon 20 godina, al se potrudim), ne igram igru bez cijelog dresa. Moram još gaće i plašt nabavit negdje

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hogwarts Legacy

 Cuj malo, ovo je bas retardirano na nekoliko razina

3 godine
neaktivan
offline
Hogwarts Legacy

 

Kako je meni ovo fenomenalno! Sve izgleda top! Od samog zamka, prostorija, detalja... Nema loadinga na svakom ulazu a zamak je samo mala tačkica u odnosu na svet koji je oko njega. Svet će prikazati u sledećem gameplay-u. Jedina zamerka ide za face animacije ali nije toliko strašno. Ostalo sabija! Inače igra je very narative based, biće mnogo odluka.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Hogwarts Legacy
Dragonbane kaže...

 

Kako je meni ovo fenomenalno! Sve izgleda top! Od samog zamka, prostorija, detalja... Nema loadinga na svakom ulazu a zamak je samo mala tačkica u odnosu na svet koji je oko njega. Svet će prikazati u sledećem gameplay-u. Jedina zamerka ide za face animacije ali nije toliko strašno. Ostalo sabija! Inače igra je very narative based, biće mnogo odluka.

 

ma ja neću ni gledati, bolje da što manje vidim prije izlaska igra. Čini se da svakako imamo hit

12 godina
offline
Re: Hogwarts Legacy
Dragonbane kaže...

 

Kako je meni ovo fenomenalno! Sve izgleda top! Od samog zamka, prostorija, detalja... Nema loadinga na svakom ulazu a zamak je samo mala tačkica u odnosu na svet koji je oko njega. Svet će prikazati u sledećem gameplay-u. Jedina zamerka ide za face animacije ali nije toliko strašno. Ostalo sabija! Inače igra je very narative based, biće mnogo odluka.

 Iskreno, cak mi je i drago radi faca jer dobivam onaj neki stariji štih kad sam eksli uzivao puno vise u igrama

9 godina
online
Hogwarts Legacy

Imamo li to GOTY, prošle godine drugi mjesec Elden Ring sad ovo... Izgleda vrhunski... 

 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Hogwarts Legacy

Nisam HP fan, ali ću odigrati jer izgleda zanimljivo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hogwarts Legacy

Ha... ljubitelj HP, što to uopće znači?

Meni su ok i romani i film, bilo je lego naslova koje sam igrao, barem dio, ali su mi se sve LEGO igre stopile u jedan naslov sa drugačijim likovima, pa mi obično ne drže pažnju dulje od nekoliko nivoa.

 

Ovo... ovo je samo za sebe, bez uopče poznavanja svijeta, vrlo, vrlo zanimljiv naslov. Pitanje samo koliko su priča i gameplay dobri - sami za sebe.

Odlučili su u tom svijetu napraviti igru nevezanu za same knjige, tako da po meni ovo treba gledati kao odvojenu stvar. Ima i leta i magije i svega onoga što mi je ponekad falilo u samom HP, uvijek je nekako djelovalo "mlako" . U igri koliko vidim česta je upotreba magije, kako ofenzivne, tako i artefakta, nadam se i životinja i mogao bi to u zbroji biti super naslov zanimljiv svim uzrastima.

 

Ako setting bude dobar (a već sada djeluje takav) , sa dobro iskorištenim lokacijama i bićima iz tog svijeta, to može biti odlična kombinacija puno žanrova sa izuzetnim potencijalom za buduće nadogradnje ili naslove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Hogwarts Legacy
BeLLicus kaže...

Imamo li to GOTY, prošle godine drugi mjesec Elden Ring sad ovo... Izgleda vrhunski... 

 

 

 

 

Nevjerojatno je da ovako nešto nije ranije izašlo. Ali dobro, ja i dalje imam određenu dozu opreza, neću prednaručivati, pogotovo što još razmišljam hoću na PC ili PS5.

10 godina
offline
Hogwarts Legacy

Gledam da napravim prednarudzbu za delux edition. Problem je sto mi uglavnom nudi "Hogwarts legacy delux edition ps4" po nasim ducanima. Ako odem na PS app tamo delux postoji samo u PS5 verziji. Je li moguce da je u ducanima greska i da je to zapravo ps5 verzija. Volija bi imati fizicku kopiju igre pa ako me ima ko uputit gdje da narucim. Unaprijed hvala.

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Hogwarts Legacy
eliah84 kaže...

Gledam da napravim prednarudzbu za delux edition. Problem je sto mi uglavnom nudi "Hogwarts legacy delux edition ps4" po nasim ducanima. Ako odem na PS app tamo delux postoji samo u PS5 verziji. Je li moguce da je u ducanima greska i da je to zapravo ps5 verzija. Volija bi imati fizicku kopiju igre pa ako me ima ko uputit gdje da narucim. Unaprijed hvala.

 https://infomark.hr/proizvod/playstation-5/ps5-igre/hogwarts-legacy-deluxe-edition-ps5/

10 godina
offline
Re: Hogwarts Legacy
BeLLicus kaže...
eliah84 kaže...

Gledam da napravim prednarudzbu za delux edition. Problem je sto mi uglavnom nudi "Hogwarts legacy delux edition ps4" po nasim ducanima. Ako odem na PS app tamo delux postoji samo u PS5 verziji. Je li moguce da je u ducanima greska i da je to zapravo ps5 verzija. Volija bi imati fizicku kopiju igre pa ako me ima ko uputit gdje da narucim. Unaprijed hvala.

 https://infomark.hr/proizvod/playstation-5/ps5-igre/hogwarts-legacy-deluxe-edition-ps5/

 Hvala, ali nedostupno!

9 godina
online
Hogwarts Legacy

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Hogwarts Legacy

Jeste li napravili sorting i štapić?

 

Mene je stavio u Ravenclaw a stapić mi je ispao Sycamore with 10% unicorn.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Hogwarts Legacy

Izgleda da su super recenzije

 

ACG kaže BUY

Fextralife Its all you wanted

IGN - 9/10

 

Spominju se neki tehnički problemi, sad mi ostaje da to saznam o čem se točno radi pa da odlučim da idem na PS5 ili na PC

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Hogwarts Legacy
Sve redom osmice i devetke. Iskreno pribojavao sam se da igra neće dorasti hajpu koji je nastao oko nje i zato nisam prednaručio, ali izgleda da jest.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hogwarts Legacy

Niš od ove igre za mene,em je publisher EA,em koristi Denuvo što znaci platiš igru da imas smanjene performanse a single player je.
cekacu radije krek od rusa koji ce za godinu dana izac.

9 godina
online
Re: Hogwarts Legacy
Rocinante2112 kaže...

Niš od ove igre za mene,em je publisher EA,em koristi Denuvo što znaci platiš igru da imas smanjene performanse a single player je.
cekacu radije krek od rusa koji ce za godinu dana izac.

 Polupao si neke lončiće  Publisher Warner Bros Games

 

A za denuvo ne znam igra još nije službeno vani...

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2023 13:40 (BeLLicus).
9 godina
online
Hogwarts Legacy

Baš gleda live od Jack Fragsa. Predobro to sve izgleda...

 

https://www.hcl.hr/najave/igramo-hogwarts-legacy-evo-dojmova-nakon-20-sati-igranja-198344/

 

I na hclu kažu igra je odlična.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hogwarts Legacy

Nisam baš nešto posebno pratio ovu igru, ali na prvu zvuči zabavno. Bez obzira na JK Rowling, meni je Harry Potter drag serijal pa ću sigurno probati ovo.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Hogwarts Legacy

preload ...  

stick some iron in your mouth and pull the trigger.
Moj PC  
6 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice