GTR, RACE, rFactor i slično

poruka: 347
|
čitano: 103.647
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Najbolje stranice za modove (gtr2, rfactor itd.)
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično

Meni kolega iz lige vozi sa Gamepadom i dosta je brz .. Međutim sa tim gamepadom  gubiš čar vožnje  i trebat četi dosta vrimena da se prilagodiš  ... Trebaš češ se dosta poigrat sa samim postavkama kontrolera

 

I u samom setupu češ morat smanjit Loock .... Povečat sensitivy... itd   ......sve u svemu ako možeš uzmi sebi nekakav volančičč i zabava garantirana

 

poz

16 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Ja imam ovaj gore od Logitecha i zadovoljan sam. Kupio od prijatelja za 50 kuna Cool

pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Ma ja igram na PS2 F1 2006 i sa analognim kontrolama sam precizan (i brz) ali volan je ipak volan.Cool

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

E i ja bi to, neko napise kaj sve trebam skinuti?

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
Aki kaže...

E i ja bi to, neko napise kaj sve trebam skinuti?

 također... imam i ja taj adapter ako mislis na ovakav kao na slici, i neznam sta da ti kazem igrao sam GRID i GTR na njemu i nije loš ali u gridu sam više koristio tipkovnicu jer su svi bili brži od mene Sramim se
adapter adapter
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2009 12:03 (leo_819).
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično

Znači odeš Na www.rfactorcentral.com tu se registriraš skineš "Bazu" Rfactor   http://www.rfactorcentral.com/rFactor_Lite.cfm

 

Zatim skidaš po volji šta očeš imaš hrpu modova

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.4.2009 12:09 (maky).
16 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Stavil skidat lite, ali pise da treba aktivacija, znaci nije besplatno?

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično

Ima crack javi mi se PM da ti pošaljem

16 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
maky kaže...

Ima crack javi mi se PM da ti pošaljem

 bude dok skinem, a na stranici sam se trebal opce regati? jer je external link na rapid :P
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično

Posla san Ti Pm a gledaj ta reg če ti trebat kad budeš skida modove jel se nevide linkovi ako nisi registriran

 

Poz!

16 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Imam G25 i Rumblepad 2.

Sad, svi vjerojatno misle da rasturam po GRIDU sa G25, suprotno, GRID je neigriv sa volanom.

Nisam početnik u GRIDU pa znam.

Sa Rumblepadom je sve ok.

 

Suprotno od toga, rFactor, GTR 2, STCC, GT Legends i BMW Challenge igram sa G25 i sve savršeno funkcionira.

 

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Da, ja sam isto probao GRID sa volanom i nakon šta si vozio GTR2 i rFactor, on je totalno neigriv, užas..

pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično

Jel ide NFS sa Volanom ?Osmijeh

16 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
maky kaže...

Jel ide NFS sa Volanom ?Osmijeh

E to nisam probalCool

Recimo da je G25 super prilagođen još za Flatout:Ultimate Carnage, TDU, Burnout Paradise od takvih igara kaj sam ja probal i kaj igram...

Žalosno je kaj nije baš optimiziran za RBR iliti Richard Burns Rally.
Da se igrati ali i tu sam bolji sa gamepadom.


"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično

Ovo kad san napisa " jel ide NFS volanom " san mislija na to da je to sve jedno te isto možda je mali grid bolji al je to miljama daleko od Simulacija

 

Poz!

16 godina
online
GTR, RACE, rFactor i slično

evo malo sam igro f1 2009 mod za rfactor tu je i par slikica,grafika je koma....

f1 f1
intel q6600@4.0GHz,500gb hard (7200.12, jedna ploca 500gb),4gb ram@1100 cl5, corsair520w hx(modularno), 4870 1GB oc840/950(3800)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Stavi CTDP 2006 mod. Bolidi, fizika, sve. Ovo je totalno smećže od moda F12009

Pogledaj, na stranici prije sam stavio slike iz CTDP moda

pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2009 12:21 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
doktor1 kaže...

Stavi CTDP 2006 mod. Bolidi, fizika, sve. Ovo je totalno smećže od moda F12009

Pogledaj, na stranici prije sam stavio slike iz CTDP moda

RFT F1 2008 je mod i pol!
Najbolji je po meni, imam 9 GB modova za rFactor pa znam...

Nije loše skinuti ni Megane i Octavia modove
"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
16 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Ma nakon CTDP 2006, bolidi u svim drugim modovima su mi odvratni. Nije uzalud proglašen najboljim rFactor F1 modom. Još da ekipa napravi 2008 ili 2009, uf..

pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Imaš patch za grafiku za taj mod 2009 ,štase tiče drugih F1 modova

 

F1 CTDP 2006 i FSONE 2008 kraljevi

 

 

Od Ostalih možeš skinit megane trophy pa se naganjat po public serverima... V8 mod ( težak mod za popiz....)

NAGT isto zakon ma ima ih hrpa

 

Poz!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Pozz ekipa vidim da vas ima zainteresiranih za rfactor pa ako ste za ja ču složit server na hamachiu i možemo se malo utrkivat naravno ako ste za..

 

napišite koji bi mod tili vozit i stazu ja sam za FSONE 2008 i stazu sepang

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Ja sam za CTDP 2006, Melbourne, Monza,

pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2009 13:32 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
imam ja i CDTP 06 instaliran, a di da skinem taj patch za f1 09 za bolju grafiku??

ja sam za hamachi ;)
intel q6600@4.0GHz,500gb hard (7200.12, jedna ploca 500gb),4gb ram@1100 cl5, corsair520w hx(modularno), 4870 1GB oc840/950(3800)
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTR, RACE, rFactor i slično

Ok dečki al ctdp sa patchom 1.1 evo linkovi pa javite kad poskidatepa ču hostat


http://rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=F1%202006%20CTDP

 

Monza_

 

http://rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=Brianza

 

Edit : evo momci napravija san nam mrežu na hamchiu

 

Name : F1-Bug

 

Pass: 123

 

Poz!

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2009 14:25 (maky).
16 godina
online
RE: GTR, RACE, rFactor i slično
daj mi recite di da skinem kvalitetne staze,evo sad skidam monzu ovu 2.0 ali di ima jos staza??
intel q6600@4.0GHz,500gb hard (7200.12, jedna ploca 500gb),4gb ram@1100 cl5, corsair520w hx(modularno), 4870 1GB oc840/950(3800)
16 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

ima netko zainteresiran za vožnju rFactora preko Hamachia?

pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
GTR, RACE, rFactor i slično

evo problema, znaci imam instalirano cdtp06 i f109 i sad bih htjeo cdtp06 bolid na f109 stazu znaci odabarem bolid i izbaci mi neku gresku(slika) neznam zasto mi ovo javi...

intel q6600@4.0GHz,500gb hard (7200.12, jedna ploca 500gb),4gb ram@1100 cl5, corsair520w hx(modularno), 4870 1GB oc840/950(3800)
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.4.2009 12:44 (benko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Ja nemam takvih problema. Odaberem CTDP mod i posle biram stazu koju želim..

pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

Krivo si stazu stavija dobro pogledaj kako se zove u game data locations

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
GTR, RACE, rFactor i slično

kaj sve trebam skinuti da bi igral s vama, tu ima car setups, skins, tracks, sounds, itd, ima di full pack?

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Najbolje stranice za modove (gtr2, rfactor itd.)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice