Grand Theft Auto V PC

poruka: 8.706
|
čitano: 1.086.146
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
11 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Pozz.

 

Imam 2 pitanja :) 

 

Dali je kako moguce, igrati na pcu sa ds4 gamepadom, al da bude kontrole kao na ps4, znaci, " X, trokut, krug i kvadrat... " 

 

A 2 drugo pitanje, dali postoji neki mp, private server, nesta kao za san andreas " samp " 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

ja ne vjerujem da jos uvijek ljudi igraju tu igru od tih smecarskih prevaranata...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
RuskeGTT kaže...

ja ne vjerujem da jos uvijek ljudi igraju tu igru od tih smecarskih prevaranata...

 gta online se ne igra bas jer vec je odavno postao dosadan i pun citera, vec par mjeseci je u modi fivem (roleplay) koji je stvarno dobar mod i zabavan je

11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
hahhaajaads kaže...

.

 gta online se ne igra bas jer vec je odavno postao dosadan i pun citera, vec par mjeseci je u modi fivem (roleplay) koji je stvarno dobar mod i zabavan je

 Imas neki RP server za preporucit?

Život je jedan al Omega je 2.0
10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
macgyver 53 kaže...
hahhaajaads kaže...

.

 gta online se ne igra bas jer vec je odavno postao dosadan i pun citera, vec par mjeseci je u modi fivem (roleplay) koji je stvarno dobar mod i zabavan je

 Imas neki RP server za preporucit?

 A nemam bas, igrao sam rp do prije nekih 2 mjeseca, bila je neka balkanika sad ne znam jel to vise u funkciji (server je bio cijelo vrijeme napunjen), probaj u search upisat balkan pa vidi dal ce ti sta izbacit... ja osobno nisam za takve stvari pa sam odustao od gta rpa (jbg, vise sam tip za trkacke/simulacije i fps igre) 

4 godine
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Ljudi moze mala pomoc, imam GTA 5 (orginal naravno sa key code) na HDD, fuck1ng slucajno sam izbriso nekoliko datoteka (file) i sam kupujem novi HDD, ako prebacim ove fileove sto imam na novi HDD i odem kao opet download hoce mi dat mogucnost da stavim u taj isti file igricu i kad bude skidalo oce skinut samo fileove koji su potrebni il cu morat sve ponovno...?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Pozdrav, jel jos koga zivcira voznja u gta v? Ful mi se nesvidja kako naglo auti skrecu ljevo desno uopce nemas feeling da vozis auto. Je koristi ko kakve modove za voznju da moze preporucit da stvarno cini razliku? Hvala

PSN: Chov1ch
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Ako netko prodaje acc neka mi se javi na pp

Opet mi se dosla volja za gta v online :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Modern kaže...

Ako netko prodaje acc neka mi se javi na pp

Opet mi se dosla volja za gta v online :)

 radije kupis igru nego acc, do 6.8 je na akciji na steamu za 15e

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
9 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Pozdrav,

 

imate li možda preporuku za neke modove za SP? Primjerice, nešto osim navedenih na ovoj stranici?

https://forums.gta5-mods.com/topic/20802/which-are-the-best-mods-for-world-improvement/3

 

Moram priznati da sam tek nedavno nabavio ovu igricu preko Steam-a na popustu. Iako sam već igrao SP, želio bih ga opet proći sa što boljim grafičkim prikazom i dodacima koji bi mi pružali najbolju ravnotežu između realnosti i činjenice da je ovo ipak samo igrica (dakle, bez real fuel mod-a) :-)

 

Nakon toga bih se eventualno okušao u Online-u, zato i imam dvije steam verzije (jedna "Grand Theft Auto V", a druga "Grand Theft Auto V vanilla".

 

Unaprijed zahvalan.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Za grafički prikaz ti je najbolji Natural Vision - link, igra izgleda puno bolje, ali i dalje realno za razliku od Reduxa

9 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

Ne znam jeste li vidjeli ovo, al evo ja prvi put vidim, hahaha.

P.S. Nikakav mod ne koristim niti ikakve ostale dodatke u igrici.

Edit: A je, ima toga...

Google

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.8.2019 2:20 (playjob).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

Pozdrav, davno sam bio tu evo me opet. :)

 

Imam pitanje...

 

Kako se može postati policajac na GTA V? Inače se prijeđe cijela igra i dođe u policijsku postaju, al me zanima ima li kakav mod ili lakši način?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

Znaci ja neznam kako da pokrenem gta v.

Nije htjelo pokreniti igru niti instalirati update.

Onda sam ga obrisao i krenio ponovo skidati,ali sam prvo morao skinuti ovaj novi rockstar launcher.

Kada sam to skitio i htio skinit igru,javlja da ne moze u offline modu.

onda sam obrisao i social club i launcher i sve nanovo instalirao i sada mi javlja ovu gresku?

Vise neznam sta napravit

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

pozdrav,

 

ako netko želi da igra samnom i frendom GTA na kompu, neka me doda na SC moj nick je _itsmoriarty 

 

takodjer frend i ja smo na discord serveru pa ako ima zainteresiranih javite se u pp pa vam dam link. 

 

ja sam inače 90 level, frend je nešto manji ali ono, laganica. 

 

lp

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.10.2019 19:40 (_itsmoriarty).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

znači evo tjedan dana pokušavam igrati GTA V na kompu, kod mene, i dvojice legi stalno izbacuje iz igre, kao ' exited unexpectedly ' 

 

kontaktirao sam support, jedno 3 sata sam bio na četu s njima, i ništa. obrisao sam to gov#o od igre i više ju neću instaliravati.

 

sada kada sam vidio da će RDR2 doći, bude li i on tako zezao tražiću odmah povrat novca, ne zanima me. mora da su oni nešto s#ebali kada su radili update ili što god. 

 

uf baš sam angry. 

 

 

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

cekaj stvarno mislis dobiti povrat? :D :D :D

 

pomiri se s time da si se naigrao 3-4 godine, dok sam ja pola god, pa su me blokirali skroz na skroz bez ikakvog razloga

 

budi sretan da su uopte bili na chatu s tobom, mene nisu sljivili uopce

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
RuskeGTT kaže...

cekaj stvarno mislis dobiti povrat? :D :D :D

 

pomiri se s time da si se naigrao 3-4 godine, dok sam ja pola god, pa su me blokirali skroz na skroz bez ikakvog razloga

 

budi sretan da su uopte bili na chatu s tobom, mene nisu sljivili uopce

 govorim o RDR2 

inked guy who loves tech, music, gaming, netflix and pussies.
8 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V PC

ima neki naš crew sa aktivnim ljudima? dosadno je igrati sve sa strancima, pogotovo heists od kojih sam odustao. ne čeka mi se po 20-30 min na ljude a onda kad dođu imaju naviku odustati usred pola misije

 

pc, nick Skullscar

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.10.2019 17:23 (Skullscar1989).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Grand Theft Auto V PC

pozdrav

ima netko iskustva s modovima, tocnije ubacivanjem auta? sve ove nove modele koje skinem sa stranice gta inside ne mjenjaju vec postojeci model(kao sto je to bilo prije par godina kad sam to radio) nego ih samo dodatno ubacujem u igru. e sad mene zanima dal ikako ja mogu zamjenit postojece s tim modelima jer bi ih htio vidit i na ulicama da ih ljudi voze a mislim da ovako nista od toga, mogu ih samo spawnat preko trainera. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Grand Theft Auto V PC

Evo da ne otvaram novu temu, skinuo sam GTA V preko stranice "Ocean of Games" pa me zanima da li je moguće igrati online verziju ili se to može samo sa kupljenom igrom igrati.. 

Moj PC  
0 2 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

piratska verzija nema pristup online. za online igranje ti treba rockstar account i oriđiđi

4 godine
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Skullscar1989 kaže...

piratska verzija nema pristup online. za online igranje ti treba rockstar account i oriđiđi

 meh steta,

hvala na odgovoru!

10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Stane256 kaže...
Skullscar1989 kaže...

piratska verzija nema pristup online. za online igranje ti treba rockstar account i oriđiđi

 meh steta,

hvala na odgovoru!

 Pa igra kosta 11€

4 godine
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
hahhaajaads kaže...
Stane256 kaže...
Skullscar1989 kaže...

piratska verzija nema pristup online. za online igranje ti treba rockstar account i oriđiđi

 meh steta,

hvala na odgovoru!

 Pa igra kosta 11€

 na steamu?

nisam ni gledao koliko košta tak da nez

to nije puno onda, razmislit cu o kupnji

10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Stane256 kaže...

 na steamu?

nisam ni gledao koliko košta tak da nez

to nije puno onda, razmislit cu o kupnji

 Imas hrpa 3rd party stranica, tipa instant, g2a, hrk i sl.. di su cijene dosta povoljnije nego na steamu

12 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Kupio igru preko instant geaminga, presao story mode, jedan put usao u online mod, igrao ga 5 min i izasao.

Ako ces kupovati gta v zbog online moda onda je nemoj kupovati, a story mod vrijedi tih 10-ak eura.
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Majesty kaže...
Kupio igru preko instant geaminga, presao story mode, jedan put usao u online mod, igrao ga 5 min i izasao.

Ako ces kupovati gta v zbog online moda onda je nemoj kupovati, a story mod vrijedi tih 10-ak eura.

 Zašto? čini se super zabavno i mnogo mogućnosti..

8 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V PC

online je zabavan ali sa društvom. no mana su hackeri i moderi kojih doduše nema toliko puno kao prije ali još uvijek rade probleme. a najveća mana su cijene i količina novca kojeg novi igrač može zaraditi. za oružja, nadogradnje, zgrade za poslove te njihove nadogradnje itd treba preko 100 milijuna. novi igrač i to ako igra sam ne bude imao tu količinu novca jako dugo

10 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V PC
Moderi i hackeri tu i tamo znaju biti problemcic ali sad je prosao update pa je neko vrijeme mir. Imas ti dosta misija i contenta kojeg donosi online, kao i stvari koje je single player trebao imati (kupnju aviona i helica, dostavu tvojih vozila, vece garaze itd) i cine igru nemjerljivo ugodnijom. Meni je dio gdje leveliras i skupljas pare za najjeftiniji stan i prvi office daleko najdrazi.
Ono sto si propustio su utrke i car meetovi. Sad je grad postao ratna zona i vozni park su vozila sa oruzjem. Vise to nije toliko GTA koliko BF...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Grand Theft Auto V PC NICKOVI, Grand Theft Auto V - Tehnikalije, Vaši GTA V video uratci
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice