Forza Horizon 5 izdvojena tema

poruka: 633
|
čitano: 250.591
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Forza Horizon 5

ja neznam da li su developeri ikada pogledali jedan WRC brzinac...ovo nema veze s rallyjem...znaci kad sam vidio focusa WRC sam se nabrijao, al odmah nakon 2 sekunde kad sam vidio po koliko sirokoj cesti se vozi...pa valjda je 5x sira nego sta su brzinci inace...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Forza Horizon 5

A jesi našao pravu igru da vučeš paralele s wrc brzincima Za to su official WRC igra i Dirt rally.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.2.2023 21:20 (vrinho).
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
RuskeGTT kaže...

ja neznam da li su developeri ikada pogledali jedan WRC brzinac...ovo nema veze s rallyjem...znaci kad sam vidio focusa WRC sam se nabrijao, al odmah nakon 2 sekunde kad sam vidio po koliko sirokoj cesti se vozi...pa valjda je 5x sira nego sta su brzinci inace...

Pa  ovo ce bit  arcade a ne simulacija.

14 godina
offline
Forza Horizon 5

U Forza igrama sve je veliko, tako da i ovo bude.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Slika mape novog dlc-a, Rally Adventure MapVeća slika, bolja kvaliteta nego na bug-u.

 

 

U donjeg desnom uglu je Bike Track? Dolaze motori??

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.3.2023 10:01 (x18x05x).
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Jedva čekam taj Forza Horizon 5 Rally Adventure, čini se baš zabavno kao da imaš još jednu rally igru... evo što kaže AR12 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.3.2023 19:33 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
andi.cro kaže...

Jedva čekam taj Forza Horizon 5 Rally Adventure, čini se baš zabavno kao da imaš još jednu rally igru... evo što kaže AR12 

 

ja sam onako... 'meh', nekako imam osjecaj da su izgubili ideju sta da naprave sa ekspanzijom pa su je nabrzinu sklepali... mapa gledano reljefno izgleda kao i obican FH5, samo eto ima tu neku tematiku... ima razlog zasto im je trebalo ovako dugo za drugu ekspanziju... s druge strane cujem 'nemastovito', prazno itd.... budemo vidjeli, igrat cu, imam ionako ultimate verziju, ali sam nekako razocaran sa svim sto rade sa horizonom....

 

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro; GOG: tormento; Epic Games Store: Tormento_Cro;
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
tormento kaže...
andi.cro kaže...

Jedva čekam taj Forza Horizon 5 Rally Adventure, čini se baš zabavno kao da imaš još jednu rally igru... evo što kaže AR12 

 

ja sam onako... 'meh', nekako imam osjecaj da su izgubili ideju sta da naprave sa ekspanzijom pa su je nabrzinu sklepali... mapa gledano reljefno izgleda kao i obican FH5, samo eto ima tu neku tematiku... ima razlog zasto im je trebalo ovako dugo za drugu ekspanziju... s druge strane cujem 'nemastovito', prazno itd.... budemo vidjeli, igrat cu, imam ionako ultimate verziju, ali sam nekako razocaran sa svim sto rade sa horizonom....

 

 A ne znaju ni sami kaj bi napravili da zadrže igrače zabavljenima... imaju sreče kaj je NFS-U razočarao pa se ljudi u nedostatku alternative zadržavaju na FH5 ali čim izađe CREW Motorfest, svi će preči na njega!

Some people are so poor... all they have is money!
14 godina
offline
Forza Horizon 5

FH5 uopće nije loša igra. Naravno da malo smeta to recikliranje iz prijašnjih igara ali nije loše napravljeno. 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
x18x05x kaže...

FH5 uopće nije loša igra. Naravno da malo smeta to recikliranje iz prijašnjih igara ali nije loše napravljeno. 

 

 

Uopce nije, daleko od toga, uzivam vozeci, ima musica, ali koja igra nema.

Vise me smeta gaming danas, zato jer se ljudi zadovolje i pristaju na recikliranje i neinovativnost. Zato imamo

more istih far cryeva, assassins creedova, call of dutya, need for speedova itd.... sve prosjecne/ispod prosjecne igre

sa price tagom od 70EUR. Treba svojim novcanikom pokazat da to vise ni je dovoljno, al nazalost kod danasnjih

klinaca to prolazi, i sto vise mikrotransakcija 🤑 sa sto manje truda. 👌🏻

steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro; GOG: tormento; Epic Games Store: Tormento_Cro;
13 godina
offline
Forza Horizon 5

radije zaigrajte dirt rally 2.0 ili rbr ako vec zelite rally...a ne ovaj poluproizvod u kojem se vozi brzinac po cesti sirine autoceste, a kad cujem ove hard right medium left i slicno, pocnem rigati i stvarno se opet pitam da li je ikad itko od developera vidio kako izgleda jedan brzinac i kako zvuce instrukcije, tj kako suvozaci ih citaju iz knjizice? ovo hard, medium, square i sl me baca na nfs3 iz 1998 - dakle FAIL teski u danasnje doba kad se kao gleda realnost...

promasaj totalni!

Moj PC  
1 6 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

To rally proširenje nije zamišljeno da bude rally simulacija nego zabavna i ne preteška igra za širok spektar igrača.

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5

Pa tko ti brani igrati simulator? Ti bi da simcade bude simulator, to je ko da dođeš u dućan i sereš im što voda nema okus soka od naranče.

 

Imaš simulatore i deri, za ljude koji traže casual iskustvo Forza je skroz ok. Zna se tko je ciljana publika, da se u FH5 stavi rally simulacija u stilu Dirt Rallya to bi odbilo sve koji dolaze u FH5 očekujući casual simcade.

13 godina
offline
Forza Horizon 5

igrao sam FH4 i 5 i odustao kad sam vidio kakve pizdarije izbacuju (hot wheels, lego, ovaj kvazi rally...)

ma sta je najgore znam tocan profil igraca ovog buckurisa, klinac uzivljen koji misli da vozi rally, a vozi po cesti i ima komande koje su izrecene na nacin kao pred 25 godina (ako ne vjerujete ili niste nikad igrali nfs3, odite na yt - POTPUNO isto) i onda se taj hvali da je relijas (o fizici i ne spominjem, nego o ovim sporednijim stvarima)

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
tormento kaže...
x18x05x kaže...

FH5 uopće nije loša igra. Naravno da malo smeta to recikliranje iz prijašnjih igara ali nije loše napravljeno. 

 

 

Uopce nije, daleko od toga, uzivam vozeci, ima musica, ali koja igra nema.

Vise me smeta gaming danas, zato jer se ljudi zadovolje i pristaju na recikliranje i neinovativnost. Zato imamo

more istih far cryeva, assassins creedova, call of dutya, need for speedova itd.... sve prosjecne/ispod prosjecne igre

sa price tagom od 70EUR. Treba svojim novcanikom pokazat da to vise ni je dovoljno, al nazalost kod danasnjih

klinaca to prolazi, i sto vise mikrotransakcija 🤑 sa sto manje truda. 👌🏻

 Zato što današnji kinci nisu odigrali more far cryeva, assassins creedova, call of dutya, need for speedova i sve im je novo i sve im je super.
Sjeti se sebe u tim godinama
Za 10-15 godina će i oni tako razmišljati, ali će se u međuvremenu pojaviti novi klinci... i tako u krug. A zato vrijeme, korporacije mlate lovu

14 godina
offline
Forza Horizon 5

Opet fulo si ceo fudbal. 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Horizon 5

Igra mi leti sve na ultra 2k ali tokom igranja je izbacilo da je malo vrama..to ponistio i sve ok bilo i dalje...3060ti....jel to hoce tako...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Meni se to znalo desiti na RTX 2060 !!!

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Horizon 5

...

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.5.2023 21:30 (GSP).
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Forza Horizon 5

Igram Rally Adventure i fakat ne vidim vrijednost ekspanzije. 20€ za ovo je pljačka, iskreno najzanimljiviji element mi je što su dodali launch control i anti-lag. Tak da pucam iz auspuha ko budala i to me iskreno više veseli nego same utrke.

 

Hotizon 5 je prva Forza za koju mi je iskreno žao što sam ju kupio, baš sve više osjećam koliko je reciklirana i nezanimljiva. U ovoj ekspanziji ti za 20€ daju 10 auta, od kojih je mislim 7 buggya/rally truckova, rally buba, G150 Lightining i Focus WRC.

WTF? Rally ekspanzija, gdje su rally auti? Barem rally ima hrpetinu klasa i mogli su staviti po jedan auto iz svake, od junior od WRC.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Forza Horizon 5

Forza 4 je puno bolja igra iz samo jednog razloga,daleko daleko zanimljivija lokacija.

Ovo u Meksiku je zanimljivo ispocetka ali kad sve godisnje sezone izgledaju jednako dosadi to jako brzo.

Vise mi se ne da pokretat igru niti radi ruleta....

Moraju tu oni nesto drasticno promjenit u toj formuli jer vise nije dobitna.

Ili je mozda jednostavno proslo vrijeme arkadnih jurilica......

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Forza Horizon 5

ma meni su nejasna ta duga ucitavanja mrzim igru zbog toga

 

imam m2 ssd i PC vise nego dobar al to traje i traje...otvori meni ovaj, ucitavanje,drugi meni opet ucitavanje.street utrka 15 sekundi ucitavanje 1 min....ide mi to strasno na zivce

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Forza Horizon 5

Na Series X sve to brzo učitava. Meni su oba dlc-a dobra. 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
MEGATAMA kaže...

Forza 4 je puno bolja igra iz samo jednog razloga,daleko daleko zanimljivija lokacija.

Ovo u Meksiku je zanimljivo ispocetka ali kad sve godisnje sezone izgledaju jednako dosadi to jako brzo.

Vise mi se ne da pokretat igru niti radi ruleta....

Moraju tu oni nesto drasticno promjenit u toj formuli jer vise nije dobitna.

Ili je mozda jednostavno proslo vrijeme arkadnih jurilica......

 Ne samo da nije zanimljivo nego je i jako lijeno kad pogledaš. Koliko su posla imali oko Edinburgha sa zgradama i ulicama, u petici imamo jedan mali grad i sve ostalo je prilično divlje ili čak pusto.

Djeluje kao da su bacali assete da igru završe na vrijeme.

11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5

@x18

 

 

Ma u takvim igrama hocu sve instanat kakva bozja ucitavanja kao da je 2007 godina

 

Promjenim tezini bootova ajmo opeet kružić vrti

 

Sinoc htio igrat al neda mi se to pokrettat.

 

Igram mljecnu verziju nezelim uopce kupiti takav poluproizvod

 

I te disney parole forsiranja  mi idu na jetru.forsiranja žena ( jos ako je crna di ces bolje ) u trkacku igru.lqgbt + amg one..kakkva kombinacija

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.3.2023 8:42 (GSP).
14 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
GSP kaže...

@x18

 

 

Ma u takvim igrama hocu sve instanat kakva bozja ucitavanja kao da je 2007 godina

 

Promjenim tezini bootova ajmo opeet kružić vrti

 

Sinoc htio igrat al neda mi se to pokrettat.

 

Igram mljecnu verziju nezelim uopce kupiti takav poluproizvod

 Ja ne znam o čemu ti?! Igra uopće nije tako loša kako ju predstavljaš. Naravno nije remek djelo ali nije ni toliko loša. To oko učitavanja je do tebe vjv. XSX to skoro instant. XBOX One i lošiji pc dosta sporije. I naravno nisu sve igre napravljene da se svima svide. 

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
15 godina
offline
Forza Horizon 5

Isprobao sinoć malo ekspanziju i meni je super, nova mapa, nove utrke, par novih auta, sve kao što je i očekivano.

Hot Wheels mi recimo nije sjeo uopće, ali ovo mi je taman da s e opet malo vratim u Forzu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.3.2023 8:42 (lobotomac90).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
lobotomac90 kaže...

Isprobao sinoć malo ekspanziju i meni je super, nova mapa, nove utrke, par novih auta, sve kao što je i očekivano.

Hot Wheels mi recimo nije sjeo uopće, ali ovo mi je taman da s e opet malo vratim u Forzu.

Gdje je smjestena nova mapa?

Probat cu danas.

11 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
TibzzX kaže...
MEGATAMA kaže...

Forza 4 je puno bolja igra iz samo jednog razloga,daleko daleko zanimljivija lokacija.

Ovo u Meksiku je zanimljivo ispocetka ali kad sve godisnje sezone izgledaju jednako dosadi to jako brzo.

Vise mi se ne da pokretat igru niti radi ruleta....

Moraju tu oni nesto drasticno promjenit u toj formuli jer vise nije dobitna.

Ili je mozda jednostavno proslo vrijeme arkadnih jurilica......

 Ne samo da nije zanimljivo nego je i jako lijeno kad pogledaš. Koliko su posla imali oko Edinburgha sa zgradama i ulicama, u petici imamo jedan mali grad i sve ostalo je prilično divlje ili čak pusto.

Djeluje kao da su bacali assete da igru završe na vrijeme.

Da ovo si itekako u pravu,u cetvorku je definitivno ulozeno puno vise truda.

Meni osobno je cetvorka izvrsna igra i igrao sam ju cak i simultano sa peticom ali sam se u konacnici naigrao cetvorke.

15 godina
offline
Re: Forza Horizon 5
MEGATAMA kaže...
lobotomac90 kaže...

Isprobao sinoć malo ekspanziju i meni je super, nova mapa, nove utrke, par novih auta, sve kao što je i očekivano.

Hot Wheels mi recimo nije sjeo uopće, ali ovo mi je taman da s e opet malo vratim u Forzu.

Gdje je smjestena nova mapa?

Probat cu danas.

 

Ne znam napamet, čim sam ušao u igru otišao na fast travel i počeo igrati ekspanziju.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice