FIFA 22 izdvojena tema

poruka: 2.364
|
čitano: 470.022
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

danas kako igram wl nikad se nisam sreo sa više čitera , pa to je praktički svaki meč čiter

full pressing cijelu tekmu, igrači od 80 pace su najbrži u svemiru i đaba je meni imat 99 pacea na igraču kad ga nemreš ulovit, ekipa igra obranu bez greške nemožeš prismrdit a u cijeloj tekmi ima svega 5 tacklea.

ma meni je za danas dosta jer sam se svega nagledao, hrpetina čitera na pcu

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
ZeNGe_CRO-mt kaže...

danas kako igram wl nikad se nisam sreo sa više čitera , pa to je praktički svaki meč čiter

full pressing cijelu tekmu, igrači od 80 pace su najbrži u svemiru i đaba je meni imat 99 pacea na igraču kad ga nemreš ulovit, ekipa igra obranu bez greške nemožeš prismrdit a u cijeloj tekmi ima svega 5 tacklea.

ma meni je za danas dosta jer sam se svega nagledao, hrpetina čitera na pcu

 Ali ništa me ne živcira kao ovi sa ovim autoplay defending čitom. Znači cijeli usrani tim mu sam igra, sami tackleaju u obrani, sami dodaju, sami igraju man marking sa po 2 čovjeka na jednom mom cijelu utakmicu, on samo trči sa jednim napadačem i čeka.

PC je čudo za onlajn gejming, čudo....

12 godina
offline
FIFA 22

Neki dan kad sam igrao kvalifikacije za WL mi se dogodilo nešto neviđeno.

Počne partija, ja krećem s centra, moji igraju sami??!?!!?!??!?! WTF?!?!?!?!?

Odmah prvi napad i moji zabiju gol - koja pička materina?!?!?!?!?

Ovaj kreće s centra - 1-1?!??!?!?!?!

Tko je upravljao s igračima nemam pojma, ali svi su igrali - ja sa svojima nisam upravljao.

Izlazim iz jebene partije - nema smisla.

 

Isti dan, WL kvale - lika nabijem 3-0 i on stišće pauzu - izlazi van.

Al zgličalo se govno nije završila partija, nego ja preuzimam pod komendu njegove igrače, a s mojima nitko ne upravlja.

Igram tako do kraja utakmice i na kraju se zablokira i popušim pobjedu.

 

Presing, presing, presing - to je stil igre na PC-u.

Da li su čiteri ili mehanika igre - svejedno, EA im je dao sve mogućnosti da mogu rokat presing od prve minute nekažnjeno.

Više nitko ne igra jebenu obranu već to za njih odrađuje igra - oni nauče dva-tri epiletpična skilla i samo napucavaju na napadače - koliko go dobro se branio, proći će jednom iz odbijanca i gotovo, a u pravilu to bude svako malo.

Ja koji igram bez presinga i pokušavam normalno gradit napade sa kažnjen jer moji promašuju čudesa ili golmani brane, a najviše me smeta što igrači s presingom postanu jači i bolji i dobivaju svaki duel bez obzira na njihove karakteristike.

Najslađe mi je kad Messi nadskoči Varanea.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
marinac88 kaže...

Ola. Jel mi netko moze objasniti zasto mi je Modric pao s 800k na 400k? :O

Zato što je ponovno u packu do petka, past će još i više.

15 godina
offline
FIFA 22

Ajmo probat wl malo s talijanima.

Da ne igram stalno s francuzima.

 

Edit: Ma ova wl je bomba, treću utakmicu za redom igram ovako, Immobile ima 99 sve shooting statse, ali ne, EA kaže, to nije dosta

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.6.2022 20:41 (jopis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 22

Napravio jutros 5 Tots paketa, ostao mi za otvoriti od SB nagrada 1 Tots iz Ita/Tur i utopio 22 swaps za 1/5 Ligue1. 

Pa krenimo: Maignan dupli i 4 geliptera iz žnj liga, zatim dobijem turcina cb88... i onda ide dominacija, ponuda 1/5: Saliba, Clauss, Lafonte, Guendouzi, Terrier - jebo sam im mater! 5 najeftinijih su mi dali za odabir, serem im se u usta. Eto. KURAC! 😆

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
shtifke kaže...

Napravio jutros 5 Tots paketa, ostao mi za otvoriti od SB nagrada 1 Tots iz Ita/Tur i utopio 22 swaps za 1/5 Ligue1. 

Pa krenimo: Maignan dupli i 4 geliptera iz žnj liga, zatim dobijem turcina cb88... i onda ide dominacija, ponuda 1/5: Saliba, Clauss, Lafonte, Guendouzi, Terrier - jebo sam im mater! 5 najeftinijih su mi dali za odabir, serem im se u usta. Eto. KURAC! 😆

 Sad radim ova sva 3 tots efigs packa, u sva 3 dupli - Alisson, Son i Jota.

12 godina
offline
FIFA 22

Slažem ove usrane SBC za TOTS igrače.

Prvi pack - Sergej - treći put dupli.

Drug pack - Nuno LB i PSG-a - dupli.

Treći pack - Guendouzi - dupli.

 

Pa pička mu materina, mogu li dobiti neku karticu koju nemam?!?!?!?!?

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
Skilledžija kaže...

Slažem ove usrane SBC za TOTS igrače.

Prvi pack - Sergej - treći put dupli.

Drug pack - Nuno LB i PSG-a - dupli.

Treći pack - Guendouzi - dupli.

 

Pa pička mu materina, mogu li dobiti neku karticu koju nemam?!?!?!?!?

meni su svi do jednog bili duplići i zadnji mi padne oscar i reko idem složit pick i padne kimmich ,ali od 3 picka 2 duplića 

znači od 20 tots 18 duplića  

btw oscar me oduševio kako je dobra kartica

15 godina
offline
Re: FIFA 22
Skilledžija kaže...

Slažem ove usrane SBC za TOTS igrače.

Prvi pack - Sergej - treći put dupli.

Drug pack - Nuno LB i PSG-a - dupli.

Treći pack - Guendouzi - dupli.

 

Pa pička mu materina, mogu li dobiti neku karticu koju nemam?!?!?!?!?

 Ne možeš! Zato i nisam igrao jer znam da ću dobiti sve dupliće. Imam dosta kartica i nema šanse da ću dobiti ronalda, mbappea ili neymara koje nemam.

15 godina
offline
FIFA 22

Ja sam i u ovom tots pack sbc što je repeatable 5x i što se mogu dobit svi mogući tots igrači, dobio 4 dupla od 5. Mislim da imam previše tots igrača kojekakvih, ide to sve danas nazad u tots sbcove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Evo nakon tih, koliko, 10 tots sbcova i 6 efigs tots sbcova, i ova dva od sinoć, 93+ i 94+, suma summarum mojih timova sad pred kraj igre.

Pobacat ću još toga večeras u sbcove kad izađe novih 5 tots i 3 efigsa, ali imam i duplih još pun kufer, i totsa iz drugih liga s kojima ne igram.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 22

U 1/3 94+, dupli Berardi, dupli Fon Dick i Jeben Dias kojeg sam dao u pakete jer imam TOTY - real feel: kurcina!

93+, dupli Kurcoa - opet kurac! 

Gameplay - kurac na kub!

Idemo dalje, glavom kroz zid! 😆😁

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 22

6 EFIGS paketica: 3 duplica (Fon Dick, Alaba i Ćalhanoglu) i 3 solidnjaka - Payet, Davies i Kvadrato. Moglo je i gore.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Džabe vandajkovi u obrani i čuda isusova, kad je na ovom usranom pcu svaki drugi (najmanje) smećar smrdljivi čiterski.

Više od pola igrača ima ono sranje da mu obrana sama sve igra, i tacklea i dodaje, plus što sam danas vidio čuda neviđena do sad. Radim prvo dodavanje na centru nakon gola, lik uklizava s leđa warpanjem do moje dvojice, i skrši mi napadača, faul za njega. Idem u napad, dodajem loptu unazad sa krila na cm-a, ofsajd. Ista tekma sve. Treći napad, lik opet uklizava s leđa, ja ga preskočim, on u klizanju pokupi drugog mog igrača, faul za njega!?!?!? 1-1 je bilo, onda je popalio sve ostalo, i ulazilo je onda sve otkud je pucao, s centra, s 30m, lob van 16 mog golmana na crti, itd....

Igra je čudo, a mi se jebemo sa packovima....

 

Edit: ovo sam pisao dok sam igrao protiv takvog jednog smeća smrdljivog čiterskog. Znači SVE su im omogućili u usranom EA, jer sam alttabao igru, igra se nije prekinula niti me izbacilo van. Čiterska govna mogu palit sad kad hoće i koliko hoće 'trainera' bez straha da će se igra srušit.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.6.2022 21:59 (jopis).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Sad je tek pointless ovo usrano smeće igrat. Nakon totsa.

Igram ovaj ultimate blablabla sranje, dakle friendlye koji su zna se već 10 godina, glavni poligon za isprobavanje svih 'asistova'. Znači, 9 od 10 tekmi je protiv čitera. U napadu su mi tots leao, berardi i immobile. Prva dva imaju 99 pace bez ikakvih kartica i sranja. Znači, najbrže što postoji u igri. No, ja ne mogu s njima pretrčat NIKOG. Mene stižu ruben diasi, ndicke, sulei i ostala smeća od 100+ kg i sa minimalno 15 pacea manje. Svako moje uklizavanje i remplanje je karton, mene lome sa dvojicom, zadnjim čovjekom se uklizava s leđa bez kartona, često bez penala, dok ja dobijem svaki put ako ukližem s boka na centru i izbijem loptu, pazi čuda, crveni. Maloprije vodim lika 3-1, idu 2 pauze, logično, kao i inače, i kreće show, meni tots fofana gubi duele sa onim talijanskim kepecom lw, koji je sad najbolji igrač svemira odjednom, i to kako gubi duele, ja imam loptu, vodim u stranu, on se warpa kroz mene i uzima loptu bez faula. Sva sreća pa je fofana sitniš. Moj tots VVD u obrani se nadskače ko da je najniži cb u svemiru, dok protivnički koulibaly i vvd su najmanje 3 metra visoki i imaju 299 ocjenu za skok.

Ali najtužnije od svega je, što nakon 5min igranja vidim odmah jel imam posla sa kancerogenim čiterskim smećem, ili legit igračem. Kod legit igrača ponašanje ai igrača je normalno, kod kancerogenih smeća, 10 igrača sami sve rade 90 minuta, sami markiraju igrače svih 90 minuta, sami tackleaju, sami prate loptu i presijecaju, golman istrčava na 40m ak treba, sami igrači mu duplaju svakog mog igrača, a ja i dalje nemam kome dodat. Njegovo je samo da trči sa jednim veznim, i prebaci se na st-a kad opali savršeno preciznu dubinsku loptu sa 70 metara udaljenosti u prostor gdje od moja dva cb-a 96 rejtinga nema nijednog, logično, jer čuvaju prazan prostor negdje u 3pm.

Igra je vrh dečki, vrh, sad tek vidim kad imam sve te broken igrače u igri, i koliko god ja golova zabio, nebitno, 2,3,5,6, ako igram protiv usranog kancerogenog smeća sa čitom, pobijedit neću, džabe sve, jer on će popalit sve god modeove i sva sranja i pobijedit će.

Odigram 100 tekmi tjedno, u moooožda 5 me netko izbije iz cipela igrom, da se baš vidi kak igra lik, i da se divim kako brzo prebacuje igrače, kako prati igru, kako dodaje sa smislom i logikom, 50-60 dobijem, 5-10 gubim onak glupo jer ne pazim zadnjih 10min na loptu, letim naprijed, ili igra malo nategne tamo, malo vamo, a sve ostalo gubim od čiterskog smeća gdje povedem 2,3,5 golova razlike, i onda gubim jer se igra pretvara u nemoguću misiju. S.M.E.Ć.E.

Ultimate CRAP a ne team.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Shapeshifters su ovdje. Kakva sprdnja. Sve ove godine kruna sezone su bile TOTS kartice a sada dolaze Shapeshifters kartice koje su jače i od TOTY i od TOTS kartica. Ova igra je stvarno otišla u 3PM. Jednostavno nema smisla.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
jopis kaže...

Kod legit igrača ponašanje ai igrača je normalno, kod kancerogenih smeća, 10 igrača sami sve rade 90 minuta, sami markiraju igrače svih 90 minuta, sami tackleaju, sami prate loptu i presijecaju, golman istrčava na 40m ak treba, sami igrači mu duplaju svakog mog igrača, a ja i dalje nemam kome dodat. 

Da, neki koji igraju presing troše staminu jako i njihov presing se da lako izjebat i lako ulazim u čiste šanse za gol kad im prođem prvi i drugi blok jer otraga bude propuh.

Ali neki, koji su vjerojatno čiteri, su neprobojni majku im jebem.

Igrači im jako rijetko ispadaju iz formacije, a kad neki ispadne odmah je tu drugi ili čak dvojica da uskaču u pomoć.

Točno vidiš na mapi dolje kako su raspoređeni po terenu - nisu striktno uz igrača, ali pokrivaju cijeli jebeni prostor.

Jednostavno nemaš kome dodati loptu, a ne možeš predriblati igrača jer oduzimaju loptu k'o od šale.

 

Jučer i ja igram jebeni ultimate kup - treba mi jedna pobjeda da završim.

Prva partija neki avdo - nešto... igra kako sam gore opisao - ja ne mogu prdnut, ali on nema pojma u napadu i mislim se, imam ga samo da zabijem.

Vidim da mu igrači imaju manje stamine i kontam, samo da završim poluvrijeme bez primljenog gola pa ću ga u drugom stisnut.

Kita, on mi zabije u drugom, ja palim presing izjednačim i onda mi zabije dva gola glavom iz nabačenih lopti - ono što ustvari ne prolazi nikad, njemu ide k'o iz pičke - izlazim iz partije.

 

Druga partija - da mi istog jebenog degenerika za protivnika.

Ali, sad znam kako se ponaša u igri i ne izlazim van - idem probat zabit prvi pa ga jebat.

I zabijem mu relativno brzo gol, oduzmem mu loptu odmah i počinjem se dodavat u svojoj polovici terena.

Nakon nekoliko dodavanja, on pali još jači pritisak i njegovi nasrću na moje, ja imam loptu na lijevoj strani kod Thea Hernandeza.

Kako su svi njegovi krenuli na tu stranu, desna strana terena prazna i ja prebacujem na Zanettija.

Oko njega nije žive duše, lopta mu pada, on je štopa - ali kako ju štopa - tako da mu se odbije i poleti na njegovog napadača koji prima loptu i neometano na gol 1-1.

ALT+F4 - znači, jebe me lik s čitom, jebe me EA sa svojim idiotarijama - kako pobijediti oboje pička mu materina?!?!?!?!?

Da se EA ne umiješa u takve partije ja bih lako na kraj s idiotima, ali čim se ti dodaješ neko vrijeme, EA kaže "dosta" i napravi diverziju.

Koliko puta mi se dogodi kad se tako dodajem i jebem idiote da moji igrači jednostavno postanu odsutni na terenu - idem dodat prvom do sebe, a on zuji i lopta prođe pored njega, ili bude prekratka, loša... zna EA kako napravit utakmicu zanimljivom, nema šta.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 22

Ja i moji protivnici ne igramo istu igru, oni imaju golmana, ja nemam, ja igram sa 10 igrača u polju bez golmana SVAKU utakmicu. Vrh....

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

jučer mi je pao tradeable ss atal iz nekog malog lijevog packa i odmah ga frknuo za 600k jer mi nikako nemože igrat u prvoj a klupa mi je prepuna dobrih igrača

inače još 8 tekmi samo da završim tu prokletu wl koja je krcata čitera ,ja ne znam što se to dešava na pcu ali to je postalo stvarno leglo, svaka druga tekma je očiti čiter 

naravno klasika pressing 90 min bez pada stamine, sami igrači igraju i igrači od 80 pacea lete

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: FIFA 22
ZeNGe_CRO-mt kaže...

jučer mi je pao tradeable ss atal iz nekog malog lijevog packa i odmah ga frknuo za 600k jer mi nikako nemože igrat u prvoj a klupa mi je prepuna dobrih igrača

inače još 8 tekmi samo da završim tu prokletu wl koja je krcata čitera ,ja ne znam što se to dešava na pcu ali to je postalo stvarno leglo, svaka druga tekma je očiti čiter 

naravno klasika pressing 90 min bez pada stamine, sami igrači igraju i igrači od 80 pacea lete

 Leglo je od početka, samo sad ima više igrača, pun kufer je accounta may 2022, i većinom takvi imaju već čuda od timova i čuda od 'asistova' -.-

Nego, nastavak je usljedio i danas, imam sve efigs Tots golmane, tots vvda, marquinosa, itd., probao sam igrat i 3421 i 442 i 4132, i nemam rješenja, kad ja tim golmanima pucam, oni brane sve od svud, kad pucaju meni kojekakve frljoke jadne, to ulazi, moja obrana se razilazi sama od sebe, protivnički igraju sami u 9 od 10 tekmi sve.

Jebenica.

I još šećer na kraju sad igram protiv usranog poljskog smeća sa svim mogućim čitevima, lik puca penal, i miče mog golmana u stranu. Uklizuje cijelu tekmu bez lopte, znači sruši mi igrača u obrani, i dodaje loptu u for tu gdje ga je srušio samom napadaču. I tak cijelu tekmu radi, faul bez lopte, moj leži, njegov sam. Da je jednom, dvaput, reko bi neki novi glič, al kad sam mu napravio penal i nemao kontrolu nad golmanom jer ga je on micao s gola, onda mi je bilo jasno kako me može slomit 20x u utakmici i da se ama baš nijednom ne sudi faul za mene. Ne kužim takve jadnike i neću nikad razumit koliko retardiran moraš bit da ideš plaćat čit i tak se izdrkavat. Il sam ja kreten koji i dalje igram a svjestan sam da je 3/4 takvih retardanata u igri?

12 godina
offline
FIFA 22

Jesi li razmisljao o tome da prestanes igrati? :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
febo.sa kaže...

Jesi li razmisljao o tome da prestanes igrati? :D

 28 godina igram, mogao bih.

Šalu na stranu, žešća retardacija je onlajn igra bez anticheat protekcije. Igrao sam stotine onlajn igara, u Bf franšizi imam desetke tisuća sati mp-a, i anticheat RADI. Nekad ne odmah, nekad bude naknadno ban wave, ali RADI. U ovom smeću ga NEMA. To je jadno, a i jedno i drugo su EA igre.

I ja bi sad trebao prestat igrat JEDINU suvislu nogometnu igru na tržištu zbog toga što tvorce iste boli kita za čitere? Paaa, možda i jesi u pravu u neku ruku. U drugu ruku, retardirani kanađani bi trebali poslušat community, ne onu kretensku dječurliju zbog koje patchaju igru svakih 10 dana, neko onu većinu igrača koja igra iz gušta, pa implementirat anticheat protekciju u onlajn igru, majku mu usranu. Pa ne moram to valjda objašnjavat tu na tech forumu -.-

15 godina
offline
FIFA 22

Ultimate pack - shapeshifters lb bellerin jedina obojana kartica, ostalo 81 na manje rejtinga

81+ upgrade pack - napravio 30 komada, jedino dobro - dupli shapeshifters lb bellerin

Shapeshifters player pack - treći put, dupli shapeshifters lb bellerin

Rare players pack sad otvoren - četvrti put, shapeshifters lb bellerin

Stavim ga opet u sbc za ovog Thurama, OPET ispada shapeshifters lb bellerin.

Isukrste prokleti, dokad? Pa ne otvaram argeta paštetu da je svaki put isti sadržaj

Sad ću i ovog ne duplog stavit u sbc, da ga barem ne gledam više u momčadi. Ionako ne igram sa la liga ekipom....

Nemam sve slike od svakog otvaranja, jer se stvarno nisam nadao da ću PET puta od jučer do danas dobit ISTOG igrača -.-

U onim kompenzacijskim packovima što su došli jučer za onaj zajeb sa efigs tots igračima, sva tri dupla naravno.

Danas završim isto onaj objective sa garantiranim tots igračem, dupli rm Diaby (3 u 3 dana, btw, 2 za vikend sam dobio).

Očito mi igra poručuje da odhebem sve te tots igrače, ostavim jednu, dvije momčadi s kojima igram i amen, jer ovo je presmiješno, od 40 tots igrača, dobio sam 35x duple u 10 dana. Od pet shapeshiftersa koje sam dobio uopće, svaki put jedan te isti. Fascinantno.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

I kod mene Bellerin maršira....

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

I kod mene Bellerin maršira....

 A mene neko u EA jebe u mozak, i to pravo.

Mega pack iz kvala za WL, upravo otvoren.

15 godina
offline
FIFA 22

Vodim 4-1. Lik puca, moj igrač ide u blok i pruža nogu prema naprijed i onda odjednom savine nogu u kontra smjeru kako bi mu lopta prošla ispod potkoljenice i naravno meni u gol. Znači situacija toliko nemoguća i kontra mozga da je to strašno. Znači igrač je donji dio lijeve noge presavinio ispred sebe da mu je došla do trbuha. Kako je to moguće? Nakon toga lik zabija i treći gol i odjednom neizvjesna tekma umjesto da ja vodim 4 razlike jer sam toliko bolji. Konačno u 88 minuti zabijam peti gol i dobijam tekmu koju sam davno trebao dobiti. kakvo karanje u mozak, strašno. PS5 sam dao u oglas prije mjesec dana i mogao sam ga prodati do sada bar 40 puta. Kako kome sam odgovarao ili da je oglas prodan ili da sam odustao od prodaje. Nije mi se prodavalo. krenuli su totsi i držalo m.  Danas me nazove lik i nakon svega kažem mu da dojde sutra ujutro u 9 do mene i neka nosi PS5. Stvarno mi se više ne igra ovo smeće od igre. Gotovo je.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

Vodim 4-1. Lik puca, moj igrač ide u blok i pruža nogu prema naprijed i onda odjednom savine nogu u kontra smjeru kako bi mu lopta prošla ispod potkoljenice i naravno meni u gol. Znači situacija toliko nemoguća i kontra mozga da je to strašno. Znači igrač je donji dio lijeve noge presavinio ispred sebe da mu je došla do trbuha. Kako je to moguće? Nakon toga lik zabija i treći gol i odjednom neizvjesna tekma umjesto da ja vodim 4 razlike jer sam toliko bolji. Konačno u 88 minuti zabijam peti gol i dobijam tekmu koju sam davno trebao dobiti. kakvo karanje u mozak, strašno. PS5 sam dao u oglas prije mjesec dana i mogao sam ga prodati do sada bar 40 puta. Kako kome sam odgovarao ili da je oglas prodan ili da sam odustao od prodaje. Nije mi se prodavalo. krenuli su totsi i držalo m.  Danas me nazove lik i nakon svega kažem mu da dojde sutra ujutro u 9 do mene i neka nosi PS5. Stvarno mi se više ne igra ovo smeće od igre. Gotovo je.

 Jedino zalosno u svemu tome je da PS5 nije samo FIFA. Toliko dobrih i kvalitetnih igara ima za odigrat. Pogotovo sad kad dodu ove Extra i ostale ponude PS+. Imas kaj igrat do PS9.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

 Jedino zalosno u svemu tome je da PS5 nije samo FIFA. Toliko dobrih i kvalitetnih igara ima za odigrat. Pogotovo sad kad dodu ove Extra i ostale ponude PS+. Imas kaj igrat do PS9.

Ma ništa me više ne interesira. Očito sam prestar. Prešao sam rubikon i gotovo je. Još me veselio nogomet ali i on sve manje zadnjih godina. Reako sam kad me prestane veseliti to je to, gotovo je. Kad ti igranje postane tlaka znaš da je došlo vrijeme za promjenu.

16 godina
offline
FIFA 22

Tko god da je radio na toj igri želim mu sve najgore. Dabogda mu djeca unatraške hodala. PS ide na prodaju.

He who is brave is free.
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice