FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 681.822
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 21
antimadridista kaže...
cicek kaže...

Evo dosao je uodate i za cudo nije promijenio nista. :D i dalje je gabrijel jebeni isus bolji paser od faking fendandesa. Ne znam uopce za koga i cemu rade te zakrpe. Samo rotiraju probleme u krug i to je to. 

 Dok meni De Jong sa short passingom ocjene 90 promašuje dodavanja na 2 metra i primam golove. Ovo je najgora FIFA ikad što se tiče dodavanja. 

Koliko sam shvatio patch "popravlja" driven dodavanja i to prvenstveno na driven ubačaje sa strane koji su op.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
antimadridista kaže...
cicek kaže...

Evo dosao je uodate i za cudo nije promijenio nista. :D i dalje je gabrijel jebeni isus bolji paser od faking fendandesa. Ne znam uopce za koga i cemu rade te zakrpe. Samo rotiraju probleme u krug i to je to. 

 Dok meni De Jong sa short passingom ocjene 90 promašuje dodavanja na 2 metra i primam golove. Ovo je najgora FIFA ikad što se tiče dodavanja. 

Koliko sam shvatio patch "popravlja" driven dodavanja i to prvenstveno na driven ubačaje sa strane koji su op.

 Takozvani Krasi exploit ubacaji :D :D :D :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Sranje kod 3-5-2 je sta jos u igri nema dovoljno dobrih LM/RM kartica koje mogu igrat u oba pravca ako ne racunam ikone

 

Najbolje sta ima je LB Theo Hernandez,, a RB Hakimi, Cuardado

 

Prakticki moras igrat sa Seria A

 

jebeno bi bilo da stave flashback sbc LB Bale

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
antimadridista kaže...
cicek kaže...

Evo dosao je uodate i za cudo nije promijenio nista. :D i dalje je gabrijel jebeni isus bolji paser od faking fendandesa. Ne znam uopce za koga i cemu rade te zakrpe. Samo rotiraju probleme u krug i to je to. 

 Dok meni De Jong sa short passingom ocjene 90 promašuje dodavanja na 2 metra i primam golove. Ovo je najgora FIFA ikad što se tiče dodavanja. 

Koliko sam shvatio patch "popravlja" driven dodavanja i to prvenstveno na driven ubačaje sa strane koji su op.

 Ne postoji op u fifi. Op je bilo samo kad su ti branici dobili autizam ovako se to citilo, kako s jedne kako s druge strane. Ili ces dobit sve takve golove ili ni jedan. 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Sranje kod 3-5-2 je sta jos u igri nema dovoljno dobrih LM/RM kartica koje mogu igrat u oba pravca ako ne racunam ikone

 

Najbolje sta ima je LB Theo Hernandez,, a RB Hakimi, Cuardado

 

Prakticki moras igrat sa Seria A

 

jebeno bi bilo da stave flashback sbc LB Bale

 LM i RM ti igraju LB i RB u ovoj situaciji. Nitko te ne tjera krenut sa 352 od pocetka. Treceg stopera moze i CDM odigrat. Al LM i RM moraju bit bekovi sa dobrim paceom i passing statstima. 

 

Mendy i Bellerin OBJ su mozda cak i najbolji u toj varijanti. Cak i ovaj Lima OBJ. 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...

Sranje kod 3-5-2 je sta jos u igri nema dovoljno dobrih LM/RM kartica koje mogu igrat u oba pravca ako ne racunam ikone

 

Najbolje sta ima je LB Theo Hernandez,, a RB Hakimi, Cuardado

 

Prakticki moras igrat sa Seria A

 

jebeno bi bilo da stave flashback sbc LB Bale

 LM i RM ti igraju LB i RB u ovoj situaciji. Nitko te ne tjera krenut sa 352 od pocetka. Treceg stopera moze i CDM odigrat. Al LM i RM moraju bit bekovi sa dobrim paceom i passing statstima. 

 

Mendy i Bellerin OBJ su mozda cak i najbolji u toj varijanti. Cak i ovaj Lima OBJ. 

 

 Igram vec 10 dana sa 3-5-2 i bellarin je smece, low def work rates, rupetina.. mukiele je posluzia, al prema naprid je truba.

 

 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

 Ne postoji op u fifi. Op je bilo samo kad su ti branici dobili autizam ovako se to citilo, kako s jedne kako s druge strane. Ili ces dobit sve takve golove ili ni jedan. 

Nisam te baš shvatio pa ću pojasniti svoje mišljenje o op-ubačaju.

 

Kad nabacuješ driven ubačaj onda je lopta vrlo često precizna + igrač na voleju skoro nikad ne promaši udarac.

Sam taj ubačaj bi trebao biti težak, a volej još teži jer lopta putuje poput metka.

Igrači sa nikakvim statistikama su mogli izvoditi oba udarca bez problema - nabačaj i pogodak.

 

Kad nabacuješ običano, bez drivena, lopta nije tako često precizna, jako ovisi tko nabacuje, tj. kakve statistike za dodavanje ima.

Udarci još više, recimo, na običan nabačaj s boka napadači pucaju glavom češće nego nogom, a onda lopta leti u tri pičke materine, pogotovo ako nemaš dobrog skakača, tj. glavonju u napadu.

 

Zato je prva varijatna udarca OP - zato jer je šansa da ćeš sve napraviti kako treba i zabiti gol veća nego što bi ustvari trebala biti.

[19xx] 4ntraks
9 godina
offline
FIFA 21

Popusio prvu utakmicu sa 352 reddit taktikom. Mozda bih cak izvukao remi ili nategnuto pobjedu, ali su mi zivci popucali nakon sto je frajer upalio high pressure i zbog toga moji igraci poceli autisticno stajat na mjestu i trcat kao da idu kroz blato. I padati na svaki fizicki kontakt. 

I taj smrad Neymar, mozes se jebati ako ga mislis zaustavljati bez savrsenog gameplaya i konekcije.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 21

SimeKZ, sve si u dlaku objasnio. Napad je totalna ludnica, pravi konjicki juris. :)

 

Glede obrane, sve isto stoji. Meni je Varane u formaciji najslabiji od obrambenog trojca bas valjda zbog niske agilnosti.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...

Sranje kod 3-5-2 je sta jos u igri nema dovoljno dobrih LM/RM kartica koje mogu igrat u oba pravca ako ne racunam ikone

 

Najbolje sta ima je LB Theo Hernandez,, a RB Hakimi, Cuardado

 

Prakticki moras igrat sa Seria A

 

jebeno bi bilo da stave flashback sbc LB Bale

 LM i RM ti igraju LB i RB u ovoj situaciji. Nitko te ne tjera krenut sa 352 od pocetka. Treceg stopera moze i CDM odigrat. Al LM i RM moraju bit bekovi sa dobrim paceom i passing statstima. 

 

Mendy i Bellerin OBJ su mozda cak i najbolji u toj varijanti. Cak i ovaj Lima OBJ. 

 

 Igram vec 10 dana sa 3-5-2 i bellarin je smece, low def work rates, rupetina.. mukiele je posluzia, al prema naprid je truba.

 

 

 Oznacis ga. Vratia nazad i odaberea drugog igraca. Shema je u tome da ti ne treba igrac koji je striktno defanzivan posto on mora bit ofenzivan, a Bellerin to moze odigrat. 

352 zahtjeva dosta manualnog rada, zato mi je odmah sjela sa postavkama sa reddita. 

Joa mi je bolje kad iskombiniras par kratkih dodavanja sa spicama. Spice odlete naprijed a bekovi otvore hrpetinu prostora jer CBovi moraju pratit ST i CAMa. 

Stvarno daje novu dimenziju igri. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
cicek kaže...

 Ne postoji op u fifi. Op je bilo samo kad su ti branici dobili autizam ovako se to citilo, kako s jedne kako s druge strane. Ili ces dobit sve takve golove ili ni jedan. 

Nisam te baš shvatio pa ću pojasniti svoje mišljenje o op-ubačaju.

 

Kad nabacuješ driven ubačaj onda je lopta vrlo često precizna + igrač na voleju skoro nikad ne promaši udarac.

Sam taj ubačaj bi trebao biti težak, a volej još teži jer lopta putuje poput metka.

Igrači sa nikakvim statistikama su mogli izvoditi oba udarca bez problema - nabačaj i pogodak.

 

Kad nabacuješ običano, bez drivena, lopta nije tako često precizna, jako ovisi tko nabacuje, tj. kakve statistike za dodavanje ima.

Udarci još više, recimo, na običan nabačaj s boka napadači pucaju glavom češće nego nogom, a onda lopta leti u tri pičke materine, pogotovo ako nemaš dobrog skakača, tj. glavonju u napadu.

 

Zato je prva varijatna udarca OP - zato jer je šansa da ćeš sve napraviti kako treba i zabiti gol veća nego što bi ustvari trebala biti.

 Da ali skoro je cesto po poziciji i svemu branic blizi bilo kakvoj nabacenoj lopti i izignorira ju makar ide 2cm od njega i ovaj napadac iza ju opici bez beda. E sad kad je tvoj gameplay dobar tvoj branic to cisti, ako nije loptu ignorira. A ako je igrac sam kad prima ubacaj znaci da si napravio visak iz bilo kojeg razloga i to nema veze s ubacajem vec s događajem koji mu ke prethodio, sad dal je neki tvoj dupli pas ili sta vec. 

Preporucujem svakome tko ima bilo kakve sumnje oko tog i da sumnja na sebe i gresku trazi u sebi nek jedostavno upali Squad battles i stavi tezinu beginer. I malo proucavajte pokrete svojih igraca(najvise onog s loptom). Kako su igraci brzi(tocnije odgovaraju ocjenama koje imaju). Sutevi su cvrsti i precizni kao sto i ocjene kažu. I jos jedna stvar na koju mkrate obratiti paznju su reakcije protivnickog golmana. Razlika izmedu beginer i semi pro je nebo i zemlja. Pritom ne mislim na to sto golman doslovno pusta loptu u gol na beginer, vec ucestalost one default animacije bacanja na pod i jedna noga i ruka ispruzena. Sto je tezi mod to je ucestaliji šut po sredini gola i ona animacija di golman vadi lopti prakticki iza sebe. 

Sad vas ja pitam. Kako je moguce da u identicnoj(1v1) situaciji vas/moj napadac uz identicnu komandu šuta puca blize stativi, ako je niža težina, a bliže golmanu ako je težina veca? Pa zar nije ta težina težina ai-a? I zadnje pitanje u kojoj mjeri ai postoji kod igraca kojeg se "aktivno" upravlja? Kako je moguce da je s tezom tezinom "moda" teze pucat u stranu? 

Igrac koji sam koristio za test bio je potm lewa. 

 

Zato mislim da op ne postoji, vec je sve u konekciji i naravno ovo sto sam iznad pisao dda. Ako je dda na tvojoj strani lakse(u manje pokusaja?) ces pogoditi malu mrežicu. 

13 godina
offline
FIFA 21

Da li je itko sa disc verzijom uspio updejtati NeXT level na ps5?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ja zelim da se zahvalim manipulatoru sa njegovom taltikom a igram sa ekipom od nekih 60K i igram sa igracima velikog crossinga tj sa chemistrijem skora svaki ima 99.Pokusajte pa javite 🤫
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

 

oh oh, EA već jedno vrijeme igra u šahu. :D Kako izgleda mat je neizbježan. Mozda ćemo ostat bez UT-a, ali sasvim sigurno cemo jedno vrijeme igrato s oslobođenim serverima. :D

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

 

oh oh, EA već jedno vrijeme igra u šahu. :D Kako izgleda mat je neizbježan. Mozda ćemo ostat bez UT-a, ali sasvim sigurno cemo jedno vrijeme igrato s oslobođenim serverima. :D

 Da, da... to volim. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

 

oh oh, EA već jedno vrijeme igra u šahu. :D Kako izgleda mat je neizbježan. Mozda ćemo ostat bez UT-a, ali sasvim sigurno cemo jedno vrijeme igrato s oslobođenim serverima. :D

 Da, da... to volim. 

 Bas kako je ovaj reako to je sad endgame. Ako amerika krene u ofanzivu ici ce se na sud. I sad ako ea nađe neku zakonsku rupu u kojoj mogu to provuci tad je tu kraj, nastavljaju po starom uz dosta opreza. Ali ako prođe na sud istog momenta kad se otvori case ea mora staviti ameriku na blacklist ip, tad ce gubiti lovu doslovno svake sekunde, a i nisam siguran dal mogu to podnjeti financijski. Jer koliko UT generira para toliko i doslovno burna. Tak da UK jos mogu podnjeti, ali ameriku nikako. Svakak vidjet cemo, ea ce traziti maksimalne odgode da se pripreme na obranu tak da mislim da prije nove fife nista s tog, ali ipak ova linija koda s blacklistom daje doznanja da su stvari vec dosta dale ko otisle cim su oni sve pripremili za "nedaj boze". :D

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Slavo znam engleski sta kazu 😁
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Stari moj, da se netko isel kladit u ovako brza dva pogotka RBLa i kupio Klostermana, sad je mogo 80k nakon poreza spremit u dzep.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Pratim igraca sa Cdm, ovaj doda bocnom,ja prebacim na mog drugog igraca,cdm stane i trckara skroz u drugom pravcu. Totalno sranje.

Druga stvar sa l1 rijetko kad potrefim pravog igraca .

Propast.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Grga1984 kaže...

Da li je itko sa disc verzijom uspio updejtati NeXT level na ps5?

 mislim movie 

9 godina
offline
Re: FIFA 21
Grga1984 kaže...

Da li je itko sa disc verzijom uspio updejtati NeXT level na ps5?

 Nece jos nikak radit svima..i dalje imaju problema sa disc verzijom.. Ja sam trazio prek supporta da mi daju game code pa se nadam da će to rijesit problem

tko zna zna tko ne zna ima ko zna
12 godina
offline
FIFA 21

pa jel nije da sa disk verzijom radi bez problema, a ako imate digital edition ps5 da onda ima problema?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

U moviea je ja mislim digitalna fifa. Imaju problem s obe verzije. U mene je disk jos nema upgradea ali isto tako ima ih sto su digitalno kupili a isto jos nisu dobili upgrade. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Mortiis kaže...
Grga1984 kaže...

Da li je itko sa disc verzijom uspio updejtati NeXT level na ps5?

 mislim movie 

Ne, imam digitalnu verziju igre i s njom nije bilo problema. Problem im radi disk verzija igre

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

I najveci ulov do sad IF Lautaro iz sbca three players pick 😂 jbg da nije untreadable valjalo bi solidnih 120k al ovako nemam sta radit s njim jer igram la ligu.

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Redovno dobijam gol u 45 i 90 min. Sprdacina od igre...

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
@pero, nisi jedini. To je tako nastimano.. tu najvise pada golova
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
Gerro kaže...
@pero, nisi jedini. To je tako nastimano.. tu najvise pada golova

 jbg,kako da rjesim sto se igraci kojim ne upravljam ponasaju debilno ,nezainteresovano za desavanje na terenu ?

To mi je najgore uz lose selektovanje igraca prilikom prebacivanja sa l1?

Gledam YT, McJasik ,redovno je oko gold1-elite3 u WL ,kaze da i on salta sa l1.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Taktika je savrsena ja sa 750 skill otisao na 1200 👍👍👍
15 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
Taktika je savrsena ja sa 750 skill otisao na 1200 👍👍👍

 Čekaj dok ti dođe par koji su dropali pa te natamburaju

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice