FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.009
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Kupim ga a mili odma dode. 

 Znači u nepuna 24 sata dobio si više nego ja u dva mjeseca ove igre. Potpuno te kužim kada kažeš da ne igraš zbog nagrada već zato kaj voliš nogomet. Da i mene tako sere rekao bih isto.

3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Sad me malo prije spojilo sa protivnikom koji me naživciral ko malo koji do sad. 

 

Dakle lik ima: Neymar, Mbappe, Messi, C. Ronaldo. 

Dok sam to vidio kod loadinga reko sam sebi oke, bude me razbil, idemo dalje. 

Kreće utakmica, on odma stišće pauzu. Naravno vadi Griezmaana i unutra stavlja Khediru. Ja krenem lagano u napad, vidim odma kaj me čeka. Drop back na maximum. Šalta cijelo vrijeme između svoja dva zadnja vezna i drži ih na 20-25 metara od gola. Ja se dodajem sa svojim igračima na 30 metara, lik nema uopće želju da mi loptu uzme u tom prostoru, ne napada me. Khedira mu igra drop betwenn defenders. 2 puta mi je došo do gola i jednom je iz samog čošćka pogodio sa Messijem u suprotni kut. Ostalo jedino kaj se događalo pred mojim golom je par kornera. A ja njegov drop back ne mogu probit čitavu tekmu. 

Kako mu se da tako igrat? Evo ja bi stvarno volio da je to neki naš igrač i da čita ovaj forum i da se javi pa da prokomentiramo kako mu se da tako igrati. Možda u tome nalazi neki užitak koji ja ne vidim, pa me prosvijetli, možda se i meni svidi takva igra. Možda je fora čitavu tekmu čekat da se otvori neka kontra, pogotovo kad imaš takve igrače.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Pozdrav. Jel postoji neki dobar guide na netu za FUT koji bi preporucili za nekoga tko nikad nije igrao? Iako dok citam vaše komentare možda bolje za mene da niti ne pocinjem igrat :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Kupim ga a mili odma dode. 

 Znači u nepuna 24 sata dobio si više nego ja u dva mjeseca ove igre. Potpuno te kužim kada kažeš da ne igraš zbog nagrada već zato kaj voliš nogomet. Da i mene tako sere rekao bih isto.

 Prosle godine nisam meda dobio do Scream Adama Traorea... nakon toga tek za 3mj ikona Stoickhov.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 21

Ja se zaboravio registrirat za vikend ligu.

Sad ću valjda doći do gold 1 pizda mu materina :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Dode i on.

 

Sve mi neugodno polako.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 17:58 (SimeKZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21
http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Prosle godine nisam meda dobio do Scream Adama Traorea... nakon toga tek za 3mj ikona Stoickhov.

Zadnje dvije godine si dobijao ikonu. Ja nikad nisam izvukao nikakvu ikonu, pa niti onu najgore moguću. Cijelu prošlu godinu sam dobio sona i to je to. Ovu nisam dobio karticu vrijedniju od 50k coinsa. Znači, ove godine neću dobiti niti karticu kao što je son. Može li gore od toga?

15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Dode i on.

 

Sve mi neugodno polako.

Znači ja odigram sve te sbc i ako je sbc 81, dobijem karticu 81, ako je 82 dobijem karticu 82, ako je 83 dobijem karticu 83. Fakat ne kužim kako možeš tako nešto dobiti u jednom danu? Kad sve to vidim dođe mi da deinstaliram igru i promijenim sport. Po otvaranju packova sam ove godine ziher u top 3 na ovom forumu. Po dobivenom u tim packovima ziher sam ubjedljivo najgori. Čista frustracija. U ponedjeljak ću otvoriti 8 rare packova i kladim se da neću dobiti karticu ratinga 83.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Prosle godine nisam meda dobio do Scream Adama Traorea... nakon toga tek za 3mj ikona Stoickhov.

Zadnje dvije godine si dobijao ikonu. Ja nikad nisam izvukao nikakvu ikonu, pa niti onu najgore moguću. Cijelu prošlu godinu sam dobio sona i to je to. Ovu nisam dobio karticu vrijedniju od 50k coinsa. Znači, ove godine neću dobiti niti karticu kao što je son. Može li gore od toga?

 ja sam u D1, igram WL do G1 ili E3, SB je jedino kaj ne igram... jebemu led... ulupam u ovu igru preko 1500 ultra toksicnih utakmica protiv ljudi sa ratingom u DR preko 1950-2000. Negdje se mora otvorit uz sve te utakmice.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 ja sam u D1, igram WL do G1 ili E3, SB je jedino kaj ne igram... jebemu led... ulupam u ovu igru preko 1500 ultra toksicnih utakmica protiv ljudi sa ratingom u DR preko 1950-2000. Negdje se mora otvorit uz sve te utakmice.

Ja na kraju fife ulupam između 2500 i 3000 utakmica i nigdje mi se ne otvori. Jedino kaj ne igram to je WL. Drugo sve igram.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Dode i on.

 

Sve mi neugodno polako.

 Moram priznat da je i meni neugodno.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
CptJack93 kaže...
SimeKZ kaže...
CptJack93 kaže...

Ja sam sad odigro jednu od onim tekmi kakve imaju i najbolji tipa Boras. Neda ti pobjedit da si ne znam tko. Moja statistika na kraju tekme 12-12 udarci i 62% posjed lopte a njegova 2-2 udarci i normalno 2-1 me pobjedio. Pass acc % mi je bio 92% znaci nije statistika debilna nego su to udarci bili bombe u 16-ercu ali nema sanse cupo je sve zivo. Gadi mi se kolko je to jadno kad ti igra neda.

 Malo vise step overa i speed boosta... I da vidis kako si odma pro, divi ti se fifa community koji je najtoksicniji od svega kaj sam imak prilike vidit... WOW, dota, lol.... Ni blizu.

 

 Kak mislis speed boost? 

Dva puta tapni R1

 Ma stari nista to. Ne uspjeva mi nikad. Znam na sta mislis ali meni ne uspjeva, jel ima mozda neki odredeni trenutak kada se to koristi?

Skuzio sam da i stepovers nece svaki put tipa ako u koso ides sa igracem a ne po ravnoj putanji.

15 godina
online
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Što si toksičan.

Koliko, 1-1.5mlrd kineza, nek 1% igra fifu, ala parice....

 

Uostalom, bez zajebancije, najozbiljnije razmišljam utopit salaha za ovih 360-370k koliko sad vrijedi i složit si alessandrinija na njegovu poziciju. Doduše već sam složio s untrejdablima ali mi žao kliknut jer imam par redovnih subova koje sam morao stavit u sbc ako ga mislim složit.

Brutalno mi izgledaju statsi od Alessandrinija, 4wf, 93pwr, 97agility, bubnit mu maestra i imat odlično krilo i izvođača slobodnjaka ili čak engine pa da igra rf ko što sad isprobavam neku formaciju sa lf st rf naprijed, jer ne volim bit ograničen na 1 napadača, a u dosta formacija sa lw st rw mi krila bez obzira na cut inside i slične postavke opet ostanu predaleko sa strane.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
CptJack93 kaže...
movie kaže...
CptJack93 kaže...
SimeKZ kaže...
CptJack93 kaže...

Ja sam sad odigro jednu od onim tekmi kakve imaju i najbolji tipa Boras. Neda ti pobjedit da si ne znam tko. Moja statistika na kraju tekme 12-12 udarci i 62% posjed lopte a njegova 2-2 udarci i normalno 2-1 me pobjedio. Pass acc % mi je bio 92% znaci nije statistika debilna nego su to udarci bili bombe u 16-ercu ali nema sanse cupo je sve zivo. Gadi mi se kolko je to jadno kad ti igra neda.

 Malo vise step overa i speed boosta... I da vidis kako si odma pro, divi ti se fifa community koji je najtoksicniji od svega kaj sam imak prilike vidit... WOW, dota, lol.... Ni blizu.

 

 Kak mislis speed boost? 

Dva puta tapni R1

 Ma stari nista to. Ne uspjeva mi nikad. Znam na sta mislis ali meni ne uspjeva, jel ima mozda neki odredeni trenutak kada se to koristi?

Skuzio sam da i stepovers nece svaki put tipa ako u koso ides sa igracem a ne po ravnoj putanji.

 Pa normalno da nece, skilovi se rade  pod istim kutem na analogu pod kojim ti se igrac krece.

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
CptJack93 kaže...
movie kaže...
CptJack93 kaže...
SimeKZ kaže...
CptJack93 kaže...

Ja sam sad odigro jednu od onim tekmi kakve imaju i najbolji tipa Boras. Neda ti pobjedit da si ne znam tko. Moja statistika na kraju tekme 12-12 udarci i 62% posjed lopte a njegova 2-2 udarci i normalno 2-1 me pobjedio. Pass acc % mi je bio 92% znaci nije statistika debilna nego su to udarci bili bombe u 16-ercu ali nema sanse cupo je sve zivo. Gadi mi se kolko je to jadno kad ti igra neda.

 Malo vise step overa i speed boosta... I da vidis kako si odma pro, divi ti se fifa community koji je najtoksicniji od svega kaj sam imak prilike vidit... WOW, dota, lol.... Ni blizu.

 

 Kak mislis speed boost? 

Dva puta tapni R1

 Ma stari nista to. Ne uspjeva mi nikad. Znam na sta mislis ali meni ne uspjeva, jel ima mozda neki odredeni trenutak kada se to koristi?

Skuzio sam da i stepovers nece svaki put tipa ako u koso ides sa igracem a ne po ravnoj putanji.

 Pa normalno da nece, skilovi se rade  pod istim kutem na analogu pod kojim ti se igrac krece.

 

 Ma znam to kume ali meni po 2-3 puta ne prihvati a isto radim. Delay ocito velik. Kakvi su vama dns? Ja sam od googla stavio. I vidio sam da ekipa neke apnove mjenja kao da te ne spaja sa njemcima tj njihovim serverima da li ima tko iskustva sa tim?

15 godina
offline
Re: FIFA 21
CptJack93 kaže...

 

 Ma znam to kume ali meni po 2-3 puta ne prihvati a isto radim. Delay ocito velik. Kakvi su vama dns? Ja sam od googla stavio. I vidio sam da ekipa neke apnove mjenja kao da te ne spaja sa njemcima tj njihovim serverima da li ima tko iskustva sa tim?

Možda je do gamepada? Kako sam kupio PS5 i sada igram s novim gamepadom sve mi radi super. Ovdje sam par puta postavio pitanje slanja igrača u određenom smjeru u prazan prostor jer mi je to radilo napreskokce. Sada svaki put to radi najnormalnije. Isto tako i neki skillovi. Prije svaki treći put a sad svaki put bez imalo muke. Gamepad mi je bio star koliko i PS4 pro kojeg sam kupio prvi dan po izlasku i očito više nije dobro radio. Ovo je sada olakšanje i milina igrati.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
CptJack93 kaže...

 

 Ma znam to kume ali meni po 2-3 puta ne prihvati a isto radim. Delay ocito velik. Kakvi su vama dns? Ja sam od googla stavio. I vidio sam da ekipa neke apnove mjenja kao da te ne spaja sa njemcima tj njihovim serverima da li ima tko iskustva sa tim?

Možda je do gamepada? Kako sam kupio PS5 i sada igram s novim gamepadom sve mi radi super. Ovdje sam par puta postavio pitanje slanja igrača u određenom smjeru u prazan prostor jer mi je to radilo napreskokce. Sada svaki put to radi najnormalnije. Isto tako i neki skillovi. Prije svaki treći put a sad svaki put bez imalo muke. Gamepad mi je bio star koliko i PS4 pro kojeg sam kupio prvi dan po izlasku i očito više nije dobro radio. Ovo je sada olakšanje i milina igrati.

 A imam ti prijatelju novi gamepad star niti pola godine i nije vise od 20 puta bio bacan na pod 😂

I ja planiram sad uzet ps5.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

koja je komanda za vracanje lopte unazad, mislim da je bilo R2-L2 (meni je R1 sprint) medjutim sad nece. I koja je komanda to da izaberem kretanje drugog igraca?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

Znači imam tim za poželit, u D2 nabio lagano 15 000 poena, uso u D1 i 29 utakmica 16450 poena mislim, dovoljno za rank 1.. Znači lagano sam se prošetao D2 i ušao u D1. Cruyff i Šuker paraju mreže.. 

 

I dodje wl. Krenem.. Prvih 8 utakmica laganih pobjeda po 3 razlike, znači bez pardona.. Dodje 9 utakmica, izgubim 2:1,dodje 10 utakmica izgubim na penale, 11 utakmica vodim 3:0 izgubim 4:3,12 utakmica vodik 4:0 izgubim 6:4,13 utakmica vodim 2:0 do 78 minute lik izjednači, ne znam kako, penali i izgubim..

 

Znači sam 8:0 sam došao na 8:5 i stao sam. I s a d razmišljam da uopće više ni ne igram dalje, jer stvarno nema poante. Igra je režiranai nemos ništa napravit protiv toga.. Od ovih 5 utakmica, 4 sam trebao glatko dobit a izgubio sam. Kako?  Gdje sam greške napravio? Nigdje.. Jednostavno igra krene, moji igrači kao da više zainteresirani za igrati, krivo dodavaju, lik koji 78 minuta nije mogao doći do gola, zabije mi 2 bez ikakvog problema sad, opet gledam replay uključi mi krivog igrača sa kojim ga ne mogu stići a naravno on trči sa Wernerom 500 na sat..

 

Mislim da ću slijedeću wl igrati sa Cruyff i oko njega sve stavit jeftine igrače da vidim baš me živo zanima kako ću proći i dokle. Sve sam zasada Gold 1 lige bio i iskren da budem zadovoljan sam, ali onda i nakon svega toga sranja što doživiš u wl, igra te još jednom kazni sa lošim nagradama.. 

 

Ja sam sinoć gledao Castrov stream, gdje je lik otvorio barem 100 ultimate parkova. Znamo svi šta je u fut fifi ultimate pack, da je to najbolji pack u igri. Od svih tih packova, jedino nešto vrijedno što je dobio je Rashford IF koji je oko 600 k.. I sad vi meni recite dali je to fer!??

 

Uglavnom kako je moguće igraš odlično, vodis, rasturas lika, vodis 2 do 3 gola, lik ne opuca po golu, ali doslovno, na poluvremenu gledam 13 mojih udaraca njegovih 0,znaci 0 udaraca, i on na kraju pobijedi.. 

Mislim daj nemoj me jebati.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
miikaa77 kaže...

koja je komanda za vracanje lopte unazad, mislim da je bilo R2-L2 (meni je R1 sprint) medjutim sad nece. I koja je komanda to da izaberem kretanje drugog igraca?

 Meni je to ove godine R1 i L1. Ne znam kako je tvoj gamepad poštiman. Moj nije diran, tako stalno igram 

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ovo je moja WL, iz utakmice u utakmicu. Vise ne znam ni sam sta da radim, samo se zivciram.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Znači imam tim za poželit, u D2 nabio lagano 15 000 poena, uso u D1 i 29 utakmica 16450 poena mislim, dovoljno za rank 1.. Znači lagano sam se prošetao D2 i ušao u D1. Cruyff i Šuker paraju mreže.. 

 

I dodje wl. Krenem.. Prvih 8 utakmica laganih pobjeda po 3 razlike, znači bez pardona.. Dodje 9 utakmica, izgubim 2:1,dodje 10 utakmica izgubim na penale, 11 utakmica vodim 3:0 izgubim 4:3,12 utakmica vodik 4:0 izgubim 6:4,13 utakmica vodim 2:0 do 78 minute lik izjednači, ne znam kako, penali i izgubim..

 

Znači sam 8:0 sam došao na 8:5 i stao sam. I s a d razmišljam da uopće više ni ne igram dalje, jer stvarno nema poante. Igra je režiranai nemos ništa napravit protiv toga.. Od ovih 5 utakmica, 4 sam trebao glatko dobit a izgubio sam. Kako?  Gdje sam greške napravio? Nigdje.. Jednostavno igra krene, moji igrači kao da više zainteresirani za igrati, krivo dodavaju, lik koji 78 minuta nije mogao doći do gola, zabije mi 2 bez ikakvog problema sad, opet gledam replay uključi mi krivog igrača sa kojim ga ne mogu stići a naravno on trči sa Wernerom 500 na sat..

 

Mislim da ću slijedeću wl igrati sa Cruyff i oko njega sve stavit jeftine igrače da vidim baš me živo zanima kako ću proći i dokle. Sve sam zasada Gold 1 lige bio i iskren da budem zadovoljan sam, ali onda i nakon svega toga sranja što doživiš u wl, igra te još jednom kazni sa lošim nagradama.. 

 

Ja sam sinoć gledao Castrov stream, gdje je lik otvorio barem 100 ultimate parkova. Znamo svi šta je u fut fifi ultimate pack, da je to najbolji pack u igri. Od svih tih packova, jedino nešto vrijedno što je dobio je Rashford IF koji je oko 600 k.. I sad vi meni recite dali je to fer!??

 

Uglavnom kako je moguće igraš odlično, vodis, rasturas lika, vodis 2 do 3 gola, lik ne opuca po golu, ali doslovno, na poluvremenu gledam 13 mojih udaraca njegovih 0,znaci 0 udaraca, i on na kraju pobijedi.. 

Mislim daj nemoj me jebati.. 

 Meni se desava slicna stvar. Sad na 14-3 igram dvije za redom sa likom koji nema karticu jacu od 100k bolji sam , vodim 1-0 ili 2-1 napeta tekma zna lik igrat ali oko 70 minute moji staju znaci nema ih na terenu, nemogu dribling napravit i oba dvije gubim sa 1 golom razlike. Ne isplati se nervirat jer je ocito tako kako je. Ja se isto bezveze nerviram jos radim popodne i samo me iz takta izbaci. Problem je sto WL nije uopce gust kao draft npr ili rivalsi nego si pod presingom da moras sto vise i ocito se opustimo nemam pojma sta i primimo bezveze golove ja cu sad evo nisam nikad ali budem ako vodim oko 70 minute sve cu na drop back pa nek si jebu sve po spisku. I one proslave golova ja zabijem prebacim a supci onda kad zabiju pred kraj namjernu gledaju da te izbace iz takta

12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Znači imam tim za poželit, u D2 nabio lagano 15 000 poena, uso u D1 i 29 utakmica 16450 poena mislim, dovoljno za rank 1.. Znači lagano sam se prošetao D2 i ušao u D1. Cruyff i Šuker paraju mreže.. 

 

I dodje wl. Krenem.. Prvih 8 utakmica laganih pobjeda po 3 razlike, znači bez pardona.. Dodje 9 utakmica, izgubim 2:1,dodje 10 utakmica izgubim na penale, 11 utakmica vodim 3:0 izgubim 4:3,12 utakmica vodik 4:0 izgubim 6:4,13 utakmica vodim 2:0 do 78 minute lik izjednači, ne znam kako, penali i izgubim..

 

Znači sam 8:0 sam došao na 8:5 i stao sam. I s a d razmišljam da uopće više ni ne igram dalje, jer stvarno nema poante. Igra je režiranai nemos ništa napravit protiv toga.. Od ovih 5 utakmica, 4 sam trebao glatko dobit a izgubio sam. Kako?  Gdje sam greške napravio? Nigdje.. Jednostavno igra krene, moji igrači kao da više zainteresirani za igrati, krivo dodavaju, lik koji 78 minuta nije mogao doći do gola, zabije mi 2 bez ikakvog problema sad, opet gledam replay uključi mi krivog igrača sa kojim ga ne mogu stići a naravno on trči sa Wernerom 500 na sat..

 

Mislim da ću slijedeću wl igrati sa Cruyff i oko njega sve stavit jeftine igrače da vidim baš me živo zanima kako ću proći i dokle. Sve sam zasada Gold 1 lige bio i iskren da budem zadovoljan sam, ali onda i nakon svega toga sranja što doživiš u wl, igra te još jednom kazni sa lošim nagradama.. 

 

Ja sam sinoć gledao Castrov stream, gdje je lik otvorio barem 100 ultimate parkova. Znamo svi šta je u fut fifi ultimate pack, da je to najbolji pack u igri. Od svih tih packova, jedino nešto vrijedno što je dobio je Rashford IF koji je oko 600 k.. I sad vi meni recite dali je to fer!??

 

Uglavnom kako je moguće igraš odlično, vodis, rasturas lika, vodis 2 do 3 gola, lik ne opuca po golu, ali doslovno, na poluvremenu gledam 13 mojih udaraca njegovih 0,znaci 0 udaraca, i on na kraju pobijedi.. 

Mislim daj nemoj me jebati.. 

 Bio sam 6-0 do ove tekme. 8-1 sam. Full zadovoljan sa ekioom, gameplay ultra spor... Al gustam u ekipi. Pise 38ms ping u tekmi... No, nebi reko da je 38. Posto Rashford ne moze stat. 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 21

Kako me sad govno istrolalo namjerno, koja usrana firma, jebo sam im mater.

Pošto sam skipao WL, igram rivalse i dođem na 1476 bodova, treba mi pobjeda za 3. diviziju.

 

Počinje utakmica, ja vrlo brzo izbacim Hagija 1 na 1 s golmanom, pucam s nekih 8m na prvu, ovaj u golmana - obrana.

Još mi odmah nešto bilo čudno jer Hagi takve stvari ne promašuje, al reko dobro, imam ga, idemo dalje.

 

Nakon par minuta opet ja probijam s Hagijem po lijevoj strani sam na golmana, pucam lijevom u suprotni, nešto što Hagi gotovo nikad ne promašuje, nego zabije i to kako - lopta pored gola.

 

Dalje se ne sjećam svih akcija jer je nakon tog promašaja u meni počelo kuhat, točno sam znao kamo ta partija ide.

U prvom poluvremenu sam imao 5 šansi unutar šesnaest metara, triput pored i preko gola, dvije obrane, pucali točno u golmana, a nikad ne pucam u sredinu.

 

44' - lik prvi put priđe mom golu i znate što se dogodilo.

 

Drugo poluvrijeme, ovaj se dodaje u pičku materinu, ne mogu mu uzet loptu, em su moji spori, em on drka, ma sve ide u smijeru da izgubim utakmicu.

Na kraju me dobije 3-0 jer sam se skroz otvorio i ludovao pred kraj utakmice.

 

Završi tekma, idu njegovi bodovi, a on ima 1280 - 200 bodova manje od mene - što se i vidjelo u prvom poluvremenu da nije neki igrač.

Uzme mi za tu utakmicu preko 50 bodova.

Točno izrežirano, majku im jebem, da ne uđem u 3. diviziju.

 

Utakmica nakon toga... s De Bruyneom pucam bezveze, nisam imao kome dodat, a oko mene tri igrača, s desne strane, u suprotni, on pogodi u same rašlje i uđe u gol - reko, to je to.

Hagi drugi napad, identična pozicija kao u prošloj partiji, s lijeve strane suprotni kut - ulazi bez problema.

Ukratko, lik je na 5-0 povezao gljive i čekao da partija završi.

Pošto je bio korektan, nije zajebavao i provocirao, zabio sam 2 autogola da mu dam neki bod za nagradu.

 

Lik je imao 1401 skill tako da sam dobio kurac za pobjedu, sad imam 1461 - znači još dvije moram pobijediti za 3. diviziju.

Dakle, EA je izrežirao jebeni scenarij - nema 3. divizije za mene i još 3 utakmice kazne jer, eto, treba me kazniti.

Ajde da mi je dao protivnika koji će me razmontirati - nikom ništa, izgubio bih, pomirio se s tim i gotovo.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Kako me sad govno istrolalo namjerno, koja usrana firma, jebo sam im mater.

Pošto sam skipao WL, igram rivalse i dođem na 1476 bodova, treba mi pobjeda za 3. diviziju.

 

Počinje utakmica, ja vrlo brzo izbacim Hagija 1 na 1 s golmanom, pucam s nekih 8m na prvu, ovaj u golmana - obrana.

Još mi odmah nešto bilo čudno jer Hagi takve stvari ne promašuje, al reko dobro, imam ga, idemo dalje.

 

Nakon par minuta opet ja probijam s Hagijem po lijevoj strani sam na golmana, pucam lijevom u suprotni, nešto što Hagi gotovo nikad ne promašuje, nego zabije i to kako - lopta pored gola.

 

Dalje se ne sjećam svih akcija jer je nakon tog promašaja u meni počelo kuhat, točno sam znao kamo ta partija ide.

U prvom poluvremenu sam imao 5 šansi unutar šesnaest metara, triput pored i preko gola, dvije obrane, pucali točno u golmana, a nikad ne pucam u sredinu.

 

44' - lik prvi put priđe mom golu i znate što se dogodilo.

 

Drugo poluvrijeme, ovaj se dodaje u pičku materinu, ne mogu mu uzet loptu, em su moji spori, em on drka, ma sve ide u smijeru da izgubim utakmicu.

Na kraju me dobije 3-0 jer sam se skroz otvorio i ludovao pred kraj utakmice.

 

Završi tekma, idu njegovi bodovi, a on ima 1280 - 200 bodova manje od mene - što se i vidjelo u prvom poluvremenu da nije neki igrač.

Uzme mi za tu utakmicu preko 50 bodova.

Točno izrežirano, majku im jebem, da ne uđem u 3. diviziju.

 

Utakmica nakon toga... s De Bruyneom pucam bezveze, nisam imao kome dodat, a oko mene tri igrača, s desne strane, u suprotni, on pogodi u same rašlje i uđe u gol - reko, to je to.

Hagi drugi napad, identična pozicija kao u prošloj partiji, s lijeve strane suprotni kut - ulazi bez problema.

Ukratko, lik je na 5-0 povezao gljive i čekao da partija završi.

Pošto je bio korektan, nije zajebavao i provocirao, zabio sam 2 autogola da mu dam neki bod za nagradu.

 

Lik je imao 1401 skill tako da sam dobio kurac za pobjedu, sad imam 1461 - znači još dvije moram pobijediti za 3. diviziju.

Dakle, EA je izrežirao jebeni scenarij - nema 3. divizije za mene i još 3 utakmice kazne jer, eto, treba me kazniti.

Ajde da mi je dao protivnika koji će me razmontirati - nikom ništa, izgubio bih, pomirio se s tim i gotovo.

 Shema je u tome kaj ti znas nakon par minuta u igri da nekaj smrdi u tekmi. Meni pri vodstvo od 3-0 igraci krenu blokirat. Komande ne djeluju. I uz sve to uspijem zabit u 4 gol. Lik ne izlazi van, ne mora... njegovo pravo. Pali majstor team press i tu pocinje show. Dva puta ispucavam loptu, dva puta ta lopta nejde preko jebenog centra. Mendy, lijeva noga, tocno okrenut da ju moze lijevo zavalit naprijed... ma nema sanse. Ode u aut par metara dalje od njega. Iz toga primam jedan, pa drugi gol. Jer tvoji igraci koda umru kad protivnik upali team press. Uz usrani gameplay ti se ne mozes okrenut kako treba da bi iznio loptu. Nema sanse. 

Divim se ljudima koji idu 30-0, jer ti moras imat savrsene uvjete tijekom 8h igranja. Niti jedan DC, lag, delay ili nesto tome slicno. 

 

 

Jucer sam dozivil onaj bug gdje blokirana lopta dobije nekakvo ultra ubrzanje. Pucao sam u drugi cosak sa nekih 6-7m, naravno da je tu protivnicki VVD uklizao uz svu silu bogova. Lopta je doslovno odletila sa njegovih 16m u moj korner u roku sekunde. Jos je majstor dobil korner jer je ocito dirala mojeg igraca.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ja sad par dana uzimam pauzu. Dosta mi je. Prosli vikend 23-7, ovaj sam na 14-3 bio stim da od te 3 sam izgubio u zadnjim minutama jer eto tocno sto svi govore jednostavno igraci kao da vise ne postoje na terenu a ne igram press i nitko nije ispod pola stamine.

Danas se dignem ujutro reko idem prije posla odigrat 3 utakmice igram sa ekipama gold niti jedan igrac vise od 100k ne kosta sve 3 izgubim

iza 70 minute jer se ista stvar desava. Moj Mbappe, IF Rashford, IF Saint Maximin kao neki Silver igraci. Niti jedan ne utrcava, ja stiscem ne prihvaca. Radim stepovers animacija kao u slow motion, Mbappe sa 96 pace nije u stanju pretrcat nikoga, IF Saint Maximin nemoze gol zabit. Svaka lopta pored stative, IF Rashford u 16ercu bombe puca svaku loptu golmani vade kao da su ne znam sto. Na kraju u te tri utakmice Kante i Wijnaldum su mi bili najbolji igraci. Jedna tekma je bila ja zabijem pa on i tako do 3-3. I normalno gubim 4-3 jer eto moj RB je odlucio ne biti na desnoj strani nego u sredini i desna strana prazna a sto je najgore ja ne diram obranu kad igram nego se branim sa CDMovima. Nek si popuse k***c sa takvim forama. Valjda sam premalo love dao i ne kupujem promo pekove toliko pa eto idemo ga malo iskarat u supak. Najradje bi prodo svu momcad jer mi uopce nije gust igrat. Obriso sam aplikaciju na mobu, osto sam u gold 3 tako i onako 

bolje nagrade se dobiju. Sad do cetvrtka necu Fifu upalit uopce jer je igrica teska prevara. Jucer sam bio na 5-3 doso do 14-3 od 23 do 02h ocito je najbolje navecer tako kasno dok nema toliko ljudi, jer ovo ujutro i preko dana je kaos. Sretno svima u WL danas.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 

 

Jucer sam dozivil onaj bug gdje blokirana lopta dobije nekakvo ultra ubrzanje. Pucao sam u drugi cosak sa nekih 6-7m, naravno da je tu protivnicki VVD uklizao uz svu silu bogova. Lopta je doslovno odletila sa njegovih 16m u moj korner u roku sekunde. Jos je majstor dobil korner jer je ocito dirala mojeg igraca.

I ja sam jučer slično doživio :)

Ovaj napada i uđe u moj šesnaesterac, golman istrčava, on puca u golmana, nešto zatrzne, a lopta odleti s ubrzanjem na njegovu polovicu i tik pored gola.

Skoro sam gol zabio na tu foru :)

 

Ali cijela utakmica je bila čudna, od laga, ubrzanja, usporavanja - ne znam jel lik neki cheat koristio ili je server bio u kurcu, ali cijela utakmica je bila baš čudna.

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
FIFA 21

Jebem ti dan kad sam kupio ovo smece, picka li im materina vise, 2 pobjede su mi ukrali vec u WL, voidm na poluvremenu 7-0 i kad idu u svlacionu, svi igraci ostanu samo na terenu i sve zablokira, cekas 15min, ovaj je vec otisao, meni sve stoji i dalje, izbaci me sa servera i pise da sam se disconnectao iz utakmice...

Nema smisla igrati vise ovo govno od igre, evo nema smisla, proslu fifu sam prodao u 3. mjesecu, ovu bih mogao jos prije...

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Prvog je zabio u 45+1, a ova dva vidi se kad. Messi da je na motoru nebi tak prosel.

 

Edit: evo jos. 1-0 i lik ne zna di je moj gol. Da nismo mjenjali strane na poluvremenu, nebi znal kak druga strana igralista izgleda. Valjda sam samo trebal sa centra puknut pa bi uslo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2020 13:09 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice