FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.044.269
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 20

Kad golmanovi statsi budu imali veze onda mozemo pricat o tome koju je golman bolji. No, sve dok polu funkcionalne animacije unistavaju reakciju golmana, tu nema rasprave koji je golman bolji.

Mora imat trait da brani sa nogama i iznad 190. Sve ostalo je sranje. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Kad golmanovi statsi budu imali veze onda mozemo pricat o tome koju je golman bolji. No, sve dok polu funkcionalne animacije unistavaju reakciju golmana, tu nema rasprave koji je golman bolji.

Mora imat trait da brani sa nogama i iznad 190. Sve ostalo je sranje. 

 

nema tu pomoci dok ne prominu frostbite engine, nadam se vec sljedece godine jer pes prelazi i to ce ih natirat. Pravu fifu bi mogli igrat tek sljedece godine jer ce pes bit konkuretan napokon nakon vise od 10 godina.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...

Kad golmanovi statsi budu imali veze onda mozemo pricat o tome koju je golman bolji. No, sve dok polu funkcionalne animacije unistavaju reakciju golmana, tu nema rasprave koji je golman bolji.

Mora imat trait da brani sa nogama i iznad 190. Sve ostalo je sranje. 

 

nema tu pomoci dok ne prominu frostbite engine, nadam se vec sljedece godine jer pes prelazi i to ce ih natirat. Pravu fifu bi mogli igrat tek sljedece godine jer ce pes bit konkuretan napokon nakon vise od 10 godina.

 To da ce PES bit konkurentan treba puno posla u KONAMIU. Promjena enginea ih nece stavit ispred FIFAe, jer UT i licence vode sve. Niti jedan klinac danas nece igrat sa Mersyside Blue ili London FC. Tako da ta konkurentnost treba doc u vidu dobrog gameplaya i jos boljeg prateceg sadrzaja. Jer ako ljudi mlate ovu fifu sa katastrofalnin gameplayom, onda ne znam zasto bi napustili to isto. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

pretjerujete s tim golmanima, sad će još ispast da nema dobrog golmana u igri.

Dok god animacija golmana nema veze s letom lopte prema golu ne možemo govoriti o dobrim i lošim golmanima jer su svi isti. Svi reagiraju isto. Svi imaju red dobrih pa red loših obrana uz već navedene animacije koje nisu usklađene s letom lopte. Pukneš mu po zemlji a on poskoči u zrak. Pucaš s korner linije a on sjeda na guzicu da bi lopta iznad njega mogla ući u gol. Pukneš po golu a on spušta ruke kako bi lopta prošla pored njega. Centriraš u 5m a on čistu loptu odbija 10 metara u zrak iznad sebe. Jednostavno upućenu loptu ne može uhvatiti već je odbija na noge jedinom napadaču u tvojih 16m. Zašto uvijek loptu odbija ispred sebe a ne u stranu ako je već ne može uhvatiti?

15 godina
offline
FIFA 20

94+ tots sbc i dobijem jebenog rashforda 94 a ubacim tots daviesa nutra. S konja na magarca što bi se reklo. Pa da ne mogu dobiti neku bolju karticu niti kada je 94+ garantirani tots

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 20

Meni Smalling uletio u 94+. 

Tots razno razni upgradeovi prije toga Busquets, Szczesny, Cazorla i takva bagra... Busquetsa i krivog poljaka sam dobio u više navrata. Nikak, ali baš nikak mi ne može uletit neka usable top kartica.

Zadnja dva moments sbc-a dobijem dva cdm-a. 

Strašno kako su škrti prema nekim acc-ima. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Knappa89 kaže...

Meni Smalling uletio u 94+. 

Tots razno razni upgradeovi prije toga Busquets, Szczesny, Cazorla i takva bagra... Busquetsa i krivog poljaka sam dobio u više navrata. Nikak, ali baš nikak mi ne može uletit neka usable top kartica.

Zadnja dva moments sbc-a dobijem dva cdm-a. 

Strašno kako su škrti prema nekim acc-ima. 

Gledam sad inceptiona. Otvorio je tridesetak packova i u valjda njih 15 CB silva. Samo mu je istrčala jedna kartica koja bi me interesirala, werner. Sve ostalo jad. Ne kužim za koga čuvaju ove bolje kartice niti mjesec dana prije starta nove fife?

15 godina
offline
FIFA 20

Mrljavim po upgrejd sbcovima danas jer nikako dobit usable švabu (imao sam totsf mullera 3x i dao ga u sbcove), nemam coinsa za kupit išta bolje od Bellarabi-a, a trebam još par winova u kojima švabo daje gol.

Buuuuuum, u 81+ upgrejdu, nakon potrošenih 300 igrača iz kluba za svaki upgrejd po par puta danas, dođe Reus totsf. Za sad, odlična kartica, al preodlična, pozicioniranje i trpanje golova iz svih mogućih situacija, extra. Mislio sam ga zbubat u moments sbc sutra kad završim Sane-a, al čini mi se da će prije onaj kilavi J.Felix završit tamo, jer beskorisnijeg napadača nisam imao od 90+ igrača.

Uglavnom, od preko 20 upgrejd sbcova, uletavalo je svašta, poneki totsf, T.Silva, Kovačić, onaj ludi argentinski RW iz SAF lige, Verrati, itd., ali slabo ovih ostalih 'šarenih' kartica. Znači forsiraju totsf u packovima, a toty, birthday, i ostale, to je mizerija, jednog jedinog birthday sam dobio i to 87 lw iz bundeslige. Al fora je trpat sve ove beskorisne igrače u klubu i čekat kakav će flag krenut i kakva boja krenut po zidovima pri otvaranju packa. Ne igram puno ko prije pa nemam ko nekad 30-40 packova svaka 2 tjedna za otvorit, ovako nadoknađujem, pao sam trenutno na 1300 igrača, sa 2500. Silver rare prodajem, sve ostalo ide u sbc-ove.

U red pickovima danas top ponuda su 89 igrači, u OBA picka. Straaašno. Zato sam živčan krenuo trpat sve živo u upgrejd sbcove, i najbolji se pokazao onaj 82+ pick, tamo dođe 5 komada 82+, i otprilike u svakom drugom bude najmanje 1 totsf. A i kad ne bude, opet imam pet najmanje 82 rated igrača za složit novi. Vrlo povoljan sbc u odnosu na ostale upgrejd sbcove.

Još da mi je naučit obranu igrat, alaaaaa

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Da vidimo jel s ovim jazavcima mogu dobacit preko g3.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 20

1. - Obožavam kad protiv glitch ekipe moram u produžetak zato kaj protivnički golman brani skoro sve kaj puknem.
Poluvrijeme 2:2, on ima 2 udarca na gol. U 90 minuta 3:3 i onda u produžetku pobjedim 5:3. Znači lika ubijam 90 minuta al igra te tolko prca da tek u produžetku pusti da stvari idu kak bi trebale ić. 

 

2. - Lik ima u timu TOTY VVD i Ronalda, TOTS Ramosa, summer heat Dembelea, Pogbu, Mendy-a itd... I onda još na to u WL utakmici stavi loan moments Eusebia i Pelea. Pa kolki jebeni degenerik moraš bit za tak nekaj? Nek si tu jedva izborenu pobjedu nabije u šupak. 

Ne znam zakaj ne zabrane loan kartice u WL?! 

 

3. - Zakaj svaki ili bar svaki drugi tim protiv kojeg igram ima stopere TOTY VVD i TOTS Ramos??? Treba 35 akcija da jedan dribling ili dodavanje prođe kraj njih. 

Krenuo sam sa 6-1 scoreom, sad mi je zadnju tekmu došo ovaj sa loan karticama i to sam izgubio 4:3. 

Ali svaki vikend ista priča. Da bi odigro cijelu wl moram ju igrat sva 3 dana, jer inace ne stignem. Petak manje više uvijek je score u plusu sa 5,6 pobjeda... Subotnje igranje je 50:50 i onda u nedjelju gameplay postane tolko užasan da jedva uđem u g2. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

Da vidimo jel s ovim jazavcima mogu dobacit preko g3.

 Ko ti tu igra napadaca i zadnjeg veznog? Verati kao box to box beskoristan.

 

 

Carlos je daleko bolji od silve, danilo najbolji rb u igri oboje su ti na klupi 😂

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2020 0:10 (Diplo).
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Diplo kaže...
jopis kaže...

Da vidimo jel s ovim jazavcima mogu dobacit preko g3.

 Ko ti tu igra napadaca i zadnjeg veznog? Verati kao box to box beskoristan.

 

 

Carlos je daleko bolji od silve, danilo najbolji rb u igri oboje su ti na klupi 😂

 Ronaldinho i Neymar su u napadu, logično, a Verati se vraća u rikverc, Carlosova stamina je smijeh, tj grčka tragedija na rimski način, Danilo igra kad igram s drugom ekipom od prve minute, ovako dobro dođe kad se umore. Da je najbolji rb, to je opet subjektivno, isto kao što su tebi VDS i retardstegen najbolji golmani u igri. I zašto bi Verati bio beskoristan, sa ovim chemom ima statse perfektne za cm-a. Tako mi je i sh wijnaldum bio katastrofalan dok mu nisam dao malo slobode u kretanju, od tad je kao cm u 100 tekmi dao 60 golova.

Btw, Silvu i Veratija sam tek dobio ovaj tjedan, nisam ih stigao isprobat, vatreno krštenje kreće upravo u wl. Ak ne valjaju, ima prime icon sbc još uvijek.

Ne moramo svi igrat s onim igračima za koje kojekakvi jubituberi i prištavci na turnirima kažu da su najbolji, ima nas koji volimo igrat s omiljenim igračima, inače bi svi igrali s ben yedderima, vandajkovima, retardstegenima, kentovima i sličnim panjevima....

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

ovo je trenutna momčad, mijenjam Dalglisha i Butru ,stvarno ne znaš ko je bolji, Butra mi još najbolje puca od svih ,kaj taj frajer zabija to su čuda , ne smiješ ga pustit na šut ,iz bilo koje udaljenosti ili kuta ,frajer trpa kak stigne

prošlih već par wl obavezno se zaustavim na 22w, nikako doći do tih 23w i totssf packa ,nadam se da je ovaj vikend taj 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Fala za td bez obrazloženja. Ili je butthurt onaj dio za igranje igračima koje reklamira jutjub strim 'pro' scena.

Btw, sinoć je očito bio jeben deficit igrača, u prvih 8 tekmi 2x sam igrao protiv iste dvojice. Obojica su u ss-u, prvi put su me obojica izuli iz cipela sa 3-0 i 4-0, drugi put sam od prvog izgubio jedva, a drugog ja dobio bez problema, imao je 1-1 udarce u prvih 45, ovo sve je nabio s pressingom u drugom pol. A samo sam promijenio taktiku. Toliko o tome kak je Verati beskoristan. Za Silvu se slažem, Carlos je za njega avion, samo ga ta stamina jebe. Jedino što onda moram Modrića vratit umjesto Verratija, a odlični su mi obojica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ima li netko da mu u FUT-u, zadnjih 10 min utakmice "pukne" veza. 
I tako svaka 2 ili 3 tekma se dogodi. I uvijek kad udem u zadnjih 10min utakmice. 
Sad igram vikend ligu, od 5 tekmi 3x me je tako izbacilo. Pa jel moguce...

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

ovo je trenutna momčad, mijenjam Dalglisha i Butru ,stvarno ne znaš ko je bolji, Butra mi još najbolje puca od svih ,kaj taj frajer zabija to su čuda , ne smiješ ga pustit na šut ,iz bilo koje udaljenosti ili kuta ,frajer trpa kak stigne

prošlih već par wl obavezno se zaustavim na 22w, nikako doći do tih 23w i totssf packa ,nadam se da je ovaj vikend taj 

 

Stavi riberya u napad, daglisha izbaci jer ne moze igrat krilo sa 60 pass statsa. Umjesto njega probaj nekako ubacit ili felixa ili dembelea na krilo i imas 23 👍

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Jos se borite s fifom?  bogami imate volju :D dosao sam trazit fifa 21 temu da vidim sta se prica, pa reko da vidim kad je zadnji post bio, kad ono vidim rasturate. :D preporucam nekad malo i kocku bacit, gameplay je isti :D 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Jos se borite s fifom?  bogami imate volju :D dosao sam trazit fifa 21 temu da vidim sta se prica, pa reko da vidim kad je zadnji post bio, kad ono vidim rasturate. :D preporucam nekad malo i kocku bacit, gameplay je isti :D 

 Tu negdje, iz 2 u 1 ko liverpool danas kak je plaću zaradio....

WL=rulet, kak te posere

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Kakav cheat code je ovaj Ben Yedder

 

30 WL meceva

43 gola

14 asista

Ima dva meca vise jer su mi izlazili na 0-0 u wlu

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 20

Taman kad odlučim da više ne budem igral fifu (drugi put :D ) do izlaska nove , dogodi se ovo. 

Otvorim jučer nagrade od prošle wl i division rivalsa - naravno ko i uvijek pickovi smiješni, packovi također. 

Nakon odrađenih sigurno 10ak 90+ upgrade i 94+ tots upgrade i dobivanja stalno istih igrača - Ter Stegen, Verratti, Milinković-Savić, Immobile, Di Maria i slični (upgrade packovi + red pickovi) u jednom 90+ PP mi dođe Ramos. NAPOKON RAMOS!!!!! 

Mislim si ajde pošto je došo Ramos, hoću ga probat da vidim jel bude dobar tolko za mene, kolko je protiv mene. (i stvarno je dobar, najbolji stoper kojeg sam imao). Taman uz to završim i Kanea objective i ubacim ga u ekipu i sve složim za novu wl. 

Sa zadnjim coinsima odem odigrat jedan draft, osvojim ga, a iz nagrada mi dođe futb SAINT-MAXIMIN. Znači mjesecima me jebu sa smiješnim pickovima i packovima i onda mi u jednom danu daju Ramosa i Saint-Maximina. 

 

Naravno odma izbacim Kanea, ubacim Saint-a i mogu vam reć da su i on i Ramos čudo od kartica. 

Možete dolje vidjet sad screenshot ekipe, screenshot Sainta (sve utakmice su danas iz WL, nisam ga uopće probao u DR). 

I za kraj, zadnja slika, možete vidjet s kakvim idiotima me spaja. Ali nikad nisu draže pobjede nego protiv takvih morona golom u 119. minuti. Smrad.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2020 21:48 (Knappa89).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Knappa89 kaže...


I za kraj, zadnja slika, možete vidjet s kakvim idiotima me spaja. Ali nikad nisu draže pobjede nego protiv takvih morona golom u 119. minuti. Smrad.

Zašto su takvi igrači idioti? Pa to je igra i ljudi igraju s čim imaju. Ja loan kartice obrišem istu sekundu jer nikad s njima ne igram. Stvarno smo toksična zajednica kada se zbog ovog nekog tipa naziva idiotom, moronom i smradom. Fakat vas ne kužim.

3 godine
neaktivan
offline
FIFA 20

Očito imamo različiti pojam toksičnosti igrača. 

Ako mi neko u najkompetitivnijem modu u igri uđe u tekmu sa 7 loan kartica, od kojih su neke najbolje u igri, a pritom mi još nakon prvog gola krene sa glupim proslavama i gledanjem replaya gola i svega ostaloga, onda je on za mene toksičan igrač, idiot, moron i smrad.

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Knappa89 kaže...

Očito imamo različiti pojam toksičnosti igrača. 

Ako mi neko u najkompetitivnijem modu u igri uđe u tekmu sa 7 loan kartica, od kojih su neke najbolje u igri, a pritom mi još nakon prvog gola krene sa glupim proslavama i gledanjem replaya gola i svega ostaloga, onda je on za mene toksičan igrač, idiot, moron i smrad.

 

 

 

 

 A gle... nije kriv onaj koji to radi nego oni koji mu to dozvoljavaju. Da se razumijemo i ja sam protiv loan kartica u FUT-u, al dok je moguce stavljat loan kartice nek ljudi stavljaju. Meni je smetalo sto mi je doslovno svaki protivnik uvodio onog kenta, ali doslovno svaki. A bio je napravljen iz sbc-a... Skoro pa ista spika ko da ti netko lupi loan karticu u futu, prilika cini lopova, samo sto u ovom slucaju lopov ne radi nista "ilegalno". Rekli bi ti ameri, "Dont hate the player, hate the game."

15 godina
offline
Re: FIFA 20
Knappa89 kaže...

Očito imamo različiti pojam toksičnosti igrača. 

Ako mi neko u najkompetitivnijem modu u igri uđe u tekmu sa 7 loan kartica, od kojih su neke najbolje u igri, a pritom mi još nakon prvog gola krene sa glupim proslavama i gledanjem replaya gola i svega ostaloga, onda je on za mene toksičan igrač, idiot, moron i smrad.

 

 

 

 

 Iz istog razloga ja smatram takve ko ti toskične i kancerogene igrače.

 Zašto? Zato što spuštaš rejting ekipe tim bronze igračima na klupi, umjesto da koristiš mogućnost da ako ti se netko ozljedi imaš adekvatnu zamjenu na klupi, ti stavljaš bronze retarde u tim kako bi te spajalo sa lošijim timovima. 

Sereš, a nisi ništa bolji nego ti protiv kojih sereš. Ah....

3 godine
neaktivan
offline
FIFA 20

Aha, znači toksičan si i kancerogen ako na klupi imaš 3 bronce igrača, a nisi ako u prvih 11 u utakmici wl imaš 7 loan kartica od kojih su neke toty Messi, moments Cruyff, moments Gullit itd. Ok, super! 


Toksičan si i kancerogen ako preskačeš replay svakog gola, ne igraš meta taktiku i meta instrukcije, ne guraš stalno na krila, ne braniš sa totalnim drop backom, ne zadržavaš vrijeme, ne provociraš protivnika, pokušavaš se zabavit. 

A nisi toksičan i kancerogen ako gledaš replay svakog gola, svaku animaciju do kraja, igraš 4231 sa meta instrukcijama ko i 99% ostatka igrača, igraš totalni drop back i guraš samo na krila, provociraš glupim proslavama i glupim načinom igranja. 

Ok, super! 

 

btw. ta 3 bronce igrača me stvarno spašavaju da ne naletim na jake ekipe. Pa me zato spoji sa top 100 igračem koji me natrpa 8:1. Ili sa ekipom u kojoj su toty messi, moments cruyff i gullit i slično. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
Knappa89 kaže...

Očito imamo različiti pojam toksičnosti igrača. 

Ako mi neko u najkompetitivnijem modu u igri uđe u tekmu sa 7 loan kartica, od kojih su neke najbolje u igri, a pritom mi još nakon prvog gola krene sa glupim proslavama i gledanjem replaya gola i svega ostaloga, onda je on za mene toksičan igrač, idiot, moron i smrad.

 

 

 

 

 Iz istog razloga ja smatram takve ko ti toskične i kancerogene igrače.

 Zašto? Zato što spuštaš rejting ekipe tim bronze igračima na klupi, umjesto da koristiš mogućnost da ako ti se netko ozljedi imaš adekvatnu zamjenu na klupi, ti stavljaš bronze retarde u tim kako bi te spajalo sa lošijim timovima. 

Sereš, a nisi ništa bolji nego ti protiv kojih sereš. Ah....

 Bronze metod ne radi odavno. Cisto stvar psihe i navike. Tak da njegovo stavljanje bronze ili high rateda ne cini ga toksicnim... Ovo kaj je on nabrojal je cisto toksicno ponasanje. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Bronze metod ne radi odavno. Cisto stvar psihe i navike. Tak da njegovo stavljanje bronze ili high rateda ne cini ga toksicnim... Ovo kaj je on nabrojal je cisto toksicno ponasanje. 

Mogu se složiti da je toksično ponašanje gledanje replaya i proslave koje te provociraju na neki način. Nikad to ne radim kao što nikad ne igram s loan karticama koje odmah obrišem. Nemam želju igrati 5 tekmi s ronaldom. Veći mi je gušt obrisati ga. No nekim igračima je to jedina šansa da u ovoj igri isprobaju određene igrače. Zašto bi to bilo toksično? Zato što lik nije imao sreće pa te kartice izvukao u packu ili zato što nije u igru ubacio 1000 eura i kupio ih? Onda ne bi bio toksičan? Meni to ne smeta. Kada vidim takvih par kartica u momčadi znam da ću lagano dobiti tekmu jer se ne radi o ozbiljnom igraču u 90% slučajeva.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Bronze metod ne radi odavno. Cisto stvar psihe i navike. Tak da njegovo stavljanje bronze ili high rateda ne cini ga toksicnim... Ovo kaj je on nabrojal je cisto toksicno ponasanje. 

Mogu se složiti da je toksično ponašanje gledanje replaya i proslave koje te provociraju na neki način. Nikad to ne radim kao što nikad ne igram s loan karticama koje odmah obrišem. Nemam želju igrati 5 tekmi s ronaldom. Veći mi je gušt obrisati ga. No nekim igračima je to jedina šansa da u ovoj igri isprobaju određene igrače. Zašto bi to bilo toksično? Zato što lik nije imao sreće pa te kartice izvukao u packu ili zato što nije u igru ubacio 1000 eura i kupio ih? Onda ne bi bio toksičan? Meni to ne smeta. Kada vidim takvih par kartica u momčadi znam da ću lagano dobiti tekmu jer se ne radi o ozbiljnom igraču u 90% slučajeva.

 Zato jer 99% tih igraca ne isprobava, nego mu je to jedini nacin da prevlada skill gap. I naravno, tskvi igraci ce se vecinom izviljavat sa replayom i ostalim pizdarijama. Shema je u tom da opcenito treba zabranit te gluposti u WL. Al sve dok je dopusteno, hate the game... Not the player. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
jopis kaže...
Knappa89 kaže...

Očito imamo različiti pojam toksičnosti igrača. 

Ako mi neko u najkompetitivnijem modu u igri uđe u tekmu sa 7 loan kartica, od kojih su neke najbolje u igri, a pritom mi još nakon prvog gola krene sa glupim proslavama i gledanjem replaya gola i svega ostaloga, onda je on za mene toksičan igrač, idiot, moron i smrad.

 

 

 

 

 Iz istog razloga ja smatram takve ko ti toskične i kancerogene igrače.

 Zašto? Zato što spuštaš rejting ekipe tim bronze igračima na klupi, umjesto da koristiš mogućnost da ako ti se netko ozljedi imaš adekvatnu zamjenu na klupi, ti stavljaš bronze retarde u tim kako bi te spajalo sa lošijim timovima. 

Sereš, a nisi ništa bolji nego ti protiv kojih sereš. Ah....

 Bronze metod ne radi odavno. Cisto stvar psihe i navike. Tak da njegovo stavljanje bronze ili high rateda ne cini ga toksicnim... Ovo kaj je on nabrojal je cisto toksicno ponasanje. 

 Stvar navike od čega? Od upravo toga što sam gore napisao, od navike skidanja rejtinga ekipi s kojojm igraš, umjesto da uživaš s igračima koje imaš i napraviš si više opcija za eventualne zamjene. Neee, bolje je slučajno se 'naviknut' na skidanje rejtinga ekipi kako bi pokušao dobit veće jazavce sa što manjim rejtingom... Daj nemoj me veslat bezveze...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice