FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.046.197
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Dečki moji kakva je kartica ovaj Griezmann 92 to nije normalno

Ja od sinoć prodajem de Jonga i nitko neće.

Najjeftiniji je uvijek od ponuđenih, al da ću ga baš za kikiriki dat samo da ga prodam, neću.

 

Umjesto de Jonga sam stavio zelenog Mendyja i sviđa mi se prilično.

Dobro radi sa Blancom u paru, nadopunjuju se dobro i u napadu su obojica prijetnja.

Imam ih na balanced obojicu i volim takve kartice koje znaju što treba raditi bez da im ja solim pamet.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
movie kaže...

Dečki moji kakva je kartica ovaj Griezmann 92 to nije normalno

Ja od sinoć prodajem de Jonga i nitko neće.

Najjeftiniji je uvijek od ponuđenih, al da ću ga baš za kikiriki dat samo da ga prodam, neću.

 

Umjesto de Jonga sam stavio zelenog Mendyja i sviđa mi se prilično.

Dobro radi sa Blancom u paru, nadopunjuju se dobro i u napadu su obojica prijetnja.

Imam ih na balanced obojicu i volim takve kartice koje znaju što treba raditi bez da im ja solim pamet.

Mene to jebe sa Salahom, Lewom i Maneom. Da sam ih jučer prodao dobio bih ziher oko 200k više nego danas pa sam neodlučan. Sada je i Pogba počeo rasti cijenom. Ujutro je bio nešto preko 2.6 milje. Da sam jučer prodao ovaj trojac mogao sam profitirati a sada mogu samo spljugati. Mislim ovu trojcu prodati sutra pa čekati četvrtak za pogbu. Valjda neće porasti cijenom zbog WL jer će se otvarati dosta packova. Bar da ostane na 2.7 milja. Ne znam niti sam. Ove godine uglavnom vućem krive poteze.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Dečki moji kakva je kartica ovaj Griezmann 92 to nije normalno. Nešto najbolje što sam probao ove godine. Sklepao sam nekakvu momčad oko njega da mi je na full che pa da mogu igrati i oduševljen sam. Topla preporuka tko si ga može priuštiti. Možda je to sada ona duda varalica kada kupiš igrača ali baš mi je legao. Danas je nešto skuplji nego jučer pa sam ga platio 50k više nego što je bio u nedjelju. Vidim da stalno lagano raste pa mi se nije više čekalo a i htio sam ujutro odraditi onaj gold 4 pa da ga vidim. Sada sam na 99 298 bodova. Fred je pred vratima. U ozbiljnoj sam dilemi da li sada ulagati u momčad oko Griezmanna? Pogba mi ne da mira. Za njega bih imao, ali za sissokoa bi mi nedostajalo oko 500k coinsa pa razmišljam. Još jednom, preporuka za Griezmanna. Evo momčad. Čak sam po prvi put osjetio u igri korisnost ovog rare sissokoa jer do sada mi se nije svidio. Još bih se posuo pepelom, ferdinand je čudo od stopera. Ovaj stoperski par nemam smisla dirati jer mi je odličan. Ok, tko je bolji, bolji je. Neće mi pomoći ali oba daju sigurnost igri u obrani. Oduševljen sam. Sunce sija, još nisam popio virus, kupio sam griezmanna, stoperi odrađuju vrhunski, dobio sam deset za redom, što još mogu poželjeti? Nešto fino za ručak, ogladnio sam.

 Ja imam Hazarda... ima iste traitove ko Grizi i poneku bolju ocjenu. Mrak kartica. Nisam uzeto zadnji SS, al u 30 tekmi WL i 3 tekme DR.a. Preko 50 golova i 10 asista. Stvarno masina za golova. Mogu mislit onda kakav je Grizi sa 5* WF. Kako god se okrenes trpa.

 

Frend koji igra WL i sa mnom pati na messengeru... prebio se covjek za 18 pobjeda. Otvori pack i ponudi mu LW Ronalda. Doslovno mi je bilo jebeno drago za covjeka da je izvuko tak nest. Nek uziva u kartici kolko mu serveri dopuste.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
7 godina
offline
FIFA 20

Je li bolje prodati moments Overmarsa i SS Mouru, a umjesto njih bi mogao stavit FB Saint Maximina i FB Douglas Costu. Ili ići nekako na varijantu FB Grizmana i FB Bergwijina ?  S tim da u drugoj varijanti Grizman bi bio na 7 chem. U prvoj bi oboje bilo na 10.

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Neće meni pomoći 5 Griezmana ako je tako zacrtano u igri i možeš se jebat.

Uzeo sam napokon Griezmana... neću reći da je loša kartica jer nije, ali kad takvoj kartici brane mrtvace onda mi je još više muka u želucu.

Dobar je, okretan, super surađuje s ostalim napadačima, ali isti kurac kao i sve kartice koje sam do sada probao - ako je skripta protiv mene, golmani mu brane sve isto kao i ostalima.

 

Sad sam jednu igrao pa na kraju alt-tabao jer nema smisla dalje nastavljati....

Prvo poluvrijeme 3-2 za mene, ja 8/9 udarci, a on 2/2.

Počne drugo poluvrijeme prva dva napada okrene na 3-4.

Znači od 4 udarca sve je zabio, a ja sa Griezmanom svaki treći udarac.

Osim toga, 3 gola mi je dao tako da mu se moja obrana potpuno otvorila, kao Mojsije kad je more otvorio, e tako su se moji razgrnuli.

A to zato jer je igrao svi u napad, fast build up, i odjednom 7 igrača u 16m, a moji kreteni iz obrane svaki trči za svojim kao muha bez glave.

Jebo sam mater onom idiotu koji je isprogramirao taktike, presinge i ine pičke materine koje su u igri samo da jebu normalne igrače, pička im materina.

 

Trebali bi uvesti kod traženja protivnika da se može birati da li želim igrati s idiotom koji igra s taktikama ili s normalnim čovjekom bez taktika.

Ovo ovako nema smisla jer ja ispadam kreten što pokušavam igrati normalan nogomet, što ne zloupotrebljavam gluposti u igri.

 

A o skripti bih mogao pisati esej... već dva dana igram toplo-hladno.

Dobijem dvije - nakon toga gubim najmanje dvije, ali ne zbog boljih protivnika nego zbog jebenih odbijanaca, tacklova kod kojih se vraća lopta protivniku i ostalih gluposti iz širokog repertoara pokvarene igre.

 

Mislio sam de će mi Griezman donijeti dozu veselja u igri, ali na žalost, donio je samo više frustracije.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
Spacecraft kaže...

Pa ekipa ako vam se da ukratko objasniti zasto igrate FIFU i to specificno FUT.

Rezime postova: glupo skriptirano smece, jebo im pas mater njima i packovima, qurca nisam dobijo do sada, ovi kanadjani nemaju pojma o nogometu, svi igraju drop back majku im, vodim 12-3 i disconecta me, opet hebeni delay i jos uvjek su severi smece,EA sotona i nezaboravni popizdio sam i alt+f4.

 

Igrao sam PES lite 17 i 19 na pcu probao par sati vidio da je smece sto se tice scripta(manje ocito)i delya pa presato nakon 20ak partija. Igrao sam prije FIFU pa sam prestao i prebacio se na PES offline.

Zelite li promjene? Izgleda ne. Ipak je rijec o ovisnosti jer vas nesto tjera na sto nemate utjecaja gura naprijed prikrivena pod izgovorom da nema alternative.

Kurt vam je lijepo objasnio.

 Nema problema. Sad ako ces ti to skuzit ne znam... Ali imat cu jedno pitanje i za tebe na kraju.

 

Pa pocnimo.

Mi koji igramo fifu na ovom forumu imamo debelo iznad 20 godina. Velika vecina nas igrala je fifu od prije, kad je jos bila dobra? Ili citaj nije imala konkurencije ba za bolje ili drugacije nismo znali. Tad se pojavio pes, igrao sam i pes jedno vrijeme kad je pes stvarno bio bolji od fife. Iskreno ne znam koji pes sam igrao zadnji, znam da sam cak i turnir osvojio u svom gradu na tom pes turniru. Sljedece godine vec je fifa pes prestigla i nikad se nisam vratio na pes. E sad ja sam igrao jos na PS1 fifu 98,2000. Fifu 2003 sam vec igrao na PC-u i od tad sam na PC-u. Dok nije bilo UT-a nisam ni redovno kupuvao fife, to jest jos su tad postojali oni ducani koju si pržili igre na cd pa nije ni bilo tih originalnih... UT sam poceo igrat na fifi 17. I okej je koncept bio tad. FIfa18 sam igrao cjele godine aktivno stoga da nisam otvarao pakete(za FP) vec samo od WL i SBC. Tad jos nije bilo rivalsa ni SB-a. U toj fifi nisam nikad dobio nista vrijedno u paketu, ali ipak mi bilo zabavno, jer koliko got su oni i dalje drkali po momentumu tome svemu, kad si morao(citaj zasluzio, igrom, akcijom, odbijancem(ipak i to je dio nogometa)) zabiti gol zabio si ga u 9/10 slucajeva. Naravno govorimo o igracima, napadacima koji su bili sposobni zabiti gol. Na primjer sjecam se da je branic pucao lose u bilo kojoj situaciji, sto je okej ipak je to fifa, zakon brojeva, 45 ocjena shooting, finishing 20. Sve stoji. I tad je dosla fifa 19, svi mi znali da kupujemo koncept koji nije savrsen, ali koji ipak nešto vrijedi. E ovog puta nije. Patch na patch, lag, serveri nedostupni. Cak postoji neki info da su serveri u WL vise bili nedostupni nego dostupni. Ne znam koliko je to istina, al podatak je negdje na netu. Negdje sam ga procitao, jos prosle godine. I tu se mi svi osjecali izigrano od strane EA-a. Od strane kompanije koja je toliko velika da i najmanje kašljucanje te kompanije grmi. Nuspojava je procvat ovih malih onegame kompanija koje su izdale po igru dvije i u nekoliko mjeseci zaradile brdo love i sad placaju ovim vecima da publishaju igru i ovi je odmah nakon izdavanja odkupe. Zajebani je taj biznis. Ali da se vratim na temu... To što je tako velika kompanija zeznula, dalo je nama nadu(?) da ce fifa 20 biti igra koja ce biti na mjestu. EA je napravio šaradu od promocije fife20. Promocija je pocela jos za vrijeme aktivne sezone fife19. I sad ti ostaje ono ma lažu sto posto, jer smo mi u HR tako nauceni da i najveci mogu lagat i nikome nista. Onda ipak razmislis i velis sam sebi ma ne bi se usudili. Nažalost usudili su se. I Zbog tog su sjedili zajedno s ostalima u onom ispitivanju. I nešto se dešava od tad. Dešava se iza zatvorenih vrata ociju uprtih u ugovore. Jer šta je istina njihovi ugovori se nas ne tiču. Pisanje kazni tim kompanijama nema smisla objasnit cu kasnije zasto. Oni traže kompromis i naci ce ga, možda vec u fifi21. Da će kompromis biti na indirektnu štetu krajnjeg korisnika to je neminovno. Na kraju krajeva trenutna ljestvica je ova. 1. lova 2. korisnici 3. gameplay. Stoga da pod korisnici ne mislim na zadovoljne nego na broj i vrijeme provedeno u igri. Zato i postoje ovi zadaci i zato se i djele ikone na tokene za koje moras igrati kompletni asortiman FUT-a. Broj korisnika i vrijeme provedeno u igri iako ne potrose ni kunu na FP, znaci vise love koja se generira skupljim ugovorima. Na gameplayu se trenutno ne radi. Barem ne za fifu 20.

E sad mi smo na taj koncept nauceni i nitko od nas ne trosi lovu na FP. Ako se i netko pocastio koji puta s kojih par sto kuna, nek je i to je ljudski. Ja bi prvi da je igra ko fifa 17,18 i da jedna verzija traje barem dvije godine. Koliko got oni mjenjali gmaeplay i nacin igre, mi ga polovimo brzo. Grafika nam je lijepa, nemao merside red ili kako se vec zove liverpool na pesu. Uglavnom mi poznajemo taj gameplay koliko got bio los. A ovo sto vidim po pesu je barem za 2-3 po richteru losije od fife. Sta je, je. ---- To što oni djele icone na pesu šakom i kapom to nije njihova humanost nego potreba. Tko ce ti igrat losiju igricu ako ce krv pisat za nekog prosjecnog igraca koji je igrom slucaja u special kategoriji? Zato ti je pesu ljestvica ovakva 1. korisnici(broj) 2. gameplay 3. lova. Znači stvorimo sto veci broj korisnika kako bi nam se isplatilo razvijat gameplay(vjerojatno s ogromnim minusima) kako bi zaradili lovu. Bez licenca ne mogu zapocet korak 2 i 3. Znaci stagnacija i skupljanje korisnika. Stagnacijom gube korisnike na dnevnoj bazi stoga pokusavaju zadržati ljude djeljenjem ronalda i ostalih o kojima mogu samo sanjat na FIFI.---

Evoga nije ukratko, al to ti je koncept zbog ceg igramo fifu. Vjeruj mi nitko nije ovisan o paketicima nit bi doživio apstinencijski sok da ne otvara iste. Vec smo platili ove godine igru, snašla nas karantena i sad igramo ono sto vec posjedujemo. E sad kao korisnici fife imamo se pravo zalit. Samo što nas ovi iz kanade ignoriraju pa nam je lakse tu, iltiga za šankom.

 

E sad pitanje za tebe.

Zašto ti igraš pes?

--- Mislim da je odgovor unutar ovih crtica sto sam stavio u tekstu iznad. ---

A za igranje offline sam u sobi nemam volje. To sam prosao. Odigrao sam svoje vrijeme kad bi frend dosao do mene i 6h u komadu bi lupali offline classic match. Nisam ni jednu tekmu pokrenuo SB-a jer je single player.

 

 

Nisam objasnio zasto se ne isplati pisat kazne. Npr znate da je kod nas u HR određeno koliko se smije pustat reklama na TV-u. E sad imaš državnu televiziju koja finkcionira od novca koji se u nju stavi od strane države. Imaš ove privatne velike i regionalne male tv kuce. I sad naravno da državna postuje te brojke s reklamama jer ipak nebi bilo u redu da sami sebi placaju kazne. Ali ove televizije koje moraju na reklamama zaradit njima nitko nece odredit koji proracun imaju, u velikom broju slucajeva imaju veci nego ove državne televizije. I tad te privatne rađe placaju kazne da mogu pustat vise reklama od kojih dobivaju lovu da mogu nastaviti raditi. Pa ako je veca zarada od reklama nego gubitak od kazni sve je jasno. Da kazne rastu svakim novim prekršajem tad bi mozda princip bio drugaciji.... E tako bi bilo i s EA-om. Zato ce tražit kompromis to jest, ili da se malo smire s tim loot boxevima i mikrotransakcijama jer nema te kazne koja bi posemerila njihovo poslovanje. Jednostavno ne može bit toliko visoka koliko oni mogu zaradit.

 Uglavnom se slazem sem u par stvari, kad kazes lepa ti je grafika na fifi, bolji ti gameplay kako kazes za '' 2-3 po richteru'' to je samo tvoje misljenje, eto ja ove godine imam skroz suprotno misljenje. Graficki gledano samo modeli igraca su mi lepsi u fifi ostalo je sve lepse na pesu makar meni.

Prva fifa koju sam igrao je 94 ja mislim jos na segi inace aktivno igrao sam svaki pes jos od tamo negde 1999/00.

Sve generacije konzola sam imao sem nitenda dakle gotovo sve ps i xbox verzije i pes sam igrao do 2013, 2014 mi se vise svidela fifa pa sam je igrao sve do ove, trenutno opet mi se vise svidja pes pa sam se opet prebacio sto ne znaci da se nekad necu vratiti na fifu. Dakle igram sta mi je u tom trenutku privlacnije kao i mnogima, nisam kao mnogi ovde sto su fanbojevi pa nista drugo ne vide nego samo fifa, fifa i fifa i ako gube tone zivaca i zdravlja ali i dalje igraju tu igru i placu tu po forumu kako je igra smece i ne valja im...

Znaci nesto ti utice nepovoljno po zdravlje, donosi ti gomilu frustracije ali ti nastavljas to da igras, to je nista drugo nego ZAVISNOST. 

Zadnja fifa koja je meni bila dobra je fifa 18, zadnje dve su totalni promasaj.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Neće meni pomoći 5 Griezmana ako je tako zacrtano u igri i možeš se jebat.

Uzeo sam napokon Griezmana... neću reći da je loša kartica jer nije, ali kad takvoj kartici brane mrtvace onda mi je još više muka u želucu.

Dobar je, okretan, super surađuje s ostalim napadačima, ali isti kurac kao i sve kartice koje sam do sada probao - ako je skripta protiv mene, golmani mu brane sve isto kao i ostalima.

 

Sad sam jednu igrao pa na kraju alt-tabao jer nema smisla dalje nastavljati....

Prvo poluvrijeme 3-2 za mene, ja 8/9 udarci, a on 2/2.

Počne drugo poluvrijeme prva dva napada okrene na 3-4.

Znači od 4 udarca sve je zabio, a ja sa Griezmanom svaki treći udarac.

Osim toga, 3 gola mi je dao tako da mu se moja obrana potpuno otvorila, kao Mojsije kad je more otvorio, e tako su se moji razgrnuli.

A to zato jer je igrao svi u napad, fast build up, i odjednom 7 igrača u 16m, a moji kreteni iz obrane svaki trči za svojim kao muha bez glave.

Jebo sam mater onom idiotu koji je isprogramirao taktike, presinge i ine pičke materine koje su u igri samo da jebu normalne igrače, pička im materina.

 

Trebali bi uvesti kod traženja protivnika da se može birati da li želim igrati s idiotom koji igra s taktikama ili s normalnim čovjekom bez taktika.

Ovo ovako nema smisla jer ja ispadam kreten što pokušavam igrati normalan nogomet, što ne zloupotrebljavam gluposti u igri.

 

A o skripti bih mogao pisati esej... već dva dana igram toplo-hladno.

Dobijem dvije - nakon toga gubim najmanje dvije, ali ne zbog boljih protivnika nego zbog jebenih odbijanaca, tacklova kod kojih se vraća lopta protivniku i ostalih gluposti iz širokog repertoara pokvarene igre.

 

Mislio sam de će mi Griezman donijeti dozu veselja u igri, ali na žalost, donio je samo više frustracije.

 Hahahaha, ko da sebe gledam/slušam. U originalu.

Onaj tren (svaka 2-3 tekma, pa tako 3-4 za redom), kad mi se obrana razmiče i čuva zrakoprazni prostor a igrači stoje sami u 16m, yebo bi i oca i majku onom majmunu kanadskom koji je nogomet vidio jedino na peleovom intervjuu iz 87e.

 

A dozu veselja dobijem, sad će mi se tu vas pola smijat, ali živa istina u mom slučaju, u 9 od 10 utakmica u kojima Oršić ulazi u drugom poluvremenu. Meni je to najjača i najbolja kartica ove godine (nemam Kenta pa ne znam kakav je on osim što me siluje u većini slučajeva). Ja s tako dobrim igračem nisam igrao, a imao sam prime ikone u napadu, ne jednu nego 5-6 različitih, toty c.ronalda, imam sad mbappea, b.yeddera, neymara, itd itd., ali ovo što su oni s oršićem napravili, ta kartica je nešto nevjerovatno. 97 pace 91 šut ak se ne varam da idem sad provjeravat, ali kako taj čovjek šamara golove i iz kojih pozicija, a i kako često, mene je sramota reći, ali to je jedina kartica u kojoj ja guštam ove godine. Ima više golova sa ulascima s klupe nego mbappe ili otw b.yedder koji igraju od prve minute svaku tekmu.

Da sam si popravio skor otkad sam kupio ovaj famozni trojac neymar-mbappe-yedder, jesam svakako, bilo bi žalosno da nisam, sve trojica su odlični, ali Oršić stavlja osmijeh na lice. Kompletan ST koji zabija glavom, gradi se dobro, utrčava u prazan prostor, i na sve to, šut ekstremno dobar. Bio je dobar na 84 rejtingu, otkad su ga digli na 86 i bustali mu sve bitne statse, postao je brutalan.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
ruya kaže...

 Uglavnom se slazem sem u par stvari, kad kazes lepa ti je grafika na fifi, bolji ti gameplay kako kazes za '' 2-3 po richteru'' to je samo tvoje misljenje, eto ja ove godine imam skroz suprotno misljenje. Graficki gledano samo modeli igraca su mi lepsi u fifi ostalo je sve lepse na pesu makar meni.

Prva fifa koju sam igrao je 94 ja mislim jos na segi inace aktivno igrao sam svaki pes jos od tamo negde 1999/00.

Sve generacije konzola sam imao sem nitenda dakle gotovo sve ps i xbox verzije i pes sam igrao do 2013, 2014 mi se vise svidela fifa pa sam je igrao sve do ove, trenutno opet mi se vise svidja pes pa sam se opet prebacio sto ne znaci da se nekad necu vratiti na fifu. Dakle igram sta mi je u tom trenutku privlacnije kao i mnogima, nisam kao mnogi ovde sto su fanbojevi pa nista drugo ne vide nego samo fifa, fifa i fifa i ako gube tone zivaca i zdravlja ali i dalje igraju tu igru i placu tu po forumu kako je igra smece i ne valja im...

Znaci nesto ti utice nepovoljno po zdravlje, donosi ti gomilu frustracije ali ti nastavljas to da igras, to je nista drugo nego ZAVISNOST. 

Zadnja fifa koja je meni bila dobra je fifa 18, zadnje dve su totalni promasaj.

A gle mi mozemo sad pricat tu u nedogled. Jasno je ko dan je fifa podosta ispred pesa. Pes samo pokusava kopirati sve segmente fife i vjeruj ti meni ako im daš prst otrgnut ce ti i saku. Isto ko i ovi. Samo sto ovi kaskaju debelo u svemu. Namjerno sam spomenuo richterovu ljestvicu jer je svaka vrijednost duplo veca od ove prije... Tak da ako i ocu nes igra igrat cu ono najbolje sto se nudi, ako imam prilike.

Ne znam ovo sto aludiras na zdravlje vjeruj ti meni, nitko nije umro od fife ni nece. Nema tu nikvih stresova i ostalih pizdarija. Da ti netko digne tlak vise puta na dan je normalno... Digne mi i macka svako jutro tlak dok me davi da joj dadem jesti, a jela je pred 10 min... Ona stara tko gubi ima pravo da se ljuti. Preko tjedna nisam igrao fifu od bozica. Znaci ovisnosti nema i tocka. Inace bi bilo ovak. Gubim, gasim, ljutim se, opet palim, igram dok ne izgubim, ljutim se, opet gubim, gasim i tako u krug kroz dan. E dobar dio nas ni ne pomisli na fifu dok ne dode vikend i sve se smiri pa odigras par tekmi. Da odigras svih 30 svaki vikend nije ovisnost. Da igras 3 tekme na dan + wl vikend nije ovisnost. Ovisnost je da MORAS odigrati jer ti nesto fali. Ja igram samo kad mi je dosadno i ne odgađam niš drugo da mogu 30 tekmi fife lupit. I nikad nisam odigrao full svih 30 tekmi. Uvijek se barem 1/3 prekine u najgorem slucaju. Stoga da ja rijetko prekidam, tekmu dvije po wl.

A pes donosi manje frustracije jer kao prvo nitko nije vikao AAA igra cool features i ostalo pola godine u rikverc. Na pesu znas da instaliras sranje koje radi kako radi i amen. I to se sve lakse prezvace samo zato jer igrace djele kapom i sakom. I to je cjela istina. Da na pesu moras otvorit u prosjeku 10 paketa za jednog "normalnog 84" igraca ne bi imao ni jedan razlog da ga pokreces, ja ti to jamcim.

Tak da zdravlje je na nivou, a ovo s skriptingom se nosi svako po svome. Netko razbija kontrolere, netko stisce atl+f4, a netko je uvjeren da mora pojacat tim i promjenit taktiku. Ove prve najvise vole ovi is Sony-a, ove druge protivnicki igraci jer im stede vrijeme, a trece najvise voli EA jer ce ti grindad, potrosit puno vremena u fifi i mozda uplatit FP.

Za svakog po nesto, sve ovisi o pojedincu. Tako da ako volis nogomet i zelis igrat nogometnu igru zato jer volis nogomet, vrlo vjerojatno ces poktenut fifu i tu neces fulat. Na moju i tvoju žalost ali tako je.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
ruya kaže...

 Uglavnom se slazem sem u par stvari, kad kazes lepa ti je grafika na fifi, bolji ti gameplay kako kazes za '' 2-3 po richteru'' to je samo tvoje misljenje, eto ja ove godine imam skroz suprotno misljenje. Graficki gledano samo modeli igraca su mi lepsi u fifi ostalo je sve lepse na pesu makar meni.

Prva fifa koju sam igrao je 94 ja mislim jos na segi inace aktivno igrao sam svaki pes jos od tamo negde 1999/00.

Sve generacije konzola sam imao sem nitenda dakle gotovo sve ps i xbox verzije i pes sam igrao do 2013, 2014 mi se vise svidela fifa pa sam je igrao sve do ove, trenutno opet mi se vise svidja pes pa sam se opet prebacio sto ne znaci da se nekad necu vratiti na fifu. Dakle igram sta mi je u tom trenutku privlacnije kao i mnogima, nisam kao mnogi ovde sto su fanbojevi pa nista drugo ne vide nego samo fifa, fifa i fifa i ako gube tone zivaca i zdravlja ali i dalje igraju tu igru i placu tu po forumu kako je igra smece i ne valja im...

Znaci nesto ti utice nepovoljno po zdravlje, donosi ti gomilu frustracije ali ti nastavljas to da igras, to je nista drugo nego ZAVISNOST. 

Zadnja fifa koja je meni bila dobra je fifa 18, zadnje dve su totalni promasaj.

A gle mi mozemo sad pricat tu u nedogled. Jasno je ko dan je fifa podosta ispred pesa. Pes samo pokusava kopirati sve segmente fife i vjeruj ti meni ako im daš prst otrgnut ce ti i saku. Isto ko i ovi. Samo sto ovi kaskaju debelo u svemu. Namjerno sam spomenuo richterovu ljestvicu jer je svaka vrijednost duplo veca od ove prije... Tak da ako i ocu nes igra igrat cu ono najbolje sto se nudi, ako imam prilike.

Ne znam ovo sto aludiras na zdravlje vjeruj ti meni, nitko nije umro od fife ni nece. Nema tu nikvih stresova i ostalih pizdarija. Da ti netko digne tlak vise puta na dan je normalno... Digne mi i macka svako jutro tlak dok me davi da joj dadem jesti, a jela je pred 10 min... Ona stara tko gubi ima pravo da se ljuti. Preko tjedna nisam igrao fifu od bozica. Znaci ovisnosti nema i tocka. Inace bi bilo ovak. Gubim, gasim, ljutim se, opet palim, igram dok ne izgubim, ljutim se, opet gubim, gasim i tako u krug kroz dan. E dobar dio nas ni ne pomisli na fifu dok ne dode vikend i sve se smiri pa odigras par tekmi. Da odigras svih 30 svaki vikend nije ovisnost. Da igras 3 tekme na dan + wl vikend nije ovisnost. Ovisnost je da MORAS odigrati jer ti nesto fali. Ja igram samo kad mi je dosadno i ne odgađam niš drugo da mogu 30 tekmi fife lupit. I nikad nisam odigrao full svih 30 tekmi. Uvijek se barem 1/3 prekine u najgorem slucaju. Stoga da ja rijetko prekidam, tekmu dvije po wl.

A pes donosi manje frustracije jer kao prvo nitko nije vikao AAA igra cool features i ostalo pola godine u rikverc. Na pesu znas da instaliras sranje koje radi kako radi i amen. I to se sve lakse prezvace samo zato jer igrace djele kapom i sakom. I to je cjela istina. Da na pesu moras otvorit u prosjeku 10 paketa za jednog "normalnog 84" igraca ne bi imao ni jedan razlog da ga pokreces, ja ti to jamcim.

Tak da zdravlje je na nivou, a ovo s skriptingom se nosi svako po svome. Netko razbija kontrolere, netko stisce atl+f4, a netko je uvjeren da mora pojacat tim i promjenit taktiku. Ove prve najvise vole ovi is Sony-a, ove druge protivnicki igraci jer im stede vrijeme, a trece najvise voli EA jer ce ti grindad, potrosit puno vremena u fifi i mozda uplatit FP.

Za svakog po nesto, sve ovisi o pojedincu. Tako da ako volis nogomet i zelis igrat nogometnu igru zato jer volis nogomet, vrlo vjerojatno ces poktenut fifu i tu neces fulat. Na moju i tvoju žalost ali tako je.

 Tocno to. Ja cak nit ne palim FIFAu preko tjedna osim za nagrade u cetvrtak. Jer u DR nemam kaj radit, doso sam do D1. Da grindam igrace u DR nema smisla jer mi se neda igrat sa trupinama protiv bogovskih ekipa u D1. 

Dal igra utjece na zdravlje? Pa nebi reko. Ista kolicina pizdenja je u CoDu kad igram, kao i u GTu kad me neko rukne sa staze van. Samo kaj se u FIFAi to malo bolje manifestira a i takvo je ozracje oko same igre kako na redditu, tako i na ovom podforumu. 
Dolazit ovdje i trubit o nekakvoj drugoj igri, nema neke logike. 

 

Da li postoji ovisnost. Ne. Jer da postoji ovisnost, nebi stao igrat dan i noc, patio bi mi drustveni zivot kao i posao/faks. Tak' da potpuno promasena tema. Ovu temu treba shvatit kao neki ispusni ventil i nista vise. Ima tu kvalitetnih rasprava koje smo prosli par puta. Dobije se savjet i gotovo. Za vrijeme WLa je malo povecana napetost jer je kondenziranih 30 tekmi u manje od 3 dana i to je to. 

Izgleda kao dramaticna spika, no nije. 


Opet kazem. Isto kao sta 50% ekipe u BF temi sere po njemu a i dalje igra... nema nikakve razlike sa ovom temom. I to je to. Isto kao sta ekipa i dalje sere po zvuku u CoDu a i dalje igra... to je to. Kupio sam igru i imam pravo srat po njoj, a opet je toliko naprednija od konkurencije da jednostavno nemas izbora ako volis sport, odnosno nogomet.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Jep. Zato sam i ja prestao sudjelovat u raspravama o taktikama.. samo zato jer sam skuzio da taktika nema veze. Igrao sam sve osim ove s 5 branica i uvijek bi bio isti rezultat. Jos bi se potrudio da sam primjetio neki uzorak. Npr da u pravilu s 442 pobjedujem vise ovih s 4231 ili obrnuto. Al situacija je bila da pravila nema. Jednom njegovi lete dok drugu tekmu moji lete. Jedini uzorak koji sam polovio je taj da je najteže pobjediti ove tekme u WL koje se nalaze na nekom pragu, cesce ove koje sekcije između rankova imaju po 3 tekme razlike. Uvijek pizdarija kad treba s silver1 u gold3. Zabij 3 gola na pocetku pa jedva izvuces pobjedu u produzecima. Drugi uzorak je bio npr kad je trebalo lob golove zabiti. Mislim da jebilo 3 chip shota. Znaci ja zabijem 2 i sljedece 3 tekme ja ne mogu lobat apsolutno nikog. Ili precka ili pokraj gola ili golman ili branic kojeg upravlja AI cjelu tekmu ceka da lob izbije. I odem pogledam i vidim da je jedan od dnevnih/tjednih zadataka chip goal. Dakle jednostavno produzuju vrijeme koje provodis u igri to je jasno ko dan. I tu meni nema smisla pricat o taktici i igracima ako je srž igre koncipirana da balansira sve i da napravi upravo takvu atmosferu kakva je. Sad ako imas 15 godina uvjeren si da ces se poboljsat i da ces biti najjaci s 25, a mi koji smo pregazili 25 polako kuzimo da nas jebu u zdrav mozak. I onda dođes malo ovdje postas koji video, napises kurac i lakse ti je.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Eto meni bome utjece na psihicko zdravlje, ako ostanem u utakmici da me jebu srce mi kuca sto na sat, udarao bi sve oko sebe a nekad sam se znao toliko nazivcirati da mi se zamracilo pred ocima i ruke mi se pocele trest a i da ne pricam da sam sigurno 4,5 joysticka razbio u ovih zadnjih 7 godina sto igram fifu. Sad se naravno rijetko osjecam tako jer sam shvatio da se ne isplati truditi i zivcirati za glupu igru koju su napravili ljudi koje nije briga da im igra bude dobra. Cim bude sranje odmah alt+tab ili alt+f4 boli me briga za score, winowe, brojeve jer nije sve u pobjedi. Jebes ti pobjedu gdje se ja preznojim i zivcan sam kao bijesni pas toliko puta mi se to dogodilo. Ne zelim se osjecati tako bijesno, ludo. Ne zelim razbijat stvari oko sebe niti pomisljati o tome da razbijam ili da udaram nekoga. U drugim igrama ja sam rijetko pizdio radi same igre. Pizdio sam jedino u overwatchu i csgo ali to nisam pizdio jer je igra strgana vec sam pizdio na ljude sa kojima sam igrao, bili su neki trollovi kojima je bio cilj provocirati i ja sam se dao isprovocirat jer sam bio budala ali to sam rjesio tako sto sam igrao samo sa ljudima koje znam i poslije sam prestao igrat kad nisam imao skime. Nema sanse da to vise ikad igram solo q. Nije mi problem izgubit, eto poceo sam igrat rocket league toliko sam los da stalno pusim k ali to me ne dira zabavna mi je igra i postena ne desavaju se ne logicna sranja. Igru bi momentalno izbrisao da sam vidio da mi lopta prodje kroz autic ali posto igru nije napravio EA to se nece nikad ni desit.Igram ovaj warzone tu se nekad znam naljutit ali to je ono jedna psovka i kako, pa pogledam kill cam i vidim gdje sam pogrjesio to je ono normalna reakcija jer ja kada ugasim warzone ne osjecam se istraumatizirano, nisam znojan, bijesan, agresivan. Osjecam se skroz normalno, zabavljeno ne osjecam se koda mi je citav dan otisao u kurac.

Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
ruya kaže...

 Uglavnom se slazem sem u par stvari, kad kazes lepa ti je grafika na fifi, bolji ti gameplay kako kazes za '' 2-3 po richteru'' to je samo tvoje misljenje, eto ja ove godine imam skroz suprotno misljenje. Graficki gledano samo modeli igraca su mi lepsi u fifi ostalo je sve lepse na pesu makar meni.

Prva fifa koju sam igrao je 94 ja mislim jos na segi inace aktivno igrao sam svaki pes jos od tamo negde 1999/00.

Sve generacije konzola sam imao sem nitenda dakle gotovo sve ps i xbox verzije i pes sam igrao do 2013, 2014 mi se vise svidela fifa pa sam je igrao sve do ove, trenutno opet mi se vise svidja pes pa sam se opet prebacio sto ne znaci da se nekad necu vratiti na fifu. Dakle igram sta mi je u tom trenutku privlacnije kao i mnogima, nisam kao mnogi ovde sto su fanbojevi pa nista drugo ne vide nego samo fifa, fifa i fifa i ako gube tone zivaca i zdravlja ali i dalje igraju tu igru i placu tu po forumu kako je igra smece i ne valja im...

Znaci nesto ti utice nepovoljno po zdravlje, donosi ti gomilu frustracije ali ti nastavljas to da igras, to je nista drugo nego ZAVISNOST. 

Zadnja fifa koja je meni bila dobra je fifa 18, zadnje dve su totalni promasaj.

A gle mi mozemo sad pricat tu u nedogled. Jasno je ko dan je fifa podosta ispred pesa. Pes samo pokusava kopirati sve segmente fife i vjeruj ti meni ako im daš prst otrgnut ce ti i saku. Isto ko i ovi. Samo sto ovi kaskaju debelo u svemu. Namjerno sam spomenuo richterovu ljestvicu jer je svaka vrijednost duplo veca od ove prije... Tak da ako i ocu nes igra igrat cu ono najbolje sto se nudi, ako imam prilike.

Ne znam ovo sto aludiras na zdravlje vjeruj ti meni, nitko nije umro od fife ni nece. Nema tu nikvih stresova i ostalih pizdarija. Da ti netko digne tlak vise puta na dan je normalno... Digne mi i macka svako jutro tlak dok me davi da joj dadem jesti, a jela je pred 10 min... Ona stara tko gubi ima pravo da se ljuti. Preko tjedna nisam igrao fifu od bozica. Znaci ovisnosti nema i tocka. Inace bi bilo ovak. Gubim, gasim, ljutim se, opet palim, igram dok ne izgubim, ljutim se, opet gubim, gasim i tako u krug kroz dan. E dobar dio nas ni ne pomisli na fifu dok ne dode vikend i sve se smiri pa odigras par tekmi. Da odigras svih 30 svaki vikend nije ovisnost. Da igras 3 tekme na dan + wl vikend nije ovisnost. Ovisnost je da MORAS odigrati jer ti nesto fali. Ja igram samo kad mi je dosadno i ne odgađam niš drugo da mogu 30 tekmi fife lupit. I nikad nisam odigrao full svih 30 tekmi. Uvijek se barem 1/3 prekine u najgorem slucaju. Stoga da ja rijetko prekidam, tekmu dvije po wl.

A pes donosi manje frustracije jer kao prvo nitko nije vikao AAA igra cool features i ostalo pola godine u rikverc. Na pesu znas da instaliras sranje koje radi kako radi i amen. I to se sve lakse prezvace samo zato jer igrace djele kapom i sakom. I to je cjela istina. Da na pesu moras otvorit u prosjeku 10 paketa za jednog "normalnog 84" igraca ne bi imao ni jedan razlog da ga pokreces, ja ti to jamcim.

Tak da zdravlje je na nivou, a ovo s skriptingom se nosi svako po svome. Netko razbija kontrolere, netko stisce atl+f4, a netko je uvjeren da mora pojacat tim i promjenit taktiku. Ove prve najvise vole ovi is Sony-a, ove druge protivnicki igraci jer im stede vrijeme, a trece najvise voli EA jer ce ti grindad, potrosit puno vremena u fifi i mozda uplatit FP.

Za svakog po nesto, sve ovisi o pojedincu. Tako da ako volis nogomet i zelis igrat nogometnu igru zato jer volis nogomet, vrlo vjerojatno ces poktenut fifu i tu neces fulat. Na moju i tvoju žalost ali tako je.

 Iskreno na tebe sam najmanje mislio kad sam rekao zavisnost, jer znam da si imao prekide i da mozes bez fife. Ako se nerviras do te mere da lomis gamepad-e i namestaj po kuci to itekako ima veze sa zdravljem.

Opet se ne bih slozio da ako volis fudbal upalices fifu, jer fifa ako cemo iskreno nema veze sa fudbalom, 90 % driblinga u fifi se vide jednom na 100 utakmica i to od pojedinih velemajstora poput nejmara, mesija itd a ne od nekih x igraca za koje nisi nikad cuo a imaju 4 ili 5 star skill moves... Sa druge strane i pes ima svoj problema takodje i ni jedna igra od te dve nisu bez problema ali ja dok igram pes vidim fudbal, sve mi ima logike.

Ja dugo nisam uzivao u fudbalskoj "simulaciji" kao ove godine u pesu, zadnji put je to bila fifa 17 i online seasons.

Na kraju svako ima svoj ukus i svoj zivot i moze da radi i da igra sta zeli.

Ali kad citas postove u ovoj temi i vidis koliko negativnosti ima prema fifi normalno je da se covek zapita pa zasto pobogu to igrate... 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Daleko od toga da je fifa preslika nogometa. Igrac koji radi finte u stvarnosti je cesto kod doktora, gle neymara. Mozes se ti vrtit ali doci ce ramos i satrat ce te tako da si sam polomis sve sto treba kod pada i to ce biti zuti, ne zato jer je on ramos i moze vise nego zato jer si ti skakao po glavi i doveo se u situaciju di ne mozes kontrolirano pasti na zemlju.

Opet ako zelis neku taktiku iz stvarnosti primjeniti u fifi neces se dobro provesti jer u fifi to ne radi. Iste probleme ima i pes. Neko vec dvije godine u fifi pati na finte i taj je glavni krivac za to sto je sad u fifi. On je dao prednost golovima i tako ubio sve ostalo. Netko tko se dobro uvukao pod kozu nekom tko je jos na jacoj poziciji od njega i usprkos tim svim problemima koji su s tim dosli tom istom liku taj isti kapitalac dozvoli lansiranje volte. I taj lik svaki vikend pozove frendove kod sebe piju pivu i igraju voltu jer im je predobra. Al to su neke igre unutar firme koje se ne vide. A s tim idejama dodu kpd developera a ovi rade sto se trazi od njih jer od ljubavi se ne zivi. Jedino sto ljubitrlju nogometa odgovara su poznati dresovi, grbovi, stadioni i allan i ovaj njegov komapnjon u kabini :D

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Daleko od toga da je fifa preslika nogometa. Igrac koji radi finte u stvarnosti je cesto kod doktora, gle neymara. Mozes se ti vrtit ali doci ce ramos i satrat ce te tako da si sam polomis sve sto treba kod pada i to ce biti zuti, ne zato jer je on ramos i moze vise nego zato jer si ti skakao po glavi i doveo se u situaciju di ne mozes kontrolirano pasti na zemlju.

Opet ako zelis neku taktiku iz stvarnosti primjeniti u fifi neces se dobro provesti jer u fifi to ne radi. Iste probleme ima i pes. Neko vec dvije godine u fifi pati na finte i taj je glavni krivac za to sto je sad u fifi. On je dao prednost golovima i tako ubio sve ostalo. Netko tko se dobro uvukao pod kozu nekom tko je jos na jacoj poziciji od njega i usprkos tim svim problemima koji su s tim dosli tom istom liku taj isti kapitalac dozvoli lansiranje volte. I taj lik svaki vikend pozove frendove kod sebe piju pivu i igraju voltu jer im je predobra. Al to su neke igre unutar firme koje se ne vide. A s tim idejama dodu kpd developera a ovi rade sto se trazi od njih jer od ljubavi se ne zivi. Jedino sto ljubitrlju nogometa odgovara su poznati dresovi, grbovi, stadioni i allan i ovaj njegov komapnjon u kabini :D

 Tehnicki ne mozes chainat skillove. Tak da ne vidim problem u tome da sa high skilled igracima nebi smio napravit koju fintu da se oslobodis igraca. Ovdje nitko nebi htio presliku pravog nogometa, jer je to onda game over za bilo kakvu normalno igranje. Ne zelim da se iz nogometne igre napravi jebena simulacija. Igramo za zabavu i samo zabavu. Ko hoce realnost, nek upali Football Manager i slaze taktike. Po meni je i ovo kaj imamo u UTu previse. Jer ti daje previse manipulacije i samim tim tesko je napravit balans izmedu odredenih taktika, stamine i takvih stvari. 

 

Stvarno ne znam cemu prizivanje kompletne simulacije nogometa i prebacivanje takvih stvari u UT. Za karijeru, season i ostalo moze. Al u FUTu to ne drzi vodu nikako. Kaj i imamo prilozeno iz svakodnevnice kad igramo gdje 99% ekipe igra drop back i dalje i samo gura na krilo. To si dobio nicim drugim nego manjkom balansa. 

Ja primjerice koristim jako malo skillova a imam Hazarda, Bernarda Silvu, Sanea, WBY u napadu. Vise su mi tu radi dribling statsa nego skill movesa.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Daleko od toga da je fifa preslika nogometa. Igrac koji radi finte u stvarnosti je cesto kod doktora, gle neymara. Mozes se ti vrtit ali doci ce ramos i satrat ce te tako da si sam polomis sve sto treba kod pada i to ce biti zuti, ne zato jer je on ramos i moze vise nego zato jer si ti skakao po glavi i doveo se u situaciju di ne mozes kontrolirano pasti na zemlju.

Opet ako zelis neku taktiku iz stvarnosti primjeniti u fifi neces se dobro provesti jer u fifi to ne radi. Iste probleme ima i pes. Neko vec dvije godine u fifi pati na finte i taj je glavni krivac za to sto je sad u fifi. On je dao prednost golovima i tako ubio sve ostalo. Netko tko se dobro uvukao pod kozu nekom tko je jos na jacoj poziciji od njega i usprkos tim svim problemima koji su s tim dosli tom istom liku taj isti kapitalac dozvoli lansiranje volte. I taj lik svaki vikend pozove frendove kod sebe piju pivu i igraju voltu jer im je predobra. Al to su neke igre unutar firme koje se ne vide. A s tim idejama dodu kpd developera a ovi rade sto se trazi od njih jer od ljubavi se ne zivi. Jedino sto ljubitrlju nogometa odgovara su poznati dresovi, grbovi, stadioni i allan i ovaj njegov komapnjon u kabini :D

 Tehnicki ne mozes chainat skillove. Tak da ne vidim problem u tome da sa high skilled igracima nebi smio napravit koju fintu da se oslobodis igraca. Ovdje nitko nebi htio presliku pravog nogometa, jer je to onda game over za bilo kakvu normalno igranje. Ne zelim da se iz nogometne igre napravi jebena simulacija. Igramo za zabavu i samo zabavu. Ko hoce realnost, nek upali Football Manager i slaze taktike. Po meni je i ovo kaj imamo u UTu previse. Jer ti daje previse manipulacije i samim tim tesko je napravit balans izmedu odredenih taktika, stamine i takvih stvari. 

 

Stvarno ne znam cemu prizivanje kompletne simulacije nogometa i prebacivanje takvih stvari u UT. Za karijeru, season i ostalo moze. Al u FUTu to ne drzi vodu nikako. Kaj i imamo prilozeno iz svakodnevnice kad igramo gdje 99% ekipe igra drop back i dalje i samo gura na krilo. To si dobio nicim drugim nego manjkom balansa. 

Ja primjerice koristim jako malo skillova a imam Hazarda, Bernarda Silvu, Sanea, WBY u napadu. Vise su mi tu radi dribling statsa nego skill movesa.

 Ma niko ne trazi simulaciju. Daleko od toga. Al netrebaju ni ove finte glupe. Ona rolica s gornjim djelom stopala me odmah tjera na alt f4

15 godina
offline
FIFA 20
Malo sam počistio klub sa srebrnim i brončanim karticama skupljajući coinse za Pogbu i ostao sam paf. Nije mi jasno niti sam obraćao pažnju ali neke meni sasvim bezveze srebrne kartice išle su za 12k coinsa. Sve zajedno sam na tim karticama uzeo do sada 250k coinsa a imam ih još na marketu pa očekujem oko 300k na nečemu što mi je samo ležalo u klubu. Nisam se tome nadao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Čudna stvar se dogodila otkad je Griezman dašao u ekipu, a to je da je Socrates totalno poludio.

Prije je bio dobar, a sad je odličan.

Griezman mi je na ST, a Socrates na CAM-u u formaciji 4-2-3-1.

Socrates je i prije igrao na toj poziciji sa istim postavkama, a to je ništa, sve po defaultu, a u napadu mu je partner bio Son.

Očito mu Son iz nekog razloga ne odgovara, ili je stvar u Griezmanu?

Doduše sa Grizijem igram drugačije, brz je i okretan u pičku materinu, samo sa lijevom gljivom šaltam lijevo-desno, kao Kurt igram :)

Izgleda da to odgovara Socratesu jer čim Griezman dobije loptu ovaj k'o mačka ulazi u 16m, a Grizi ga hrani preciznim loptama bez problema.

Više golova je Socrates zabio nego Griezman u ovih par utakmica što sam ga testirao, a bogami Griezman nije da nije zabijao.

 

Uzeo sam i Neymara i sad sam baš bacio dvije tekme gdje sam s njih trojicom tako izmaltretirao dva lika da to nije istina.

Oba protivnika su igrali drop back i presing po cijelom terenu, a ova trojica u napadu su ih s takvom lakoćom zaobilazili i driblali da sam se smijao cijelo vrijeme i mogu reći napokon veselio u ovoj FIFI.

Malo je takvih trenutaka bilo, ali kad dođu valja ih iskoristiti, a ja bogami jesam ovu dvojicu tako natamburao da će me vjerojatno sanjati noćas.

Čudno, obojica su igrali do kraja, jedan je izgubio 7-0, a drugi 8-1 :)

 

Ima jedna stvar kod Griezmana koja mi malo smeta, al jbga to je FIFA pa moram to prihvatiti.

Brane i njemu svašta, a on stvarno ima šut odličan.

To mi je diglo tlak par puta, ali generalno kartica koju mogu preporučiti.

Naravno ako imate coinsa da si ga priuštite.

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Dopizdilo mi igrati sa Mbappeom, Yederom i Depayem.. imo bih ca 1.2M kad bih ih prodo, sta da uzmem?! Ni sam ne znam.. 4231 igram u igri
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Dopizdilo mi igrati sa Mbappeom, Yederom i Depayem.. imo bih ca 1.2M kad bih ih prodo, sta da uzmem?! Ni sam ne znam.. 4231 igram u igri

 Igraj sa igracima koje pratis u pravom zivotu

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Evo da pohvalim EA help.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...

Evo da pohvalim EA help.

 O cem se radi? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

Mali tekkz pomeo silverima WL i napravio 30-0. Hahahahahahah. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20
Novi patch na PS4 težak 5GB. Ne vidim da donosi nešto previše bitnog.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
zagid3 kaže...

Evo da pohvalim EA help.

 O cem se radi? 

 Vratili su mi 6mil coinsa, nakon sto mi je zbog moje nepaznje hakan acc.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...

 Vratili su mi 6mil coinsa, nakon sto mi je zbog moje nepaznje hakan acc.

Kakve nepažnje? Što si napravio?

 

edit: nakon patcha preko t coma mi ne nalazi protivnika kolika je veza u banani a preko b neta jedna crvena linija i neigriva igra? Super.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 12:37 (movie).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
zagid3 kaže...

 Vratili su mi 6mil coinsa, nakon sto mi je zbog moje nepaznje hakan acc.

Kakve nepažnje? Što si napravio?

Htio sam nesto napisati na EA forumu i buduci da nisam bio dugo morao sam ponovno upisati email i sifru, i onda sam dobio upit za dodatni kod koji se dobije na mail i to sam unio. Na kraju je ispalo da sam kliknio na link od "mirror" stranice i dobili su moje podatke i moj sigurnosni kod.

Pretpostavljam da je islo ovako, nakon sto sam se pokusao ulogirati na "mirror" stranicu imali su moju sifru i mail, tada su oni pokusali uci na moj account i nisu mogli zbog IP-a te im je bila potrebna dodatna sifra i kliknuli su na posalji, EA je poslala dodatnu sifru na moj mail kao sto inace ide sigurnosna sifra i onda sam ja dobio tu sifru i upisao na "mirror" stranicu, tada su oni imali sve i jednostavno na pravim stranicama usli u moj acc.

 

Bilo mi je cudno da je EA trebalo toliko da posalje sigurnosni kod, jer nije odmah dosao vec za 2-3min(valjda je njima trebalo vremena da se pokusaju ulogirati i posalju upit za kod na stvarnim stranicama EA).

Mirror stranica izgleda identicno i cak ima linkove od drugih official EA stvari al loggin ide preko njih.

 

Za 15 min su potrosili skoro 6mil coinsa, znaci ostalo mi je nekoh 200k i Hierro(nisam ga prije imao, valjda on ima visoku max cijenu i s njime prodaju coinse). 

 

Obratio sam se odmah customer supportu na live chatt gdje su rekli da su sve vidjeli i da ce mi mozda vratiti coinse(buduci da ti nisu imali odobrenje za toliko coinsa nego su mi slucaj morali obraditi neki sto nerade live chatt nego se bave malo ozbiljnijim stvarima), i eto nakon 15tak dana su mi vratili sve, s obzirom na stanje u kojem se nalazimo cak je i razumljivo vrijeme.

Moram priznati da su svi u customer supportu bili pristojni i strpljivi, nisam nista ocekivao al evo zavrsilo je odlicno.

 

Pouka-gledajte na sto clickate, tj clicknite na EA stranice kad vam se ponude u googlu, a ne 3-4. odabir gdje pise ea.forum/fifa-20 jer bi mogla bit mirror stranica

12 godina
offline
Re: FIFA 20
zagid3 kaže...
movie kaže...
zagid3 kaže...

 Vratili su mi 6mil coinsa, nakon sto mi je zbog moje nepaznje hakan acc.

Kakve nepažnje? Što si napravio?

Htio sam nesto napisati na EA forumu i buduci da nisam bio dugo morao sam ponovno upisati email i sifru, i onda sam dobio upit za dodatni kod koji se dobije na mail i to sam unio. Na kraju je ispalo da sam kliknio na link od "mirror" stranice i dobili su moje podatke i moj sigurnosni kod.

Pretpostavljam da je islo ovako, nakon sto sam se pokusao ulogirati na "mirror" stranicu imali su moju sifru i mail, tada su oni pokusali uci na moj account i nisu mogli zbog IP-a te im je bila potrebna dodatna sifra i kliknuli su na posalji, EA je poslala dodatnu sifru na moj mail kao sto inace ide sigurnosna sifra i onda sam ja dobio tu sifru i upisao na "mirror" stranicu, tada su oni imali sve i jednostavno na pravim stranicama usli u moj acc.

 

Bilo mi je cudno da je EA trebalo toliko da posalje sigurnosni kod, jer nije odmah dosao vec za 2-3min(valjda je njima trebalo vremena da se pokusaju ulogirati i posalju upit za kod na stvarnim stranicama EA).

Mirror stranica izgleda identicno i cak ima linkove od drugih official EA stvari al loggin ide preko njih.

 

Za 15 min su potrosili skoro 6mil coinsa, znaci ostalo mi je nekoh 200k i Hierro(nisam ga prije imao, valjda on ima visoku max cijenu i s njime prodaju coinse). 

 

Obratio sam se odmah customer supportu na live chatt gdje su rekli da su sve vidjeli i da ce mi mozda vratiti coinse(buduci da ti nisu imali odobrenje za toliko coinsa nego su mi slucaj morali obraditi neki sto nerade live chatt nego se bave malo ozbiljnijim stvarima), i eto nakon 15tak dana su mi vratili sve, s obzirom na stanje u kojem se nalazimo cak je i razumljivo vrijeme.

Moram priznati da su svi u customer supportu bili pristojni i strpljivi, nisam nista ocekivao al evo zavrsilo je odlicno.

 

Pouka-gledajte na sto clickate, tj clicknite na EA stranice kad vam se ponude u googlu, a ne 3-4. odabir gdje pise ea.forum/fifa-20 jer bi mogla bit mirror stranica

 Shema je u tome kaj EA Support kad im se javis na chat jako brzo rijesi stvari. Meni su primjerice vratili nestali paketic u roku 10min. Nakon kaj su me pitali par pitanja i iz kojeg objectiva je paketic, lik je otiso na par minuta i vratio paketic. Ne treba te ljude tamo razapinjat zbog gameplaya ili neceg drugog jer oni sa tim imaju veze ko ja sa mandarinskim jezikom. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
zagid3 kaže...
movie kaže...
zagid3 kaže...

 Vratili su mi 6mil coinsa, nakon sto mi je zbog moje nepaznje hakan acc.

Kakve nepažnje? Što si napravio?

Htio sam nesto napisati na EA forumu i buduci da nisam bio dugo morao sam ponovno upisati email i sifru, i onda sam dobio upit za dodatni kod koji se dobije na mail i to sam unio. Na kraju je ispalo da sam kliknio na link od "mirror" stranice i dobili su moje podatke i moj sigurnosni kod.

Pretpostavljam da je islo ovako, nakon sto sam se pokusao ulogirati na "mirror" stranicu imali su moju sifru i mail, tada su oni pokusali uci na moj account i nisu mogli zbog IP-a te im je bila potrebna dodatna sifra i kliknuli su na posalji, EA je poslala dodatnu sifru na moj mail kao sto inace ide sigurnosna sifra i onda sam ja dobio tu sifru i upisao na "mirror" stranicu, tada su oni imali sve i jednostavno na pravim stranicama usli u moj acc.

 

Bilo mi je cudno da je EA trebalo toliko da posalje sigurnosni kod, jer nije odmah dosao vec za 2-3min(valjda je njima trebalo vremena da se pokusaju ulogirati i posalju upit za kod na stvarnim stranicama EA).

Mirror stranica izgleda identicno i cak ima linkove od drugih official EA stvari al loggin ide preko njih.

 

Za 15 min su potrosili skoro 6mil coinsa, znaci ostalo mi je nekoh 200k i Hierro(nisam ga prije imao, valjda on ima visoku max cijenu i s njime prodaju coinse). 

 

Obratio sam se odmah customer supportu na live chatt gdje su rekli da su sve vidjeli i da ce mi mozda vratiti coinse(buduci da ti nisu imali odobrenje za toliko coinsa nego su mi slucaj morali obraditi neki sto nerade live chatt nego se bave malo ozbiljnijim stvarima), i eto nakon 15tak dana su mi vratili sve, s obzirom na stanje u kojem se nalazimo cak je i razumljivo vrijeme.

Moram priznati da su svi u customer supportu bili pristojni i strpljivi, nisam nista ocekivao al evo zavrsilo je odlicno.

 

Pouka-gledajte na sto clickate, tj clicknite na EA stranice kad vam se ponude u googlu, a ne 3-4. odabir gdje pise ea.forum/fifa-20 jer bi mogla bit mirror stranica

 Shema je u tome kaj EA Support kad im se javis na chat jako brzo rijesi stvari. Meni su primjerice vratili nestali paketic u roku 10min. Nakon kaj su me pitali par pitanja i iz kojeg objectiva je paketic, lik je otiso na par minuta i vratio paketic. Ne treba te ljude tamo razapinjat zbog gameplaya ili neceg drugog jer oni sa tim imaju veze ko ja sa mandarinskim jezikom. 

 Da al ti ne mozes doci do ovih koji imaju veze s time. Zato su ovi tampon zona. I kad liku u ea chat ispalis sta ne valja on bi morao napravit neki kratki record sto si se zalio i ako svatko napravi to oni gore ce dobiti fedback  da nes ne valja. Dok ovaj gore ne dobi mail sve vise i vise korisnika je nezadovoljno ovim i ovim dotle se nece promjeniti nista. Znaci kipanje ovima na ea chatu je opradano i to im je u opisu posla tak da bez ustrucavanja, treba zaraditi placu. 

10 godina
offline
FIFA 20

Nabijem sve kanadjane na kurac da bar ovaj EA pokosi korona pa da se oslobodimo zla. Igrao onaj draft smrdljivi i imao prime Ronalda brazilca iz kanade frajer je toliki mamlaz nesretni 4 puta 1na1 on nije mogao zabiti dodam mu loptu u peterac i umjesto da pospremi loptu u gol on opet nabija u golmana dok tamo neki kainz ili keinz predje mi dva igraca tako sto se zabio u njih srusio ih i onda samo prosao preko njih na odbijenu loptu i onda puca iz mrtvog kuta i pogodi suprotne raslje. Ja koji stvorim normalne sanse nisam zasluzio gol on koji samo drzi r2 i gljivicu prema moom golu je zasluzio gol jer eto ja sam debil

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Koliko vidim po redditu, opako su dirali u staminu i vise nema jurcanja po terenu inace dobrano fasuje stamina. Treba testirati to sad. Nadam se da se stalo na kraju drkanju i jurcanju.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice