FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.051.617
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
ruya kaže...
cicek kaže...
ruya kaže...

Vidi ti taj dream team xd

 A cuj rekao si da imas milju i nes coinsa. Isto bi moj izgedao da sve tredable igrace prodam i sjedim na coinsima. Tim ima najmanje veze, po nekoj logici je mozda cak isplativije igrat s slabijim timom da lakse skriptu aktiviras. Ali to su sve opet one kockarske finte "sad mora dat". :D

 Ma ne, nema veze sa skriptom jacina ekipe jer mi se sranja konstantno desavaju. Inace ovo mi je drugi acc. Kad napravim 2M sklopicu nesto pa cu probati ali ne verujem da ce mi biti nst bolje. 

 Po mom nekom iskustvu, sranja ista ko i kod drugih ako ne mozes zabiti neces, ali kad mozes cilj je da protivnik prekine. 1.da si ustedis vrijeme u ovom smecu, 2. Da se ne aktivira skripta pa ti u 85' dode na 1 razlike. Recimo cvrsto sam uvjeren da igrace nerphaju cisto radi kolanja coinsa. Znaci cca nakon 100 tekme, gola ili astitencije ti igrac padne na svim statsima za 5. Npr kad sam kupio sona sam si mislio lako je tako. E sad vec nesto smrdi. Jovic mi je dosao ko melem na ranu jer sam madridisra, ajmo rec, pa nekako mi je ova fifa prva u kojoj imam priliku sloziti full rm squad. S time da imam onog ucl89 benzemu koji mi je najdrazi igrac. To je ono sto me jos drzi da igram. Ono "sutra cu napeaviti full rm squad i gustat". Jedina svar je sto taj squad odgadam jer znam da se ne moze gustat u ovoj fifi, a i nisam imao coinse za onog fb marcela kad je bio. 

8 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
ruya kaže...
cicek kaže...
ruya kaže...

Vidi ti taj dream team xd

 A cuj rekao si da imas milju i nes coinsa. Isto bi moj izgedao da sve tredable igrace prodam i sjedim na coinsima. Tim ima najmanje veze, po nekoj logici je mozda cak isplativije igrat s slabijim timom da lakse skriptu aktiviras. Ali to su sve opet one kockarske finte "sad mora dat". :D

 Ma ne, nema veze sa skriptom jacina ekipe jer mi se sranja konstantno desavaju. Inace ovo mi je drugi acc. Kad napravim 2M sklopicu nesto pa cu probati ali ne verujem da ce mi biti nst bolje. 

 Po mom nekom iskustvu, sranja ista ko i kod drugih ako ne mozes zabiti neces, ali kad mozes cilj je da protivnik prekine. 1.da si ustedis vrijeme u ovom smecu, 2. Da se ne aktivira skripta pa ti u 85' dode na 1 razlike. Recimo cvrsto sam uvjeren da igrace nerphaju cisto radi kolanja coinsa. Znaci cca nakon 100 tekme, gola ili astitencije ti igrac padne na svim statsima za 5. Npr kad sam kupio sona sam si mislio lako je tako. E sad vec nesto smrdi. Jovic mi je dosao ko melem na ranu jer sam madridisra, ajmo rec, pa nekako mi je ova fifa prva u kojoj imam priliku sloziti full rm squad. S time da imam onog ucl89 benzemu koji mi je najdrazi igrac. To je ono sto me jos drzi da igram. Ono "sutra cu napeaviti full rm squad i gustat". Jedina svar je sto taj squad odgadam jer znam da se ne moze gustat u ovoj fifi, a i nisam imao coinse za onog fb marcela kad je bio. 

 Bas tako, ma ja ne igram ni u pola kao nekad. Nije ni cudo sto se sad vrtim oko 5 divizije, da znam igrati i sa silverima bih usao u barem 3 xd. Odbrana mi je katastrofa sad i ono sto sam znao zaboravio sam. Bas sam pricao sa dva momka kazu da su u prosloj fifi bili 2/3 divizija a sad 5/6 da li se skripting povecao ili je ova fifa teza za igrati nemam pojma ali vidim i kad drzim lepo L2 i blokiram pas/sut lopta opet prodje pored mog igraca ili kroz noge nzm vise kako bih se pozicionirao. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ja bi rekao da je skripting isti, ako je jaci je za nijansu koja nezamjetna po osobi, a naravno vise negi zamjetna na sire mase. Al nebi ulazio u to. Problem je tactical defending koji je osmisljen da napravi skill gap. Znaci ako imam mbappea u napadu i van dijka u obrani mora ti pomoci al ne odigrati umjesto tebe. Meni je nekad 76rated igrac dosta u obrani a nekad mi ni vvd ne bi pomogao. To je skripta i s tim vjetrenjacama sam se orestao borit jer bi mi i sanco pansa dao otkaz :D

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Nije los igrac, al je smece od covjeka kojem cu s zadovoljstvom dabat ako se sretnemo opet. Smece prekinulo na 2;2 kad sam letio 1na1 s maneom u 85'... Fino.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Kakvu sam sad obranu dozivio od Llorisa :D decki, goni tu igricu u picku materinu. Htio sam sljedeci vikend streamati WL iz zajebancije ako nis drugo, a i da ove tu koji govore da lajem bez dokaza utisam... ali nakon ove obrane llorisa nemam opce vise namjeru igrati ovu igru. Naravno da nema jebene reprize jer 1v1 sansa nije bitna na tekmi. Jebemti kadanu da ti jebem. Uglavnom luka jebeni jovic trci sam na golamana i nabije mu u KOLJENA dok ovaj stoji i chilla i lik usput loptu uhvati. hahahah je bes to. Ide unistall. Nemam vise volje, dosta je bilo. Oni ce mene drzat na tankom ledu, s frazom "wait some time", pa pusite mi kurac ispod javora, preko wifija kao treba.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.2.2020 4:17 (cicek).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Nije los igrac, al je smece od covjeka kojem cu s zadovoljstvom dabat ako se sretnemo opet. Smece prekinulo na 2;2 kad sam letio 1na1 s maneom u 85'... Fino.

 I rezultat se računa kao draw? 

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Imam 370K, trebo bih napadaca koji bi mi u igri igro na LM u 4231.. s jedne strane je Griezman, Kluivert u napadu, te LM mi igra Suki, ali mi je nekad prespor.. zna zabit gol, ili da stavim Sukia u spicu, te Kluiverta na LM/LW?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...
cicek kaže...

Nije los igrac, al je smece od covjeka kojem cu s zadovoljstvom dabat ako se sretnemo opet. Smece prekinulo na 2;2 kad sam letio 1na1 s maneom u 85'... Fino.

 I rezultat se računa kao draw? 

 Njemu poraz a tebi draw. Komedija. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...
cicek kaže...

Nije los igrac, al je smece od covjeka kojem cu s zadovoljstvom dabat ako se sretnemo opet. Smece prekinulo na 2;2 kad sam letio 1na1 s maneom u 85'... Fino.

 I rezultat se računa kao draw? 

 Njemu poraz a tebi draw. Komedija. 

 Mislim da i njemu ide draw.  Bio je video na YouTube, lik je objasnio kako koristiti to, ali je brzo video uklonjen

11 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Imam 370K, trebo bih napadaca koji bi mi u igri igro na LM u 4231.. s jedne strane je Griezman, Kluivert u napadu, te LM mi igra Suki, ali mi je nekad prespor.. zna zabit gol, ili da stavim Sukia u spicu, te Kluiverta na LM/LW?

 A zavisi koja liga? Tj šta ti paše u tim

11 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Kakvu sam sad obranu dozivio od Llorisa :D decki, goni tu igricu u picku materinu. Htio sam sljedeci vikend streamati WL iz zajebancije ako nis drugo, a i da ove tu koji govore da lajem bez dokaza utisam... ali nakon ove obrane llorisa nemam opce vise namjeru igrati ovu igru. Naravno da nema jebene reprize jer 1v1 sansa nije bitna na tekmi. Jebemti kadanu da ti jebem. Uglavnom luka jebeni jovic trci sam na golamana i nabije mu u KOLJENA dok ovaj stoji i chilla i lik usput loptu uhvati. hahahah je bes to. Ide unistall. Nemam vise volje, dosta je bilo. Oni ce mene drzat na tankom ledu, s frazom "wait some time", pa pusite mi kurac ispod javora, preko wifija kao treba.

 Meni je se ova igra blago rečeno zgadila. Kad doživiš da u frendly match ljudi koriste no loss glitch i shhhusing kad provedu, onda znaš kakav je community i igra. Barem se moglo u tome frendly modu na Classic match opušteno igrati i uživati, bez ikakvih tenzija.

Rivalsi su toliko skriptirano sranje od moda da to svijet nije vidio. 

Ove future stars, probao par kartica i nakon par utakmica odma prodao uz mali profit, vidim da im cijene jebački padaju. 

U četvrtak će opet biti karina od nagrada, tako da ne vidim više poantu igranja ove igre. Imam odličan tim i oko 2.8 mil coinsa, ne znam više ni šta bih kupio i probao. 

10 godina
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...
cicek kaže...

Kakvu sam sad obranu dozivio od Llorisa :D decki, goni tu igricu u picku materinu. Htio sam sljedeci vikend streamati WL iz zajebancije ako nis drugo, a i da ove tu koji govore da lajem bez dokaza utisam... ali nakon ove obrane llorisa nemam opce vise namjeru igrati ovu igru. Naravno da nema jebene reprize jer 1v1 sansa nije bitna na tekmi. Jebemti kadanu da ti jebem. Uglavnom luka jebeni jovic trci sam na golamana i nabije mu u KOLJENA dok ovaj stoji i chilla i lik usput loptu uhvati. hahahah je bes to. Ide unistall. Nemam vise volje, dosta je bilo. Oni ce mene drzat na tankom ledu, s frazom "wait some time", pa pusite mi kurac ispod javora, preko wifija kao treba.

 Meni je se ova igra blago rečeno zgadila. Kad doživiš da u frendly match ljudi koriste no loss glitch i shhhusing kad provedu, onda znaš kakav je community i igra. Barem se moglo u tome frendly modu na Classic match opušteno igrati i uživati, bez ikakvih tenzija.

Rivalsi su toliko skriptirano sranje od moda da to svijet nije vidio. 

Ove future stars, probao par kartica i nakon par utakmica odma prodao uz mali profit, vidim da im cijene jebački padaju. 

U četvrtak će opet biti karina od nagrada, tako da ne vidim više poantu igranja ove igre. Imam odličan tim i oko 2.8 mil coinsa, ne znam više ni šta bih kupio i probao. 

 Prodaj coinse da dignes pare neke

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
@manipulator, neki spanjolac ili francuz.. gledo sam neku ikonu mozda ubaciti, cisto iz fore. Jer ostali sta bih uzeo su preko 500K
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
@manipulator, neki spanjolac ili francuz.. gledo sam neku ikonu mozda ubaciti, cisto iz fore. Jer ostali sta bih uzeo su preko 500K

 Napadač a da može da igra na krilu. Znači mora bit st pozicija? Pa što se tiče francuske imaš ovog novog Dembele Future stars lista oko 150k a od Španjolaca nema nekoga sa pace osim Gameira Scream Kartice i Iago Aspas

14 godina
offline
FIFA 20

Nakon mjesec dana prvi put upalio igru prve 2 tekme super sve nikakvih problema. 3. Tekma kaos delay i sve po starom i izasao sad mjesec dana mir. Rijesim svaki tjedan ako ima SBC za pakete i nista nisam dobio i dalje mi je najbolja kartica Sane. Haha

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...
cicek kaže...

Nije los igrac, al je smece od covjeka kojem cu s zadovoljstvom dabat ako se sretnemo opet. Smece prekinulo na 2;2 kad sam letio 1na1 s maneom u 85'... Fino.

 I rezultat se računa kao draw? 

 Njemu poraz a tebi draw. Komedija. 

 Mislim da i njemu ide draw.  Bio je video na YouTube, lik je objasnio kako koristiti to, ali je brzo video uklonjen

 

Njemu ide poraz.

4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

Meni protivnici u Division 1 su jedno tri puta teži nego u WL. Baš patnja mrtva. Lošiji sam u 70 posto utakmica. A da ne govorim kakve ekipe imaju.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...

Meni protivnici u Division 1 su jedno tri puta teži nego u WL. Baš patnja mrtva. Lošiji sam u 70 posto utakmica. A da ne govorim kakve ekipe imaju.

 Pa to je logicno da su tezi. U rivalsima igras protiv ljudi svoga skilla svi imaju otprilike isti broj pobjeda i poraza u toj diviziji u kojoj se nalazis dok u WL ti igras protiv svakoga i dobrih i losih. Moze se desiti npr. da ti napravis 30-0 tako sto samo igras protiv silver 1 igraca koji su odigrali prvih 5 utakmica sve sa pobjedama jer u WL te spaja po formi iz zadnjih pet utakmica ako ti imas W-W-W-W-W spajat ce te sa ljudima koji isto imaju W-W-W-W-W a ta osoba koja ima pet pobjeda za redom moze biti redovan top100 igrac a isto tako moze biti silver 1 ili gold 3 igrac koji je zaredao 5 pobjeda za redom. Zato WL nema veze sa skillom i oni kanadjani su retardirani sto su stavili da se kvalificira na natjecanja preko WL. Napravili su te rivalse i samo su pro scenu trebali prebaciti na to jer nema logike da netko ide na pro natjecanja jer u 95% utakmica igra protiv igraca koji su debelo ispod njegovog skilla dok u rivalsima igras protiv ljudi svoga skilla i ako zelis biti najbolji moras stalno igrati protiv najboljih.  A i da ne pricam o tome kako vecina pro igraca igra WL samo kod kuce tako da bi se medjusobno izbjeglo dok u rivalsima to ne bi bilo moguce jednostavno moraju igrati protiv najboljih da bi bili najbolji. Taj kompetetivni sistem je u svim igrama ovo sto ja pricam nije nista novo kanadjani su samo trebali pogledati kako kompetetivni mod funkcionira na overwatchu, csgo-u itd...

12 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
Arminho kaže...

Meni protivnici u Division 1 su jedno tri puta teži nego u WL. Baš patnja mrtva. Lošiji sam u 70 posto utakmica. A da ne govorim kakve ekipe imaju.

 Pa to je logicno da su tezi. U rivalsima igras protiv ljudi svoga skilla svi imaju otprilike isti broj pobjeda i poraza u toj diviziji u kojoj se nalazis dok u WL ti igras protiv svakoga i dobrih i losih. Moze se desiti npr. da ti napravis 30-0 tako sto samo igras protiv silver 1 igraca koji su odigrali prvih 5 utakmica sve sa pobjedama jer u WL te spaja po formi iz zadnjih pet utakmica ako ti imas W-W-W-W-W spajat ce te sa ljudima koji isto imaju W-W-W-W-W a ta osoba koja ima pet pobjeda za redom moze biti redovan top100 igrac a isto tako moze biti silver 1 ili gold 3 igrac koji je zaredao 5 pobjeda za redom. Zato WL nema veze sa skillom i oni kanadjani su retardirani sto su stavili da se kvalificira na natjecanja preko WL. Napravili su te rivalse i samo su pro scenu trebali prebaciti na to jer nema logike da netko ide na pro natjecanja jer u 95% utakmica igra protiv igraca koji su debelo ispod njegovog skilla dok u rivalsima igras protiv ljudi svoga skilla i ako zelis biti najbolji moras stalno igrati protiv najboljih.  A i da ne pricam o tome kako vecina pro igraca igra WL samo kod kuce tako da bi se medjusobno izbjeglo dok u rivalsima to ne bi bilo moguce jednostavno moraju igrati protiv najboljih da bi bili najbolji. Taj kompetetivni sistem je u svim igrama ovo sto ja pricam nije nista novo kanadjani su samo trebali pogledati kako kompetetivni mod funkcionira na overwatchu, csgo-u itd...

 Iz zadnjih 15 tekmi. Ne 5.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
The_K kaže...
Arminho kaže...

Meni protivnici u Division 1 su jedno tri puta teži nego u WL. Baš patnja mrtva. Lošiji sam u 70 posto utakmica. A da ne govorim kakve ekipe imaju.

 Pa to je logicno da su tezi. U rivalsima igras protiv ljudi svoga skilla svi imaju otprilike isti broj pobjeda i poraza u toj diviziji u kojoj se nalazis dok u WL ti igras protiv svakoga i dobrih i losih. Moze se desiti npr. da ti napravis 30-0 tako sto samo igras protiv silver 1 igraca koji su odigrali prvih 5 utakmica sve sa pobjedama jer u WL te spaja po formi iz zadnjih pet utakmica ako ti imas W-W-W-W-W spajat ce te sa ljudima koji isto imaju W-W-W-W-W a ta osoba koja ima pet pobjeda za redom moze biti redovan top100 igrac a isto tako moze biti silver 1 ili gold 3 igrac koji je zaredao 5 pobjeda za redom. Zato WL nema veze sa skillom i oni kanadjani su retardirani sto su stavili da se kvalificira na natjecanja preko WL. Napravili su te rivalse i samo su pro scenu trebali prebaciti na to jer nema logike da netko ide na pro natjecanja jer u 95% utakmica igra protiv igraca koji su debelo ispod njegovog skilla dok u rivalsima igras protiv ljudi svoga skilla i ako zelis biti najbolji moras stalno igrati protiv najboljih.  A i da ne pricam o tome kako vecina pro igraca igra WL samo kod kuce tako da bi se medjusobno izbjeglo dok u rivalsima to ne bi bilo moguce jednostavno moraju igrati protiv najboljih da bi bili najbolji. Taj kompetetivni sistem je u svim igrama ovo sto ja pricam nije nista novo kanadjani su samo trebali pogledati kako kompetetivni mod funkcionira na overwatchu, csgo-u itd...

 Iz zadnjih 15 tekmi. Ne 5.

 U pravu si. Sad sam istrazivao i pise da ti najniza forma moze biti -10 i +15 ali to opet ne mjenja cinjenicu da rivalsi prikazuju puno bolje skill osobe od WL i da nema logike da WL sluzi za registraciju na velike turnire a ne rivalsi. Previse se moze muljati kod WL dok rivalse ne mozes smuljati jednostavno moras pobjediti najbolje da bi bio najbolji. A i jos jedan faktor su njihovi serveri tko zna koliko ljudi je EA samo sjebao sa disconnectom da ne bi dosli do top100. U WL jednu tekmu te sjebe taj vanjski faktor na koji ti ne mozes utjecati npr. delay ili disconnect dok te u rivalsima to ne moze toliko drasticno sjebati jer ne ovisis o 30 utakmica vec ovisis vecinom o sebi ako te sjebe vanjski faktor ti i dalje imas vremena i nacina da to ispravis. Mislim da kurt jedan vikend nije dosao u top 100 jer je dobio disconnect dok je vodio.

 

4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

Everyone starts each weekend fresh at zero form, moving up or down with each win or loss. In football terms, match form of W/L/W/W/W would result in a +3 form. Players with similar form are then paired in matchmaking.

The result is that players that are better than average in the Weekend League (which is already a very skilled group of players) will quickly boost their form. The higher their form gets, the more challenging the competition becomes. Only the best of the best can consistently beat players with high form and attain Elite and Top 100 status.

 

Nije ni zadnjih 5, ni zadnjih 15, nego sve utakmice gleda. Tako da kad jednom pređeš granicu od +15 (dal s 15-0, 16-1, 22-0 ili 29-0), možeš dobiti samo protivnike koji imaju omjer veći od +15. Može ti se posrećiti da dobiješ sve s 19-4, što nije neki wow omjer, ali možeš i najebati pa kao ja ovaj vikend naletjeti na jednog 30-0 i jednog 29-1 igrača. 

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

Više me zanima postotak igrača koji su u Elite i koji su u Division 1. Je li to 10 posto i 5 posto naprimjer? Nigdje nisam našao takve podatke. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 20

Imam 4 milje coinsa na ps4. Jel bi se dalo to prodat i koliko bi mogo dobit za to? Jel ima tko iskustva?

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
manipulator kaže...
cicek kaže...

Nije los igrac, al je smece od covjeka kojem cu s zadovoljstvom dabat ako se sretnemo opet. Smece prekinulo na 2;2 kad sam letio 1na1 s maneom u 85'... Fino.

 I rezultat se računa kao draw? 

 Jep, al problem je sto se meni apsolutno nis ne racuna. Prakticki ne cijene tvoje ulozeno vrijeme ni malo. 15min sam potrosio unista, rekli bi sinjani. :D

4 godine
protjeran
offline
Re: FIFA 20
Cofinho kaže...

Imam 4 milje coinsa na ps4. Jel bi se dalo to prodat i koliko bi mogo dobit za to? Jel ima tko iskustva?

 Svi kupuju i prodaju uglavnom preko njih. https://www.mmoga.com/FIFA-Coins/FUT-Coins-Sell/

 

Moš dobit 180 dolara. Al moš dobiti i ban.

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.2.2020 13:50 (Arminho).
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

https://www.twitch.tv/videos/546244195

 

Evo one snimke sto sam jucer igrao. Ako tko zeli gledat od 3:40 pocinje tekma. Najbolje je u 81' min kad lik i dalje ima drop back na jednu crticu i buni se sto se dodajem po obrani u 81min na 3:1. xD Pa nisam lud da srljam u 81'  min na bunker protiv TOTGS Mbappeom koji samo ceka neku loptu u for. I kad sam ga dobio da promjeni taktiku u malo otvoreniju i full press sam mogao fino nastaviti dalje. :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...
Cofinho kaže...

Imam 4 milje coinsa na ps4. Jel bi se dalo to prodat i koliko bi mogo dobit za to? Jel ima tko iskustva?

 Svi kupuju i prodaju uglavnom preko njih. https://www.mmoga.com/FIFA-Coins/FUT-Coins-Sell/

 

Moš dobit 180 dolara. Al moš dobiti i ban.

 Ban je gotovo pa siguran jer prate sve te stranice što otkupljuju coinse. Bolje je to prodati nekome s frend liste, ovog ili nekog drugog foruma. Igrač igraču putem bidanja. To je najmanje sumnjivo i to prolazi puno bezbolnije nego trgovina s već markiranim stranicama od strane EA.

8 godina
offline
FIFA 20

Koliko je dobra igra dosta ljudi se odlucuje na prodaju koinsa vidim a i sam to planiram, pa i da banuju acc ko ih sisa i onako kad prodam koinse ne mislim igrati na tom acc vise. Fifa bi mogla postati lep biznis 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Čudne su mi se stvari počele događat ovih dana otkad je novi patch. Puno lakše sam počeo preokretat tekme u svoju korist, kao da je skripting na minimumu, bar u mom slučaju. Prvo što su tekme di pada hrpa golova, koje su bile skoro svaka, sada rijetka iznimka, a drugo, nemam uopće više osjećaj da me igra krade. Delay postoji i vidim kad naletim na igrača sa očito lošim pingom da mi sve kasni, ali opet nema onog tako prokletog navlačenja. Gubim maloprije 2-1, dobijem bezvezni drugi žuti za nikakav faul, prebucam cijeli tim da pokrpam manjak, lik se otvori skroz, i iskontriram ga 5x i zabijem 3x od toga. Rq-ao je u 88oj na 4-2 za mene. Drugu tekmu krenem igrat, 4.i win sa la liga igračima za icon swaps, i lik sa 5 ikona, onaj moments marcelo i d.luiz, znači tim jebeeeen. Ja jedva okrpio la liga tim da liči na nešt, i to mi zadnja tekma sa loan Hazardom, nismo ni krenuli s centra lik kvita i sjebe mi loan zadnje tekme. Haos.

Ali cijelu vikend ligu sam igrao takve tekme, bez nekog navlačenja, i što sam gubio gubio sam isključivo radi mojih gluposti, krivih dodavanja, brzopletog pucanja, krivo stisnem r1 umjesto l1, i takvih gluposti, znači nijednu jedinu tekmu nisam razmišljao i bio pod opsesivnim dojmom da me ova mutava igra krade naočigled kao svaku wl do sad. Ili su nešto patchali prije vikenda ili mene nešto pere. I jučer i danas u rivalsima je tak, bez obzira na protivnika, tekme završavaju sa 1-3 gola, rijeeeetko koja ide preko 3 gola s ijedne strane, a prije sam znao igrat maltene svaku tekmu rezultatima ko u vaterpolu. Ali što rekoh i na početku, kudikamo lakše je stić rezultat, gubio 0-1, 0-2, dobre 2-3 izmjene i razigra se tekma samo tako. To mi se nije baš tako lako događalo.

 

A Delaney me impresionira svaku tekmu, vrhunska zamjena za kantea ili koemana na cdm-u, kad, najčešće koeman, jedan od cdm-a ostane bez stamine, delaney ulazi i igra ko zvijer na istoj razini kao kante i koeman. Extra. Ako ko slaže bundesliga ekipu i ima viška love, Delaney je tatamata, znači ništa lošiji od ovih top cdm-ova. Jedino što vidim da košta 300.000, al vrijedi svaki coin (ja sam ga upakirao ). I još cdm koji ulazi s klupe zadnjih pola sata, pa je u 16 tekmi ubo 5 golova.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Odigrao ova 3 sbc 83+ i svaki put dobijem karticu ratinga 83? Kaj ja njima služim za budalu da se samnom sprdaju?

Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice