FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.106.089
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
Ne kontam i daljnje silovanje squada sa bronze igračima ako je već x puta objavljeno da to više nema veze s matchmakingom -.-

 Osjeca se bolje kad se sleti sa centra sa Scream Aguerom pa ga Sissoko nabije na svoj crni kurac.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Ja sam iznimno dobro pazario ovaj marquee: Sterling, Parejo i Iličić.

 

Nego muči me jedna stvar.

Već neko vrijeme se spremam uzeti jednog od tria: Cristiano Ronaldo, Neymar, Mbappe.

Imam par stvari koje trebam prodati i mogao bih uzeti jednog od njih.

Da li je pametno sad ili da čekam ponedjeljak?

Cijena im svima pada u zadnje vrijeme jako, pogotovo Neymar i Mbappe pa me strah da na kraju ne popušim masu coinsa.

Prvi pick mi je ipak Ronaldo jer za drugu dvojicu moram kemijat s ekipama, a to mi se ne da.

Ronalda samo ubacim kod Talijana i riješen problem :)

Ja bih na tvom mjestu kupovinu odradio u nedjelju poslijepodne ili u ponedjeljak ujutro. TOTY izlazi tek u 19h u ponedjeljak. Kako ekipa završava WL tako će se rješavati kartica da skupe coinse za TOTY. Bit će sigurno povoljniji nego što su to danas.

 

edit: imaj na pameti da su prva dva dana počinjali uvijek s obranom, pa onda dva danas s veznjacima i onda zadnja dva dana s napadačima i onda zadnji dan sa svim igračima zajedno u packovima.  Tako da će ako poštuju dosadašnja pravila u packovima svi navedeni igrači koji te interesiraju biti do petka. Po toj logici kada se krene s otvaranjem packova u ponedjeljak sve bi te kartice trebale izgubiti na cijeni. Samo je pitanje koliko?

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.1.2020 23:27 (movie).
16 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...

Ja ne znam sto su oni radili sa igricom u zadnjih tjedan dana ali ucinilu su je jos gorom. Otkad su izasli objektivi sa ikonama ja sam imao samo 4 utakmice bez da me se zajebavalo sa oko 1380 bodova pao sam na 900 svaku tekmu meni se desi da mi igraci promasuju prazan gol, gaze mi igrace bez prekrsaja, lopte prolaze kroz moje igrace, nenormalni odbijanci uopce nema normalnih utakmica tek jedna od 10 gdje zabijem odmah svoje 3,4 prilike i protivnik izadje i ja pobjedim. Ali te gluposti nisu normalne koliko se cesto desavaju otkad je izaslo to sa ikonama sve sam skoro alt tabao jer ne zelim zivce gubiti. Tako mi malo fali da diskardam Messia jer on jednostavno vise nije za nogomet frajer mi je promasio 4 puta prazan gol u zadnja dva tri dana ja predjem golmana a on muto mutavi kanadski pogodi suparnickog igraca ili stativu pa gdje je smisao u tome i onda bi se oni trebali cuditi zasto samo stisnem alt tab kad se to desi jer to je cisto jebanje u mozak nema zabave. Jos je proslo 12 sati otkad sam otvorio nagrade i oni mi jos uvijek nisu dali crvenu karticu koju su obecali. E da da napomenem koliko sam jadan da danas kad sam igrao imao sam oko 15,16 suteva na gol promasio sam 3,4 puta sa 5m isto toliko puta 1na1 i onda se frajer smilovao negdje u 70min je prestao igrati i ja mu opet nisam mogao zabiti gol jer su njegovi igraci branili gol kao mahniti i moji su i dalje naveliko promasivali e onda je on nakon toga krenuo razmicivati svoje igrace da ja zabijem gol i onda 80min mislim sam ja dao prvi gol nakon toliko muke i onda mi je pustio jos jedan pa smo igrali normalno do kraja. Mene je bila sramota jer sam ja ubijao njega sa igrom ali nisam mu mogao zabiti gol imao sam srece sto se lik zazalio na mene

Zato sam odustao od swaps kartica ovaj put. Prošli put sam u prvom krugu od 12 uzeo 11 kartica jer ne igram WL i uzeo Carlosa. Dok sam došao do tih 11 kartica spljugao sam gotovo 400 bodova. Još se nisam od toga oporavio jer ne igram previše. Drugi krug nisam niti igrao jer me ništa više nije interesiralo. Ovaj treći niti ne pokušavam. Ubija me tih 9 kartica kojima sam prvi vlasnik. Gdje da nađem 9 normalnih karica s kojima mogu biti koliko toliko konkurentan? Nema šanse a nema niti šanse da opet glumim budalu. Ne treba mi to. Kaj mi treba od kartica kupit ću si na marketu ali tablete za tlak neću piti zbog još jedne icone.

 

Danas su cijene iznenađujuće porasle pa sam iskoristio i prodao IF Van Dijka kojeg sam prije par dana uzeo za 630k a danas ga prodao za 735k coinsa. Scream Firmina sam neki dan uzeo za 690k coinsa a danas ga frknuo za 750k coinsa. Čak sam i ovog kantea plavog nominiranog uspio prodati za 350k coinsa. Nadam se da će IF u ponedjeljak pasti na tu cijenu pa da ga uzmem. Pikiram još i novog Kanea. Malo mu se sada digla cijena ali valjda će pasti na 200k do ponedjeljka. Ovog UCL 92 sam prodao u bescjenje za 130k coinsa i spljugao 40k coinsa a to nikada ne volim.

10 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Zato sam odustao od swaps kartica ovaj put. Prošli put sam u prvom krugu od 12 uzeo 11 kartica jer ne igram WL i uzeo Carlosa. Dok sam došao do tih 11 kartica spljugao sam gotovo 400 bodova. Još se nisam od toga oporavio jer ne igram previše. Drugi krug nisam niti igrao jer me ništa više nije interesiralo. Ovaj treći niti ne pokušavam. Ubija me tih 9 kartica kojima sam prvi vlasnik. Gdje da nađem 9 normalnih karica s kojima mogu biti koliko toliko konkurentan? Nema šanse a nema niti šanse da opet glumim budalu. Ne treba mi to. Kaj mi treba od kartica kupit ću si na marketu ali tablete za tlak neću piti zbog još jedne icone.

 

 

 Razumijem ja to i razumio bi da imam neke obicne gold kartice ali ja imam Messia koji mi je do prije tjedan dana bio najbolji igrac koji je bio najkonzistentniji, on otkad je doslo ta la liga untradable objektiv dobio ogroman nerf to vise nije isti igrac ja ne mogu razumijeti da sam ja sa njime promasio prazan gol 4 puta i ne znam koliko 1na1 sansi meni tu nesto opasno smrdi jer ja sam igrao samo sa Hrvatima i zabijao sam golove normalno nisam imao toliko nerealnih promasaja i nisam si uopce spustio rank a igrao sam tako ako se desi neka velika glupost ili redoslijed gluposti da samo stisnem alt+tab ili alt+f4 jer mi je zabava na prvom mjestu i onda igram sa la ligom momcadi koji su jaca momcad na papiru od hrvatske ali su igri 15puta losiji samo zbog tih promasaja nerealnih i onih glitcheva da mi lopta prodje od igraca itd.

15 godina
offline
FIFA 20

Ma ovo nije normalno danas. Opet će netko bit pametan pa napisat da nema skripte. Kako onda majku mu mogu u jednoj utakmici od prve do 21 minute, igram viktorije s debilovim van dajkom i laporteom, a ja igram sa faking santi minom,munirom i tellom, pogodit SEDAM stativa u tih 21 minutu igre???? Glup sam pa ne znam opalit? Da, zato iduću natrpam pet komada s istim tim panjevima u napadu...

I druga stvar, elo ili kak se već zove, isto već jedno mjesec dana sam skontao, nema apsolutne veze s vezom, znači pobjedim 5-6 za redom, iduće dvije tekme me spaja s apsolutnim panjevima i timovima 78-79 rated, pobijedim od te dvije jednu, drugu nema tog Boga jer igra sere do jaja, moji zaborave igrat nogomet, i onda krenu van dajkovi, nejmari, mbapei, screamovi totsi ifovi i ostale cirkusarije. I opet dođu šabani s takvim timovima, dobiju sapuna malo, i onda opet nakon par pobjeda vezanih obavezno dolazi low rated tim koji rage kvita nakon prvog gola ili odmah na startupu. Pa razjebali su ama baš svaki aspekt igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Vi ste dobili red pickove? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Vi ste dobili red pickove? 

 Ne, eto onaj tweet da budu to rijesili tokom dana je isto bila laz hahahaah

12 godina
offline
FIFA 20

A da... neki su dobili packove. Ocito ne mogu odmah resetirat pickove. Makar mi je najjaci tweet. Ko je otvoril gold pickove, moze ih zadrzat... ko nije... jbg. hahahhahahaahhaha... Pa jebali vi mater svoju... kaj ak je neko povukel nekaj, kaj, mi ostalo smi budale. Ako ne kompenziraju, a najvjerovatnije ne budu... onda stvarno ja ne znam ko je toliko glup da im ubaci i jednog centa u tu jebenu igru.

 

Slag na tortu mi je jebena DR. Udem u igru, vidim neki bundesliga kurac squad. Doceka me muski delay... al ono... pravi macan od delaya. Njegov Konate ubojica odozada, ubije mog TOTGS Kanea. Dok je Rashica nadskocil Militaoa koda ga nema i zabil gol glavom... da, glavom. Na to frajer uvodi Neymar, Ronaldo, Dybala trojku i iz drugog udarca zabije za 2-0. Tu mu se tekma skroz otvori i frajer samara po golu od kud stigne. Makar je na poluvremenu imal 1 udarac na gol Do kraja zavrsilo 2-0. Ja sam imal par stativa i jedno 10 blokova od Konatea. Top gejm... jedva cekam WL sutra. Uhhhhh... digel mi se na WL.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

T100 packs  Evo samo par t100 totw packova od dns, msm nije tu ništa čudno nego samo da vidite šta mi dobivamo tako da ono.. Ja čekam da fixaju red picks pa ću i ja svoje 30-0 otvorit i stavit na forum.

Kanadski smecari.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2020 0:35 (RokyFrane).
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
cicek kaže...

Vi ste dobili red pickove? 

 Ne, eto onaj tweet da budu to rijesili tokom dana je isto bila laz hahahaah

 Hahahah katastrofa :D

 

 

Inace ona taktika koju je stavio neki dan onaj decko sto je 30/30 lupio je fakat ubojita. Uzasno dosadna za igrati ali pogledajte sto im radim od tad. :D

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
The_K kaže...
cicek kaže...

Vi ste dobili red pickove? 

 Ne, eto onaj tweet da budu to rijesili tokom dana je isto bila laz hahahaah

 Hahahah katastrofa :D

 

 

Inace ona taktika koju je stavio neki dan onaj decko sto je 30/30 lupio je fakat ubojita. Uzasno dosadna za igrati ali pogledajte sto im radim od tad. :D

 Koja taktika? Daj link neki ili sliku

https://www.youtube.com/channel/UC4nWZGlmUj1XDSzXk2ak8Hg?
16 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
zlurad kaže...
cicek kaže...
The_K kaže...
cicek kaže...

Vi ste dobili red pickove? 

 Ne, eto onaj tweet da budu to rijesili tokom dana je isto bila laz hahahaah

 Hahahah katastrofa :D

 

 

Inace ona taktika koju je stavio neki dan onaj decko sto je 30/30 lupio je fakat ubojita. Uzasno dosadna za igrati ali pogledajte sto im radim od tad. :D

 Koja taktika? Daj link neki ili sliku

 RokyFrane je stavio na 137 stranici. Ja sam jos dodao conservative interceptions na CB.

15 godina
offline
FIFA 20

Krenuli su s red pickovima.

Ali dva faking dana dok svima vrate, moroni nesposobni...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Eto vam 30-0 rewards :)

kao šta sam dao onaj link gore vjv najgori vikend za t100 pack.

Canadian rats.

 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
RokyFrane kaže...

Eto vam 30-0 rewards :)

kao šta sam dao onaj link gore vjv najgori vikend za t100 pack.

Canadian rats.

 Ah ah i sad ai ti upgrejdaj tim s time :D stvarno uzas. 

 

A ovo sto ce vratiti tek za dva dana crvene je stvarno sramota kakve nema i tu bi se mogli opet malo umjesati oni sudovi i gaming komisije jer se prevelika lova u sivoj zoni vrti na fifi da bi nes takvo izvodili.

7 godina
offline
FIFA 20

Dva dana... kakvi su to bogovi.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Dva dana... kakvi su to bogovi.

 Bas me zanima hoce li produziti wl jer netko je dobio pickove a netko nije. Nije da bi svi dobili kantea i aguera, ali barem sansu za njih bi trebali dobiti svi koji su zaradili red pikove.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Zasto nece da mi prizna bicycle kick u obj.? Ima neka fora ili?

 

Uspio sam ih s Radjom zakucati nakon ubacaja, ali corak.

 

Samo da Pera nija u pitanju, otjero bi sve u 3 lijepe...

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2020 10:17 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
Skilledžija kaže...

 

 

edit: imaj na pameti da su prva dva dana počinjali uvijek s obranom, pa onda dva danas s veznjacima i onda zadnja dva dana s napadačima i onda zadnji dan sa svim igračima zajedno u packovima.  Tako da će ako poštuju dosadašnja pravila u packovima svi navedeni igrači koji te interesiraju biti do petka. Po toj logici kada se krene s otvaranjem packova u ponedjeljak sve bi te kartice trebale izgubiti na cijeni. Samo je pitanje koliko?

 Prosle godine smo prvo dobili napadace, tako da to nema pravila što je prvo u packovima.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

Zasto nece da mi prizna bicycle kick u obj.? Ima neka fora ili?

 

Uspio sam ih s Radjom zakucati nakon ubacaja, ali corak.

 

Samo da Pera nija u pitanju, otjero bi sve u 3 lijepe...

Ma nemoj se s tim pizdarijama zejbavati.

Večeras dolaze novi tjedni zadaci pa ćeš skupiti bodova i više nego ti treba.

[19xx] 4ntraks
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
TheMaverick kaže...

Zasto nece da mi prizna bicycle kick u obj.? Ima neka fora ili?

 

Uspio sam ih s Radjom zakucati nakon ubacaja, ali corak.

 

Samo da Pera nija u pitanju, otjero bi sve u 3 lijepe...

Ma nemoj se s tim pizdarijama zejbavati.

Večeras dolaze novi tjedni zadaci pa ćeš skupiti bodova i više nego ti treba.

 

Bio sam 15k u zaostatku, a onda sam otkljucao gold 2 i smanjio zaostatak na 7k.

 

Nadam se da ce biti dovoljno...

The Commissioner of Football
16 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Krenuo ja ogorcen u WL i trenutno imam 3 od 3. Ali kako se ovo moze dogadati i netko mi tvrdi da nema skripte?

 

Prvo ovo:

Znaci heading acc 91 ako se ne varam. Opce je promasio stranu.

 

 

Drugo slika ispod: 8 precki iz 1v1 situacija... i jos barem 4 neobjasniva promasaja i sustizanja. Zabijem gol na jedvite jade. Lik igra i dalje drop back. Dodajem se po obrani jer me uopce ne interesira odlazit u napad kad me njegovih 11 ceka iza centra. I dodajem se fino kad odjednom Lenglet s vise od pola stamine dodaje prekratku loptu do poquea i njegov rashford koji je potrosen do iznemoglosti od centra stigne prije nego moj pique ili lenglet iz obrane. Nekim cudom nisam primio gol i izbjegao penale. Također potrosena obrana s igracem manje sustize frisko uvedenog TOTM Wernera. I sad nek netko veli da nema skripte.

 

 

Necu vise igrat WL dok ne dobijem crvene pikove, dosta mi ih je.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2020 11:33 (cicek).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Krenuo ja ogorcen u WL i trenutno imam 3 od 3. Ali kako se ovo moze dogadati i netko mi tvrdi da nema skripte?

 

Prvo ovo:

Znaci heading acc 91 ako se ne varam. Opce je promasio stranu.

 

 

Drugo slika ispod: 8 precki iz 1v1 situacija... i jos barem 4 neobjasniva promasaja i sustizanja. Zabijem gol na jedvite jade. Lik igra i dalje drop back. Dodajem se po obrani jer me uopce ne interesira odlazit u napad kad me njegovih 11 ceka iza centra. I dodajem se fino kad odjednom Lenglet s vise od pola stamine dodaje prekratku loptu do poquea i njegov rashford koji je potrosen do iznemoglosti od centra stigne prije nego moj pique ili lenglet iz obrane. Nekim cudom nisam primio gol i izbjegao penale. Također potrosena obrana s igracem manje sustize frisko uvedenog TOTM Wernera. I sad nek netko veli da nema skripte.

 

 

Necu vise igrat WL dok ne dobijem crvene pikove, dosta mi ih je.

 Ovo prvo iz videa ti je jer 99% imaš kao i svi mi semi assist za šut, ako nemaš onda ti je skripta upalila. Jer u toj varijanti, igra kalkulira gdje je najbolje opalit, u koju stranu.

 

Drugo, ne spominji mi prečke i stative, rekoh sinoć, 7 stativa za 21 minutu igre, normalno da sam izgubio tekmu jer ne možeš kad igra ne dozvoljava da dobiješ, nećeš dobit.

Treće, ovo za rashforda i staminu u crvenom, to mi je isto fantastika, svakih par tekmi imam takve situacije, moroni igraju full pressing, u 60oj minuti nema stamine nijedan njegov igrač, al su uredno brži od mojih tek uvedenih sa 96 pace, i to uredno obrambeni sa 65 pace, ili napadači kao lucas moura koji kad ja igram s njim umre u 55oj, a likov pretrčava moju obranu dok blinka crveno da je mrtav kao da je u full stamini i da je druga minuta a ne 88a. Skripting lvl 99.

16 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
cicek kaže...

Krenuo ja ogorcen u WL i trenutno imam 3 od 3. Ali kako se ovo moze dogadati i netko mi tvrdi da nema skripte?

 

Prvo ovo:

Znaci heading acc 91 ako se ne varam. Opce je promasio stranu.

 

 

Drugo slika ispod: 8 precki iz 1v1 situacija... i jos barem 4 neobjasniva promasaja i sustizanja. Zabijem gol na jedvite jade. Lik igra i dalje drop back. Dodajem se po obrani jer me uopce ne interesira odlazit u napad kad me njegovih 11 ceka iza centra. I dodajem se fino kad odjednom Lenglet s vise od pola stamine dodaje prekratku loptu do poquea i njegov rashford koji je potrosen do iznemoglosti od centra stigne prije nego moj pique ili lenglet iz obrane. Nekim cudom nisam primio gol i izbjegao penale. Također potrosena obrana s igracem manje sustize frisko uvedenog TOTM Wernera. I sad nek netko veli da nema skripte.

 

 

Necu vise igrat WL dok ne dobijem crvene pikove, dosta mi ih je.

 Ovo prvo iz videa ti je jer 99% imaš kao i svi mi semi assist za šut, ako nemaš onda ti je skripta upalila. Jer u toj varijanti, igra kalkulira gdje je najbolje opalit, u koju stranu.

 

Drugo, ne spominji mi prečke i stative, rekoh sinoć, 7 stativa za 21 minutu igre, normalno da sam izgubio tekmu jer ne možeš kad igra ne dozvoljava da dobiješ, nećeš dobit.

Treće, ovo za rashforda i staminu u crvenom, to mi je isto fantastika, svakih par tekmi imam takve situacije, moroni igraju full pressing, u 60oj minuti nema stamine nijedan njegov igrač, al su uredno brži od mojih tek uvedenih sa 96 pace, i to uredno obrambeni sa 65 pace, ili napadači kao lucas moura koji kad ja igram s njim umre u 55oj, a likov pretrčava moju obranu dok blinka crveno da je mrtav kao da je u full stamini i da je druga minuta a ne 88a. Skripting lvl 99.

 Imam onaj defaultni shoot, valjda je asisted. Al pa cekaj kao igra kalkulira sta onda uopce biramo stranu? Ajmo samo pritiskat sut. Nema smisla birat stranu. 

Bio sam uvjeren da cu tu tekmu izgubit. Al je ovaj valjda bio prelos da pobjedi. Iako sam gubio i od losijih u slicnim situacijama. XD

16 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

Zasto nece da mi prizna bicycle kick u obj.? Ima neka fora ili?

 

Uspio sam ih s Radjom zakucati nakon ubacaja, ali corak.

 

Samo da Pera nija u pitanju, otjero bi sve u 3 lijepe...

Pisao sam o tome dok sam to rješavao pa se vrati par stranica unazad. Zato što to mogu samo neki igrači, sad se više ne sjećam koji i koju oznaku moraju imati u opisu kartice kada je pogledaš unutar igre. Držiš L2 plus pucanje i to je to.

 

edit: ah da, igrač mora posjedovati flair shot plus L2 plus pucanje i rješeno bez beda. Dok to nisam skužio dva dana sam se mučio s tim.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2020 12:46 (movie).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
TheMaverick kaže...

Zasto nece da mi prizna bicycle kick u obj.? Ima neka fora ili?

 

Uspio sam ih s Radjom zakucati nakon ubacaja, ali corak.

 

Samo da Pera nija u pitanju, otjero bi sve u 3 lijepe...

Pisao sam o tome dok sam to rješavao pa se vrati par stranica unazad. Zato što to mogu samo neki igrači, sad se više ne sjećam koji i koju oznaku moraju imati u opisu kartice kada je pogledaš unutar igre. Držiš L2 plus pucanje i to je to.

 

edit: ah da, igrač mora posjedovati flair shot plus L2 plus pucanje i rješeno bez beda. Dok to nisam skužio dva dana sam se mučio s tim.

 

Rjesio sam prije 5min. i to govno. Svatko moze napraviti skarice, ali izgleda priznaje samo one skarice koje napravi igrac s flair indexom.

 

Mertens je bio taj. Jos 5000xp.

 

Hvala u svakom slucaju.

The Commissioner of Football
12 godina
offline
FIFA 20

Kako je moguce da svih 10 igraca bude na 25m od gola? Koja je opcija za to? Pa jbt led, ja kaj god da namjestim ne mogu tak poslozit svoje igrace. Maloprije izgubim od lika 3-1 koji je imal Fabinha na CAM poziciji i samo je trcal sa njim i nosil lopte. A iza fabinha 6 igraca stoji zgusnuto da ne mpzes nista. Bacis loptu na krill... Nece ici... Mane je tu. Sredinu zaboravi. Kako to izbaci iz takta kad izgubis od takvog igraca koji niti ne pokusava igrat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Kako je moguce da svih 10 igraca bude na 25m od gola? 

Ne znam koje opcije koriste, ali znam da to kako neki igraju nije normalno i nije mi jasno kako uopće uživaju u takvoj igri.

Ponekad kad sam raspoložen za zajebavanje, kad mi je takav protivnik, zabijem gol i onda ga drkam otraga se dodajem sa obranom.

Ima likova koji tako trče za loptom i treba im prilično da skuže da ih zajebavam.

Onda znaju stati, ne igraju više i čekaju.

Niti u jednom trenutku im ne padne na pamet promijeniti taktiku i igrati normalno nego čekaju strpljivo.

Onda tek u drugom poluvremenu neki od njih znaju upaliti totalni presing.

Znaju sve šeme kako zajebati protivnika i igru, a da bi malo igrali nogomet ih uopće ne zanima.

Posebno su mi dragi oni koji tek kupe igru i igraju s nikakvim karticama, ali sve što treba da unište gameplay imaju upaljeno.

Valjda prije neko instaliraju igru pronađu sve gličeve i pizdarije?!

Ne kužim uopće takve likove i koja je čar igrati antinogomet umjesto da se pokušavaju nadigravati s protivnikom i uživati u lijepim akcijama i golovima.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 20

Evo. Ja ne kuzim ovo. Podrapal sam majicu radi ovoga. 5x sam oduzeo loptu al i dalje lopta ide njemu.

Uzmem sa Kanteom i ode njemu, uzmem sa sissokom 2x i opet njemi... U 16m doslovnp imam loptu sa Varaneom i ne mogu ispicat... Na to njegov gnabry kupi loptu i posprema u prvi kut. Drugi poraz u 5 tekmi koji je jednostavno nezasluzen. Ovo je gadljivo ljudi moji. Na koji nacin ljudi dolaze dp 30-0 meni nije jasno. Eto, jednostavno tocne mogu shvatit jer je ovo van svake pameti, logike i opcenito nogometa.

Lik 120min sprinta sa svojima po cijelom terenu, doslovnp ima upaljen constant pressure. U 110min njegov Varane je mrtac, nada... Nema nista od stamine. Ja imam friskog IF Wernera... Idem na gol,gurnem loptu u for... Ovaj prolazi kraj wernera ko brzi vlak. Mrtvi im majku jebem posred picke raspale u toj kanadi. Vrati mi, FIFAu 11,12. Kad je brzi, nek je brzi... 

Iman loptu sa Kaneom, vidim Dembelea koji utrcava. Doslovno tapnem trokut, on ju nabije u korner zastavicu niti da saž drzal 2 dana. 

 

Ma ne mogu vise. Moral sam se ispucat. Nije vrijedno. Jebeno nije vrijedno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Na koji nacin ljudi dolaze dp 30-0 meni nije jasno.

Imamo kolegu koji nam može reći kako se to radi.

Pretpostavljam da moraš biti barem duplo jači od svakog protivnika, barem duplo, a ponekad i više, barem iz mog iskustva.

Jer ako su protivnici podjednaki, onaj za kojeg igra potegne je u jako velikoj prednosti.

 

Ovo što pišeš da odbijanje tacklova... to je standardna šema i čim mi dva tackela na centru tako vrati protivniku u 90% slučajeva primam gol.

Jednostavno, onda ga sere do kraja i možeš se slikat.

[19xx] 4ntraks
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice