FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.050.372
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 20

Nema ti od tog neke koristi.

Ti portovi koje poznatije aplikacije koriste u ovom slucaju recimo Fifa, imat ce prednost prometa nad ostalim aplikacijama koje se koriste tada a to ti nece donijeti neku prednost 

This time next year we'll be millionaires
15 godina
online
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

 

 A kak da si saveam formacije da ih mogu mijenjati u igri?

 Na ove tri fotke ti je sve objašnjeno. Kada si posložiš kako hoćeš pri izlasku sejvaš i to je to.

12 godina
offline
FIFA 20

Ako ti i dalje nije jasno. Ukucaj u YT i sigurno imas odlicne tutoriale. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

evo baš gledam i iskreno nikad nisam koristio in game change gameplan.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

evo baš gledam i iskreno nikad nisam koristio in game change gameplan.

 onda nije ni cudo sto si u 6. div

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Cofinho kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

evo baš gledam i iskreno nikad nisam koristio in game change gameplan.

 onda nije ni cudo sto si u 6. div

 A dobro, on nije igrao fut prije, šta ga jebeš odmah.

A da je divizija u kojoj igraš neko mjerilo tvoje igre/skilla, u ovoj sve samo ne skillneeded igri, nego luckorienteted scripted shit, nije.

U svakoj diviziji imaš ekipe sa jebenim momčadima i gdje likovi znaju igrat s tim likovima, nije samo credit card momčad a gazda šaban, niti svatko ima vremena visit na igri i nabijat tekme i dizat skill....

Dolje su ti 2 momčadi koje sam ovih dana sreo u 6oj diviziji. Ne stignem ss-at sve, ali mane-auba-salah+kdb je svaka druga ekipa. A nisu rijetki ni neymar-mbappe-messi. Tak da ne znam šta ima jače u prvoj diviziji vaše veličanstvo -.-

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Cofinho kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

evo baš gledam i iskreno nikad nisam koristio in game change gameplan.

 onda nije ni cudo sto si u 6. div

peta 

mislim ja imam svoj jedan jedni game plan i formaciju ,to koristim i ide mi sasvim ok, nije da me ekipa razvaljuje i da ne mogu igrat.

 

10 godina
offline
FIFA 20

Ajme al je ovo smece retardirano i ja skupa snjime sto ga igram

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.12.2019 19:25 (The_K).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

najgori futmas do sada sto se mene tiče.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

Dosao doma nakon cijelog dana, napokon ubacio nesto hrane u sebe i idem igrati. Kako igram prvu tekmu sve mi se vise spava i sve manje igra. Moji igraci koji promasuju zicere ne pomaze tome. A najgore od svega je to sto trenutno nemam delay. Jebes ga, do iduceg vikenda WL.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Prije pola sata sam sjeo za FIFU i nije mi se dalo igrat nego idem vidjet što mogu prodat bezveze.

Opet je neko sranje.

Znači, pogledajte sve promjene pozicija jer ima jedna CF to CAM ili obratno koje trenutno nema na merketu i ide po 5k.

I sve ostale chemove i promjene pozicija pogledajte jer ljudi plaćaju masne pare.

 

Dalje, Baily 82 krilo iz bundeslige je popodne išao za 2k coinsa, a sada ide za 8k

Munier RB i PSG-a isto tako preko 8k

I naravno neke od 83 kartica su skočile Danilo opet i još par.

Pa pogledajte dal imate to u klubi i na bubanj sve što možete.

 

Ja u pola sata preko 100k utržio na pizdarijama koje mi samo smetaju u klubu.

 

Evo ovdje je dio onoga što sam prodao da vidite otprilike koji su igrači u pitanju...

 

[19xx] 4ntraks
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.12.2019 20:31 (Skilledžija).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Prije pola sata sam sjeo za FIFU i nije mi se dalo igrat nego idem vidjet što mogu prodat bezveze.

Opet je neko sranje.

Znači, pogledajte sve promjene pozicija jer ima jedna CF to CAM ili obratno koje trenutno nema na merketu i ide po 5k.

I sve ostale chemove i promjene pozicija pogledajte jer ljudi plaćaju masne pare.

 

Dalje, Baily 82 krilo iz bundeslige je popodne išao za 2k coinsa, a sada ide za 8k

Munier RB i PSG-a isto tako preko 8k

I naravno neke od 83 kartica su skočile Danilo opet i još par.

Pa pogledajte dal imate to u klubi i na bubanj sve što možete.

 

Ja u pola sata preko 100k utržio na pizdarijama koje mi samo smetaju u klubu.

 

Evo ovdje je dio onoga što sam prodao da vidite otprilike koji su igrači u pitanju...

 

 bas sad gledam ,ben yedder običan zlatni evo ostalo par komada na marketu svi po 11k. ne kužim...? 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

 bas sad gledam ,ben yedder običan zlatni evo ostalo par komada na marketu svi po 11k. ne kužim...? 

To nitko ne zna, ali znamo za ubuduće da treba raditi zalihu83 rated kartica kada idu po 1000 coinsa i strpljivo čekati dan kada će ići po 8000 :)

 

Nedavno je isto bila slična situacija kada sam prodavao Danila po 8k, a dan prije si ga mogao kupiti za 1000 coinsa.

Pogledaj Futbin pa se sam uvjeri koliko je Bailey danas popodne koštao, a koliko košta sada... graf mu raste naglo i strelovito.

Iz PSG-a su izgleda išli dobro jer je moj mali prodao Kimpembea za dobre coinse, a ja Muniera.

 

Za ubuduće ću se naoružati sa 10-tak kartica tih par igrača kad budu jeftini pa ću čekati u prikrajku.

Rizik je gotovo nikakav, a zarada može biti jako lijepa.

Ja sam danas na gluposti što sam počistio iz kluba dig'o preko 130k coinsa, a to da sam prodavao popodne bih dobio možda 40-50k.

[19xx] 4ntraks
15 godina
online
FIFA 20

Kaj je ovo. U objectivesima nista novog. Sve sam odradio i nemam na cemu vise pobrati nove bodove. Za ove futmas kartice nemam volju igrati jer mi ne trebaju a i 200 bodova nije nesto zbog cega bih se isao maltretirati. Nece valjda pustiti tocno bodova kolimo treba i tko nije sve odigrao nista od perisica? Sumnjivi su mi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Aaaa kakva slatka pobjeda upravo. I to ne bilo kog nego rusa.

Znači puna momčad šarenila, mbappe, ovih futmasovaca, totw, itd., i napeto do kraja 2-2, i skrlja me lik skroz sa strane na rubu 16erca. I već po ne znam koji put Sane takve situacije rješava u svoju korist, strašan je iz slobodnjaka do 20m iz tih čudnih kuteva.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 20
jopis kaže...

Aaaa kakva slatka pobjeda upravo. I to ne bilo kog nego rusa.

Znači puna momčad šarenila, mbappe, ovih futmasovaca, totw, itd., i napeto do kraja 2-2, i skrlja me lik skroz sa strane na rubu 16erca. I već po ne znam koji put Sane takve situacije rješava u svoju korist, strašan je iz slobodnjaka do 20m iz tih čudnih kuteva.

 

Nije sane strasan vec je strasan i to doslovno golman. Ovo bi moja mama trebala obraniti a ne jedan vrhunski golman. Da dobijem takav gol u 90 minuti rekao bih da me jebe igra. Bez obzira o kome se radi, golmani su najgori dio ove igre. Brane cuda a onda primaju ovakve golove. Srami se EA.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Boixus Nois PS kaže...

Nema ti od tog neke koristi.

Ti portovi koje poznatije aplikacije koriste u ovom slucaju recimo Fifa, imat ce prednost prometa nad ostalim aplikacijama koje se koriste tada a to ti nece donijeti neku prednost 

 znaci kako si ti zakljucio da nema prednosti u tome nakon ovog sto si napisao? Ne razumijem.

 

 

Na PC-u svi igraci moraju disableati IPv6 protokol, nakon sto sam ja maknuo, vise nemam onaj lag koji je bio prisutan 75% vremena. Doduse i meni steka kad steka svima, ali veliku vecinu vremena nemam problema. Također sam otvorio portove. Recimo ovu WL sam imao samo problema kad je ono sranje s matchmakingom radilo pizdarije, sve ostalo mi je bilo ok, a kad sam u ned u 4 ujutro upalio bilo je savrseno.

 

Ova slika dolje je najtoksicniji igrac protiv kojeg sam ikad igrao. Jos je i dobro prosao kako je mogao dobit po nosu...

 

 

Razmisljam da prodam Kanea jer previse promasi za svoje ocjene. Nekako me klose privlaci na toj poziciji.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.12.2019 23:23 (cicek).
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 20

Pitao sam covijeka koji predaje na fakultetu telekomunikacije i tako mi je rekao

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
jopis kaže...

Aaaa kakva slatka pobjeda upravo. I to ne bilo kog nego rusa.

Znači puna momčad šarenila, mbappe, ovih futmasovaca, totw, itd., i napeto do kraja 2-2, i skrlja me lik skroz sa strane na rubu 16erca. I već po ne znam koji put Sane takve situacije rješava u svoju korist, strašan je iz slobodnjaka do 20m iz tih čudnih kuteva.

 

Nije sane strasan vec je strasan i to doslovno golman. Ovo bi moja mama trebala obraniti a ne jedan vrhunski golman. Da dobijem takav gol u 90 minuti rekao bih da me jebe igra. Bez obzira o kome se radi, golmani su najgori dio ove igre. Brane cuda a onda primaju ovakve golove. Srami se EA.

 Od stativu mu se odbila lopta. A i frajer ga je ručno drkao primicao, odmicao, pa izvadio jednog iz živog zida, sve netom prije nego ću ja opalit, tak da je i to utjecalo sigurno.

A dao sam bar 50 golova iz slobodnjaka sa Saneom tak iz kosa, tak da znam otprilike di nanišanit i koliko napunit.

15 godina
online
Re: FIFA 20
jopis kaže...

 Od stativu mu se odbila lopta. A i frajer ga je ručno drkao primicao, odmicao, pa izvadio jednog iz živog zida, sve netom prije nego ću ja opalit, tak da je i to utjecalo sigurno.

A dao sam bar 50 golova iz slobodnjaka sa Saneom tak iz kosa, tak da znam otprilike di nanišanit i koliko napunit.

 Gle, to je plasirana lopta a ne ozbiljan udarac, pogotovo iz te pozicije. Takvu loptu napadnes, iskoracis koji korak prema njoj i poberes je. Ja bih i u ovim godinama to obranio jednom rukom a kamo li jedan de gea.  Ne umanjujem tvoj gol vec samo iznosim cinjenicu da su golmani jedna od rak rana ove igre.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Boixus Nois PS kaže...

Pitao sam covijeka koji predaje na fakultetu telekomunikacije i tako mi je rekao

 E pa onda napisi da si cuo da nema razlike. To sto predaje negdje nesto meni ne znaci nista. Jer sam slusao predavanja od takvih jebivjetra koji znaju samo teoriju(koja je bila aktualna kad su oni djelovali/ucili to podrucje a opet predaju) tak da mi to jako malo znaci. A opet sam slusao predavanja od "samoukih" koji su imali vise razumjevanja o tom podrucju od ovih strucnjaka. 

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Zavrsio sam gold 1 a 21w i 1 tekma neodigrana. Izgubio sam sam zato jer sam promasivao sanse koje igrac s 90+ mora zabiti. E ja nisam... zasto nisam? Nemam odgovor na to pitanje. Ja sam uredno odabrao jednu od strana znaci 50:50 i pucao. Vecinom u prvi kut mucki, al tak nas tjeraju. E sad zasto je kane pucao golmanu u facu, to samo znaju decki iz kanade koji se zovu developeri. Imam par imena koje bih im nadjenuo al necu. Uglavnom ovo je zadnji put da idem iznad gold 3 u wl i to je to.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Napokon, probijen G1. 

 

Steta, moglo je biti tekmu prije. Al naravno da me lik nakon mojih 3-0 okrenul na 6-3. Komedija. Zadnja tekma. 2-0 i RQ. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Kaj je ovo. U objectivesima nista novog. Sve sam odradio i nemam na cemu vise pobrati nove bodove. Za ove futmas kartice nemam volju igrati jer mi ne trebaju a i 200 bodova nije nesto zbog cega bih se isao maltretirati. Nece valjda pustiti tocno bodova kolimo treba i tko nije sve odigrao nista od perisica? Sumnjivi su mi.

 U istoj sam situaciji, stvarno nemam volje te objective od kartica odrađivati, a Perisica želim više od svega :D

Koliko je inače bodova potrebno za zadnju nagradu, jel je naknap ili ima dovoljno da se mogu neke gluposti preskociti ?

8 godina
offline
FIFA 20

Evo prvi moj neki komentar na fifu 20, nisam skoro 2 godine igrao tako da sam zadovoljan ovim skorom pobeda i poraza igram sa ove dve ekipe koje su daleko ispod proseka ekipa sa kojima me spaja ali eto mora tako dok ne skupim za neku malo bolju. Gameplay, pa klasika kao i svih ovih godina uvek zalim sto nije onaj iz season mnogo je prijatniji za igranje. Ove sve utakmice sam odigrao u rivalima usao u 5 diviziju i kvalifikovao se za prvu wl a da li cu je igrati nemam pojma ni sam. Ako neko ima na xbox-u nek mi se javi pa da odigramo nekad friendly :) 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
ruya kaže...

Evo prvi moj neki komentar na fifu 20, nisam skoro 2 godine igrao tako da sam zadovoljan ovim skorom pobeda i poraza igram sa ove dve ekipe koje su daleko ispod proseka ekipa sa kojima me spaja ali eto mora tako dok ne skupim za neku malo bolju. Gameplay, pa klasika kao i svih ovih godina uvek zalim sto nije onaj iz season mnogo je prijatniji za igranje. Ove sve utakmice sam odigrao u rivalima usao u 5 diviziju i kvalifikovao se za prvu wl a da li cu je igrati nemam pojma ni sam. Ako neko ima na xbox-u nek mi se javi pa da odigramo nekad friendly :) 

 zasto si se na xbox prebacio?

11 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
Cofinho kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

evo baš gledam i iskreno nikad nisam koristio in game change gameplan.

 onda nije ni cudo sto si u 6. div

 A dobro, on nije igrao fut prije, šta ga jebeš odmah.

A da je divizija u kojoj igraš neko mjerilo tvoje igre/skilla, u ovoj sve samo ne skillneeded igri, nego luckorienteted scripted shit, nije.

U svakoj diviziji imaš ekipe sa jebenim momčadima i gdje likovi znaju igrat s tim likovima, nije samo credit card momčad a gazda šaban, niti svatko ima vremena visit na igri i nabijat tekme i dizat skill....

Dolje su ti 2 momčadi koje sam ovih dana sreo u 6oj diviziji. Ne stignem ss-at sve, ali mane-auba-salah+kdb je svaka druga ekipa. A nisu rijetki ni neymar-mbappe-messi. Tak da ne znam šta ima jače u prvoj diviziji vaše veličanstvo -.-

 Tim ti ne znaci nista ako ne znas igrat, a stalno spominjanje lucka i skripte su izlike upravo vas igraca koji ne znate osnovne mehanike ove igre i tjesite se time jer se ne mozete pomirit s cinjenicom da ne znate igrate lol

Ne kazem da nema tekmi koje odluce elementi srece, ali ti ako znas igrat ovu igru, igrat ces 1. div i tocka.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Koja si divizija? Da nema skripte i lucka nebi bilo tekmi gdje netko puca 20 puta u okvir zabije 1 gol i netko puca 2 puta izvan 16m bezveze i zabije. Da ne kazem kako je gameplay malo dobar malo reagiraju igraci prekasno itd.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
offline
Re: FIFA 20
CroVandal kaže...

Koja si divizija? Da nema skripte i lucka nebi bilo tekmi gdje netko puca 20 puta u okvir zabije 1 gol i netko puca 2 puta izvan 16m bezveze i zabije. Da ne kazem kako je gameplay malo dobar malo reagiraju igraci prekasno itd.

 Prva. Tjesi se lol

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
15 godina
online
Re: FIFA 20
Flue kaže...

 U istoj sam situaciji, stvarno nemam volje te objective od kartica odrađivati, a Perisica želim više od svega :D

Koliko je inače bodova potrebno za zadnju nagradu, jel je naknap ili ima dovoljno da se mogu neke gluposti preskociti ?

Piše ti. Za perišiča ti treba 45k bodova. Ja sam na neka 23k za sada a ništa novog nisu ubacili zadnja dva dana osim ono u startu. Sumnjivo mi je to.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice