FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.044.893
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 20

Petak nisam igrao, subota 6-1 score, danas nastavil dodem do 11-1 i stanem na 12-3.

 

Nema mi neke logike da odjednom gubim 2 tekme za redom. Priznam da su ekipe bile bolesne, sa ikonama, if mbappe, cr7, messi... Al me nemoj jebat da oko tih igraca postoji force field. 

 

Zadnja tekma, lik ima fenomenalnu taktiku. Samo sprintaj po liniji... Povratna skroz van na 20m. Udarac, obrana, odbitak i gol... I tako 4 jebena gola. Gledam i ne vjerujem kaj se dogada. Na svaki odbitak moji trce na loptu ali nikako da dodu do nje.. Sve kaj su blize to su sporiji.

Ista stvar u napadu. Napravim fake shot sa Sonom... Njegov VanDijk ode u drugu stranu... Krenem sa Sonom trcat u prazan prostor, al jednsotavno ne mogu... Nece uc unutra, sve sporiji i sporiji sa loptom... Dp tad se VamDijk digne i uzme loptu. 

 

Pa daj nek si puse kurac vise. Jebe mi se za G1. Idem do G3 i gotovo. Svejedno nisam dobil ama bas nista kad sam uso u G1. Jedino mi zao Rivalsa i omjera koji sad imam. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
JohnnyBlaze kaže...

 Imam Ramosa i Scream Piquea. Jel se isplati radit Ferdinanda?

Jbga ne znam kakav je Ramos, ali kad bih ga morao uspoređivati s Piqueom dao bih mu malu prednost zato jer je brz u pičku materinu i sa tim svojim dugačkim nogama često čupa čuda.

A i sviđa mi se agresivnost njegova jer niti jedan CB s kojim sam do sada igrao nije to radio, a probao sam većinu high rated.

Super je što kad izletava ne griješi, tj. još mi zbog toga nije zajebo gol.

 

Mada, sve ovo što pišem treba uzeti sa zadrškom jer tek je došao u klub pa se možda ispočetka kurči malo... možda nakon nekog vremena i on počne jest govna.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 20

Znači, dosta toga sam isprobao u ovoj fifi i dva stopera umtiti i pique u kombinaciji s ter stegenom mi djeluju kao najbolje što sam u igri imao. Imao sam i van dijka koji je najbolji stoper u igri ali ne mogu ga uspoređivati s ovim karticama jer košta deset puta više. Ne znam je li mi ter stegen u stotinjak tekmi popio jedan gol zbog kojeg sam se živcirao, a svi golmani do njega su mi svaki dan dobijali golove za dobiti slom živaca. Desno IF Walker je po meni čudo a lijevo Carlos je jako dobar u oba smjera. Znači, obrana mi ne radi gluposti niti pljugam tekme zbog nje. I dalje me ubijaju odbijanci koji su, vide se tako isprogramirani da iz njih mora pasti gol i tu se ništa ne može. Kada bi smanjili broj odbijanaca u noge protivnika igra bi bila za 40% bolja. Uglavnom, sve sam prodao u petak tako da sada imam neke dvije smiješne momčadi od kojih mi je fitness momčad postala prva momčad.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Igram danas usranu vikend ligu i opet žuč prolijevam majku im jebem lažljivu da im jebem.

Ponekad imam dojam da mi (igrači) uopće ne igramo nego da igra igra umjesto nas.

Lik mi na početku partije proda dvije fantastične akcije, ono milina za gledat, ubije me k'o zeca i onda ga nema nigdje, ja njega ubijam i zgazim na kraju s nekoliko razlike.

Da li je on stvarnio bio dobar tih prvih 15 minuta, jesam li ja stvarno rako loš bio tih 15 minuta, je li se on opustio nakon vodstva, jesam li ja proigrao nakog deficita - to je jebena misterija, jebem im majku lažljivu da im jebem.

Ajde da malo gura nekog igrača, ali što se sve zna događati u nekim partijama graniči sa znanstvenom fantastikom.

 

Osim toga, pička im materina pohlepna i škrta da im pička meterina, poserem im se na te njihove hrčke koje ne hrane redovito, majku im jebem pokvarenu.

Sad poslije ručka idem baciti par partija, ja se jebeno uznojio k'o da sam kopo majku im jebem, takav lag, takav delay, ono, majku vam jebem da vam jebem.

Sad zanju skoro nisam moždani dobio koliko mi je krv uskiptjela i kako sam poludio na kraju partije.

 

Znači, lik nema pojma, ja ga probijam k'o švicarski sir je jebo mu ja mater, izlazim mu 4 jebena puta 1 na 1 i sva četiri puta meni golman obrani.

Nisam promašio, jebeni smrad je branio, pucao sam suprotni kut, finess, prvi kut - nema problema, ruka, noga, glava, kurac - sve brani majku mu jebem.

80' lik se nakon bezbroj neuspješnih pokušaja da mi probije desni bok, na neku foru provuče prvi put, pošalje loptu u peterac i GOL.

Ja poludim, kuha u meni, polomio bih sve oko sebe, ali ne kvitam nego idem dalje i dođem s jebenim Sonom s lijeve strane šesnaesterca na nekih 18m i zveknem mu fines u rašlje.

Pa jebem ti milu majku da ti jebem.... to jebeno govno mi uđe, a situacije koje su bile čiste k'o suza ne ulaze.

90' opet ga probijem i 1 na 1 sa Sonom i opet mi smrad obrani jebeni šut - tu ako mi nešto nije puklo u mozgu onda nikad neće.

I što se onda događa... jebeni Mane se pojavljuje niotkud na odbijenoj lopti i iz mrtvog kuta posprema za pobjedu 2-1.

Pa pička vam mila materina... ja zbog jebene pokvarene igre ispadam k'o šupčina koja može samo gličerske golove zabit i na odbijanac jer lik koji je primio te golove mene tako vidi.

On ne vidi da sam ga prebio maltene i ne vidi da sam imao 5 mrtvih šansi, jer naravno, normalno je da golman brani, pa zato je tu - ja ispadam šupčina u njegovim očima, meni pucaju žile u mozgu, ludim, infarkt ću dobit.

Jooj, ovako se nisam dugo iživcirao, a baš sam se trudio zadnjih mjeseci nervozu svesti na minimum.

Ali kako kad me govno namjerno jebe i provocira - KAKO?!?!?!?

 

Ne sjećam se dal sam pisao za lag i delay.... još sam pod stresom.... dakle, nije dovoljno što me spaja s Turcima, Rusima i Ukrajincima, ajmo put oko svijeta jedan u 80 minuta - jer oni to jebeno mogu.

Obišao sam valjda sve egzotične države tisućama kilometara udaljenim od mene da bih odigrao par jebeni partija.

Ovaj lag i delay koji mi je pružio tip iz Tunisa se ne doživljava svaki dan - HVALA EA, HVALA TUNIS - pička vam materina svima.

 

Pita me mali, kako znaš da je iz Tunisa?.... pa jebem mu mater, aj mi reci jednog normalnog Ukrajinca koji će sam sebe nazvati TUNIS - u pičku materinu i mali me još našao nervirat :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 20

Jel ima netko da je probao ovog Rui Costu za 17 swap kartica?

6 godina
offline
FIFA 20

Pretjerao sam sa igranjem u subotu tako da ovaj vikend stajem na 14-2 :) Adekvatno s obzirom da sam jucer odradio Politana cijelog, i par Icon Swapova.

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
FIFA 20

Ovo govno je neigrivo u wl. Delay mi je danas gori nego ikad znaci najbolja taktika drop back i long ball. Moji igraci stanu na 1 sec uvijek u kljucnim trenutcima.mah smece.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

 

Osim toga, pička im materina pohlepna i škrta da im pička meterina, poserem im se na te njihove hrčke koje ne hrane redovito, majku im jebem pokvarenu.

Sad poslije ručka idem baciti par partija, ja se jebeno uznojio k'o da sam kopo majku im jebem, takav lag, takav delay, ono, majku vam jebem da vam jebem.

Sad zanju skoro nisam moždani dobio koliko mi je krv uskiptjela i kako sam poludio na kraju partije.

 

 

Pita me mali, kako znaš da je iz Tunisa?.... pa jebem mu mater, aj mi reci jednog normalnog Ukrajinca koji će sam sebe nazvati TUNIS - u pičku materinu i mali me još našao nervirat :)

 

 

Btw.,

 

svaka cast svakom tko ganja ova njihova sranja od zadataka.

 

Jebeno su to smislili, ali meni osobno mogu popusiti. Trenutno mi je cilj postici gol kao Fabinho protiv Citya i taj zadatak sam postavio sam sebi. Nagrada? Osobna satisfakcija.

 

 

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 19:12 (TheMaverick).
6 godina
offline
FIFA 20

Klik ako koga zanima, X sam udario 2463 puta u 16 tekmi

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

 

 

svaka cast svakom tko ganja ova njihova sranja od zadataka.

 

Jebeno su to smislili, ali meni osobno mogu popusiti. Trenutno mi je cilj postici gol kao Fabinho protiv Citya i taj zadatak sam postavio sam sebi. Nagrada? Osobna satisfakcija.

 

 

Mene ti zadaci ustvari motiviraju za igranje ovog govneta koliko god to čudno zvuči.

Da nema toga možda ne bih ni igrao ovu igru, barem ne u mjeru u kojoj ju sad igram.

Jer kad odradim sve zadatke ja skoro pa da i ne igram dok ne izađu novi jer mi se jednostavno ne da, nemam motiv nikakav pošto me plasman u divizijama ne zanima, a i vikend ligu odrađujem na silu praktički.

Evo, danas sam se prisilio da dođem do silver 1 samo da se mogu nadati crvenom Ronaldu u četvrtak.

Prošli tjedan sam isto tako igrao zbog Messija, na silu.

Znam da je šansa da me pogodi nikakva, ali ako ne pokušaš ne možeš niti uspjeti rekao je jednom neki mudri Kinez.

Slično što i ti pokušavaš s Fabinhom, mada s tom razlikom što ti upravljaš situacijom, a ja ovisim o ćefu EA-a.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

Klik ako koga zanima, X sam udario 2463 puta u 16 tekmi

To imaš neki brojač za X ili si u glavi zbrajao ;D

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Klik ako koga zanima, X sam udario 2463 puta u 16 tekmi

To imaš neki brojač za X ili si u glavi zbrajao ;D

 Takozvani kalkulatori :P

Ali to je taman sto mi je trebalo izmedu tekmi, malo pauze, ohladiti glavu od prosle tekme i nastaviti, pogotovo sto sam u jednom trenutku naletio na tri tekme za redom gdje su momcadi bile

Neymar - Mbappe - Messi - Cruyff

Neymar - Messi - Ronaldinho - Kante

Neymar - Mbappe - Messi - Henry 90 - Essien - Nesta - Moore

Sva tri igraca isti stil igre - Drop Back, Šusni loptu na igrace sa 90+ paceom na koje je jos bacio Huntera. A ja debil drzim obranu na 8 depth :'D

15 godina
offline
FIFA 20

Slažem novu momčad pa razmišljam, da li uzeti RTTF Manea i ići u tom smjeru ili Neymara i Mbappea pa nešto oko njih iskombinirati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Koliki je rak ova igra, wl pogotovo, toliko su i retardi balavi koji je igraju, većinom iz istočnog bloka.

Da možeš bit toliko jadan i prekinuti igru nekom dok lopta na 0-0 u 45oj ide u tvoj gol u wl, to je dno dna.

A drugo, sama igra i ovi jadni retardirani moroni iz ea. Pa u kojem paralelnom svemiru naingolan (72 pace) pretrčava i odmiče kao afrička gazela kraj semeda (92 pace+anchor(+5)) koji je ispred lopte bio i onda militao zaostaje kao da ima obje noge polomljene(79 pace+shadow (+15acc+10speed)). Jad i bijeda programerskog raka iz kanade. A ja na drugoj strani ne mogu pretrčat cba sa 58 pace sa crnim zahom i rashfordom, nego me lik ladno stiže. Pa jebo im p.m. i njima i adjustmentu. Sve se to događa  u prvom poluvremenu sa ekipom koja starta sa full staminom svaku tekmu. Unfuckingbelievable. Ovu wl sam ragequittao jedno 15 tekmi minimalno. Bmk za score, čim vidim da me jebe, van, nek si mamu kući živciraju moroni jbni kanadski.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

Koliki je rak ova igra, wl pogotovo, toliko su i retardi balavi koji je igraju, većinom iz istočnog bloka.

Da možeš bit toliko jadan i prekinuti igru nekom dok lopta na 0-0 u 45oj ide u tvoj gol u wl, to je dno dna.

A drugo, sama igra i ovi jadni retardirani moroni iz ea. Pa u kojem paralelnom svemiru naingolan (72 pace) pretrčava i odmiče kao afrička gazela kraj semeda (92 pace+anchor(+5)) koji je ispred lopte bio i onda militao zaostaje kao da ima obje noge polomljene(79 pace+shadow (+15acc+10speed)). Jad i bijeda programerskog raka iz kanade. A ja na drugoj strani ne mogu pretrčat cba sa 58 pace sa crnim zahom i rashfordom, nego me lik ladno stiže. Pa jebo im p.m. i njima i adjustmentu. Sve se to događa  u prvom poluvremenu sa ekipom koja starta sa full staminom svaku tekmu. Unfuckingbelievable. Ovu wl sam ragequittao jedno 15 tekmi minimalno. Bmk za score, čim vidim da me jebe, van, nek si mamu kući živciraju moroni jbni kanadski.

 A si skuzio da fitness iltiga stamina nema utjecaja ako ti ne upravljas igracem? Zesca komedija. 4 tekme me ovu wl EA izbacio iz servera obicno kada bi vodio i pred kraj tekme. Ruter nije jer znam kad se ruter resetira, tak da samo su oni mogli. Ne pusim ove spike s portovima i tim sranjima jer sam proslu fifu imao sve otvoreno i isti kurac. Zato i dalje tvrdim savrsenu wl NIJE moguce odigrati, dakle 30-0. Svi ovi pro igraci koji tako zavrse imaju neku foru o kojoj sute kao sto su imali i onaj dodge discord. Cca 5 tekmi moras izgubiti na koji got nacin. I ne znam kako se oni nose kad se gadaju precke i kad igrac od 90+ speed statsa ne moze pretrcati igraca od 60. Smrdi tu nesto zesce. A ove picke od EA da imaju imalo obraza banali bi pola tih "pro" likova na discordu, al kad im pustaju da coinse kupuju zasto ne bi i sad.

15 godina
offline
FIFA 20

 

Iznajmite si lika koji će za vas odigrati WL i vikend vam prođe bez stresa...

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.11.2019 23:09 (movie).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
 Zato i dalje tvrdim savrsenu wl NIJE moguce odigrati, dakle 30-0. 

Ovaj video sam danas bezveze kliknuo jer inače ne pratim ovog lika i dok sam ga gledao, tj. slušao, prečesto se ponavljao pa sam primjetio nešto zanimljivo.

Kasnije sam pregledao video još jedanput i pisao recke da budem siguran :)

Riječ "LUCK" je upotrijebio točno pet puta i to u pet različitih situacija u kojima je zabio gol.

Osim toga, pred kraj je dobivao neke likove s čudnim ekipama... ono, za 29. pobjedu sam očekivao da će dobiti nekog macana, a on dobije lika koji ima gold ekipu i to pola ekipe kartice kakve sam ja imao nakon tjedan dana igranja.

Ne želim ovim umanjiti njegov skill, vjerojatno lik solidno igra, ali za nekoga tko napravi 29-1 ne očekujem da će svaku drugu tekmu zahvaljivati sreći na golu i da će dobivati zadnje tri utakmice ekipe s kakvima više ne igraju niti u 9. diviziji.

 

I onda kad se ja nađem sa sebi ravnima u igri pa igra počne natezati na bilo čiju stranu... pa taj je Bog, ovaj drugi mu može pušit kurac.

A EA voli da smo svi sretni pa mixa, malo meni, malo tebi, malo njemu, a EA-u pare - svi sretni.

 

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
cicek kaže...
 Zato i dalje tvrdim savrsenu wl NIJE moguce odigrati, dakle 30-0. 

Ovaj video sam danas bezveze kliknuo jer inače ne pratim ovog lika i dok sam ga gledao, tj. slušao, prečesto se ponavljao pa sam primjetio nešto zanimljivo.

Kasnije sam pregledao video još jedanput i pisao recke da budem siguran :)

Riječ "LUCK" je upotrijebio točno pet puta i to u pet različitih situacija u kojima je zabio gol.

Osim toga, pred kraj je dobivao neke likove s čudnim ekipama... ono, za 29. pobjedu sam očekivao da će dobiti nekog macana, a on dobije lika koji ima gold ekipu i to pola ekipe kartice kakve sam ja imao nakon tjedan dana igranja.

Ne želim ovim umanjiti njegov skill, vjerojatno lik solidno igra, ali za nekoga tko napravi 29-1 ne očekujem da će svaku drugu tekmu zahvaljivati sreći na golu i da će dobivati zadnje tri utakmice ekipe s kakvima više ne igraju niti u 9. diviziji.

 

I onda kad se ja nađem sa sebi ravnima u igri pa igra počne natezati na bilo čiju stranu... pa taj je Bog, ovaj drugi mu može pušit kurac.

A EA voli da smo svi sretni pa mixa, malo meni, malo tebi, malo njemu, a EA-u pare - svi sretni.

 

 Lik je u tu ekipu bacio vise para nego ja na sve igre do sada.

10 godina
offline
FIFA 20

Jbg on dobiva para od youtubea zbog fife i onda vraca ulozeno u igricu. Ali istina da je sreca veliki faktor sjecam se kad sam ja imao u fifi 19 25-5 rezultat. Imao sam dosta srece jer moj Cech nije primao gluposti i obranio je dosta udaraca a moji napadaci su zabili mislim 95% sansi koje se mogu racunati kao 100% prilike. Samo taj vikend mi se to desilo, samo taj vikend sam bio postedjen gluposti i imao sam 25 pobjeda svaki vikend prije i poslije bio je svaki isti golmani su mi primali gluposti a napadaci su mi masovno promasivali 100% sanse. I da napomenem ja u fifi19 nikad nisam koristio la kroketu i pucao sam iz daljine mozda jednom ili dva puta po utakmici nisam pocao non stop kao sto su ostali radili vec sam igrao svoju igru gdje mi je cilj bio uci u protivnicki sesneasterac i stvoriti 100% sansu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Igram danas usranu vikend ligu i opet žuč prolijevam majku im jebem lažljivu da im jebem.

Ponekad imam dojam da mi (igrači) uopće ne igramo nego da igra igra umjesto nas.

Lik mi na početku partije proda dvije fantastične akcije, ono milina za gledat, ubije me k'o zeca i onda ga nema nigdje, ja njega ubijam i zgazim na kraju s nekoliko razlike.

Da li je on stvarnio bio dobar tih prvih 15 minuta, jesam li ja stvarno rako loš bio tih 15 minuta, je li se on opustio nakon vodstva, jesam li ja proigrao nakog deficita - to je jebena misterija, jebem im majku lažljivu da im jebem.

Ajde da malo gura nekog igrača, ali što se sve zna događati u nekim partijama graniči sa znanstvenom fantastikom.

 

Osim toga, pička im materina pohlepna i škrta da im pička meterina, poserem im se na te njihove hrčke koje ne hrane redovito, majku im jebem pokvarenu.

Sad poslije ručka idem baciti par partija, ja se jebeno uznojio k'o da sam kopo majku im jebem, takav lag, takav delay, ono, majku vam jebem da vam jebem.

Sad zanju skoro nisam moždani dobio koliko mi je krv uskiptjela i kako sam poludio na kraju partije.

 

Znači, lik nema pojma, ja ga probijam k'o švicarski sir je jebo mu ja mater, izlazim mu 4 jebena puta 1 na 1 i sva četiri puta meni golman obrani.

Nisam promašio, jebeni smrad je branio, pucao sam suprotni kut, finess, prvi kut - nema problema, ruka, noga, glava, kurac - sve brani majku mu jebem.

80' lik se nakon bezbroj neuspješnih pokušaja da mi probije desni bok, na neku foru provuče prvi put, pošalje loptu u peterac i GOL.

Ja poludim, kuha u meni, polomio bih sve oko sebe, ali ne kvitam nego idem dalje i dođem s jebenim Sonom s lijeve strane šesnaesterca na nekih 18m i zveknem mu fines u rašlje.

Pa jebem ti milu majku da ti jebem.... to jebeno govno mi uđe, a situacije koje su bile čiste k'o suza ne ulaze.

90' opet ga probijem i 1 na 1 sa Sonom i opet mi smrad obrani jebeni šut - tu ako mi nešto nije puklo u mozgu onda nikad neće.

I što se onda događa... jebeni Mane se pojavljuje niotkud na odbijenoj lopti i iz mrtvog kuta posprema za pobjedu 2-1.

Pa pička vam mila materina... ja zbog jebene pokvarene igre ispadam k'o šupčina koja može samo gličerske golove zabit i na odbijanac jer lik koji je primio te golove mene tako vidi.

On ne vidi da sam ga prebio maltene i ne vidi da sam imao 5 mrtvih šansi, jer naravno, normalno je da golman brani, pa zato je tu - ja ispadam šupčina u njegovim očima, meni pucaju žile u mozgu, ludim, infarkt ću dobit.

Jooj, ovako se nisam dugo iživcirao, a baš sam se trudio zadnjih mjeseci nervozu svesti na minimum.

Ali kako kad me govno namjerno jebe i provocira - KAKO?!?!?!?

 

Ne sjećam se dal sam pisao za lag i delay.... još sam pod stresom.... dakle, nije dovoljno što me spaja s Turcima, Rusima i Ukrajincima, ajmo put oko svijeta jedan u 80 minuta - jer oni to jebeno mogu.

Obišao sam valjda sve egzotične države tisućama kilometara udaljenim od mene da bih odigrao par jebeni partija.

Ovaj lag i delay koji mi je pružio tip iz Tunisa se ne doživljava svaki dan - HVALA EA, HVALA TUNIS - pička vam materina svima.

 

Pita me mali, kako znaš da je iz Tunisa?.... pa jebem mu mater, aj mi reci jednog normalnog Ukrajinca koji će sam sebe nazvati TUNIS - u pičku materinu i mali me još našao nervirat :)

 Kaj te mali jebe jos, reci mu drugi put da mu jebes mamu

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
12 godina
offline
FIFA 20

17-3 sam. Ganjat elite pa poginut ujutro kad se ustanem u 6... Ili ostat? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

17-3 sam. Ganjat elite pa poginut ujutro kad se ustanem u 6... Ili ostat? 

 Uf, Ja sam stao na 14-2 i necu se vise micati ovaj vikend jer mi nije do stresa. Zdravlje kaze stani i odmori.

12 godina
offline
FIFA 20

Dodem do 19-3 i mislim da je na kraju 19-6... Nisam vise smio igrat jer bi ae inace samo spremil i otisel za ZG. 

Nebi dobio tekmu nema sanse. Bolje da sam otisel spavat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Vi koji se vise kuzite od mene, koja je razlika izmedu Kantea, i Sissoka..?! Vidim Sissoko ima neke bolje ocjene od Kantea, a jeftiniji je za jedno 300K
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: FIFA 20

Kante je najbolji CDM u igri barem meni skroz drugaciji je osjecaj igrati sa njime nego sa sissokom. Drzi loptu blizu i moze lako pretrcati sredinu terena. Sissoko je samo fizicki jaci ostalo je kante za 300k bolji i vrijedi pare

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Vi koji se vise kuzite od mene, koja je razlika izmedu Kantea, i Sissoka..?! Vidim Sissoko ima neke bolje ocjene od Kantea, a jeftiniji je za jedno 300K

 Sissoka mozes preci tako da dodas loptu.

Ako dodas loptu pokraj Kantea, kroz 10 minuta imas nekoga na vratima. Kante je na vratima.

Ali na ozbiljniju stranu. Kante je bolji u dodavanju, agilniji, kvalitetniji obrambeno i napravi to razliku. Slicno kako je npr Ben Yedder 5k a IF Ben Yedder 250k unatoc tome sto nije stravicna razlika u ocjenama.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Vi koji se vise kuzite od mene, koja je razlika izmedu Kantea, i Sissoka..?! Vidim Sissoko ima neke bolje ocjene od Kantea, a jeftiniji je za jedno 300K

 Ovisi na koji nacin gledas. Ako ces gledat cisto generalno Kante je uvijek bio u tip3 CDM-a. Al ako gledas realno nikakva. Ako su uvijeti kak spada i Sisoko ce odraditi posao a cak ce i osvojiti vise lopta glavom(barem u teoriji). Dakle realno razlika je 300k i nekih 20cm visine(ak se ne varam).

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

imam kantea i čudo je igrač, ima mislim shooting 65 ali puca brutalno dobro, onda pacing mu je 75 ili 71 a trči ko lud, neznam što je s tim brojkama ali u njegovom slučaju nemaju veze s vezom.

sissoko ti je samo dosta jefitnija opcija koji je isto dobar i jak za te pare.

ak nemas para uzmi sissoka.

 

btw kada stizu nagrade za fut champion? na kraju mi je falila pobjeda za gold3...

Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Ok decki hvala vam na odgovorima. Nemam za Kantea, vec koristim cijelu igru (od kad s Englezima igram) Sissoka.. i veoma zadovoljan s onim sta radi i sluzi.

Zenga, nagrade za WL dolaze u cetvrtak u 9, od DR u 8.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Ok decki hvala vam na odgovorima. Nemam za Kantea, vec koristim cijelu igru (od kad s Englezima igram) Sissoka.. i veoma zadovoljan s onim sta radi i sluzi.

Zenga, nagrade za WL dolaze u cetvrtak u 9, od DR u 8.

 Ako hoces nekoga slicnijega Kanteu, Torreira je blizi ocjenama nego Sissoko. Okretan, agresivan, brz, sposoban dodati i driblati.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice