FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 913.451
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Nadam se da ste poslušali savjet i uložili u 83 i 84 igrače, ja ću opet zgrnuti par milijuna coinsa zbog ovog TOTW sbc-a.  :)

 

Prije samog izlaska SBC-a, 84 golmani su se prodavali za 3k, sad idu za 6k i postoji trend rasta.

 

83 su bili 1.2k tokom petka da bi sad skočili na 3.5k sa trendom rasta.

 

 

 

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Hocu sad da kupim fifu ,30 $ preko playstora ali nece da primi paypla da ge jebes .

Ako ukucam karticu direktno na playstore da li mogu posle da je obrisem ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Dobio onaj draft token u objektivima. Pobijedio tri tekme isao igrat cetvrtu primio gol u 51min a produzetak je bio 2min i cim ja na centru dodao on sudi poluvrijeme odmah sam popizdio i stisnuo alt+tab idem otvarat nagrade kad ono dobio za 3 pobjede premium gold pack i jumbo primium gold pack??? Pa ti packovi jedva da i vrijede 20k coinsa pa kako mogu staviti tako jadne nagrade za tri pobjede. Taj draft ima toliko potencijala da bude najzabavniji mod ali oni ga samo trgaju i unistavaju tako da vise izgubis nego sto dobijes a gameplay jos strganiji u njemu od ostalih modova.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Nikada nisam imao problema sa latencyjem, štekanjem i tim sranjima. Ali od subote poslijepodne nemoguce je odigrati utakmicu koliko sranje šteka. Stvarno ne razumijem, a imao sam 5 od 5 do tad u vikend ligi, sad sam  4 zadnje rage quitao zbog štekanja

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

uzeo sam preko gift card-a ,igrati necu ali neka je ....  :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

13 pobjeda, jebem mu selo veselo, jedna pobjeda me dijelila od golda... jadan sam :(

Ali bez obzira na to što nisam ulovio gold, ovo je bio dobar vikend i mogu reći da sam više uživao igrajući nego se nervirao što do sada nije bio slučaj.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Latency je stalno 1 bar, jel to samo meni ili je i vama ? Imam jos 18 gamova, a ne zelim ostat u silveru..

 

EDIT : 

 

Nego, zanima me jedna stvar. Kad igram fifu na ps4 i ako se upali twitch/youtube ili slicno odma pocne lag/delay (30mbit/s).

To nije slucaj sa drugim igrama koje igram na pc-u, bez problema se igra sa upaljenim stramom i yt.

Je li problem fifa ili nesto drugo ? Na napomenem, Ps je preko wifia spojen.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2018 19:09 (Flue).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 19

Pripremio sam za sutra ujutro kada dođu nagrade od WL desetak rare mega packova, mega packova i rare player packova. Nisam ništa otvarao pa baš da vidim hoće li od te hrpe mega nečega izaći bar jedna pristojna kartica. Do sada nula bodova.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Novi sam u fifi 19, ultimate team mislim.. Zašto kad si slozim tim server mi nađe najjačeg protivnika koji ima kemistri 81 min, a moji šabani jedva 60. ovaj me samelje kao rampaša. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19

Sta sutra su nagrade? Ja imam 5 packova trenutno za otvoriti, da li da cekam sutra ili bih sada dok jos traje ovo bf ludilo?

Kovačić
16 godina
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

Sta sutra su nagrade? Ja imam 5 packova trenutno za otvoriti, da li da cekam sutra ili bih sada dok jos traje ovo bf ludilo?

Ako si igrao SB, onda da, sutra idu nagrade za SB. Sve ove IF kartice su ti i sutra u packovima. Ako se ne varam do utorka do 15h. Tada službeno prestaje BF i u packovima ostaje samo trenutni TOTW

14 godina
offline
Re: FIFA 19

Pa slozi si 100 chem to ti nije tesko za malo para mozes 81 82 squad napravit uzmi jednu ligu i sve igrace stavljaj iz te lige tako ti je za pocetak je najlakse

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
offline
Re: FIFA 19

Igro sam SB kako ne, zaboravih na to haha.

Znaci, sutra kad dodje to, pootvarati sve sta imam bi bilo najbolje?

Kovačić
16 godina
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

Igro sam SB kako ne, zaboravih na to haha.

Znaci, sutra kad dodje to, pootvarati sve sta imam bi bilo najbolje?

Otvaraš kada misliš da je to taj trenutak kada trebaš otvoriti. Ja otvaram oko pola deset ujutro. S obzirom što dobijem očito je to loše vrijeme ali imam neku svoju mantru pa to ne mijenjam. Već smo vidjeli ovdje da svatko ima drugi ritual. Netko otvara preko moba, netko ujutro, netko predvečer itd.

11 godina
offline
Re: FIFA 19

Ma mene ne muci kad cu otvarat, sta nije svejedno kad se otvori?
Ja sam mislio posto su ovi packovi jos od BF pa da onda otvorim sve dok jos to traje, da imam vece sanse dobit nesto dobro?

Kovačić
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Je da ali eto meni se vrti jedvaj, waston non stop u totw packovima odlucio sam jos jedan napraviti pa kud puklo iako moram sad kupiti jednu totw karticu

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

WL opet gold 3, imam 14 pobjeda iz 22 utakmice, ostalo mi 8 ali nema smisla to igrat kad do 23 ne mogu, a razlika između gold 3 i gold 2 nije tolika da trošim živce.

 

 

Al mi se svega izdogađalo, od ovih 8 poraza realno 3 lika su bila bolja od mene, od dvojice sam izgubio pošteno a ovaj 3. je bio ono 16 puta bolji od mene, napada, puca al moj Lloris sve brani, onda ja zabijem iz slobodnjaka, opet on jadan se satra napadajuči, prazan gol fula a ja u kontru i pucam sa 30 m jer me opkolio i njegov golman obrani i u korner, zabijem iz kornera sa Van Dijkom za 2-0, 70 i neka minuta, ma jebeš to reko, znam kako je liku jer je meni tako konstantno, i fino sam sebi zabijem 3 komada i to je to, zaslužio je pobijedit jer je puno bolji i napravio je sve kako treba al kad igra jebe e da ja sjebem nju.

 

Što se tiče ovih ostalih 5 poraz 3 puta klasika, napadam ubijam al neće u gol i jebat ga, on meni rašlje i čudesa pogađa.

Najjača mi bila jedna situacija, 0-0  je, ja imam jedno 20 udaraca na njegov gol on valjda 2 na moj, 86. minuta, probijam stranu sa POTM Lucasom, ubacujem unutra i njegov golman izbija na 20-ak m lotpu koju kupi moj Mkhitaryan, planiram opizdit finese al vidim da mi je TOTW Nani sam na 5 m, njegov golman je na nekih 8m od gola al jedan njegov igrač je točno korak ispred stative, dodam loptu Naniu, ovaj zakucava u gol, ja skočim kad ono kurac, sude mi zaleđe, reko koji kurac, kad usporena snimka, povukli mi crtu za zaleđe od golmana, a jedan njegov igrač još tamo iza, ja gledam i ne vjerujem, znači jebena nogometna pravila ne znaju, naravno izvede loptu, 30m od mog gola, praktički iz svlačionive DeBruyne gađa neki luk preko mog Llorisa pod gredu, onako stanem i gledam, jebeno ne vjerujem šta se desilo.

 

2 puta me izbacili sa servera, oba puta vodio, isto odmah se vratim u FUT i sve 5 radi, isto fascinantno, imam 3-0 izbace me van i eto pišu mi poraz, zašto pobogu ? Da me jebeš ? Al znači logike, igramo utakmicu, izbaciš me van kao do mene greška, ok, pišeš mi poraz bez obzira na rezultat znači računaš da sam se predao. Pa zašto onda i protivniku ne pišeš pobjedu, ako sam se ja predao ? Šta ima veze što gubi u tom trenutku, ako meni već pišeš poraz pa piši njemu pobjedu, ako sam se ja predao on je pobijedio, valjda logično ??????

 

 

I otvorio sam 8 TOTW SBC-a, tu isto show, prvo otvorim onog švedskog golmana Olsona, aj reko, otvaram 2. ono opet Olson, gledam i ne vjerujem, sad moram ovog odmah discardat jer su untradeable, otvaram 3. ono Forrest a njega isto imam, 4. puta tek dobijem Jedvaja, onda onaj konj Norvežan pa opet Jedvaj pa opet ovaj oz Norveške, gledam i ne vjerujem, u 8 packova 3 igrača sam 2 puta dobio. 

 

Sve u svemu čudesa packova sam otvorio od ovog BF-a i od svega toga imam tešku kurčinu, a imao sam 400+ zlatnih kartica u klubu i pripremao se za taj BF, sad samo imam čist klub bez kartica i možda nekih 50-ak K coinsa više, da sam samo discardo ove tradeable koje sam imao, izvukao bi 3 puta više coinsa.

Živi užas ova fifa, jebe me u igri, jebe me u packovima a ja budala i dalje igram .. 

 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Mora ti biti igrac barem iza dva suparnicka igraca najcesce su to jedan igrac i golman tako da nisu pogrijesili sto se tice zaledja jer si ti bio iza samo jednog igraca

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Mora ti biti igrac barem iza dva suparnicka igraca najcesce su to jedan igrac i golman tako da nisu pogrijesili sto se tice zaledja jer si ti bio iza samo jednog igraca

 

 

Jesi ti ozbiljan ili se zajebavaš ?

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Pa slozi si 100 chem to ti nije tesko za malo para mozes 81 82 squad napravit uzmi jednu ligu i sve igrace stavljaj iz te lige tako ti je za pocetak je najlakse

 Jel mozes objasnit kako? igram na ps4, ja se majkemi ne mogu snac u onom, toliko ima tih pod foldera da se izgubim. Hvala ti ko bratu

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...
The_K kaže...

Mora ti biti igrac barem iza dva suparnicka igraca najcesce su to jedan igrac i golman tako da nisu pogrijesili sto se tice zaledja jer si ti bio iza samo jednog igraca

 

 

Jesi ti ozbiljan ili se zajebavaš ?

 Kako sam ja shvatio, a vjerujem i The_K, dodao si Naniu koji je bio na petercu sa Mhikijem koji je na 20m, a blize golu je bio samo njegov igrac? Ako je tako onda je to zaleđe.

The_K je dobro rekao da igrac koji prima loptu u trenutku upucivanja lopte mora biti iza barem 2 protivnicka igraca, najcesce je to 1 igrac + vratar.

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...
The_K kaže...

Mora ti biti igrac barem iza dva suparnicka igraca najcesce su to jedan igrac i golman tako da nisu pogrijesili sto se tice zaledja jer si ti bio iza samo jednog igraca

 

 

Jesi ti ozbiljan ili se zajebavaš ?

 

Ozbiljan je!

 

12 godina
offline
FIFA 19

Zabio sebi 3 komada jer protivnik nije mogo zabit gol... Jbt led. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Meni osobno najgora FIFA u zadnjih 7-8 godina. Ubila ih pohlepa i ta glad za parama. Taj Ultimate Team koliko god da je dobra ideja će biti i smrt za FIFA-u. Bar u pogledu same nogometne igre i gameplaya jer je stršno koliko se podilazi tom modu i koliko ispaštaju drugi modovi igre kao i sam gameplay. Ova igra jednostavno ne liči na nogomet. Bliže je hokeju na ledu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2018 0:36 (antimadridista).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
antimadridista kaže...

Meni osobno najgora FIFA u zadnjih 7-8 godina. Ubila ih pohlepa i ta glad za parama. Taj Ultimate Team koliko god da je dobra ideja će biti i smrt za FIFA-u. Bar u pogledu same nogometne igre i gameplaya jer je stršno koliko se podilazi tom modu i koliko ispaštaju drugi modovi igre kao i sam gameplay. Ova igra jednostavno ne liči na nogomet. Bliže je hokeju na ledu.

 Kad kanadjani vise vole hokej od nogometa pa je logicno da igramo onda hokej a ne nogomet. Ma EA treba uciniti uslugu nama europljanima pravim ljubiteljima nogometa i prodati sva prava nekoj europskoj firmi tek tada ce igra imati dusu i licit ce na nogomet.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Posralo me.

 

 
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Isuse kriste, ono gledam nogomet 15 godina a zakleo bi se da se gleda samo igrač zadnji za zaleđe, nemoš vjerovat koja budala, strašno.

 

 

 

 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Zabio sebi 3 komada jer protivnik nije mogo zabit gol... Jbt led. 

 

 

Protivnik je bio 5 puta bolji, ja nisam pravu šansu napravio a on sve napravi kako treba, vidi se da i namjesti udarac kako treba, jbt. prazan gol sa 5m promaši, ničim ja pobjedu nisam zaslužio a on je apsolutno bolji, i ako već serem zbog toga kad me igrica jebe onda je u redu da krenem od sebe i kad tako prema meni ide, kakva je meni satisfakcija ako igra pobijedi njega a piše se meni ? 

On je zaslužio i neka mu.

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Ovo sam čekao cijeli dan prije nego što stisnem Sturridgea. Sve sam posložio samo sam čekai mišljenje simpatičnog debeljka

 

  

Kakvo je tvoje iskustvo sa njim ? 

Ja imam POTM Aubu kao i ti što imaš, kakav je Stu u odnosu na njega i običnog Aguera ?

Koliko propuštam ako ga ne uzmem jer razlika u cijeni da njega složim ili kupim Aguera je nekih 100k, šta je po tebi pametnije ?

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja imam Aguera i napravio sam Stua odmah cim se pojavio, cudna kartica ali ono bas cudna.

Toplo hladno se ponasa i u nekim situacijama dao bi mu rating 79, onaj tko voli brze okretne igrace ova kartica nije za njega.

On je vise kao sidrun, nesto kao nas Manđo u stvarnom nogometu, tu je a nije, kad treba biti na odbijenoj tu je, ako mislis drkat sa njim po 16-m zaboravi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice