FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 882.013
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
FIFA 19

Mrtvi glupi prokleti kanadjani neka svi dobiju kugu od para sto su pokrali mrtvi pay to win igrica. Znaci igram u mrtvoj diviziji cetri stalno protiv likova koji imaju pogbu balea jednu legendu grizmana da se zapitam koji je to mjesec 11. ili 5. otkud njima momcadi koje inace imas na kraju igrice. Igram protiv nekog maloumnog klinca koji je ispeglao karticu od staraca da dobije u timu pelea balea hazarda pogbu grizmana i ronalda u zamjeni a moji igraci normalno retardirani kao uvijek tri sanse stvorim u prvih 15min i ovi moji sljepci dva puta pogode stativu sa 5m udaljenosti a sa 10m promasi sve onda nakon cetvrtog udarca uspijem zabiti neki sramotni odbijanac. Onda on izvede kick off napravi dva dodavanja iz prve i onda razvali sa 30m sa Baleom i zabije gol. Ja opet prijetim radim sanse kao budala ali nista onda dodje 45min on opet izvodi kick off napravi sada tri dodavanja i opet razvali sa 30m ali ovaj put sa Peleom koji pogodi spojnicu i onda utrcava Bale pored 4 moja obranbena i pospremi u prazan gol. Ja nisam htio izlaziti ajde barem cu dobiti bodove u rivalsu a mogu ga pobijediti napravio sam barem 15 sansi u prvom poluvremenu budem ubacio Depaya mozda dobijem boost jer sam ubacio novog igraca kad ono k. Prijetim do kraja tekme i onda u 90min napokon zabijem i to opet iz sramotnog odbijanca jer prokleta lopta jednostavno ne zeli u gol iz lijepe izradjene akcije. I na kraju frajer opet izvede kick off napravi dva dodavanja i sa Baleom opali sa 30m i zabije gol i ja odmah alt+F4 jednostavno nisam mogao izdrzati a da ne stisnem znam da je glupo sto sam izasao u 90min i tako popusio bodove u rivalsima ali ja vise tu igricu nisam mogao gledati niti sekunde da sam je ostao gledati razvalio bi nesto. Onim ljudima koji su ubacili u igricu da mora biti pay to win zelim da umru u najgorim mukama da im netko sve one novcanice sto su zaradili nabije u supak.

Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Who gives a fuck? 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

Ha, ha... otvorim sada packove od division rivalsa i najbolji igrač vrijedi 1100 coinsa. Uzeo sam i onaj prime gold player pack za 10 swap kartica. Znači, taj pack vrijedi 45k coinsa, ja nazad iz njega ako dobijem 7k bit će čudo. 6 rare kartica koje vidim nitko na marketu ne uzme niti za 650 coinsa. Pa to je smiješno. None rare 6 kartica je otišlo po 450 coinsa pa ti sada vidi koliko sam nazad dobio a netko se danas bunio na jedan board i filipe luisa. E da je meni tako nešto uletjelo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Rare kartice sve odlaze za 1000-1100, kad je UCL upgrade pack SBC, a non rare za barem 600.

Prodajte ih tada, nemora sve na market isti tren kad izade iz packa, pogotovo ne cetvrtkom kad je na marketu 14milijuna listinga.

 

5 godina
offline
FIFA 19

Ja nakupujem 200-250 non rare za 350,i sve stavim na 800 i neka se prodaju,koliko god treba. I kada se svi prodaju,opet ih oko 200 kupim i tako u krug i sedmicno zaradim oko 200k coinsa. 

Od rivals nagrada sam dobio Hari Kejna i nekog scream igraca. Vise se ne nadam nicemu,jer sam svu srecu ispucao :) 

modric,Grizman,Umtiti,Loris,Thiago,Kejn.... :) 

sad od wl sta dodje dodje,ne nadam se nicemu :)

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Ne znam kakvu ekipu imas, ali meni je Son bolji od Sanea, a mnogo jeftiniji. 

12 godina
offline
FIFA 19

Opet su im serveri vrisnuli.

Nešto prečesto im se to događa ove godine?!

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...

Opet su im serveri vrisnuli.

Nešto prečesto im se to događa ove godine?!

 Ja sam vec krenul drobit router, al sam se sjetil da je mozda do njih 😂😂😂

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
FIFA 19

Puno ljudi sada ide online po nagrade od WL. Sramota je da se to sada događa. Kupimo im 24 milijuna komada igre a oni ne mogu onda osigurati da se ti isti kupci ulogiraju u igru koju su kupili.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Serveri su jos mrtvi!!

Ivan Zidarevic
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Ja sam negdje u 20h dao curi da mi otvori nagrade i dobila je  crvenog Godina i Marquinosa a u onim normalnim packovima je bila prosjecna sreca negdje 20k zarade od sada mi ona otvara packove jer ja zadnjih 2,3 tjedna nisam dobio nista vrijednije od 5k. Godin ce mi se dobro uklopiti u momcad dok cu sa marquinosom morat nekako presloziti drugu momcad uglavnom napokon da sam zadovoljan sa nagradama

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Napokon me pokenjalo. Plus Sancho IF. Fini paketice.

 Uz Mane jos Suso. 

 

EDIT: Sad tek vidim da sam i Sona dobil. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.11.2018 22:25 (SimeKZ).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
Zidicro kaže...

Serveri su jos mrtvi!!

Nisu. Ja sam od 20h 10min cijelo vrijeme bio logiran u igri ali je igra bila napola funkcionalna. Uspio sam u tom metežu uhvatiti desetak asensia, 3 IF marquinosha, 4 rodriga i 20 CB onog talijana iz kineske lige po početnoj cijeni. Lik ide bez problema po 900k kada starta sbc s plavim karticama. S obzirom da uvijek taj sbc slažem s kineskom ligom jer mi je najjeftinija, uzeo sam po početnoj cijeni svega i svačega još nekih tridesetak kartica po početnim cijenama. Ulovio i dva IF meuniera sa shadow che karticom po dobroj cijeni. Na marketu jako mali broj kartica, oko 4 milje a prošli tjedan je u ovo vrijeme bilo oko 10 milja kartica na marketu. Sjebali su i ovaj dan. Htio sam uzeti van dijka ali s obzirom da je mali broj kartica u opticaju cijena mu porasla za skoro 20k u roku sat vremena. Nisam ga uzeo do 20h po 138k da bi sada otišao na nekih 155k coinsa. Sada mu je cijena nešto pala ali previše je to. Ne dam toliko.

12 godina
offline
FIFA 19

Bas me zanima kak ce rjesit shemu sa ekipom koja se ne moze sad prijaviti u WL.

Produziti natjecanje... Također ocekujem neke paketice od njih radi ovog sranja. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Ma Fabinho sam kupio u par navrata gadi mi se...Najgori igrač za te novce što sam imao.

 

Naingolan je zvijer.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Ja jos uvijek ne mogu u igru nezz kako oni ocekuju od mene da se prijavim za WL do sutra jer nema sanse da ustajem u 4 ujutro da se prijavim

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Eto upao sam ali toliko steka da mi je trebalo 5min da se registriram za WL. Ajde da su neka mala firma iz Poljske razumio bi zasto su im serveri sjebani ali multimilijaderska firma da se na taj nacin iz godine u godinu sramoti je stvarno ogromna sramota koja nema isprike

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja sam opet sranja dobio u packovima, Nani i onaj golman iz Watforda mi najjače TOTW kartice, karina teška, u ostalih 14 packova najjači igrač Malcom i Kovačić, ma žalosno kakve ja packove otvaram, baš žalosno.

 

 

Šta će opet bit onaj SBC šta dobiješ UCL kartice ?

Ako da, da li se zna kad ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Rijesio Marquee. Thiago i Alaba iz Bayerna uletili. Oko 100k za njih dvojicu. Danas vrhunski paketi.

 

IF Mane, IF Suso, Alaba, Thiago, IF Sancho i jos jedan svabo. Lijepo. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 19

Otvorio hrpu paketa danas i dobio govno najjaca kartica ovr 83... Niti radim sbc niti cu vise ikad dati coinse na pakete ove sto dobijem cu skupljat pa onda 1x tjedno sve otvorit smanjim zivciranje na 1x tjedno oko igre se ne zivciram vise kad znam da je namjesteno vec unaprijed tko ce pobjediti ili izgubiti. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 19

Upali Komunist Suso i Dybala. Uzeo novce iz DR i nakon prodaje Dybale mi je balans bio 450k. Uzeo Albu i Varanea i to je to. Sretno svima u WL.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

If Godin, if Casillas, opet Mertens.

To je sve vrijedno sto je uletilo u paketima.

Plus ukupno na kontu 350k coinsa.. mislim da mi je ovo jedan od boljih dana uopće što se tiče nagrada.

Ne znam kad me zadnji put tako posralo.

I btw sve sam otvarao preko moba jer sam na putu :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

If Godin, if Casillas, opet Mertens.

To je sve vrijedno sto je uletilo u paketima.

Plus ukupno na kontu 350k coinsa.. mislim da mi je ovo jedan od boljih dana uopće što se tiče nagrada.

Ne znam kad me zadnji put tako posralo.

I btw sve sam otvarao preko moba jer sam na putu :)

Ne vraćaj se kući dok te ide. Sljedeći tjedan i ja ću otići negdje na put samo da bih otvarao packove. Možda i mene konačno nešto ozbiljno strese od rivalsa i SB.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...

Ja sam negdje u 20h dao curi da mi otvori nagrade i dobila je  crvenog Godina i Marquinosa a u onim normalnim packovima je bila prosjecna sreca negdje 20k zarade od sada mi ona otvara packove jer ja zadnjih 2,3 tjedna nisam dobio nista vrijednije od 5k. Godin ce mi se dobro uklopiti u momcad dok cu sa marquinosom morat nekako presloziti drugu momcad uglavnom napokon da sam zadovoljan sa nagradama

 Također i moja dobila crvenog Godina, ima nešto u ženskim prstićima 

12 godina
offline
FIFA 19

Moja je pocela ispitivat jel imam kaj za otvorit 😂😂😂 droga je droga 😂

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Kad vidim kakve nagrade ste dobili bude mi zao sto nisam igrao WL. Inace, teska srca sam prodao Modrica, nikako se ne uklapa u premijerligasku ekipu. Dobio sam u onom gold upgrade paketu Paulinja, kakav je on majstor, idealna zamena. Steta sto ne igra u Evropi. 

12 godina
offline
FIFA 19

Igra je kaos. Osjeti se lag, microstuttering postoji. Nadam se da ce do WL to popravit. Sad sam dobio gol u 90+2 jer jednostavno nisam mogo ispucat loptu 😂

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Igra je kaos. Osjeti se lag, microstuttering postoji. Nadam se da ce do WL to popravit. Sad sam dobio gol u 90+2 jer jednostavno nisam mogo ispucat loptu 😂

 Igram na PC-u i to sam osjetio i sam, a onda sam slucajno cuo na nekom streamu da sto se pc-a tice kad se spaja na UT spoji se na server sa najnizim pingom a ne na onaj najblizi iz nekog cudnog razloga. I stvarno cim osjetim da mi igra trza (dogodi se vec kod biranja dresova i vidim po latencyu odma izadem van, pokrenem si .bat file da si ip resetam i udem nanovo i onda mi igra bude u potpunosti fluidna. Mislim da to ne radi za konzole ali ja sam u pocetku podemonio od laga i naj*** im se matere na supportu dok nisam slucajno voo nasao.

10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Mislim se prodati ove igrace sto dosta vrijede kao npr Firmino...

 

Sa hunterom ide za cca 85k a ja ga uzeo za 75k...

 

Naravno ako padnu cijene kad krebe wl?

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 19

Fifa je sve losija, kolko god da ja lose igram ali da se svaki tackle i obrnaa golmana odbija suparnickom igracu nije normalno vise

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice