FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 875.022
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 19

Sto ljudi, sto čudi. Zato niti ne treba tražiti savjet jer koliko ljudi toliko savjeta. Najbolje svakog igrača probati s osnovnim che a onda nakon odigranih xy utakmica odlučiti što je za tvoju igru najbolje za podebljati. Recimo Manolas je sam po sebi brz, za CB i više nego dovoljno. Dodavanja su mu užasna i ja bih na njega stavio isto što i ti, backbone. Pojačao bih mu igru u obrani, snagu i dodavanja. Što još treba za odličnog stopera od navedenog? Nije sve u brzini jer ionako u ovoj igri pace ima jako malu ulogu. Što vrijedi što oduzme loptu ako je ne može dodati točno svom igraču na 4m? Ako ti se ne da istraživati, odi na futwiz ili futhead i simuliraj na kartici igrača svaku che karticu pa ćeš vidjeti za određenu poziciju koja je che kartica najoptimalnija. No opet kažem, sve ovisi o tebi i tvojoj igri. Nekome je bitniji pace, nekome snaga a nekome nešto treće i nitko nije u krivu.  Nezahvalno je govoriti što je za tebe najbolje.

 

Inače, upravo izašao patch za PS4, skida se. Preko gigu je...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...
zagid3 kaže...
blowfish_cro kaže...
zagid3 kaže...
TStefan91 kaže...

Dobro mi je doslo da ne igram WL, da se malo naviknem na ekipu. Jako lose igram sa veznim redom Kasemiro, Modric, Eriksen. Promenio sam i formaciju i nista. Eriksen mi je tu zbog suta, odbrana mu je losa, Kasemiro je los prema napred i trom. Za sada mi je Modric najbolji, ali u formaciji 4-2-3-1 stoji nekako daleko od gola. Kao da su previse mekani, ima mi previse prostora. A pritom ne mogu da promenim Eriksena, jer ima savrsen chemistry sa Lucasom POTM, Sonom i Jesusom. Uz to mi Boateng sedi na klupi jer sam razjebao trio iz Bajerna. 

 Stavi Boatenga i dovedi Goretzku umjesto Casemira, s razlogom se Casemiro koristi samo u SBC-evima...

 Wait, what?

Casemiro je odličan, kakvi mrtvi SBC-i?

 Evo da obrazložim svoje mišljenje zasto je Casemiro loš.

1.Mozes ga koristiti samo kao CDM.

2.Acc 59 , Sprint speed 65 (nedovoljno) i sa Shadow karticom je acc 74, ss 75 sa shadow mu se jos upgradeaju jos def statsi.

3.Agg 62 , balance 66 sto znaci ako promasi tackle ili nesto treba mu bar sekunda da se okrene i krene ako mu recimo stavis engine karticu agi je 67 a balance , no onda su mu acc 64 i ss 70 sto vecini ljudi nije dovoljno.

4.Kondogbia 

  Ako pogledas samo kartice na oko casemiro je od kondogbie bolji samo za 4 u defense statsima 

  Stavis Kondogbii anchor ili sentinel i bolji je cdm, stavi mu engine ili nesto i daleko je bolji cm

 +višlji je

Al eto ljudi vide da je Casemiro 88 i misle da dere guzove

 Pa jesi ga probao? Kondogbia je generalno odličan, ali opet ga ne bih imao na CM jer tu volim imati više napadački orijentiranog igrača. A za ulogu CDM je Casemiro bolji. Brzina nije takav problem. Dosta je visok, jak, odlično čita igru i presjeca dodavanja, odlično postavljanje i tackling. Prema naprijed više manje užasan, ali kao CDM koji će ostat otraga je odličan. Nije sve u tih 88, nešto je u tome i kako se ponaša u igri te stvarima koje se ne vide na prvo gledanje kartice. 

 Da, odigrao sam jednu vikend liku bio je ok,nista posebno.Okrece se kao da imas tegljac s prikolicom u vezi . A Kondogbia je poor mans Patrick Vieira svuda je i sve kupi s tim dugackim nogama i ne gubi zracne duele, a kad dođe naprijed trpa finesove bez problema (86 shot power i 80 long shots) 

11 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Sto ljudi, sto čudi. Zato niti ne treba tražiti savjet jer koliko ljudi toliko savjeta. Najbolje svakog igrača probati s osnovnim che a onda nakon odigranih xy utakmica odlučiti što je za tvoju igru najbolje za podebljati. Recimo Manolas je sam po sebi brz, za CB i više nego dovoljno. Dodavanja su mu užasna i ja bih na njega stavio isto što i ti, backbone. Pojačao bih mu igru u obrani, snagu i dodavanja. Što još treba za odličnog stopera od navedenog? Nije sve u brzini jer ionako u ovoj igri pace ima jako malu ulogu. Što vrijedi što oduzme loptu ako je ne može dodati točno svom igraču na 4m? Ako ti se ne da istraživati, odi na futwiz ili futhead i simuliraj na kartici igrača svaku che karticu pa ćeš vidjeti za određenu poziciju koja je che kartica najoptimalnija. No opet kažem, sve ovisi o tebi i tvojoj igri. Nekome je bitniji pace, nekome snaga a nekome nešto treće i nitko nije u krivu.  Nezahvalno je govoriti što je za tebe najbolje.

 

Inače, upravo izašao patch za PS4, skida se. Preko gigu je...

 

 

 Da, vec se skida, bit ce to za sat vremena sve updateano.
A da, to bi mozda bilo najbolje, no svakako, igram 4-3-3 nekako otkako sam poceo igrati fifu (na pocetku 4-4-2, ali volim napadacki nogomet pa zato 4-3-3 poslije).

Znaci, moja igra je da od obrane slazem napad, cekam kad ce se krilni napadaci otvoriti i onda kroz sredinu prema napadacu koji ce ih uposliti ili ce lopta doci do bekova krilnih koji ce opet turiti loptu.

Ubacivanja malo manje jer su niski tamo i malo je golova glavom, a s druge strane ulazim i pokusavam povratnu na 16m.

 

Kovačić
12 godina
offline
FIFA 19

Ajde napisite tu sto se dobroga dogodilo sa upadateom

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Sto ljudi, sto čudi. Zato niti ne treba tražiti savjet jer koliko ljudi toliko savjeta. Najbolje svakog igrača probati s osnovnim che a onda nakon odigranih xy utakmica odlučiti što je za tvoju igru najbolje za podebljati. Recimo Manolas je sam po sebi brz, za CB i više nego dovoljno. Dodavanja su mu užasna i ja bih na njega stavio isto što i ti, backbone. Pojačao bih mu igru u obrani, snagu i dodavanja. Što još treba za odličnog stopera od navedenog? Nije sve u brzini jer ionako u ovoj igri pace ima jako malu ulogu. Što vrijedi što oduzme loptu ako je ne može dodati točno svom igraču na 4m? Ako ti se ne da istraživati, odi na futwiz ili futhead i simuliraj na kartici igrača svaku che karticu pa ćeš vidjeti za određenu poziciju koja je che kartica najoptimalnija. No opet kažem, sve ovisi o tebi i tvojoj igri. Nekome je bitniji pace, nekome snaga a nekome nešto treće i nitko nije u krivu.  Nezahvalno je govoriti što je za tebe najbolje.

 

Inače, upravo izašao patch za PS4, skida se. Preko gigu je...

 

 

 A drugacija je igra u SB i protiv drugih igraca. Vecina ljudi trazi pace i u obrani moras kontrirati sto oni igraju. Uvijek mozes dodati kratke lopte na CM/CDM ili na bokove sa CBom ali ako ti jedan Martial proleti jer Koulibaly ima 72 pace a Martial 90 i dobije loptu u prostor, onda ga mozes jebat.

11 godina
offline
Re: FIFA 19

Vjerojatno se nece nista, al ono, ako zelis igrati dalje ces skinuti... 

Kovačić
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...
movie kaže...

Sto ljudi, sto čudi. Zato niti ne treba tražiti savjet jer koliko ljudi toliko savjeta. Najbolje svakog igrača probati s osnovnim che a onda nakon odigranih xy utakmica odlučiti što je za tvoju igru najbolje za podebljati. Recimo Manolas je sam po sebi brz, za CB i više nego dovoljno. Dodavanja su mu užasna i ja bih na njega stavio isto što i ti, backbone. Pojačao bih mu igru u obrani, snagu i dodavanja. Što još treba za odličnog stopera od navedenog? Nije sve u brzini jer ionako u ovoj igri pace ima jako malu ulogu. Što vrijedi što oduzme loptu ako je ne može dodati točno svom igraču na 4m? Ako ti se ne da istraživati, odi na futwiz ili futhead i simuliraj na kartici igrača svaku che karticu pa ćeš vidjeti za određenu poziciju koja je che kartica najoptimalnija. No opet kažem, sve ovisi o tebi i tvojoj igri. Nekome je bitniji pace, nekome snaga a nekome nešto treće i nitko nije u krivu.  Nezahvalno je govoriti što je za tebe najbolje.

 

Inače, upravo izašao patch za PS4, skida se. Preko gigu je...

 

 

 Da, vec se skida, bit ce to za sat vremena sve updateano.
A da, to bi mozda bilo najbolje, no svakako, igram 4-3-3 nekako otkako sam poceo igrati fifu (na pocetku 4-4-2, ali volim napadacki nogomet pa zato 4-3-3 poslije).

Znaci, moja igra je da od obrane slazem napad, cekam kad ce se krilni napadaci otvoriti i onda kroz sredinu prema napadacu koji ce ih uposliti ili ce lopta doci do bekova krilnih koji ce opet turiti loptu.

Ubacivanja malo manje jer su niski tamo i malo je golova glavom, a s druge strane ulazim i pokusavam povratnu na 16m.

 

 

Ne komentiram često ovdje, ali čitam temu od samog početka otvaranja.

Što se tiče patcha ne morate ga ni skidat, ništa nećete primjetit, sve kako je i bilo. Za optimiste mogu reći da su animacije golmana nešto malo drugacije (isto primaju golove kao i prije), korner na prvu stativu usa mi je odma iz prve, finesse isto, AI obrana kako je i bila, jedino šta se da primjetiti je da ne možeš vidit više protiv koga igras kad ulaziš u divizije. 1.3 GB ničega....

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19

Odigrao sam 10 gameova sa Swap Deal Lallanom (hunter chem.) u sklepanoj BPL ekipi i bio je odlican.

Jedino me malo smeta egzekucija (2goal u 10 utakmica,a bio je u dosta sansi).

Stalno je otvoren i u pozicijama da primi loptu.

Eksplozivan, okretan, a opet ima prihvatljive physicale za CAM-a, stamina odlicna izdrzi cijelu tekmu.

5* weak foot i 4* skill moves 

Cak je osvojio dosta zracnih duela sto nisam ocekivao.

High/high work rate mi cak nije smetao jer je stizao u tranziciji uvijek doci iz obrane u napad (nekad mi cam-ovi sa high def. work rateom "zaspu" i ne stignu doci u napad).

 

Jeli ga netko probao mozda sa Deadeye ili Sniper to mu digne finishing na 96? 

15 godina
offline
Re: FIFA 19
NeZnam kaže...

 

Ne komentiram često ovdje, ali čitam temu od samog početka otvaranja.

Što se tiče patcha ne morate ga ni skidat, ništa nećete primjetit, sve kako je i bilo. Za optimiste mogu reći da su animacije golmana nešto malo drugacije (isto primaju golove kao i prije), korner na prvu stativu usa mi je odma iz prve, finesse isto, AI obrana kako je i bila, jedino šta se da primjetiti je da ne možeš vidit više protiv koga igras kad ulaziš u divizije. 1.3 GB ničega....

 Da, baš tako. Zabio sam odmah u prvoj tekmi iz kornera na prvu stativu. Finesse je i dalje OP. Ja stvarno u ovih 5/6 tekmi ne vidim što je bolje nego prije što se gameplaya tiče? O kozmetici nema potrebe raspravljati.

15 godina
offline
FIFA 19

Ne sjaje se kartice više nakon patcha? 

 

Ako ne onda stvarno 1.3GB uzalud.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
plavi08 kaže...

Ne sjaje se kartice više nakon patcha? 

 

Ako ne onda stvarno 1.3GB uzalud.

 Jesi ulovio koju sjajnu crnu loptu?? Da popricas o tome sa jos 15 ljudi na svijetu koji igraju PES. 

 

 

Vidio sam u patch notesima da su korigirali one ceste skarice kaj igraci koji ni nemaju dovoljan Skill rade.

To je onako, jedno od bitnijih stvari. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
plavi08 kaže...

Ne sjaje se kartice više nakon patcha? 

 

Ako ne onda stvarno 1.3GB uzalud.

 Jesi ulovio koju sjajnu crnu loptu?? Da popricas o tome sa jos 15 ljudi na svijetu koji igraju PES. 

 

 

Vidio sam u patch notesima da su korigirali one ceste skarice kaj igraci koji ni nemaju dovoljan Skill rade.

To je onako, jedno od bitnijih stvari. 

 Izašao patch, popravili večinu vezanu za gameplay na što se nas 6 žalilo. Manje nas je pa lakše polove feedback.

 

Ovo za crne lopte ti ne znam. Od nas 6 jedan je spominjao neke lopte ali ostali nismo vidjeli. Nešto online tamo negdje u nekom izborniku.

Mi se nađemo pa lokalno igramo.

15 godina
offline
Re: FIFA 19
plavi08 kaže...

Mi se nađemo pa lokalno igramo.

 Samo bez pederluka!

15 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Kada nešto dobijem u packu u 10 ujutro onda mislim da je to najbolje vrijeme, kada dobijem u 14h onda mi je to najbolje vrijeme za otvaranje packova a kada dobijem  nešto dobrog u packu u 21 h onda mislim da je to najbolje vrijeme za otvaranje packova. Otprilike ti je to kao da me pitaš kada je najbolje uplatiti loto. Svatko ima neku teoriju a na kraju sve se svodi na čistu sreću.

 Mislim da ovo ne možemo nadmašiti 

 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
plavi08 kaže...
SimeKZ kaže...
plavi08 kaže...

Ne sjaje se kartice više nakon patcha? 

 

Ako ne onda stvarno 1.3GB uzalud.

 Jesi ulovio koju sjajnu crnu loptu?? Da popricas o tome sa jos 15 ljudi na svijetu koji igraju PES. 

 

 

Vidio sam u patch notesima da su korigirali one ceste skarice kaj igraci koji ni nemaju dovoljan Skill rade.

To je onako, jedno od bitnijih stvari. 

 Izašao patch, popravili večinu vezanu za gameplay na što se nas 6 žalilo. Manje nas je pa lakše polove feedback.

 

Ovo za crne lopte ti ne znam. Od nas 6 jedan je spominjao neke lopte ali ostali nismo vidjeli. Nešto online tamo negdje u nekom izborniku.

Mi se nađemo pa lokalno igramo.

 Bravo za lokalnoigranje, niko se tog jos nije sjetio... Zvekni patent.

 

Zanimljivo je kak cijeli dan nisam upalio fifu i jos nisam ispao iz ranka 1. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
15 godina
offline
FIFA 19

Odigram sbc za mega pack, potrošim 14k coinsa i nazad iz mega packa dobijem 6k coinsa. Jebeni keita nositelj packa a ne vrijedi niti 1500 coinsa. I taj pack vrijedi 35k coinsa, sramota. Odigrao sam 75% dosadašnjih sbc i kada se pokrijem razvučem osmjeh od uha do uha.  Iz moje perspektive sbc je sranje epskih razmjera.

 

Igrao malo online i fakat prije igranja treba popiti normabel. Opet pada gol na gol, opet glava radi čuda, opet igra kroji rezultat, opet pucanje iz prvog dodira bez obzira na položaj tijela je smrtonosno, opet tresem stative kao da su široki zid. Ja to ne kužim, svako drugo dodavanje mi je krivo, igrači mi stoje daleko od protivnika, puštaju ga. Idem dodati prvom do sebe, igra doda trećem od mene. I tako stalno kao da ju je netko programirao da me jebe. Jebu me dok igram, dok slažem sbc, dok otvaram packove. Ja u ovoj igri više ne vidim nikakav gušt. Sad jednu tekmu pucam, pogodim stativu i lopta se odbije na peterac a moj eriksen lagano trčkara prema lopti i neće potrčati. Ja 2m od lopte a lik bar 6 m od lopte i stigne do nje prije mene. Infarkt sam dobio i odmah mi je bilo jasno da moram izgubiti.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.10.2018 21:34 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 19

Kakvi su division rivals ? Do sad sam samo igro squad battles, i prije 2 dana odigro 1 draft ispadnem u 3-cem krugo i danas opet odigram i opet u 3-cem krugu izubim 2:1

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Ma igra je ista ko i prije patcha ne ynam sto ljudi pricaju jedino su ono da ne moyes vidjeti protiv koga igras stavili i to je to.

 

Gadi mi se kad vidim da ne mogu nista protiv njegovih kerova u sredini po petorica njih odma napadaju cim izgubi loptu.

Inače mi ne smeta u igri ostalo ali ovo je nešto na što sam alergičan...

 

Kad vidim da ne mogu sastaviti nijednu akciju i kad vidim da me lik stiže sa 3 puta sporijem igračem dođe mi da pocjepam CD.

 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 19
Boixus Nois PS kaže...

Ma igra je ista ko i prije patcha ne ynam sto ljudi pricaju jedino su ono da ne moyes vidjeti protiv koga igras stavili i to je to.

 

Gadi mi se kad vidim da ne mogu nista protiv njegovih kerova u sredini po petorica njih odma napadaju cim izgubi loptu.

Inače mi ne smeta u igri ostalo ali ovo je nešto na što sam alergičan...

 

Kad vidim da ne mogu sastaviti nijednu akciju i kad vidim da me lik stiže sa 3 puta sporijem igračem dođe mi da pocjepam CD.

 

 Jep. Taj ultra-visoki presing sa trenutnim AI assistom znaci da se lopta gubi cesce nego ne. A za drugu stranu nema nekih reperkusija, eventualno ako se igra na duge lopte/kontra napade.

Nisam jedini kojemu se cini da je WL i DR drugaciji gameplay ali u WL igraci kao da se ponasaju drugacije nego u DR. I u WL ekipa igra taj visoki pres ali uvijek imas kuda rijesiti sa loptom, u DR svi okrenu leda i rasprse se kao da dijelis sidu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2018 8:26 (sexytoiletpaper).
10 godina
offline
Re: FIFA 19
sexytoiletpaper kaže...

 Jep. Taj ultra-visoki presing sa trenutnim AI assistom znaci da se lopta gubi cesce nego ne. A za drugu stranu nema nekih reperkusija, eventualno ako se igra na duge lopte/kontra napade.

Nisam jedini kojemu se cini da je WL i DR drugaciji gameplay ali u WL igraci kao da se ponasaju drugacije nego u DR. I u WL ekipa igra taj visoki pres ali uvijek imas kuda rijesiti sa loptom, u DR svi okrenu leda i rasprse se kao da dijelis sidu.

Ma ko im jebe mater...trpit cu jos dan,dva i onda ode lagano na oglas CD.

Nemam zivaca igrat ovo sranje,bolje uzet nesto normalno i uzivat dok igras.

 

ps.a ovaj suarez plavi sto sam dobio ne more pogodit kineski zid ne kontam...vise golova mi je dao Rodrigo koji mi je drugi napadac.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.10.2018 9:20 (hrka11).
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...

Ma ko im jebe mater...trpit cu jos dan,dva i onda ode lagano na oglas CD.

Nemam zivaca igrat ovo sranje,bolje uzet nesto normalno i uzivat dok igras.

 

Jutros sam svoju kopiju frkno na oglas nakon što sam je povlačio s oglasa 2x. Ovaj put sam zacementirao odluku i nema povratka.

 

Igra je za mene izgubila ono nešto i gotovo. Pokušavao sam naći inspiraciju ali jednostavno ne ide.

 

Ciljana publika su su mladi hardcore gameri dok za ljubitelje nogometa ova igra ne pruža ništa i žali Bože licenci.

The Commissioner of Football
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

pozdrav.

Neznam jeli jos neko primjetio?

Ali nagrade u Rivals-u su se povecale. ja sam bio i ostao u diviziji 5 ( i ne zelim dalje gore, jer je i ovoj sasvim dobra nagrada i moze se kvalificirat za WL)? neznam kako je za vise divizije. 

Bilo je do prije patcha 58000 za rank 1, a sad je 65000 za rank 1.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 19

2010 godine sam se vratio fifi nakon gotovo 12 godina. Dvije godine hvatao zamah i bio oduševljen fifom 12. Tada sam počeo igrati fut. Od tada do danas bilo je uspona i padova u gameplayu no niti jedna fifa u tom periodu nije bila toliko frustrirajuća, loša i nerealna kao ovogodišnja. Ja stvarno ne znam kakav oni to nogomet gledaju i kako ga doživljavaju?

 

Sinoć igram takve namještene tekme da je to strašno. U prvoj vidno bolji igrač ne može mi ništa jer moja obrana igra perfektno. Nakon njegovog vodstva okrećem tekmu i pobijedim ga potpuno nezasluženo. U drugoj tekmi trgam lika i vodim 2-0 da bi lik ne znam kako izjednačio. Ponovno povedem da bi lik okrenio i poveo. I onda u 89 minuti zabijem jedan od smiješnijih golova i izvlačim bod u tekmi u kojoj sam pucao 26 šuta a lik samo 6 puta, no to mu je hilo dovoljno da zabije koliko i ja. Trudim se biti flegma, no ne ide.  Jednu tekmu su mi igrači neprelazni bogovi a već drugu klaunovi s kojim se protivnik sprda.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ista prica kod mene.

Jucer upalio nakon patcha, prvih 3 tekme izgubio 4-0, 6-0 pa jos jednu sa 5-0, sve tri tekme imao sam preko 15 udaraca u okvir, dok je njemu svaki sut usao.

Rotirao igrace, stavio Taliscu na Cam, napenalio lika u prvih 30min sa 4 komada pa je izasao van.

Igra je u samom pocetku bila katastrofa, mislim da je sada jos veca.

Prije samog pocetka tekme brijem da je vec odluceno tko ce pobjediti i nema aposlutno veze koga od igraca imas u ekipi.

Prodao sam na kraju Taliscu i Fernandhina, nesto sitno i zaradio, vratio se na staru ekipu s tim da sam Jesusa povukao na CAM-a i stavio Vardya u napad.

Isti kurac se igra samo sto imam vise coinsa.

Igrat cu samo vikend ligu jos ovih par tjedana dok ne dođe BF, ide uninstal i bok.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Ma to nisu istine bas znaci nebitno je skoro koju ekipu imas ako igra odluci dobijes ili gubis. Jucer lik ima bas top ekipu oblak na golu lewandowski i müller u napadu, thiago silva itd... I igra bolje bar duplo od mene. Napucam sa 20m sa krossom 2puta i 2 gola on puca non stop i pogodi sve samo nece u gol a isto sebi meni desava odnosno obrnuto. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Ma to nisu istine bas znaci nebitno je skoro koju ekipu imas ako igra odluci dobijes ili gubis. Jucer lik ima bas top ekipu oblak na golu lewandowski i müller u napadu, thiago silva itd... I igra bolje bar duplo od mene. Napucam sa 20m sa krossom 2puta i 2 gola on puca non stop i pogodi sve samo nece u gol a isto sebi meni desava odnosno obrnuto. 

Ja sam sa mojim spanjolcima od par tisuca coinsa razmontirao lika a imao je 7 icona u ekipi plus jos par top normalnih igraca.

Inaki Williams iz Bilbaa, brijem da sam ga platio 700 coinsa, igrao sam se sa njegovim prime Nestom iza, dao mu dva gola i onda je lik izasao van.

Pa ti sad vidi, lik je potrosio 10 miliona coinsa na ekipu i onda ja sa nekim pajserima radim budalu od njega.

14 godina
offline
Re: FIFA 19

Igra je realna i nema sta ikone su ionako starkelje mozda tu lezi problem hahha

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Pozdrav svima, kupio sam novu FIFA19 za PC i sada je pokušavam instalirati. I kada ubacim disc 2( kao i ostale discove) pojavi mi se file FIFAData.z02 kojeg ne mogu otvoriti. Nisam baš spretan sa računalima, pa ako je netko voljan pomoći, bio bi zahvalan. Koristom Windows 10.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
FIFA 19

90% tih koji imaju ikone i ostale top igrace,pojma nemaju o igranju. Meni se desavalo da sam isto sa ekipom od par hiljada coinsa razvaljivao likove sa ikonama,sjecam se na fifi 18,pa i ovdje na 19. Misle sto su dali pare za FP da znaju da igraju. Ono sto oni igraju nema nikakve fudbalske “cari”,(doduse ni fifa ove godine nije bajna) svi uzmu igraca i opleti pravolinijski ili L1 i trokut,nema laznjaka,nema ni jednog “fudbalskog” poteza. 

Mislim da ce tek od nove godine “pravi” fifa igraci doci do ikona i da ce se teze pobjedjivati te ekipe. Ovo sada su sve klinvi kojima su roditelji dali pare za FP. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
ertz111 kaže...

90% tih koji imaju ikone i ostale top igrace,pojma nemaju o igranju. Meni se desavalo da sam isto sa ekipom od par hiljada coinsa razvaljivao likove sa ikonama,sjecam se na fifi 18,pa i ovdje na 19. Misle sto su dali pare za FP da znaju da igraju. Ono sto oni igraju nema nikakve fudbalske “cari”,(doduse ni fifa ove godine nije bajna) svi uzmu igraca i opleti pravolinijski ili L1 i trokut,nema laznjaka,nema ni jednog “fudbalskog” poteza. 

Mislim da ce tek od nove godine “pravi” fifa igraci doci do ikona i da ce se teze pobjedjivati te ekipe. Ovo sada su sve klinvi kojima su roditelji dali pare za FP. 

Jebeš lažnjak kad prođeš igrača već su trojica na tebi + onaj kojeg si prešao lažnjakom.

Ikone i OP kartice rade prevagu igrao njub s njima ili pro jer se njima lopta vraća nakon svakog tackla, kao i iz odbijanaca i slično.

[19xx] 4ntraks
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice