Fifa 11

poruka: 2.801
|
čitano: 768.201
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 11 ruši rekorde
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11 i PC

Evo igram FIFU 10 već 2 mjeseca, PES je dosadija a i nije dobar kao oni prije.

A novi world cup nije potvrđen za PC, jel to istina?

Što će biti sa novom Fifom, hoće li biti nex gen za PC, odnosno konvertirana sa PS3 na PC.

Zapravo, hoće li je uopće biti za PC, problem je što nemam para za konzole a još veći nemam para za nadogradnju PC-a.

 

A sad natrag u Operation Flashpoint, izašla 2001 i još uvijek najbolja igra na svijetu...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11 i PC

Čujem da neka opaka ekipa sprema Fifu World Cup za PC. Naravno to je mod za FIFU 10. Evo kako bi to trebalo izgledati

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
RE: Fifa 11 i PC
e koja je to pjesma u tom traileru?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11 i PC
Nadam se da će fifa11 na pc-u biti next gen a ne prerada starog engine-a.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11 i PC
Nadam se da će fifa11 na pc-u biti next gen a ne prerada starog engine-a.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11 i PC
dado16 kaže...
e koja je to pjesma u tom traileru?

wavin flagNamigiva

Moja graficka je 100% pamuk!!
15 godina
online
RE: Fifa 11 i PC
to sineee :),da nebude offtopic...izvrsno izgleda trailer khm
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11 i PC
dado16 kaže...
to sineee :),da nebude offtopic...izvrsno izgleda trailer khm

ma nista jednostavno mi je predobra pjesma pa znam Belji se

Moja graficka je 100% pamuk!!
15 godina
offline
Fifa 11 i PC

ovako ekipa šuška se šuška da bismo mogli dobiti ng verziju fife na pc, znaci jednake verzije pc,ps3 i xbox, dosta vijesti kruzilo je jucer danas ocekujem provjerenije, stavim ih kad budem stigao zasad samo prve fotkice nove fife :) molim moderatora da preimenuje temu u samo fifa 11, jer nema smisla da ima sto tema o fifi a vjerovatno ce njih jos otvarati.. pa da ne bi bilo fifa 11 i xbox, ps3...

 

linkovi na fotke hd rez

http://images.eurogamer.net/assets/articles//a/1/1/2/3/3/6/3/PS3_Nani.jpg.jpg?slideshow=true

http://images.eurogamer.net/assets/articles//a/1/1/2/3/3/6/3/PS3_Ivanovich.jpg.jpg?slideshow=true

http://images.eurogamer.net/assets/articles//a/1/1/2/3/3/6/3/PS3_Nasri_running.jpg.jpg?slideshow=true

http://images.eurogamer.net/assets/articles//a/1/1/2/3/3/6/3/XBOX360_Header.jpg.jpg?slideshow=true

http://images.eurogamer.net/assets/articles//a/1/1/2/3/3/6/3/XBOX360_Rooney_striding.jpg.jpg?slideshow=true

http://images.eurogamer.net/assets/articles//a/1/1/2/3/3/6/3/XBOX360_Nasri_running_towards.jpg.jpg?slideshow=true

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Fifa 11 i PC

Ovo bi moglo biti super,ako će biti NG verzija očekujem da će FIFA na PC-u biti bolja nego PES.Osmijeh

Konačno bi se mogao ponovo vratiti na FIFU koju sam napustio prije 5 godina,od FIFE 06-10 nisam niti jednu verziju igrao dulje od 5 minuta.

Death has a thousand faces,evil only one.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.6.2010 11:59 (luckyluke).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Fifa 11 i PC

Šteta što su ove fotke za PS3 i X360.

 

Ne vjerujem da će se išta promijeniti što se tiče FIFA-e. Davno sam izgubio povjerenje u EA Sports - mislim da nijedan studio ne zakida PC igrače kao oni.

~~~ How do you like them apples? ~~~
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Fifa 11 i PC
i_rambo_plache kaže...

Šteta što su ove fotke za PS3 i X360.

 

Ne vjerujem da će se išta promijeniti što se tiče FIFA-e. Davno sam izgubio povjerenje u EA Sports - mislim da nijedan studio ne zakida PC igrače kao oni.

napisao sam da se pise da se sprema ista verzija, te cemo imati jos graficki ljepsu igru na kompu, inace rade jos tkz fifa online koja je besplatna i ima engine kao fifa 10, i ne bi imalo smisla raditi dvije iste igre a da je jedna besplatna...

16 godina
offline
RE: Fifa 11 i PC

bez veze... i tako je igrivost PES daleko ispred.

a još ako se stavi pesedit patch nema brige sa licencijama. Zadnja Fifa koju sam igrao je FIFA2003 i tako će ostati još kojih milijun godina.

15 godina
offline
RE: Fifa 11 i PC
Korny1603987 kaže...

bez veze... i tako je igrivost PES daleko ispred.

a još ako se stavi pesedit patch nema brige sa licencijama. Zadnja Fifa koju sam igrao je FIFA2003 i tako će ostati još kojih milijun godina.

haha ocito ne znas sto je fifa na konzolama, gledaj i placi

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11 i PC
Još nikakvih vijesti o pc inačici...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11 i PC
crowap kaže...
Nadam se da će fifa11 na pc-u biti next gen a ne prerada starog engine-a.

Čisto sumnjam

16 godina
offline
RE: Fifa 11 i PC
milanji kaže...
Korny1603987 kaže...

bez veze... i tako je igrivost PES daleko ispred.

a još ako se stavi pesedit patch nema brige sa licencijama. Zadnja Fifa koju sam igrao je FIFA2003 i tako će ostati još kojih milijun godina.

haha ocito ne znas sto je fifa na konzolama, gledaj i placi

 

Mislim da se ovdje prica o PC verziji, a ne o konzolaškim. Slažem se da je na konzolama fifa bolja, ali na PC baš i nije. Vidit ćemo što će EA napraviti ove godine, iako sumnjam da će skinuti PES sa trona Smijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11 i PC
milanji kaže...
i_rambo_plache kaže...

Šteta što su ove fotke za PS3 i X360.

 

Ne vjerujem da će se išta promijeniti što se tiče FIFA-e. Davno sam izgubio povjerenje u EA Sports - mislim da nijedan studio ne zakida PC igrače kao oni.

napisao sam da se pise da se sprema ista verzija, te cemo imati jos graficki ljepsu igru na kompu, inace rade jos tkz fifa online koja je besplatna i ima engine kao fifa 10, i ne bi imalo smisla raditi dvije iste igre a da je jedna besplatna...

Pa FIFA 10 je imala identičan engine kao FIFA 09 (izuzev 360° koji ionako nije dobro radio) pa su je svejedno stavili u prodaju. FIFA 09 je bila ista kao FIFA 08. FIFA 08 kao FIFA 07...

 

Inače je prijašnjih godina već bilo govorkanja o novom gameplayju u FIFA-i pa smo svake godine dobili isto smeće - ne vidim zašto bi EA mjenjao tradiciju...

~~~ How do you like them apples? ~~~
14 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

mene jedino zanima PC verzija

meni se čini da opet nećemo imati dobar nogomet na pc-u..

pes je iz godine u godinu sve gori a fifa je sve bolja na konzolama,dok na pc-u ostaje isto smeće kakvo je i bila

 

sreća pa imam NBA 2K10 koja zadovoljava moju glad za košarkom,nogomet mi se sve manje igra pošto igre nazaduju..

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Fifa 11

posto je EA zaradio oko 2 milijarde kuna na fifi 10 i to naravno je sve(98 posto) od konzola, red je da nesto uloze na pc,jer nisu ulagali samo su je reciklirali...sad kad imaju para hoce pes potuci na svim poljima..te ako budu sve verzije iste to ce se i dogoditi..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11 i PC
milanji kaže...
Korny1603987 kaže...

bez veze... i tako je igrivost PES daleko ispred.

a još ako se stavi pesedit patch nema brige sa licencijama. Zadnja Fifa koju sam igrao je FIFA2003 i tako će ostati još kojih milijun godina.

haha ocito ne znas sto je fifa na konzolama, gledaj i placi

 

slažem se u potpunosti

neznam zašto se ljudi čude fifi 10 na pc-u, to je stari engine i ta fifa je ista ko i na ps2, normalno da je ista kao i zadnjih par nastavaka jer se uopće ne dorađuje, što na ps3 i xbox 360 next gen konzolama nije slučaj

BC2 nick: maxsisac_CRO Traileri:www.crotrailers.co.cc
14 godina
offline
Fifa 11
Drago mi je da ima i ova tema, da skupa popratimo sve novosti vezane uz novu FIFU
Inace FIFU sam redovito igrao do 2005. negdje, onda sam presao na PES kojega sam igrao konstantno, a FIFU sam isto svake godine isprobao i obrisao nakon par minuta igranja......
Jednostavno katastrofa sve po redu. S tim da bi trebali ići na bolje, još idu na gore. Govorim za PC da ne bi bilo zabune. Ako ova FIFA 11 bude same as on consoles to bi bio vrh vrhova. KONAMI bi bio potučen i to jako jer ne vjerujem da ce oni napraviti u PESu 11 nesto posebno sto vec starije FIFE na konzolama imaju, tu čar, taj gameplay.... nešto neopisivo... Zar oni ne shvacaju uopce (EA) da bi zaradili milijune jos vise da ipak malo porade i na PC-u? Sto danasnja mladez i starez imaju samo konzole? Imaju neki i PC nebi vjerovali.... Posao im je da konvertiraju tu FIFU sa konzola na PC. Neka bude identična uopce nije bitno. Isto kako i PES ima na PCu ustvari konzolasku verziju, jer dok slazete kontrole ocito je da je sve sa kontrolerima. Uopce im ne zamjeram na tome, dapače to je dobro.
Neka malo mućnu svojom glavom i priušte nam taj osjećaj koji smo imali prije kad smo uzivali uz FIFU. FIFA 98 FTW! Bog bogova ne samo zbog svoje igrivosti (koja je bila sjajna - ZA TO VRIJEME) nego i zbog muzike koja ju prati. Pa bili su to hitovi, jos su i sada i bas su postali najpoznatiji jer su se pojavili u FIFI: Blur - Song 2 Chumbawama - Tubthumping Gorillaz - 19/2000
Jest da im je trošak uzeti neke bolje pjesme za bolju igru, ali isplatit će se jer bi prodaja porasla barem za 20 %. Još i vise zbog FIFA online. Ipak original ima svoje prednosti.
Zasad ostajem kod PESA 2010 (modanog naravno) i nemogu rec da uzivam. Jednostavno nije to to. A baš TO moze nam nova FIFA priustit.
Pozdrav od mene
Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Fifa 11

pratim vijesti o fifi, zbog nje sam si uzo xbox 360, i odusto od pes-a i nigdje među intervjuima sa developerima ne piše da izlazi za PC, piše samo PS3 i x360

i Tiger Woods je izlazil za PC pa evo sad već drugu godinu neće

BC2 nick: maxsisac_CRO Traileri:www.crotrailers.co.cc
14 godina
offline
RE: Fifa 11
maxsisac_cro kaže...

pratim vijesti o fifi, zbog nje sam si uzo xbox 360, i odusto od pes-a i nigdje među intervjuima sa developerima ne piše da izlazi za PC, piše samo PS3 i x360

i Tiger Woods je izlazil za PC pa evo sad već drugu godinu neće

a sta je ovo onda?

LINK

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
16 godina
neaktivan
offline
Fifa 11

Onaj video izgleda kao ono kako sam si ja zamišljao idealni pes prije 5 godina Cool Izgleda da ćemo na kraju svi igrat na konzolama :S

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Fifa 11

 

Izvor HCL
Prvi FIFA 11 detalji stigli su nam putem popularnog magazina za muškarce - Zoo. Sretnim momcima koji rade u redakciji navedenog magazina, EA je otkrio brojne novine koje će FIFA 11 imati, poput unaprijeđene grafike, mogućnosti dodavanja vlastite glazbe u soundtrack, jako unaprijeđenog AI-a te „osobnost nogometaša“. Developer je odgovorio i na pritužbe igrača vezane uz dodavanje u FIFI 10, pa su uveli „pro passing“, sistem koji će dopuštati da kontrolirate težinu svojih paseva. To znači i da ćete trebati razmišljati s kojim igračem upravljate u trenutku te kakve su njegove sposobnosti dodavanja. Zapravo, čini se kako je EA najviše poradio na pasovima, FIFA 11 navodno će imatimnoštvo novih vrsta, lobova, felšanih paseva, lopti kroz noge i slično.
Više u nastavku.AI protivnika navodno je masivno popravljen, a golmani malo rjeđe hvataju udarce iz neobranjivih situacija. Najkul novina je ipak, čini se, osobnost nogometaša, što znači da će najpopularniji igrači nogometa igrati točno na način kako očekujete od njih. Svaki igrač će imati ofenzivne i defenzivne sebi svojstvene radnje, pa će Wayne Rooney trčati brzinom munje kroz protivničku obranu i izluđivati protivničke obrambene igrače, dok će Dani Alives jako brzo krenuti u napad, no vraćanje u obranu bi moglo malo potrajati. Igrači će, dakako, imati svojstvene i specifične poteze, a osim toga, veliki napredak trebao bi se desiti i u vizualnom aspektu igre.


Inace imam skenirane stranice iz tog magazina zoo, sam ne znam jel se skenirani materijali smiju stavljati na forum..

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Fifa 11

Negdje sam čitao da će FIFA 11 za PC biti NG. Je li to potvrđeno ili se još uvijek nagađa?

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Fifa 11

samo se nagada,poljski magazin je objavio da ce samo pc moci pokrenuti igru u full hd,posto je vani besplatna fifa online koja se temelji na enginu od 09 i 10 nema smisla izdati istu igru koja se placa,David Rutter producent prosle godine za ps3 objavio da za pc nece biti novosti do 7 mjeseca,takoder se nagada da bi upravo on mogao biti producent pc verzije, vjerovatno necemo dobiti potpuno istu igru kao na ps3u vec s nekim njenim novinama ali zato bi nam mogla biti portirana FIFA 10..da bar!

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Fifa 11

Malo dosad objavljenih novina

 

Gameplay

  • Reduced "ping pong passing"
  • Improved player individuality
  • Improved player attributes impact on the game
  • Improved Goalkeeper A.I.
  • New body types
  • New body animations
  • Intelligent "Pro Passing" added
  • Handball added into the game (Can be turned off)
  • Improved corner kicks
  • Penalty system from World cup game in FIFA11
  • Dribble/running styles
    New dribbling styles introduced rather than the previous default.
    "Elite players, such as Ronaldo or Lionel Messi, will feature dribble animations that are a based on their real-life style."
  • Dribbling: 3 new aspects to dribbling for well known players.
    Touch distance (Arshavin)
    "A new attribute which distinguishes how close the ball stays to the dribbler. Arshavin is very skilled at this and keeps the ball very close to himself whilst dribbling."
  • Dribble while bounced (Messi)
    "This new feature means that players such as Messi are not so easy to barge off the ball now and they will start to have the influence on the game as they do in real life. Messi now bounces off tackles and barges as he dribbles along"
  • Iniesta touches(Iniesta)
    "A new skilled dribble in the style of the Barca magician "
  • Referee Personality added

Customization

  • 7 body types availble
  • Customizable goal nets
  • You can now save replays on your HDD "even if your playing an online match"
  • Customizable Audio - Able to upload chants and music for your team scoring a goal, at the end and start of the match.
  • Trademark celebrations & interactive celebrations
    Easy to do a players default celebration by hitting the A button.
    "And players will also be able to interact with teammates after scoring a goal. Producers told us the team is aiming to have more than 90 trademark celebrations in this year's game."
  • Cup celebrations - "we have added a new Cup Celebration (or commiseration) sequence" (YAY! Manager mode finally has a point!)
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 11 ruši rekorde
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice