Farming Simulator 2013

poruka: 3.453
|
čitano: 952.469
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

bože {#}

pa gdje su tu admini {#}  a ako postavim neko pitanje konkretno vezano uz igru, ne mogu dobiti informacije, jer je tema potala nečitljiva i očito se izbjegava

a likovi ovi šta skidaju igre, ako već skidaju, a ne znaju doći do cd-keya {#}{#}

 

očito je tema o FS2013 "umrla" i služi još za ove upade caps lockom

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

?

marko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Farming Simulator 2013
Imt577 kaže...

?

izvoli

 

 

GeraltTheWhite kaže...

bože {#}

pa gdje su tu admini {#}  a ako postavim neko pitanje konkretno vezano uz igru, ne mogu dobiti informacije, jer je tema potala nečitljiva i očito se izbjegava

a likovi ovi šta skidaju igre, ako već skidaju, a ne znaju doći do cd-keya {#}{#}

 

očito je tema o FS2013 "umrla" i služi još za ove upade caps lockom

oni ne čitaju svaku temu i svaku poruku. Ako nešto nije po pravilima foruma, imaš tipku prijavi i obavit će posao kako treba.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.1.2013 20:40 (denix).
14 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Pozz skinuo sam FS 2013 sa neta instalirao ga i pokrenuo preko demon tolsa i sve normalno mi otvori igricu odem na cheer izaberm mjesto spremanja i sve to i kliknem start neće nikako da učita juče ostavio upaljen laptop 4,5 h čeko neće. Molim vas pomozite sto prije ko mi moze pomoći neka se javi na   meliskapetanovic@hotmail.com   pošto nisam baš puno aktivan na forumima... unaprijed hvala pozz...

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.1.2013 2:08 (mely).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

ides u my games fs2013 mods i tu ih ubacis

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Jel mi moze tko rec zakaj mi kad udem u spremljenu igru svaki put ponisti mlijeko i svu hranu koju sam dao kravama i ovcama????? Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Evo ponovo ja...{#} Probao sa skidat ovo za 3D i nikako nemogu skinuti moze li mi neko objasnik kako i gdje to treba skinut??  {#}

Hvala unaprijed.

marko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Farming Simulator 2013
Imt577 kaže...

Evo ponovo ja...{#} Probao sa skidat ovo za 3D i nikako nemogu skinuti moze li mi neko objasnik kako i gdje to treba skinut?? {#}

Hvala unaprijed.

Zašto prijavljuješ svoj post i ne napišeš koji je razlog prijave!!!?

سمندری ڈاکو
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Nezz sta je to nisam nista prijavio..  {#} Jel zna neko gdje modu nabavit da shader 3d?? Jel ima mozda s tim veze zato kaj imam servic pack 1?????   {#}

marko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Farming Simulator 2013
Imt577 kaže...

Nezz sta je to nisam nista prijavio.. {#} Jel zna neko gdje modu nabavit da shader 3d?? Jel ima mozda s tim veze zato kaj imam servic pack 1?????  {#}

Prijavio si.

Prvi put nisi ništa napisao a drugi put si napisao"ć-321h1".

 

Uglavnom nemoj zloupotrebljavati gumb "PRIJAVI".

سمندری ڈاکو
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Ok

marko
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

imam jedno pitanje

 

Stavio sam da mi s onom crvenom radnik preore, nakon toga sam stavio da mi sadi pšenicu i on je prolazio po polju i stvarali su se redovi, ali ni zrna nije potrošio i tako nije ništa ni zasadio. Kad sam ka prekinuo i sam počeo raditi počelo je ustvari saditi. ne kužim

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
CroBrabus kaže...

imam jedno pitanje

 

Stavio sam da mi s onom crvenom radnik preore, nakon toga sam stavio da mi sadi pšenicu i on je prolazio po polju i stvarali su se redovi, ali ni zrna nije potrošio i tako nije ništa ni zasadio. Kad sam ka prekinuo i sam počeo raditi počelo je ustvari saditi. ne kužim

 

kad ti radnik sadi, onda ti ne troši sjeme, nego ti to ide pod ukupne troškove radnika, ali ne brini, posijano je :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013

hvala puno

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
GeraltTheWhite kaže...
CroBrabus kaže...

imam jedno pitanje

 

Stavio sam da mi s onom crvenom radnik preore, nakon toga sam stavio da mi sadi pšenicu i on je prolazio po polju i stvarali su se redovi, ali ni zrna nije potrošio i tako nije ništa ni zasadio. Kad sam ka prekinuo i sam počeo raditi počelo je ustvari saditi. ne kužim

 

kad ti radnik sadi, onda ti ne troši sjeme, nego ti to ide pod ukupne troškove radnika, ali ne brini, posijano je :)

hvala puno

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Imam još jedno pitanje.

 

Kako da zakačim više prikolica jednu za drugom?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
CroBrabus kaže...

Imam još jedno pitanje.

 

Kako da zakačim više prikolica jednu za drugom?

nisam siguran da li sve prikolice imaju tu mogućnost, ali vidiš i na njoj ak ima priključak iza

znači jednostavno zakačiš prvu prikolicu, i dovedeš njezin stražni dio do priključka druge prikolice i pojavi ti se ikonica za spajanje :) možeš ih i više, ali je teško upravljanje unatrag s više prikolica, pa koristiš druge traktore da pogurneš prikolicu na mjesto

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.1.2013 20:44 (GeraltTheWhite).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
goransmy kaže...

Skinuo igru s neta.Radi odlično.Kompleksnija je od prijašnjih farm simulatora i zato daleko bolja i zanimljivija jer ima više mogućnosti.U prijašnjima sam koristio modove i mijenjao i potrošnju i cijene i skinove i malo mijenjao mapu ali ovo mi se toliko sviđa da ću samo mijenjati zapremine rezervara,potrošnju i indoor camere jer su u nekim vozilima postavljene malo visoko pa nije tako dobra preglednost.Mislim da ću se baviti stočarstvom jer je fenomenalno napravljeno sve uz to.Silaža,hranjenje,odvoz đubra...ma fenomenalna igra.{#}

Hoces mi dati link gdje si skinuo igru??

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

kako da nahranim ovce i krave stalno mi ispiše ovo  corn is not accepted here i di da odnesem mljeko

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
nabildani kaže...

kako da nahranim ovce i krave stalno mi ispiše ovo  corn is not accepted here i di da odnesem mljeko

ne znam za taj kukuruz, ali znam da ti mljekar dolazi po mlijeko

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

Može li se igra igra igrati preko interneta ali kao da smo u lanu (hamachi ili nešto slično)

Također, dali je to izvedivo ako igra "nije kupljena" vec skinuta

 

I trece, isplati li se kupiti igru za 24$ sa njihove stranice?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Farming Simulator 2013

Jedno pitanje...Zasto nemogu sijati kokuruz? Imam heder a u sijacicama nema opcije za sijanje? Probao sam sve? Sta je to?

Strm
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
Strm kaže...

Jedno pitanje...Zasto nemogu sijati kokuruz? Imam heder a u sijacicama nema opcije za sijanje? Probao sam sve? Sta je to?

TI imaš sijačicu za žito, ječam i repicu. Moraš kupiti sijačicu za kukuruz i repu. To je ona Amazon sa širim redovima (mislim da je oznaka EDX 6000,ugl. 8 redi...)

I imaš sadilicu za krumpir saditi. Znači ima tri vrste sijačica...

Sve je moguće...
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

pozz ljudi,zna li tko kako se posija kukuruz,pšenica...koji stroj treba imat za posijat?

hvala unaprijed

Branko
 
1 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

da li mi može meko malo objasnit kako se igra ova igrica ja je igram prvi puta u životu hvala unaprijed

 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2013
johi bro kaže...
Strm kaže...

Jedno pitanje...Zasto nemogu sijati kokuruz? Imam heder a u sijacicama nema opcije za sijanje? Probao sam sve? Sta je to?

TI imaš sijačicu za žito, ječam i repicu. Moraš kupiti sijačicu za kukuruz i repu. To je ona Amazon sa širim redovima (mislim da je oznaka EDX 6000,ugl. 8 redi...)

I imaš sadilicu za krumpir saditi. Znači ima tri vrste sijačica...

ne preporucam sadnju kukuruza jer se malo dobije kad hoces prodat a zahtjeva kupnju dodatnih strojeva poput kombajna sa cutterom za kukuruz i sijačice

 

11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

e ljudi imam jedno pitanje.sta to znaci da kad idem sijat nesto daa mi pise you first need to fill the implement?tako nekako

Branko
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

moras napuniti sijacicu sa sjemenom (ona paleta pokraj tvojih silosa) dodjes tamo i stisnes R

isto tako spricu punis kod place cisterne i rasipac

moras napuniti da bi mogao spricati ili sijati :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2013

imam jedan problem.... kad ocu napraviti server u igrici ne moze se niko spojiti (zasto)... a ja se kod svih mogu spojiti i igrati 

 
0 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Re: Farming Simulator 2013
tota kaže...

imam jedan problem.... kad ocu napraviti server u igrici ne moze se niko spojiti (zasto)... a ja se kod svih mogu spojiti i igrati 

EEEj kako i gdje se može skinit multiplayer

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice