Far Cry 2

poruka: 650
|
čitano: 101.998
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far cry 2
15 godina
offline
Far Cry 2

ja sam isto očekivao više. prvi dio mi je puno bolji. bolji je i engine od ovog. ma koji dunia, cryengine je zakon, a još tek cryengine2? ja zapravo mislim da je crysis nastavak farcry-a jer je rađen na istom enginu samo što je još dorađen i optimiziran

 

btw. farcry2 se oupće nebi tako trebao zvati. ime farcry2 je ime samo zbog marketinga, iako nema nikakve veze sa prvim dijelom. uostalom to isto piše u recenciji te igre u najnovijem bugu. ako niste kupili evo vam pa pročitajte

Hello World!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Far Cry 2

Mene je igra očarala pogotovo sa ultra high grafikom i 2xAA, sviđa mi se atmosfera koja je stvorena

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Far Cry 2

Je li u tebe orginal? Ako je možeš li mi reći aktivacijski kod.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.12.2008 8:05 (Painkiller).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Far Cry 2
Painkiller kaže...

Je li u tebe orginal? Ako je možeš li mi reći aktivacijski kod.

 Koga si pitao ovo sad, BORN-a? Njegov bi ti odgovor bio da nije original. Ja sam mu nabavio s c*ackom.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Kažu da škola nije ztvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina...
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 2

molim da mi netko kaže zašto mi se ekran zacrni nakon 1 do 1i po sata igranja na ne samo ovoj igrici nego i na svim drugima:Plač

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Far Cry 2

Donedavno sam mlatio po F.E.A.R.-u, Crysisu i Crysis Warheadu i po CoD4 pa sam se odlučio nabavit Far Cry 2. Nakon svega ovog odigranog, nisam baš zadovoljan. Mislim, grafika je ok, Kosovar je zakon lik, mapa je ogromna, performanse su ok ali.... Ne sviđa mi se puno praznog hoda tj. vozikanja, igra je malo usporena u odnosu na crysis npr., protivnici su na razini onih aliena iz crysisa, nema ni blizu akcije ko u Far cry 1 (kojeg sam odigrao) il kao u CoD4.... Sveukupno, baš mi se i ne dopada. 7/10 ako je gledan nakon 2 mjeseca igranja crysisa ali 10/10 ako je to prvi FPS koji igraš (tako kaže moj bratić).

Intel Celeron D 3.09 gHz, 1,25 GB DDR400, GeForce 8400 GS 512, Seagate Barracuda 160GB + Seagate Barracuda 80GB
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Far Cry 2
NEW_MAN kaže...

Je ko probal ak igra vredi? Danas poslije posla je planiram igrat pa me zanima ak se opće isplati instaliravat?

 igra je odlicna ali na nvidinim karticama ima primedbu sto je dosadna ....
16 godina
neaktivan
offline
Far Cry 2

Mogu reci da je far cry 2 vrflo dobar. Svida mi se izvrsna grafika, prica, zvukovi al ide mi na zivce ono vozikanje po mapi . U pocetku je bilo fora al mi je sad dosadilo.

a nisam jos ni 20 posto presao. Eksplozije su divne kao i to sto se sve moze  unistiti.

Ocjena 9/10

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Far Cry 2
gujarroba kaže...
NEW_MAN kaže...

Je ko probal ak igra vredi? Danas poslije posla je planiram igrat pa me zanima ak se opće isplati instaliravat?

 igra je odlicna ali na nvidinim karticama ima primedbu sto je dosadna ....
 Sta to znaci?
Gigabyte P35-DS3R,Socket775/Intel Core 2 Duo E4400/4GB DDR2,800MHz,Kingmax/Segate,320GB,7200rpm 16MBcache/Gigabyte 8800GTS/CHIEFTEC,GPS-500AB-A/Thermaltake MiniTyphoon,CL-P0268/1xCh120mm, 4xCh 92mm/Kućište Chieftec SG-01B,midi/LG FLATRON,19"/Trust WirelessDS-3250
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 2

igra je dobra..dobra grafika..dobra akcija(kada se upadne u nju)...inače ono vozikanje gore dole po mapi je ultra iritantno te sam zbog toga prestao igrati igru nakon 5 dana!

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Far Cry 2

igra je fenomenalna unatoc premutavom AI, i konjskom vozikanju simo tamo bez cilja u biti...unatoc tim jako velikim glupostima koje ubijaju igrivost dajem ocjenu 8/10 jer svejedno zove da je ukljucis i malo poigras

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.21GHz (2 CPUs) 2048MB RAM 250 GB Total ASUS EAH3650 Series 1024 MB xFire-->ddoxy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 2

Far Cry 2 nije dobra igra, nego je uzasno losa (najgora ikad), a vi kojima je dobar ste ocito odrasli na konzolaskom smecu i zbog vas igrice danas i jesu ovako lose... Prodaju vam drek, a vi ga kupujete i s gustom jedete. npr. Far Cry 2, Assassins Creed i slicne, imaju potencijala ali su upropastene katastrofalnom izvedbom...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 2

Hm, da. Meni je igra ok, ali nakon igranaja od pola sata, lagano izgubim volju (sta mi se recimo nije dogodilo sa Bioshockom, STALKER-om, FEAR-om itd) A to stoji da naginje konzolaskom tipu. Jer samo kada se vidi ono blendajuce oruzje, blendajucu municiju, medicinu itd, covjek odmah zakljuci da je to konzolaski tip igre. A da ne spominjem one kutije za SAVE i stalna pitanja, nakon spavanja, putovanja autobusom, dali zelis spremiti igru. Toga nema na igrama radenima za racunala. Cisti konzolitis i nije mi jasno da se nisu mogli malo potrudit i probat te neke stvari izbacit.

Gigabyte P35-DS3R,Socket775/Intel Core 2 Duo E4400/4GB DDR2,800MHz,Kingmax/Segate,320GB,7200rpm 16MBcache/Gigabyte 8800GTS/CHIEFTEC,GPS-500AB-A/Thermaltake MiniTyphoon,CL-P0268/1xCh120mm, 4xCh 92mm/Kućište Chieftec SG-01B,midi/LG FLATRON,19"/Trust WirelessDS-3250
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 2

e ljudi treba mi hitno pomoc..... kako proc prvu misiju gdje se treba heal-at.. tam di ti je sve mutno. dodem do one kutije za prvu pomoc.. i stiscem f i e i h ali nista.. molim pomagajte...XDXDXD

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Far Cry 2
Piro The Man kaže...

e ljudi treba mi hitno pomoc..... kako proc prvu misiju gdje se treba heal-at.. tam di ti je sve mutno. dodem do one kutije za prvu pomoc.. i stiscem f i e i h ali nista.. molim pomagajte...XDXDXD

  Lijek protiv malarije dobiješ u Mike's Bar.
Intel Celeron D331 2,66Ghz, 1GB DDR2-667Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Far Cry 2
Piro The Man kaže...

e ljudi treba mi hitno pomoc..... kako proc prvu misiju gdje se treba heal-at.. tam di ti je sve mutno. dodem do one kutije za prvu pomoc.. i stiscem f i e i h ali nista.. molim pomagajte...XDXDXD

 Ako se ne varam, trebas otici u crkvu u gradu i tamo ce ti svećenik dati lijek protiv malarije, ako mislimo na isti dio igre :)
Intel Core 2 Duo E8500 i SCYTHE Mine, ATi Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w, Creative Labs X-Fi Xtreme Game
15 godina
protjeran
offline
RE: Far Cry 2
jurluk kaže...

ja sam isto očekivao više. prvi dio mi je puno bolji. bolji je i engine od ovog. ma koji dunia, cryengine je zakon, a još tek cryengine2? ja zapravo mislim da je crysis nastavak farcry-a jer je rađen na istom enginu samo što je još dorađen i optimiziran

 

btw. farcry2 se oupće nebi tako trebao zvati. ime farcry2 je ime samo zbog marketinga, iako nema nikakve veze sa prvim dijelom. uostalom to isto piše u recenciji te igre u najnovijem bugu. ako niste kupili evo vam pa pročitajte

  Da slažem se.Original je bio puno bolji po igrivosti i fizici.Puno je napetij bio, puno teži, i zanimljivij po priči,Al protivnika je bio sjajan....Far Cry (1) je jedan od najboljih FPS ikad izašlih.
Intel Celeron D331 2,66Ghz, 1GB DDR2-667Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
protjeran
offline
RE: Far Cry 2
Sonny kaže...
Piro The Man kaže...

e ljudi treba mi hitno pomoc..... kako proc prvu misiju gdje se treba heal-at.. tam di ti je sve mutno. dodem do one kutije za prvu pomoc.. i stiscem f i e i h ali nista.. molim pomagajte...XDXDXD

  Ako se ne varam, trebas otici u crkvu u gradu i tamo ce ti svećenik dati lijek protiv malarije, ako mislimo na isti dio igre :)
  Točnije, u Pala trebaš otić, pa u onu crkvu.
Intel Celeron D331 2,66Ghz, 1GB DDR2-667Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Far Cry 2
UPDaTEa ŽeljaN kaže...
Sonny kaže...
Piro The Man kaže...

e ljudi treba mi hitno pomoc..... kako proc prvu misiju gdje se treba heal-at.. tam di ti je sve mutno. dodem do one kutije za prvu pomoc.. i stiscem f i e i h ali nista.. molim pomagajte...XDXDXD

  Ako se ne varam, trebas otici u crkvu u gradu i tamo ce ti svećenik dati lijek protiv malarije, ako mislimo na isti dio igre :)
  Točnije, u Pala trebaš otić, pa u onu crkvu.
 E, tocno, imas pravo!
Intel Core 2 Duo E8500 i SCYTHE Mine, ATi Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair 520w, Creative Labs X-Fi Xtreme Game
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 2

al svaki put poginem.. i onda negdje dodem.. ti je ekran mutni.. i nekakva prva pomocmi svjetli plavom bojom..  a kaj trebam poginut ili.. i di se tocno nalazi to mjesto gdje cu dobit taj ljek...???

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Far Cry 2

Mislis na onaj dio kad tek krenes pa izbije frka? Pucas na sve strane al padnes od malarije?

To tako treba, Sakal odrzi svoje predavanje i ides dalje.

15 godina
protjeran
offline
RE: Far Cry 2
Piro The Man kaže...

al svaki put poginem.. i onda negdje dodem.. ti je ekran mutni.. i nekakva prva pomocmi svjetli plavom bojom..  a kaj trebam poginut ili.. i di se tocno nalazi to mjesto gdje cu dobit taj ljek...???

 

  Pa vidi na karti.Imaš prije ulaza u palu onaj most, i kad ulaziš u palu tamo je gomila ljudi na koje nemoj pucat!!!
Intel Celeron D331 2,66Ghz, 1GB DDR2-667Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 2

ja sam vec u gradu(pala).. i hocu uci u crkvu, a svi me napadaju i pucaju po meni i svaki put poginem... onda se probudim u nekoj prostoriji i sve mi je mutno i trebam se hilat pomocu prve pomoci ???

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Far Cry 2
Piro The Man kaže...

ja sam vec u gradu(pala).. i hocu uci u crkvu, a svi me napadaju i pucaju po meni i svaki put poginem... onda se probudim u nekoj prostoriji i sve mi je mutno i trebam se hilat pomocu prve pomoci ???

 

  Aj pritisni Esc u igri i vidi koji ti je zadatak, pa nam reci.
Intel Celeron D331 2,66Ghz, 1GB DDR2-667Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 2

OBJECTIVES: heal myself

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Far Cry 2
Piro The Man kaže...

OBJECTIVES: heal myself

 

  Vidi na karti područje koje je zaokruženo zelenom ili crvenom bojom, i odi do njega.
Intel Celeron D331 2,66Ghz, 1GB DDR2-667Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 2

nemrem izac iz prostorije jer neki lik stoji na vratima... i trebam se izljecit sa prvom pomoci

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Far Cry 2
Piro The Man kaže...

nemrem izac iz prostorije jer neki lik stoji na vratima... i trebam se izljecit sa prvom pomoci

 

 Stisni H.
AMD Athlon 6000+ BOX, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740mhz-GPU Clock. http://www.youtube.com/user/FunkyPleasShow 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 2

stiscem sve tipke i nis se ne dogada...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 2

Prvi post na forumu, ajd nek probijem nevinost pozitivnošću.

 

Igra je super, Dunia je izvrstan engine, sviđa mi se mnogo detalja, kao što je svjetlost (kao Crysis, blješti u oči kad gledate iz mraka), prelijepi požari u savanama, i kompletno afričko okruženje. Immersion je stvarno na vrhuncu, s time da ima nekih magičnih elementa (opet neki elfovi grrr) tipa mape na papiru s pokretnom slikom (!), prometnim smjernicama koje poprimaju boju ovisno o vašem ciljanom odredištu, itd. Nelinearnost je također optimalna, samo je stealth element koji bi trebao biti uklopljen narušen protivnicima koji posjeduju "oko sokolovo" te vas vide s 5 km udaljenosti i odmah angažiraju odbor za doček. Na sreću, postoji Camo Suit upgrade, koji vam daje stealth bonus, što otvara novu dimenziju u igri (zajedno s prigušenim oružjem i dart rifleom, snajperom koji ispucava otrovom premazane pikado strelice), te za očistiti checkpoint ne morate standardno postreljati sve što se miče, već možete izletiti iz grma s mačetom usred noći, pretvarajući napad u scenu karakterističnu za film poput Petka 13..

 

Optional, secondary objektivi su prilično linearni (ubij, zaustavi konvoj, ubij), s time da su olakšani pa će uz kombinaciju primarnih samo ispunjavati one 3 minute vožnje do cilja.

Neću ugrožavati sigurnost čitatelja spoilerima, no mogu reći da me se posebno dojmio prijelaz iz Act 1 u 2, kao i sam lik the Jackal, kojeg vam priča dočarava tako da ga nećete shvatiti kao nekog poluretardiranog boss-a kojeg trebate ubiti kako biste se mogli pohvaliti da ste prešli FC 2, već kao hladnokrvnu kompleksnu ličnost koja odiše visokim IQ-om i snalažljivošću.

 

Sve u svemu, dao bih igri solidnih 8/10. Možda nije Crysis tip FPS-a u kojem ćete vještim baratanjem i epileptičkim lupanjem po Mouse 3 letjeti iznad protivnika koje pucate dvostrukim uzijima u odijelu kojemu ni Iron Man nije do koljena, ali je definitivno igra koju vrijedi zaigrati!

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Far cry 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice