Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.124.629
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nakon vise od tri godine i dva rusenja windowsa i backup-ova modova i dalje vjeran istoj Scaniji 

Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Je neko za konvoj da bacimo ? posto je doso multiplayer official

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel zna ko nekim cudom da li na.. neoriginalnoj verziji radi Convoy ili mora striktno Steam?

Kebab
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Euro Truck Simulator 2
kenomax kaže...

Jel zna ko nekim cudom da li na.. neoriginalnoj verziji radi Convoy ili mora striktno Steam?

 5€ igra košta...

Say hello to my little friend
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

 

Prava pravcata simulacija, vrijedi pogledat 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Kupil sam novi laptop, i sve je instalirano, i rijeseno, ali MP nemogu nikako da igram, kad udem u MP, igram i vozim, ali sam sa sobom, nigdje nikog

 

moze nekakva pomoc

Uspori malo! Već sutra budeš samo ime na spomeniku!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pa dobro ljudi gdje ste svi, nema nigdje nikoga

Uspori malo! Već sutra budeš samo ime na spomeniku!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

sezona ljudi se kupaju a ne voze kamion :)

 

a gle probaj vidit na youtube sigurno pise kako i sta.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Hvala, rijesio sam to 

Uspori malo! Već sutra budeš samo ime na spomeniku!
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.7.2021 18:47 (gale007).
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Di ste mladići, vozi li se išta? Sezona je lagano pri kraju pa sam ja evo jučer sjeo za volan nakon dobrih 2-3 mjeseca 

Ako ima zainteresiranih da nas se skupi 4-5-6 mogli bi odvozit koju turu sad kad je dosao ovaj sluzbeni Mp 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Drugari kamiondžije, vozi li se ? 

 

Ja nisam baš dugo vozio, "prašina mi se po kamionu pohvatala"... "U garaži stoji mesecima"... 

13 Nisam dugo igrao ETS 2
1 Igram svaki dan
1 Čekam DLC Hrvatska i Srbija
Split: Grad svih gradova ! Jelena Rozga najbolji estradni umetnik svih vremena !
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jednom tjedno odvozim turu dok nađem vremena, slabo u zadnje vrijeme. Inače naručio sam ovo čudo prije koji dan i jedva čekam da stigne pa da se još malo približim simulaciji 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Jednom tjedno odvozim turu dok nađem vremena, slabo u zadnje vrijeme. Inače naručio sam ovo čudo prije koji dan i jedva čekam da stigne pa da se još malo približim simulaciji 

 

Daje me nemoj jebati da nesto ovako postoji!!!!?? 
Čim ti stigne napiši kratak review i odmah uzimam! izgleda super!  

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Jesi vidio... Ak nitko ne izmisli onda Kinez izmisli Budem, obavezno, jedino me brine kako to čudo bude u Assetto Corsi stabilno. Imašovdje službeni YT kanal od kreatora pa si pogledaj malo.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Već sam ja to pogledao sve 
Baš je jebena stvar. mislim da neću ni čekati tebe nego ću odmah naručiti i to cijeli komplet 

A volio bih i kad bi SCS napravio nešto slično kao što je bilo i za farming simulator. Onakav side panel bi kupio bez razmišljanja. Čak kad bi radili kakve manje replike volana, promjera npr 30-35cm, i to bih uzeo bez razmišljanja. ne znam treba li im kakva licenca i za to

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Nemam pojma da li planiraju nešto s volanima, i to se da izmodificirati s G29 ili T300 a side panel si možeš nabaviti nekakav button box ili si ga sam izraditi ko ja i čist je ok samo što i to košta a to ovisi koliko toga natrpaš na njega a može se svašta.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ma ja sam više mislio na repliku npr. Scanijinog volana. Što ne bi bilo fora imati mali Scanijin volan pa makar i za ukras? 
A button box sam i sam napravio i radi kako je zamišljeno, ali isto bi bilo lijepo imati nešto što daje doživljaj pravog kamiona. Ono plug-and-play, nema lemljenja i ovoga i onoga 

Ali ovi žmigavci što si ti uzeo... i dalje se ne mogu načuditi da tako nešto postoji i da izgleda jebeno. I nije ni skupo toliko 

11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

kupis scania original volan i adapter napravis i zamjenis i eto ti volana :)

8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dennocro kaže...

kupis scania original volan i adapter napravis i zamjenis i eto ti volana :)

 
Je, a koliko košta original, a koliko bi koštala "igračka"? 

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...


Ali ovi žmigavci što si ti uzeo... i dalje se ne mogu načuditi da tako nešto postoji i da izgleda jebeno. I nije ni skupo toliko 

 Nije malo 165€ dati za ovaj nazovimo ga luksuz kad danas možeš polovni G29 naći za tu lovu ali mislim da za ovako nešto vrijedi. Najskuplja verzija je 165€ sa svim pa i onim poklopcem gore s tim da sam na njihov popust od 8€ na netu našao još kod od 9€ tako da su mi popusti isplatili poštarinu ali budemo vidjeli kako bude s carinom još. Dobio sam tracking kod koji završava s NL pa se nadam da neće ni otvarati.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.10.2021 12:57 (vrinho).
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Kupovao sam i gore stvari za više novaca tako da je ovo još i dobro 

11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...
dennocro kaže...

kupis scania original volan i adapter napravis i zamjenis i eto ti volana :)

 
Je, a koliko košta original, a koliko bi koštala "igračka"? 

 nasao za 120€ scania, brzinski, mozda ima i jeftinije a neka igracka bolje imati onda original od g29.

8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

A ne bih se složio da je bolje imati original od g29 ako se želimo što više približiti simulaciji. Ja sam kupio neki Momo volan i već mi je to poboljšalo osjećaj jer je veći nego original volan od g29
Pitanje je i koliko je original volan težak, hoće li to g29 moći podnijeti ili će ga satrati težina za koji mjesec. Dobro, vjerojatno bi se i to dalo riješiti tako da se volan postavi pod većim kutem. Onda treba napraviti adapter s kojim ćeš to moći staviti na g29.... Ovi volani što si ti našao (ako smo gledali na istoj stranici) su u estoniji, nizozemskoj, uk... ne znam ni koliko bi shipping bio za to.
Moja poanta je bila da bi bilo dobro imati nešto tako što je plug-and-play. Uštekaš i igraš, nema zajebancije

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ljudi svašta naprave a vidim da imaš volje ići i na hardcore što se toga tiče  Ako si već button box napravio... Malo prošvrljaj po auto otpadima pa uzmeš s volanom i cijeli cockpit + arduino i imaš sve po želji.

Ko ovaj na videu dolje, ima original volan na G29/G25 kučištu.

 

 

 

 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.10.2021 14:12 (vrinho).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

A to je to! Stvarnije od ovoga je jedino pravi kamion! 
I još jedna stvar koju bi volio je da postoji volan koji ide preko 900° (mislim da sam negdje čitao da kamion ima 1800°). Vjerojatno oni skupi tipa Fanatec i mogu ići preko ali ti su stvarno preskupi 

8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...

Jednom tjedno odvozim turu dok nađem vremena, slabo u zadnje vrijeme. Inače naručio sam ovo čudo prije koji dan i jedva čekam da stigne pa da se još malo približim simulaciji 

 

Je li stiglo? ako nije, što čekaju? 

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ma racku, po trackingu kao da još nije ni krenulo od tamo. Još dok stigne do eventualno carine i kao šećer na kraju naše bajne pošte, računam još barem 2-3 tjedna.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Je, najduže treba od naše pošte do vrata 
Ma naručit ću ja onda ovako naslijepo pa nek gori sve. Taman da dođe tamo oko Božića kad idem na godišnji i bit će super 

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Svih 8 reviewa su 100% zadovoljni pa naruči ako ne želiš pričekati moj review. Bar nebudem sam pokusni kunić 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

ima li zainteresiranih za ovaj novi mp da odigramo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice