Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.150
|
čitano: 7.292.725
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

išo ja instalirat tu gobinu mapu i svako toliko mi se igrica crasha, isključio sam going east, ne znam što još da radim, ako može pomoć iskusnih kolega??

 

EDIT: uspio sam, sviđa mi se mapa...gledam malo ove poslove, najduži su više od 4000 km, do sad mi je 500 km bilo puno , al ništa ne treba sve odjednom ....zanimljive su mi ceste, sad kad gledam ove na gobinoj mapi one obične su predosadne, na ovoj mapi se kamion pomuči ne ide sve ko po  loju, mislim da bi scs trebao malo poraditi na tome da ceste budu teže, zabavnije, da dodaju malo adrenalina, prepreka na cesti (u samoj igrici najveća prepreka je semafor), rupa, itd...

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2015 1:06 (BennyCro).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
chutac kaže...

 

EDIT: Satanov je dobar, ali je igra opet dosadna.

Očito da više od 20 sati igranja ne ide..

 

 

 To je ono što ja govorim, u ovoj igri nema izazova a to je pokretač i temelj svega ostaloga pa se to pokušava nadoknaditi raznim mapama koje su sada otišle tolko daleko da se vozi po vodi, usponima od 70° i T84 parkirani uz cestu. Potreban je minimum minimuma sposobnosti, znanja i strpljenja da bi kamion odvezo od točke A do B s ocijenom odlično. Meni osobno je potpuno svejedno hoče na tabli ulaza u grad pisat Milano, Moskva ili Kuala Lumpur. Poduži je popis stvari koje se mogu popraviti neovisno o cijeni igre od 4.99€.

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...
chutac kaže...

 

EDIT: Satanov je dobar, ali je igra opet dosadna.

Očito da više od 20 sati igranja ne ide..

 To je ono što ja govorim, u ovoj igri nema izazova a to je pokretač i temelj svega ostaloga pa se to pokušava nadoknaditi raznim mapama koje su sada otišle tolko daleko da se vozi po vodi, usponima od 70° i T84 parkirani uz cestu. Potreban je minimum minimuma sposobnosti, znanja i strpljenja da bi kamion odvezo od točke A do B s ocijenom odlično. Meni osobno je potpuno svejedno hoče na tabli ulaza u grad pisat Milano, Moskva ili Kuala Lumpur. Poduži je popis stvari koje se mogu popraviti neovisno o cijeni igre od 4.99€.

Pa sto se onda patis na na njoj 650+ rl sati za samo 6-7 mjeseci ...

 

BennyCro kaže...

... gledam malo ove poslove, najduži su više od 4000 km, do sad mi je 500 km bilo puno , ... 

Da to je mali propust na ovoj mapi:
lvl 0 je do 5000 km, lvl 1 do 2000 km, lvl 2 > 3000, lvl 3 > 5000, lvl 4 > 6000 i lvl 5 > 15.000 km

To znaci da nema bonusa do lvl 4 jer je tek taj preko 5000 km ...

Pa ako nekome to bas smeta nek' vice, napravicu korekciju da lvl 0 bude do 1000 tako da lvl 1 dobije bonus za poslove preko 1000 do 2000 km itd.

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2015 12:32 (suMaper).
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Koju vještinu da stavim na vožače da više zarađuju ili da ustavim uravnoteženo ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

sad su našli ratovat, ima li tko kakve ideje kuda dalje????  stali ukrainci na granici i nedaju dalje...
 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2015 13:36 (BennyCro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo još malo o DLC Scandinavia, posebno jedna rečenica mi zapade za oko: Don't worry, even if we plan to show quite a lot here in the coming weeks, way more will be left for you to discover on your own! Izgleda da su slabe šanse da izađe do kraja mjeseca 

 

http://blog.scssoft.com/2015/02/a-quick-visit-to-orebro.html

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Rucipe kaže...

Koju vještinu da stavim na vožače da više zarađuju ili da ustavim uravnoteženo ? 

Mala je razlika a uravnotezena je najprostije, jedino ako bas zelis da se time zabavljas (proucis) onda navali ...

 

BennyCro kaže...

sad su našli ratovat, ima li tko kakve ideje kuda dalje????  stali ukrainci na granici i nedaju dalje...

Kolega rece na predhodnoj stranici ...

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
14 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel može netko napisati ime grada na gobinoj mapi gdje se nalazi volvo dealer, nemogu nikako naći da kupim kraz-a.

EUNE LoL: TomoRi || Xfire: tomorijeka56
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
TomoRI kaže...

Jel može netko napisati ime grada na gobinoj mapi gdje se nalazi volvo dealer, nemogu nikako naći da kupim kraz-a.

медвежьегорск, tamo su ti svi dileri ali i ugrozeno podrucje od poplava, pa ugodna voznja ...
I ja tamo imam garazu ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2015 14:41 (suMaper).
9 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

dali bi mi mogao itko objasniti kako instalirati gobinovu mapu ...gledao sam na youtubu neke turtolijale i citao ali sta god probam igra mi se smrzne.. unaprijed hvala...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

jel se može kako kopirati ime grada u consolu bez upitnika?

EUNE LoL: TomoRi || Xfire: tomorijeka56
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
BennyCro kaže...

sad su našli ratovat, ima li tko kakve ideje kuda dalje????  stali ukrainci na granici i nedaju dalje...

Kolega rece na predhodnoj stranici ...

 reče, ali ne kužim kako to da stavim kamion na željeno mjesto, tj. ne kužim kako mi freecam može pomoći

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2015 16:18 (BennyCro).
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Stisni 0 da ti se prebaci na freecam, odi na mjesto na kojem želiš biti, spusti se na razinu ceste, stisni f9 i kamion će ti se prebacit na to mjesto.

Ako nemaš omogućenu freecam, na prethodnoj stranici je objašnjeno kako je uključiti.

 

Vidi

. Samo ti ne moraš koristiti konzolu i ovo ''goto ime_grada'', al poanta je freecam i spuštanje kamiona.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2015 16:37 (Igzy20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel se moze i sa prikolicom tako?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Da, mislim da se može. Ne bi trebalo biti nikakvih problema.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel zna neko mod za mercedes logo za najnoviju verziju igre? Proba san neke ali nerade.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Sta je s Mercedesom MP4 jel misle oni izbacit to?

Gas do daske,a kad maknem dasku onda još gasa.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

U videima od Skandinavije je rečeno da se ekipe ''natječu'' što će prije izaći, DLC ili MP4. Znači dolazi uskoro.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Sl.1 - Ehh, a lijepo i posteno im nisam htio smetat ali ne lezi vraze oni postavise nevidljivi zid ...

Sl.7 - Eh, a sad' samo jos da se okrenem i parkiram a da mu ne srusim niti jedan zid ... 

 

Sl. 1 Sl. 1
i tako ja morao na vagu ... i tako ja morao na vagu ...
Uf,uf ... oh, tesko meni ... Uf,uf ... oh, tesko meni ...
picim brzinom od cak 5 km/h ... :-) picim brzinom od cak 5 km/h ... :-)
i posljednja provjera pred polazak ... i posljednja provjera pred polazak ...
Sl. 7 Sl. 7
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2015 19:53 (suMaper).
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Igzy20 kaže...

Stisni 0 da ti se prebaci na freecam, odi na mjesto na kojem želiš biti, spusti se na razinu ceste, stisni f9 i kamion će ti se prebacit na to mjesto.

Ako nemaš omogućenu freecam, na prethodnoj stranici je objašnjeno kako je uključiti.

 

Vidi

. Samo ti ne moraš koristiti konzolu i ovo ''goto ime_grada'', al poanta je freecam i spuštanje kamiona.

 aaaa kužim, ne mogu vjerovat kako to nisam skužio prije, hvala puno 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
Zekat kaže...
chutac kaže...

 

To je ono što ja govorim, u ovoj igri nema izazova a to je pokretač i temelj svega ostaloga pa se to pokušava nadoknaditi raznim mapama koje su sada otišle tolko daleko da se vozi po vodi, usponima od 70° i T84 parkirani uz cestu. Potreban je minimum minimuma sposobnosti, znanja i strpljenja da bi kamion odvezo od točke A do B s ocijenom odlično. Meni osobno je potpuno svejedno hoče na tabli ulaza u grad pisat Milano, Moskva ili Kuala Lumpur. Poduži je popis stvari koje se mogu popraviti neovisno o cijeni igre od 4.99€.

Pa sto se onda patis na na njoj 650+ rl sati za samo 6-7 mjeseci ...

 

 

 Htio bi se patit al na žalost ne ide.

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

eo negdje prije i ja kupio igru, i nakon milijun quick jobova napokon kupio svoj kamion:

 

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Dobra pila! Puno sretnih km sa njom i što manje problema. 

 

Ja sam opet napravio malo pauzu od vožnje.

Sad moram napravit malo reda među modovima (izbrisat stare i one koje ne koristim i skinut nove za 1.16 verziju), pa nastavljamo starim tempom. 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

od modova koristim (1.16):

 

http://ets2.lt/en/mod-name-ai-traffic-pack-by-jazzycat-v2-1/

 

http://ets2.lt/en/trailers-and-cargo-pack-by-jazzycat-v3-1/

 

i kao nekakav HD mod, da li radi ili ne još nisam skužio :D

 

one dodatne mape me ne zanimaju, ova oriđinale mi zasad sasvim dovoljna

 

ako netko ima neko dobar mod da radi na 1.16 nek nabaci tu, probao sam par još par komada pa igra crashala

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.2.2015 22:59 (JuXo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Zamolio bih za pomoč.. da li mogu prebaci samo interijer od jednog moda i igru, tj iskombinirat 1 mod od njih 2?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Euro Truck Simulator 2

....

Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Uf, uf, na svih 6 kontinenata ...
Pa ti si mi za petama ...

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

nego, jel igra netko multi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
JuXo kaže...

nego, jel igra netko multi?

Čim izađe za 1.16.! Se zna kad izlazi bar cca?

 

-Jučer sam napravio update na 1.16.2s i ne mogu igrat MP al instaliro sam novi TSM i dva Jazzycat-ova paketa za terete par postova iznad + Millitary, ugl. sve super radi zasad. 

Par slika (SP, MP)..

 

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.2.2015 11:34 (Zekat).
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Jazzycatovi modovi su odlični i najvažnije rade

 

jučer sam baš probao multi po prvi put i prej... , ne vraćam se više na single, barem dok ne dobijem neki ban 

 

jedino mi bezveze što moraš downgradeati igru

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice