Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.151
|
čitano: 7.298.262
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Vec je vani 0.1.1 R2? pa jucer je tek izasao 0.1.1 R1, zasto vec R2?

 

http://ets2mp.com/index.php?page=download

Steam:*NOB* Vitaly™ Origin: MasterNerdx Uplay: ko to treba || Proud to be Mrcina www.mrcine.org
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav ekipi! 

Neznam u ćemu je problem ili sam nešto propustio nakon instalacije 1.14 patcha krenuo sam ispočetka sa TSM mp 5 modom i nikako da naguram kamion da juri više od 90 km/h .

Trenutno mi je jedino kompatibilan za pokretanje no-spped-limit-200 mod ali ne vuku mašine iznad 90 osim kad lete nizbrdo  ali nije to to .E sad jel ti no speed limit modovi općenito ne rade sa novim patchom ili sam nešto fulao ?

Sa starijom verzijom sve je bilo ok što se tih patch-eva tiće .

 

Moj PC  
0 6 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Sectoid kaže...

Pozdrav ekipi! 

Neznam u ćemu je problem ili sam nešto propustio nakon instalacije 1.14 patcha krenuo sam ispočetka sa TSM mp 5 modom i nikako da naguram kamion da juri više od 90 km/h .

Trenutno mi je jedino kompatibilan za pokretanje no-spped-limit-200 mod ali ne vuku mašine iznad 90 osim kad lete nizbrdo  ali nije to to .E sad jel ti no speed limit modovi općenito ne rade sa novim patchom ili sam nešto fulao ?

Sa starijom verzijom sve je bilo ok što se tih patch-eva tiće .

 

baci pogled u opcije ... {#}

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

jel moze neko uploadat mp exe da si instaliram jer nemogu nikako skinuti logiram se ali nece

Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
suMaper kaže...
Sectoid kaže...

Pozdrav ekipi! 

Neznam u ćemu je problem ili sam nešto propustio nakon instalacije 1.14 patcha krenuo sam ispočetka sa TSM mp 5 modom i nikako da naguram kamion da juri više od 90 km/h .

Trenutno mi je jedino kompatibilan za pokretanje no-spped-limit-200 mod ali ne vuku mašine iznad 90 osim kad lete nizbrdo  ali nije to to .E sad jel ti no speed limit modovi općenito ne rade sa novim patchom ili sam nešto fulao ?

Sa starijom verzijom sve je bilo ok što se tih patch-eva tiće .

 

baci pogled u opcije ... {#}

 

Tko još gleda opcije ...{#}......već sam se pomirio da to tako mora bit ,reko ako ne može drukčije onda pošteno do 90 pa kad stigneš stigneš {#}

Hvala ,sada je sve ok , sfleksal sam u opcijama sve blokade ,da se sada i uzbro više od 90 ..{#}

iks
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Sectoid kaže...
suMaper kaže...
Sectoid kaže...

Pozdrav ekipi! 

Neznam u ćemu je problem ili sam nešto propustio nakon instalacije 1.14 patcha krenuo sam ispočetka sa TSM mp 5 modom i nikako da naguram kamion da juri više od 90 km/h .

Trenutno mi je jedino kompatibilan za pokretanje no-spped-limit-200 mod ali ne vuku mašine iznad 90 osim kad lete nizbrdo  ali nije to to .E sad jel ti no speed limit modovi općenito ne rade sa novim patchom ili sam nešto fulao ?

Sa starijom verzijom sve je bilo ok što se tih patch-eva tiće .

 

baci pogled u opcije ... {#}

 

Tko još gleda opcije ...{#}......već sam se pomirio da to tako mora bit ,reko ako ne može drukčije onda pošteno do 90 pa kad stigneš stigneš {#}

Hvala ,sada je sve ok , sfleksal sam u opcijama sve blokade ,da se sada i uzbro više od 90 ..{#}

Meni se to isto događa, ali nemam ukljucenu blokadu brzine u cemu je problem? Nizbrdo mogu i 110 a ravno/uzbrdo 91km/h max i sa teretom i bez, ponavljam iskljucena mi je ono ogranicenje brzine.

 

Edit: Eh da nam je imati nesto ovakvo sa doljnje slike.

Steam:*NOB* Vitaly™ Origin: MasterNerdx Uplay: ko to treba || Proud to be Mrcina www.mrcine.org
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.12.2014 12:36 (Skillzor70).
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

ako igrate mp moguce je da jednostavno mp neda da idete iznad 90 i po meni je to dobro ...to nemozete nikako rjesiti

Gaming 4ever.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Igro sam piratsku igru prije,ali  sad sam je i kupio,pa kad idem nastavit igru mi dođe ova obavjest,a maknuo sam sve dlc-ove što sam imo

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
stisnes da zelis nastaviti i to je to
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
dado16 kaže...
stisnes da zelis nastaviti i to je to

Izbaci me iz igre..

 

11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Zabrinjava me budućnost MP-a, jer kako sad stvari stoje, odnosno dok su serveri ovakvi kakvi jesu, baza igrača neće rasti, jer je dostigla maksimum. Situacija je takva da jedan server prima maksimalno 3 500 igrača. Dakle, još će puno vremena proć, dok se mp ne digne na razinu više.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.12.2014 15:09 (Lemyxz).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
DuMe izbaci te ako si zabiljezio save s nekim modom, moras se vratiti i zabiljeziti bez ikakvog dlca(mape ili novih prikolica ). A sto se buducnosti tice, sta ce ti vise od 3500 igraca kad i s ovako malo igraca nije igrivo, nitko nist ne postiva, sudaraju se,obilaze pa ti radi skarice i kako mu ping skoci ostane mu kamion a ti se zabijes i on nastavi normalno dalje... Prvo nek ovo sve rijese, a kasnije ce rast baza igraca
14 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Da prvo nek riješe servere jer je lag užasan čim je više kamiona na okupu a da ne govorim o teportaciji kamiona koji se odjednom stvore ispred tebe ili završe na ogradi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

kako ću se vratit ako me izbaci iz igre kad idem nastavit vožnju

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
DuMe kaže...

Igro sam piratsku igru prije,ali  sad sam je i kupio,pa kad idem nastavit igru mi dođe ova obavjest,a maknuo sam sve dlc-ove što sam imo

Maknio si sve ali tebe zeza save game..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...
DuMe kaže...

Igro sam piratsku igru prije,ali  sad sam je i kupio,pa kad idem nastavit igru mi dođe ova obavjest,a maknuo sam sve dlc-ove što sam imo

Maknio si sve ali tebe zeza save game..

Znači morat ću sve ispočetka?

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Imate Euro Truck Simulator 2 ovdje za 8.79€ + 4 dlc-a http://www.bundlestars.com/all-bundles/euro-truck-simulator-2-collectors-bundle/

Ako vam pomognem bilo bi lijepo da stisnete Hvala!
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
DuMe kaže...
Xperiax1 kaže...
DuMe kaže...

Igro sam piratsku igru prije,ali  sad sam je i kupio,pa kad idem nastavit igru mi dođe ova obavjest,a maknuo sam sve dlc-ove što sam imo

Maknio si sve ali tebe zeza save game..

Znači morat ću sve ispočetka?

Vjerovatno da hoces..Koji si level bio na jogurt verziji?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...
DuMe kaže...
Xperiax1 kaže...
DuMe kaže...

Igro sam piratsku igru prije,ali  sad sam je i kupio,pa kad idem nastavit igru mi dođe ova obavjest,a maknuo sam sve dlc-ove što sam imo

Maknio si sve ali tebe zeza save game..

Znači morat ću sve ispočetka?

Vjerovatno da hoces..Koji si level bio na jogurt verziji?

6.. znači nema pomoći,moram ispočetka?

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kreni ponovo nisi veliki lvl bio da ces izgubit nesto,u kratkom vremenu si ponovno 6 lvl.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Ako ti se baš neda sve ispočetka, a spreman si iskeširati malo love, imaš na Steamu rasprodaju igre ali i DLC-ova. Većina ih je po 0,49€ pa si zbroji koliko bi te točno ispala kupovina ovih koji ti nedostaju, i onda razmisli dal ti se isplati
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

Kreni ponovo nisi veliki lvl bio da ces izgubit nesto,u kratkom vremenu si ponovno 6 lvl.

i dalje mi izbacuje iz igre.. jel moram zbrisat jogurt verziju igre prije?

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Normalno da moras.Obrisi tu i skini sa steam-a i pici..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
DuMe kaže...

i dalje mi izbacuje iz igre.. jel moram zbrisat jogurt verziju igre prije?

Ne moras, nesto drugo je problem ...

 

Lemyxz kaže...

Zabrinjava me budućnost MP-a, jer kako sad stvari stoje, odnosno dok su serveri ovakvi kakvi jesu, baza igrača neće rasti, jer je dostigla maksimum. Situacija je takva da jedan server prima maksimalno 3 500 igrača. Dakle, još će puno vremena proć, dok se mp ne digne na razinu više.

Nekad bilo sad se pripovijeda ... {#}

 

EU 1 > 5000, ostali > 3500 EU 1 > 5000, ostali > 3500
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.12.2014 22:33 (suMaper).
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ima li netko želju prijavit bug koji sam upravo otkrio. Znači skretanje za Insbruck je zapravo za Klagenfurt a putokaz za Klagenfurt nema veze s vezom jer je gore njiva. Btw uživancija je vozit po tom djelu ceste :)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.12.2014 23:22 (macgyver 53).
Moj PC  
6 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Jel ovo jedini način za skinut MP? Nemogu se logirat, jer po njemu je uvjek krivi pasword ili E-mail...

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Zekat kaže...

Jel ovo jedini način za skinut MP? Nemogu se logirat, jer po njemu je uvjek krivi pasword ili E-mail...

Jesi li isao register pa se onda logovao na svoj steam acc ?

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
14 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Haker_x kaže...
Zekat kaže...

Jel ovo jedini način za skinut MP? Nemogu se logirat, jer po njemu je uvjek krivi pasword ili E-mail...

Jesi li isao register pa se onda logovao na svoj steam acc ?

Skinio sam nekako ali kad hoču raspakirat to što sam skinio kaže:

 

 

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.12.2014 23:45 (Zekat).
16 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Ima li netko želju prijavit bug koji sam upravo otkrio. Znači skretanje za Insbruck je zapravo za Klagenfurt a putokaz za Klagenfurt nema veze s vezom jer je gore njiva. Btw uživancija je vozit po tom djelu ceste :)

 

 

Thx, prijavljeno na SCS QA.

Lijevo je Klagenfurt, a desno (tj. ravno) Innsbruck (samo su zamijenjeni nazivi gradova).

Support SCS Software: http://blog.scssoft.com
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.12.2014 0:21 (macgyver 53).
Moj PC  
3 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice