Elden Ring

poruka: 1.648
|
čitano: 396.921
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Elden Ring
hrka11 kaže...

Bleed build uz mimica pada lagano.

 

100% sam kompletira igru,eee sta sad igrat.

 Ceka se DLC hehe

 

Ja pak sam izbjegavo Bleed jer je tolko OP da mi je dosadno bilo

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
10 godina
offline
Re: Elden Ring
Santana kaže...
hrka11 kaže...

Bleed build uz mimica pada lagano.

 

100% sam kompletira igru,eee sta sad igrat.

 Ceka se DLC hehe

 

Ja pak sam izbjegavo Bleed jer je tolko OP da mi je dosadno bilo

 A ja sam ga bio slozio s onom katanom i tada sam pristao igrat,nisam bio kuci jedno 3mj tad su je vec kroz update nerfali pa je cak nisam ni koristio nikako.Onda sam se prebacio na dva curved maca i brate dragi to je kidalo.

A najvise radi zivaca,ispizdio sam bio zato sam ga i slozio...mada sa 170 lvl u endgameu sta god da sam slozio kidalo je.

Sad se mislim sta dalje,kad bi krenio u ng+ je li velika razlika u gameplayu ?Neda mi se opet zivcirat i psovat toliko radi igre

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: Elden Ring
hrka11 kaže...
Santana kaže...
hrka11 kaže...

Bleed build uz mimica pada lagano.

 

100% sam kompletira igru,eee sta sad igrat.

 Ceka se DLC hehe

 

Ja pak sam izbjegavo Bleed jer je tolko OP da mi je dosadno bilo

 A ja sam ga bio slozio s onom katanom i tada sam pristao igrat,nisam bio kuci jedno 3mj tad su je vec kroz update nerfali pa je cak nisam ni koristio nikako.Onda sam se prebacio na dva curved maca i brate dragi to je kidalo.

A najvise radi zivaca,ispizdio sam bio zato sam ga i slozio...mada sa 170 lvl u endgameu sta god da sam slozio kidalo je.

Sad se mislim sta dalje,kad bi krenio u ng+ je li velika razlika u gameplayu ?Neda mi se opet zivcirat i psovat toliko radi igre

 Ja sam NG+ prešao, kraj je dosta teži čak i za takve 150+ levele. Em jače lupaju, em imaju više HP-a. Do cca pola ili 2/3 igre se šečeš, onda naglo raste težina, makar da se.

 

Ipak, Melania je teška uvijek.

 

NG++ me ne zanima dok ne izbace sve što misle jer nakon dva kruga igru znam napamet.

5 godina
neaktivan
offline
Elden Ring

Evo i mene muči Elden Beast. Baš je pegla što trčiš za njim ko budala. Možda sam se zeznula što sam se samo na snagu bazirala, bez čarolija. Možda ću zatražit online pomoć.

 

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Elden Ring

Ipak sam uspjela završiti sama večeras ali Beast je definitivno ne toliko težak koliko iritantan boss.

 

Drago mi je da sam napokon došla do kraja. Za mene to svakako nije GOTY jer ima dosta malih stvari koje mi smetaju, ali mi se isto sviđa igra. Priča je dobra ali mi je još uvijek draža Bloodborne priča.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Elden Ring

Konačno platina 2. prelaz.

Moj PC  
7 0 hvala 0
8 godina
offline
Elden Ring

99% da ce dlc prikazat na Game Awardsu pocetkom 12. mjeseca. Datamine patcha 1.07 je pokazao da DLC definitvno dolazi.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Elden Ring

Evo ako vas zanima, onaj kanal The brrother's Code su izbacili video o Elden Ring. Imali su odličan o Bloodborne tako da vjerujem da je i ovaj super, nisam ga još pogledala:

 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Elden Ring

Ima li negdje najava kakvog DLC, se zna što?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Elden Ring
Rhodin kaže...

Ima li negdje najava kakvog DLC, se zna što?

 

nema ništa službeno, ali neki datamineri su iskopali nešto u igri iz čega su zaključili da će vjerojatno biti DLC-a.

 

S obzirom na uspjeh igre mislim da su vrlo visoke šanse za to, a također je i igra sama po sebi jako pogodna za DLC

8 godina
offline
Elden Ring
  1. Trebala bi bit najava na the game awards .
  2. Znamo da FromSoft voli tamo bit .
If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Elden Ring

Proslo je dosta vremena od kada sam finishirao Elden i kada su se svi dojmovi slegli dojma sam da je od svih Souls igara Elden najlosije balansiran sto se tice klasa.

Krenuo sam igru sa casterom i kasnije se podosta mucio i cjelo vrijeme citao komentare kako su ostali buildovi enormno jaci,pogotovo blood.Respecao se na blood nakon ne znam koliko desetaka sati igranja i krenuo krsit protivnike i bossove sa tim kompletno novim buildom sa kojim sam imao nula iskustva u usporedbi sa casterom.

 

Tu su bas zajebali jako igru....svaku Souls igru sam prosao vise puta bas zato jer su me privlacili razliciti pristupi borbi i jer je balans medju klasama bio poprilicno ok ali kod Eldena...tesko je sa rasnog konja prec na tronogog magarca.

 

Mozda je to danas sve potpuno drukcije u Eldenu,mozda su izbalansirali klase apdejtovima.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Elden Ring

Vise puta su balansirali i mislim da je sad bolje.

Blood je bio broken u startu i nisam htio s tim igrat jer brzo dosadi

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Elden Ring
Santana kaže...

Vise puta su balansirali i mislim da je sad bolje.

Blood je bio broken u startu i nisam htio s tim igrat jer brzo dosadi

Ma i  caster je bio kompletno broken...nikad se u souls igrama nisam osjecao tako preslabo sa magom.

Drago mi je cut da su izbalansirali igru jer planiram jos jedan prolaz....

U Dark Soulsu sam imao oko 800 sati igre Ps3+PC verzija,tamo sam prosao igru sa svakom klasom do kraja.

Sad sam prije izlaska Eldena ponovio Dark Souls Remaster,Demon Souls za Ps5 i Sekiro....znaci odigrao sve jos jednom u nizu....bas sam se nasoulsao u zadnjih godinu dana 😁

 

Edit

Bas pogledao,stao sam na lvlu 176 i 165 sati igre...vrijeme je za krenut od nule sa novom klasom 😁

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.11.2022 17:49 (MEGATAMA).
13 godina
offline
Elden Ring
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2022 16:33 (hummer0).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Elden Ring

 Ja se jos uvijek nadam da ce bit DLC. U datamine-u su otkrili hrpu novih flagova za bosseve kaj nema veze sa ovim ja mislim

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
8 godina
offline
Elden Ring

Ipak nista :\

Zaboravio sam da rade na armored core

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Elden Ring

Ma mogli bi izbacit neki DLC i onda GOTY izdanje.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Elden Ring
Santana kaže...

Ipak nista :\

Zaboravio sam da rade na armored core

 

 

inače me takav tip igara uopće ne zanima, ali s obzirom tko pravi pratit će se

8 godina
offline
Elden Ring

Igram tu arena pvp i samo po sebi je dobro slozeno. Ima zbilja svakakvih buildova koje ljudi koriste kaj je super. Najjaci su mi likovi sa blood try hard buildovima gdje im treba minuta da sve buffove ukljuce hehe

 

Problem je jedino lag koji je skoro u svakom drugom dvoboju

 

 

Btw.

 

https://mp1st.com/news/elden-ring-has-several-more-things-incoming-miyazaki-hints-at-more-fromsoft-projects-in-the-future

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2022 19:12 (Santana).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Elden Ring
Gdje je najpovoljnije kupiti ovu igru? Klinac hoce poklon za bozic, svejedno hard ili digital copy.
13 godina
offline
Re: Elden Ring
JackIsBack kaže...
Gdje je najpovoljnije kupiti ovu igru? Klinac hoce poklon za bozic, svejedno hard ili digital copy.

 Mislim da ti je najpovoljnije naći na njuškalu od nekoga tko je odigrao.

 

https://www.njuskalo.hr/index.php?ctl=search_ads&keywords=Elden+ring&categoryId=15341

7 godina
offline
Re: Elden Ring
JackIsBack kaže...
Gdje je najpovoljnije kupiti ovu igru? Klinac hoce poklon za bozic, svejedno hard ili digital copy.

 395,99 kn PS5,PS4,PS5 Launch Edition, 319,59 kn PC Launch Edition u Family Mall-u ako si iz ZG.

15 godina
offline
Re: Elden Ring
NathanDrek kaže...
JackIsBack kaže...
Gdje je najpovoljnije kupiti ovu igru? Klinac hoce poklon za bozic, svejedno hard ili digital copy.

 395,99 kn PS5,PS4,PS5 Launch Edition, 319,59 kn PC Launch Edition u Family Mall-u ako si iz ZG.

 gdje u family mall-u, koja trgovina?

15 godina
offline
Elden Ring

Ne znam koliko se po pravilima foruma smije reklamirati trgovina, ali ovo nije trgovina, već lista najpovoljnijih ponuda.

Idi na All keys shop (googlaj) , pa će ti izbaciti popis trgovina gdje možeš kupiti digitalno izdanje.

Mislim da je najjeftinije za PC tipa 33€. Obično ima još 1-3€ naplate za neke njihove usluge, ali koliko vidim od novih, to je najjeftinije.

 

Rabljeno? Ovisi o platformi, imaš njuškalo, a bilo je i tu na forumu u oglasniku.

Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Elden Ring
JackIsBack kaže...
NathanDrek kaže...
JackIsBack kaže...
Gdje je najpovoljnije kupiti ovu igru? Klinac hoce poklon za bozic, svejedno hard ili digital copy.

 395,99 kn PS5,PS4,PS5 Launch Edition, 319,59 kn PC Launch Edition u Family Mall-u ako si iz ZG.

 gdje u family mall-u, koja trgovina?

Pošalji mi u privat poruku koju verziju trebaš od ovih koje sam gore naveo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2022 10:19 (NathanDrek).
11 godina
offline
Elden Ring

Nastavio danas dalje moj new game prolaz,isao se prisjetit malo igre da odlucim sta mi je GOTY....Elden,Ragnarok ili Forbiden West.

Zaigrao sam i njih ponovo ovih dana.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Elden Ring

Ma remek djelo bez BEZ konkurencije,kako covjek brzo zaboravi...

Sad imam 170h u igri i uzitak mi je sjec mojom blood klasom kroz svijet i bossove koji su mi u prvom prolazu bili zaj.bani.

GOTY bez imalo sumnje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Elden Ring
Mene su Horizon i Gow Razočarali.
Igre gdje mi je prica glavna, tu su podbacili, pokusao sam dobiti platinu u horizonu ali ne da mi se ni upaliti igru kad sam ju završio. Gow Ragnarok, ljubitelj sam mitologije, i uzas je sta su napravili od nordijske priče.
Elden Ring sam igrao 120h, i cim sam zavrsio upalio ng+ i u 5 sati porazio sve glavne bosseve s dual kitana blood buildom. Igra godine i meni sad najdraza FromSofware igra.
11 godina
offline
Elden Ring

Ja imam odprije Rivers of Blood+10 i Hand of Malenia+10 dali se tu nesto promjenilo unazad par mjeseci tojest dali ima bolji kombo za odabrat za blood spec?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice