Diablo 4

poruka: 1.930
|
čitano: 497.816
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Diablo 4

EpicFailGuy, meni je Titan Quest car žanra. Diablo ima najveću popularnost, ali Titan Quest bi trebao imati neki nastavak. Doduše oni su se fokusirali na DLCe.

16 godina
online
Diablo 4

Ajde ekipo s foruma, svi vi koji igrate udjite u Bug klan!

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 4
može ime klana? ja sam sinoć tražio "Bug Trolls" kako je netko napisao, ali ga nije nalazilo
steam id: Tormento_Cro ; Origin ID: Tormento_Cro ; BattleTag: Tormento#2662 ; Xbox Live: TormentoCro2662 ; Uplay: tormento_cro; GOG: tormento; Epic Games Store: Tormento_Cro;
16 godina
online
Diablo 4

Probaj sada, trebalo bi raditi!

 

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Dizajn svijeta, tamnica i svega ostalog i posvecenost detaljima je nevjerovatna. Sa time da je optimizacija jos bolja pa igra radi na 4k u 100fps na 3060ti. Nisam probao al vjerujem da za full hd ne treba nista jace od 1050ti . Igram polako rjesavam prvo main story pa cu onda side questove i tamnice.
Intel 80286
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Diablo 4
EpicFailGuy kaže...


Uff.. uzeo sam standard, kak su to pokvareno napravili, izbace igru u petak ak dodas 20 eura(vikend), a za nas normie moramo cekat utorak.

 

totalno nebitno, igra ionako pocinje kada pocne sezona 

14 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Kakvi su vasi dojmovi o igri?
Igrivost, itemizacija, i sve ostalo?

 da se malo dotaknem itemizacije (cca 15 i kusur sati, idem laganini, riješavam sidequestove uokolo, generalno više explore)
loot drop mi je, imho, sjeo ko budali šamar. skoro svaki rare item može biti solidan do izvrstan upgrade (ili to mene rng voli)

rokam sorca, našao 3-4 legend, svaki me natjera da isprobam drugi build (respec na 32lvlu ni ne osjetiš praktički).
upgrade itema nije nešto skup, čak ni ne prodajem trash, sve na salvage jer golda ima dovoljno.
5 sati tjeram neki kvazi fireball/lightning/teleport, i prije cca sat vremena mi padne leg weapon za Frozen orb.
prebacim cijeli build na frozen orb+frozen orb i fireball passive, i lete 2-3 kugle na sve strane, sve se chilla i freeza, ono što i stigne do mene, to explodira u chain reakciji od fireball pasive...

Edit: overall, poprilično zadovoljan zasada što se tiče itema i dropa, ako se ovako nastavi, fenomenalno.
a što će tek biti kad se krene zabavljat sa sinergijom više leg i paragonom.. uff

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.6.2023 15:04 (vrx).
16 godina
neaktivan
offline
Diablo 4

Igra je TOP. Atmosfericno, mracno. Igram na ultrawide monitoru sa PS5 kontrolerom.

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Dizajn svijeta, tamnica i svega ostalog i posvecenost detaljima je nevjerovatna. Sa time da je optimizacija jos bolja pa igra radi na 4k u 100fps na 3060ti. Nisam probao al vjerujem da za full hd ne treba nista jace od 1050ti . Igram polako rjesavam prvo main story pa cu onda side questove i tamnice.

ma lazes, to nije moguce, pogotovo ne na PC igri koja je izasla 2023. godine

 

grafe koje nemaju minimalno 16GB Vram ne mogu ni tetris pokrenuti, bar tako kazu svi na jubito, a oni znaju ti ne znas 

16 godina
online
Diablo 4

Meni napunila svih 24 gb na grafi!

 

Zašto? Zato jer može!

 

Gospodi s Radeonkama ram nikada nije bio problem...

 

...gospoda

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
online
Diablo 4

Kako ide, trenutno lvl 26, 0 legendery itema!

 

Haos!

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Diablo 4
D4 je ludilo! Oduševljen sam! Baš gustam. Idem s barbom polako i zavirujem svugdje! Atmosfera je top! Na mojoj konfi sve leti na ultra! Da ne povjeruješ 😁 Kudos Blizzard! 😁
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Kant kaže...

Kako ide, trenutno lvl 26, 0 legendery itema!

 

Haos!

 Frendu isto, meni je do lv40 palo preko 20 komada Na jednom bossu 3. Valjda imam sreće ^^

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
15 godina
offline
Diablo 4

Meni legendary padaju samo kada kupujem stvari s obolima, tu sam dobio kakvih 7-8 komada. Ovako s mobova mi je pao možda jedan u sadašnjih 34 levela.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 4

Pa, ima "sigurnih" leg-ova ako se ide na kampanju. Ja sam lvl 34, tek sam završio Akt II, a pročitao da se konja dobije tek na početku Act IV...

 

Dropalo mi je nekih 10-ak legova do sad, par još od obola.

 

Gledam wudijo, na HC, lvl 73+, igra najveću težinu, itemi (legendary, a gledao sam ga par puta po 15-ak minuta, svaki put mu pao Unique, možda sam taman naletio...) dropaju ko blesavi

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Diablo 4

 .

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.6.2023 21:52 (_itsmoriarty).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 4

DukeOs kaže...

 U mome slucaju , a koliko citam po forumima da nas ima dosta ,da su sjebali kontroler za pc verziju .Sve probao , 0 bodova ,dok je u beti sve radilo.

Sve ostalo radi savrseno.

 
 

 

Ne znam kako.

Igram na PC-u sa gamepadom i sve radi savršeno.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.6.2023 23:34 (TunaPablo).
15 godina
offline
Diablo 4

WOW, WOW, WOW, WOW...

 

Dakle prošao kampanju ali nisam niti blizu finisiranja svih kvestova itd.. sada prelazim na endgame dio....

Ali WOW, dakle ljudi meni je ova igra svijetlo na kraju tunela sto sve izlazi i naziva se igrama u zadnje vrijeme (cast Zeldi i slicnima) ali...  Detalji, voice acting, lore itd.. sve na vrhunskom nivou.

The Tree of Whispers.. koja ideja...

 

Jest da se patim trenutno s Drudom lvl 49 ali uzivam u toj patnji, moj karakter je drugi par cipela :) ali sad ce on procjvetat uskoro.. hahaha

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.6.2023 8:38 (toxic).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
online
Diablo 4

Pati, pravi muškomaraci i mora da paze!

Kakav je end game?

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 4

Znači bit će barem 10% hrvata s uklesanim imenom na kipiću - Blizzard dijeli kipić

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Diablo 4

Da nemam ženu i poso možda bi i probao!

 

 

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Dizajn svijeta, tamnica i svega ostalog i posvecenost detaljima je nevjerovatna. Sa time da je optimizacija jos bolja pa igra radi na 4k u 100fps na 3060ti. Nisam probao al vjerujem da za full hd ne treba nista jace od 1050ti . Igram polako rjesavam prvo main story pa cu onda side questove i tamnice.

 

Kakva 3060ti, isprobao sam na Steam Decku i igra se vrti u 60 fps-a, mene šokiralo. Low i medium detalji, što na tako malom ekranu uopće ni ne igra ulogu niti se primijeti. 

 

Ne znam kakav je framerate u gradu ili kod većih fightova, vjerojatno neće držati 60, ali svejedno impresivno. Zasad sam samo malo na početku probao, primarno igram na PC-ju zasad.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
10 godina
offline
Re: Diablo 4
Meni je barba super. Nije bezglavo spamanje jedne tipke nego treba koristiti i glavu.

Neko kako se može pokrenuti onaj početni cinematic? Nigdje ne mogu naći da ponovno pogledam video. A pri pokretanju igre ga ne starta.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Diablo 4
Azmo kaže...
Meni je barba super. Nije bezglavo spamanje jedne tipke nego treba koristiti i glavu.

Neko kako se može pokrenuti onaj početni cinematic? Nigdje ne mogu naći da ponovno pogledam video. A pri pokretanju igre ga ne starta.

 imas na YT sve cut scene

15 godina
offline
Diablo 4

Vec su dosta toga buffali i nerfali :)

 

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 4

53.lvl Arc Lash sorc djeluje dosta op na nightmare T3 tezini , jedva cekam lvl 70 da dignem na torment tezinu.

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Diablo 4
Jbt pa kud ste stigli već na tolike levele?? Jel jedete? Spavate? Ja na barbu lvl 16 i baš sam si ponosan 😂
Moj PC  
9 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Diablo 4

Ne znam zašto, ali u svim arpg igrama koje sam igrao meni trebaju tjedni da završim prvi prolazak na normal.

I onda se čudim kada ljudi kažu da imaju igrano 15-20 likova, a ja igram 3 godine istog lika i obrišem igru prije nego samo ga zgotovio.

15 godina
offline
Diablo 4

Ja sam lvl 47 na act 4 (taman dovršio 3) . bio sam lvl 40 maltene na Act 1 , prva mapa, onda mi je netko rekao da ako ne dovršim igru do lvl 50 + dungeon, neću moć više dobivati exp. Šteta, jer baš sam guštao u polaganoj igri, sad jurim prema kraju...

 

Igra je OGROMNA i PREDOBRA. atmosfera, priča, setting, questovi (čak i side quests dio) , baš guštam.

 

Vi kojima smeta pic**a dlaka nemojte igrat, ovo je D3 + grozan zoom, nemate šta vidjeti ovdje

Moj PC  
3 1 hvala 1
10 godina
offline
Re: Diablo 4
Ajd pojasni ovo s lvl 50 i ne dobivanjem XP? I ja idem sporo pa me zanima
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice