Diablo 4

poruka: 1.934
|
čitano: 502.693
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Diablo 4

U velikoj sam dilemi!

 

Loodi barb ili looda rougica!

 

 

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 4

Seal#1315 

bnet tag

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Ja sam inače uvijek neki tenk wizard u tim igrama, ali kad smo kod Diabla nekako je prirodno uzeti (Conana) Barbara.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.5.2023 22:03 (Korny1603987).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4
Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Diablo 4
toxic kaže...

Samo mi to fali :D Kakav crni countdown.. idem spavati poslje posla danas da mogu duze od sat vremena igrati veceras (ako uopce serveri budu stabilni).

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
Diablo 4

Racunam da je server slam igralo vise igraca nego ce igarti nocas cisto zato jer je bilo free za sve a serveri su bili super stabilni

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2023 15:42 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
toxic kaže...

Racunam da je server slam igralo vise igraca nego ce igarti nocas cisto zato jer je bilo free za sve a serveri su bili super stabilni

Ma da.. to bi i meni bilo logicno. Sve nade polazem u to..

 

Early access uz placanje i uz to jos je i noc. Vjerojatno je i planirano tako da se sto manje ljudi (normalnih) pridruzi, pa da bude relativno painless start sa sto manje problema.

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
Diablo 4

Mislim da je sve porihtano na SAD , da oni budu "prvi" , datumski barem, a nama je zgodna slučajnost da je noć i da če se ljudi postepeno uključivati.

Iskreno, vjv je Azika najbolje prošla, njima će biti petak poslijepodne, taman vikend.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

Ja se jos nisam odlucio s kime cu igrati, da cujem Vas:

4 Necromancer
5 Druid
7 Barbarian
9 Rogue
13 Sorceress
Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 4

i ja krećem večeras storM#2527

dobus
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Twisted blades rogue!

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Ja se dvoumim između Druida i Necra. Druid mi se čini naporan za levelanje, ali je kasnije zvijer, dok mi je Necro općenito dobra klasa, ali nikada nisam volio castere.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Kulamasta#2383

 

Sexy Twisted Blade Rougica!!!

 

\o/\o/

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Nedostaje mi samo da cekam u redu pred trgovinom i da kupim retail verziju igre! Taj feeling kad kupis fizicki nesto ne moze zamjeniti online kod nikada . Jel sam ja jedini koji to misli?
Intel 80286
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Nedostaje mi samo da cekam u redu pred trgovinom i da kupim retail verziju igre! Taj feeling kad kupis fizicki nesto ne moze zamjeniti online kod nikada . Jel sam ja jedini koji to misli?

 Da ...

jako mi fali u životu stajanje u redu da mogu kupiti igru na DVD-u... život bez toga naprosto nema smisla...

Fuj Sancta Domenica koja ti doma dostavi taman prije releasea... Nikako nije američki sa stajanjem u redu da bi dobio svoj iShit na vrijeme.

Nemreš nikome ni platiti da ti čuva red

9 godina
offline
Re: Diablo 4
Ljudi, nisam nikad igrao Diablo igru. Igrao sam torchlight 1 i svidio mi se no diablo nikad.

Par pitanja:
Koju klasu mi predlazete?
Jel igra teska? Ima li diablo easy, medium i hard ili je to odredeno levelom.
Mogu li igru igrati iz misije u misiju ili moram farmati levele za odredene misije?
Na sto da se usredotocim i sto je glavno u igri? HP, Mana, snaga itd...

Eto, totalni sam noob pa slobodno me uputite na neki guide ili nešto
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

Imaš maxroll gg , ne znam da li se smiju stavljati linkovi, ali google it.

Tamo su ti buildovi usporedbe klasa i buildova itd.

 

Igraj po meni sam, kako god želiš, moj plan je raditi sve questove i side questove i dungeone.

 

Nađi si i guide za sve altar of lilith za bonuse (google , a ima i na maxroll)

 

Ono što je dobro, na lvl 50 , kad završiš kampanju, imaš opciju napraviti novog lika na lvl 50 koji dijeli stash, dakle pare, iteme itd. i preskočiš kapanju sa njim, pa "end game" ako si sve i fulao, besplatno kreneš iznova u build i sve.

 

Dakle bez brige, ako na lvl 46 zaključiš da sorc sa kojim si krenuo nije za tebe, dovrši kampanju, dođi na lvl 50 i kreiraj lvl 50 štogod želiš.

 

 

Edit: kažu da je minion necro jedan od najlakših likova za levelanje, barem je bio u beti. Možeš levelat sa njim do lvl 50 i dovršiti kampanju, te onda pročitaš da je rogue ili ww barba puno bolji i kreiraš si lvl 50 barbara i daš mu zaj build i kreneš Nightmare igrat sa njim za paragone.

 

Dakle savjet je igraj štogod ti se čini zabavno, a na lvl 50 si možeš sve likove nakreirat na 50 i uspoređivati. Ne znam da li ima i koji su limiti, koliko sam shvatio svaki novi lik će imati "skip campaign" , dakle 1-50 preskačeš, ali onda svakom moraš sam farmat paragone (50-100 , 200 paragon pointova, 4 po levelu, za dodatnu modifikaciju lika)

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2023 22:13 (Rhodin).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Jel igrao tko na rtx 3070 beta slam? Naime imam na poslu doticnu grafu valjda ce biti dovoljna za 34” monitor.
Al cu stiskati na poslu diablo ko ovi u poreznoj sto igraju solitaire cijeli dan 🤭
Intel 80286
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Jel igrao tko na rtx 3070 beta slam? Naime imam na poslu doticnu grafu valjda ce biti dovoljna za 34” monitor.
Al cu stiskati na poslu diablo ko ovi u poreznoj sto igraju solitaire cijeli dan 🤭

 Lijepi posao, nema šta.

 

Imam 3070ti, mislim da nećeš imati problema sa 3070, tehnički gledano, u D4 (betama) sam imao bolji FPS nego u D3 (OK, D3 više voli proc nego GPU, ali eto)

15 godina
offline
Diablo 4

Hmm...

 ovaj "skip campaign" gumb... sad čitam, svašta preskače, ali ne vidim da si lvl 50 sa tim, samo da možeš end game radit.

Frend rekao, uzeo sam zdravo za gotovo, možda je unfo kriv.

Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Diablo 4

3070 4k monitoru, no problem

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Igra se!!!

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 4
Kant kaže...

Igra se!!!

 itekako. 
čekao sam queue možda minut.
ide podmazano glatko, čini mi se još bolje i stabilnije nego u beti.

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
9 godina
offline
Diablo 4

FrostyDog#22639

Ovo malo radi malo ne, izbacuje sad pa sad. Nije mi na beti toliko probleme pravio.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

Ja sam morao popustit ženi ... tak da krecem sada, ako netko zeli neka me pozove

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Diablo 4

Stvorio sam klan za casual igrace ali i one iskusnije..

 

Zove se Bug Trolls pa eto, ako zelite pridruzite se cisto da se lakse nademo..

 

Btw ja ovo mislim igrat godinama tako da....

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
4 0 hvala 3
7 godina
offline
Diablo 4

Nice 40GB instalcija High Res assets za 4K monitore 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 4
Gogy7 kaže...
Ljudi, nisam nikad igrao Diablo igru. Igrao sam torchlight 1 i svidio mi se no diablo nikad.

Par pitanja:
Koju klasu mi predlazete?
Jel igra teska? Ima li diablo easy, medium i hard ili je to odredeno levelom.
Mogu li igru igrati iz misije u misiju ili moram farmati levele za odredene misije?
Na sto da se usredotocim i sto je glavno u igri? HP, Mana, snaga itd...

Eto, totalni sam noob pa slobodno me uputite na neki guide ili nešto

Sjedni i igraj. Usredotoci se na igranje.

 

Ova generacija danas ne zna sama upalit igru i uzivat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: Diablo 4
X3M kaže...

3070 4k monitoru, no problem

Ja za sada na RTX 3060Ti sa Ultra postavkama na 3440 x 1440 (UWQHD) bez problema.

Na server slamu je bilo malo kenjkavo, moze biti da je Blizzard u medjuvremenu dodatno optimizirao ili su mozda novi Nvidia driveri za D4 sve fino popeglali.

 

Doduse, tek sam na pocetku, pa nema neke prevelike "guzve" na ekranu, budem vidio kasnije kada bude gomila mobova na ekranu :)

 

 

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
15 godina
offline
Diablo 4

Nestao mi Internet na 10 sekundi, izbacilo me iz igre i sad mi ne da natrag. Kaže party locked...

 

Bio u Boss fightu

 

EDIT:

Pustilo me natrag, ali daleko od borbe

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2023 11:34 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice