Diablo 4

poruka: 1.930
|
čitano: 498.290
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Diablo 4

Igrao sam Diablo 2 dosta, ali sam još više igrao Titan Quest i Grim Dawn. 

Meni se čini da je u zadnjih 10 godina kralj izometričnog ARPGa Path of Exile što se tiče skilova i nadogradnji, a Grim Dawn vidim kao drugu igru.

 

Diablo 4 ću probati kada vidim puls naroda za vrijeme ljetnog godišnjeg iako moram priznati da ne volim "crnu" atmosferu Diablo igara, ja sam više za lijepi sunčani dan Titan Questa u Egiptu. 

 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Diablo 4

Je, i ja volim da je lepo i sunčano!

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Diablo 4

kvragu, tolko ste me uvjerili da je pc verzija konzolaško smeće da sam morao uzeti i za konzolu....
jel to onda znači da na konzoli nije smeće?

edit: fyi, do 31.05. vam je popust od 20% na D4 uz mutipljus karticu u Sancta domenica, ispadne 64 ojira.

Preorder bonus za Diablo je: 666 pack + Lithograph
666 Pack includes:
1 Double sized Art card
3 Tarot Card (Past, present and future)
1 Poster.
1 x 20% off voucher for the Blizzard store (https://eu.gear.blizzard.com/)
Specs: Finished size is 172mm x 137mm

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.5.2023 11:31 (vrx).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Kant kaže...

Je, i ja volim da je lepo i sunčano!

  

Eire
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Tko ce docekati 17h bas me zanima sta marva jutuberska kaze. Rhykeru ne vjerujem puno on bas ide uz dlaku blizzardu! Llama je standardno negativan ako nije Diablo 2 ne valja 🤭.. jos mi onaj cooley celavi i Kripp nekako najbolje to prezentiraju
Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 4

 Hrpa streamera prelazi na Diablo 4 . Jedan ne los 

 ..

 

edit : Malac jako dobro objasnjava kompleksnost Diabla 4 u svojim videima.

 

Eire
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.5.2023 13:17 (DukeOs).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 4
vrx kaže...

kvragu, tolko ste me uvjerili da je pc verzija konzolaško smeće da sam morao uzeti i za konzolu....
jel to onda znači da na konzoli nije smeće?

edit: fyi, do 31.05. vam je popust od 20% na D4 uz mutipljus karticu u Sancta domenica, ispadne 64 ojira.

Preorder bonus za Diablo je: 666 pack + Lithograph
666 Pack includes:
1 Double sized Art card
3 Tarot Card (Past, present and future)
1 Poster.
1 x 20% off voucher for the Blizzard store (https://eu.gear.blizzard.com/)
Specs: Finished size is 172mm x 137mm

Jel ovo disk verzija ili dobijemo papiric sa kodom unutra? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: Diablo 4
vrx kaže...

kvragu, tolko ste me uvjerili da je pc verzija konzolaško smeće da sam morao uzeti i za konzolu....
jel to onda znači da na konzoli nije smeće?

edit: fyi, do 31.05. vam je popust od 20% na D4 uz mutipljus karticu u Sancta domenica, ispadne 64 ojira.

Preorder bonus za Diablo je: 666 pack + Lithograph
666 Pack includes:
1 Double sized Art card
3 Tarot Card (Past, present and future)
1 Poster.
1 x 20% off voucher for the Blizzard store (https://eu.gear.blizzard.com/)
Specs: Finished size is 172mm x 137mm

 Mislim... da si polupao lončiće...

Jedan kolega pljuje po verziji igre opčenito jer se vidi utjecaj konzole na nju.

Igra na konzoli je maltene ista kao za PC, uz dodatnu glupost da NE podržava miša i tastaturu, dok PC verzija podržava controller, uz to VRLO je GLUPO šetati po izbornicima sa lijevo-desno , gore-dolje na controlleru, gdje na PC klikneš i drag-dropaš što ti gdje i kako treba.

 

Al ok.. ko voli, nije problem, zato se može kupiti za štogod.

13 godina
offline
Diablo 4

Eto nam službenih reviewa:

 

 

twice the pride double the fall
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

 

Večinom su pozitivne kritike čak i sa strane hardcore Diablo 2 zajednice

Intel 80286
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Diablo 4

nikad nisam gledao filmove i serije, niti igrao igre na temelju necijih recenzija, nije mi to nikad bilo jasno

 

sve su to osobne stvari bazirane na necijim ukusima i preferencijama, ne moze se to kvantificirati nekom znanstvenom metodom ili iskazati nekim brojkama, da nesto ne valja a da je drugo dobro

 

ili je tebi osobno igra dobra ili nije, to je sva filozofija

 

nego, toj je vec prijavio bolovanje, slobodan dan, dao otkaz i slicne ludorije :D ? 

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

Ok, i kako ćeš onda, i na temelju čega odlučiti je li igra za tebe ili nije?

Na žalost već desetljećima sustav tako funkcionira. Kad sam bio klinac, imali smo "demo" i "shareware" verzije igara i mogli smo dobar dio igre isprobati, pa odlučiti.

Rijekto koja igra, i rijetko koja platforma omogućava isprobati igru prije kupnje, te se oslanjaš isključivo na recenzije treće strane. Realno njihovi traileri i reklamni videi su ko traileri za filmove, nerijetko na novijim filmovima sve zanimljivo vidim već u traileru od 2 minute.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 4

Pa imali smo priliku probat betu i igra je genijalna 🥂

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Diablo 4
Šta nije taj preload već trebao počet? Čekam cijeli dan
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4

ne, mislim da kreće u četvrtak

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
15 godina
offline
Diablo 4

Izasli su novi Nvidia driveri za D4...

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Azmo kaže...
Šta nije taj preload već trebao počet? Čekam cijeli dan

 Mislim da sutra od 17h za early a nesto kasnije za normal edition...ako se ne varam.

12 godina
online
Diablo 4

Zatrazio refund nakon ovog videa:

 

 

Doslovno Diablo 3, trilijuni damagea, isti stil, ista itemizacija, isti glupi stil max brzina i trci kroz neprijatelje, ako te udare mrtav si... skoro sam (opet) pao na scam, ali neces razbojnice

 

a da ne govorim da su imali 6 dana za igrati i lik vec ima full BIS opremu i cisti najveci dungeon tier trenutno u igri... za Diablo 3 fanove, navalite, al ak netko ima isto misljenje kao ja o njemu, razmislite si dobro prije ulaganja nemalih para...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
1 3 hvala 2
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Pa prvo odigraj ja sam igrao endgame beta nije kao diablo 3, sporija je borba i iteme unique ces tesko skupiti jer im je drop rate kao u daiblo 2. Vidis da lik na videu ima samo dva unique itema a navodno su mogli igrati 3 tjedna a ne tjedan kako ti kazes.
Intel 80286
7 godina
offline
Re: Diablo 4
Rhodin kaže...

Ok, i kako ćeš onda, i na temelju čega odlučiti je li igra za tebe ili nije?

Na žalost već desetljećima sustav tako funkcionira. Kad sam bio klinac, imali smo "demo" i "shareware" verzije igara i mogli smo dobar dio igre isprobati, pa odlučiti.

Rijekto koja igra, i rijetko koja platforma omogućava isprobati igru prije kupnje, te se oslanjaš isključivo na recenzije treće strane. Realno njihovi traileri i reklamni videi su ko traileri za filmove, nerijetko na novijim filmovima sve zanimljivo vidim već u traileru od 2 minute.

pa nemam sta odlucivati, igre koje zelim igrati kupim i igram, ne kuzim pitanje?

 

ako ne valja, ne valja, ako valja valja i to je to

12 godina
online
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Pa prvo odigraj ja sam igrao endgame beta nije kao diablo 3, sporija je borba i iteme unique ces tesko skupiti jer im je drop rate kao u daiblo 2. Vidis da lik na videu ima samo dva unique itema a navodno su mogli igrati 3 tjedna a ne tjedan kako ti kazes.

 6 dana tocno su imali (izvor: Force Gaming, review, dobar lik btw). I nedam im ovaj put unaprijed pare, nek me uvjere da valja, jer ovo mi je ubilo cijeli hype, od 3. min nadalje u videu doslovno ti treba 10 sekundi da uopce skuzis da se ne radi o diablu 3 nego 4. Do lvl 25/ u Betama mi je bilo zakon, al ocito je taj slow paced grounded combat samo na low levelima, a end game je Diablo 3 copy paste.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Nije igrao sam end game betu i napredak je ok, drop rate je kao u d2. svakako ne nalazim nikakve slicnosti sa smecem od diabla 3 gdje u jednom danu cistim grift 120.
Paragon board je zanimljiv i dobro treba malo vremena da se priviknem na izem properies i to sve.
Jedino sto zamjeram igri je da nema belt od pocetka igre ni shoulders, ni set ni tunewords. Mislim znam da ce to kasnije dodati ali bilo bi dobro nesto od toga imati vec sada :)



No kako zelis tvoji novci
Intel 80286
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.5.2023 22:10 (Horned Reaer).
16 godina
online
Re: Diablo 4
Minneyar kaže...

Zatrazio refund nakon ovog videa:

 

 

Doslovno Diablo 3, trilijuni damagea, isti stil, ista itemizacija, isti glupi stil max brzina i trci kroz neprijatelje, ako te udare mrtav si... skoro sam (opet) pao na scam, ali neces razbojnice

 

a da ne govorim da su imali 6 dana za igrati i lik vec ima full BIS opremu i cisti najveci dungeon tier trenutno u igri... za Diablo 3 fanove, navalite, al ak netko ima isto misljenje kao ja o njemu, razmislite si dobro prije ulaganja nemalih para...

 Koja si ti faca!

 

Klanjam ti se ko da si iz Klanjca!

 

 

Nego, bude neki domaci klan?

 

Zna li itko?

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
13 godina
offline
Diablo 4

Tri tjedna su revieweri mogli igrati i onda su im pobrisani likovi, izvor:

 Preload je od četvrtka u 01:00. Koliko vidim, od četrdesetak reviewera otprilike (koliko sam ja vidio) D4 je jednom ocijenjen 7/10 (LevelUp), a od ostalih prosječna ocjena je 9/10, što je stvarno jako dobro.

 

Odlučio sam kupit D4 i igrat.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.5.2023 22:21 (Putn1k).
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Nije igrao sam end game betu i napredak je ok, drop rate je kao u d2. svakako ne nalazim nikakve slicnosti sa smecem od diabla 3 gdje u jednom danu cistim grift 120.
Paragon board je zanimljiv i dobro treba malo vremena da se priviknem na izem properies i to sve.
Jedino sto zamjeram igri je da nema belt od pocetka igre ni shoulders, ni set ni tunewords. Mislim znam da ce to kasnije dodati ali bilo bi dobro nesto od toga imati vec sada :)



No kako zelis tvoji novci

 Ok, sporije je - hvala bogu - od D3 levelanje i dobivanje opreme, barem zasad, ali kako ne nalazis slicnosti, jesi uopce otvorio video? Sami gameplay tog "nightmare" dungeona (= greater rift s drugim imenom), od 3. minute nadalje, doslovno je tesko uopce skuziti da se ne radi o D3. D3 + reshade filter za bolju grafiku i atmosferu...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
online
Diablo 4

Ako vas zanima, wudijo upravo na twitchu pušta video (sa lvl 80 likom), komentira i odgovara na pitanja koja smije.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 4
Rhodin kaže...
vrx kaže...

kvragu, tolko ste me uvjerili da je pc verzija konzolaško smeće da sam morao uzeti i za konzolu....
jel to onda znači da na konzoli nije smeće?

edit: fyi, do 31.05. vam je popust od 20% na D4 uz mutipljus karticu u Sancta domenica, ispadne 64 ojira.

Preorder bonus za Diablo je: 666 pack + Lithograph
666 Pack includes:
1 Double sized Art card
3 Tarot Card (Past, present and future)
1 Poster.
1 x 20% off voucher for the Blizzard store (https://eu.gear.blizzard.com/)
Specs: Finished size is 172mm x 137mm

 Mislim... da si polupao lončiće...

Jedan kolega pljuje po verziji igre opčenito jer se vidi utjecaj konzole na nju.

Igra na konzoli je maltene ista kao za PC, uz dodatnu glupost da NE podržava miša i tastaturu, dok PC verzija podržava controller, uz to VRLO je GLUPO šetati po izbornicima sa lijevo-desno , gore-dolje na controlleru, gdje na PC klikneš i drag-dropaš što ti gdje i kako treba.

 

Al ok.. ko voli, nije problem, zato se može kupiti za štogod.

 ma podjebavam .
uzel za sina da mi ne zauzima komp.

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
14 godina
offline
Re: Diablo 4
SimeKZ kaže...

Jel ovo disk verzija ili dobijemo papiric sa kodom unutra? 


mislim da konzole dobiju disk u kutiji. al me ne drži za riječ jer iskreno, pojma nemam.

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
15 godina
offline
Re: Diablo 4

A dobro mozda taj whirwild build podsjeca na d3 ali kako zelis. A mislim kako god ako volis diablo fransizu a volis sigurno kupi igru i uzivaj. Ja ne mogu poreci da i to smece od diabla 3 nisam puno igrao i ulupao sate u njega. Ono sto bi volio da ti dungeoni budu random generirani kao u diablo 2 ali ne znam da li je to izvedivo i ima li blizzard to u planovima i da li se to uopce moze mjenjati. Sve u svemu ne vjerujem da ce nadmasiti Diablo 2 ali da cu uz igru imati sate i sate zabave to ne sumnjam. 70 eura za igru koju cekam 11 godina nije puno.

PS: još mi se nije svidio zoom i UI 

PS2: nije mi se svidjelo što su efekti previše flashy dosta je to sve svjetlucavo pa se nadam da će smanjiti efekte od spellova/skillova

Intel 80286
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.5.2023 22:57 (Horned Reaer).
12 godina
offline
Re: Diablo 4
vrx kaže...
SimeKZ kaže...

Jel ovo disk verzija ili dobijemo papiric sa kodom unutra? 


mislim da konzole dobiju disk u kutiji. al me ne drži za riječ jer iskreno, pojma nemam.

Drzim u rukama D3 pakiranje i gledam ovo... ne vjerujem do cega smo dosli. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice