Diablo 4

poruka: 1.930
|
čitano: 497.613
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Jer inače je Diablo poznat po tome da si imao barem 30 skillova, bože kakve gluposti, baš kao i svaki drugi aRPG…

A kaj je to konzolaški UI? Misliš da bi se jedna velika firma trebala prilagoditi samo PC igračima i zanemariti silne desteke milijuna konzola, because reasons. I dalje ti je iznimno jednostavnije igrati na PC-u u doslovno svim pogledima, ne vidim čemu plakanje.
12 godina
offline
Re: Diablo 4
HAL kaže...
Jer inače je Diablo poznat po tome da si imao barem 30 skillova, bože kakve gluposti, baš kao i svaki drugi aRPG…

A kaj je to konzolaški UI? Misliš da bi se jedna velika firma trebala prilagoditi samo PC igračima i zanemariti silne desteke milijuna konzola, because reasons. I dalje ti je iznimno jednostavnije igrati na PC-u u doslovno svim pogledima, ne vidim čemu plakanje.

 Izmisljavanje problema kako bi mogao kenjuckati po forumu. Sere ko konzolama u svakoj temi koje ih se doticu. Doslovno bez razloga.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Pa ja sam PC gamer cijeli život, tek sada sa skoro 40 godina sam uzeo konzolu, jer nemam baš vremena za igranje, pa mi je davanje 2k€ + za gaming PC suludo. Konzole imaju mane i prednosti, isto kao i PC, a na developerima je da iskorsite maksimalno jedno i drugo.
12 godina
offline
Re: Diablo 4
SimeKZ kaže...
HAL kaže...
Jer inače je Diablo poznat po tome da si imao barem 30 skillova, bože kakve gluposti, baš kao i svaki drugi aRPG…

A kaj je to konzolaški UI? Misliš da bi se jedna velika firma trebala prilagoditi samo PC igračima i zanemariti silne desteke milijuna konzola, because reasons. I dalje ti je iznimno jednostavnije igrati na PC-u u doslovno svim pogledima, ne vidim čemu plakanje.

 Izmisljavanje problema kako bi mogao kenjuckati po forumu. Sere ko konzolama u svakoj temi koje ih se doticu. Doslovno bez razloga.

 apsolutno nije bez razloga. kvaliteta igara rapidno opada, primarno zbog konzolitis utjecaja na gaming. Ko to ne vidi jednostavno mu nije stalo do gaminga neg je to onako usputno.

Nama koji smo igrali Diablo i Diablo 2 je bas po tome poznat. Pregršt skillova i sloboda buildova. D3 i D4 to nemaju. A izasle na konzolama,kako to?

12 godina
offline
Re: Diablo 4
HAL kaže...
Jer inače je Diablo poznat po tome da si imao barem 30 skillova, bože kakve gluposti, baš kao i svaki drugi aRPG…

A kaj je to konzolaški UI? Misliš da bi se jedna velika firma trebala prilagoditi samo PC igračima i zanemariti silne desteke milijuna konzola, because reasons. I dalje ti je iznimno jednostavnije igrati na PC-u u doslovno svim pogledima, ne vidim čemu plakanje.

konzolaški UI ti je recimo Skyrim naspram morrowinda i obliviona. Ako je mozda sad jasnije sto je to konzole UI. Hrpa neiskoristenog prostora i dizajnirano za gamepad. Najkrš stvar ikad.
Fala bogu sve igre na PCu imaju modove pa se takve nepravde mogu ispraviti. Al generalno konzolitis ima utjecaja ogromnog. Pogle našta lice novi izbornici u igrama kao UI opcenito.
Isuse dragi boze.
Ovo je tema o Diablu,valjda mozemo neke argumente protiv igre ,nije sve med i mlijeko. Na ovom forumu ocito samo hvalospjevi igrama idu,ništa kontra.

16 godina
offline
Re: Diablo 4
Pa ja ne stavljam nikakve pro ili con ovdje argumente, a bogami ni ti. Jednostavno si kao butthurt balavac, jer eto prije 20 godina su igre bile super, samo da te ispravim: Nisu bile super,samo što ti to gledaš kroz neke roza naočale.

Kvalitetnih igara ima brdo, isto kao i loših, uvijek je tako bilo i biti će, samo što napretkom tehnologije su igre OPĆENITO bolje.

I normalno da su igre prilagođene gamepadu, jer ima svoje limitacije, pa nitko normalan neće ignorirati tržište konzola.
 
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 4
HAL kaže...
Pa ja ne stavljam nikakve pro ili con ovdje argumente, a bogami ni ti. Jednostavno si kao butthurt balavac, jer eto prije 20 godina su igre bile super, samo da te ispravim: Nisu bile super,samo što ti to gledaš kroz neke roza naočale.

Kvalitetnih igara ima brdo, isto kao i loših, uvijek je tako bilo i biti će, samo što napretkom tehnologije su igre OPĆENITO bolje.

I normalno da su igre prilagođene gamepadu, jer ima svoje limitacije, pa nitko normalan neće ignorirati tržište konzola.

 kako ne za svaki argument gdje sam se posrao sam dao REALAN primjer. nisam samo napisao OVO JE SMECE. napisao sam i zašto. Al da,igre su strasno bolje napretkom tehnologije, recimo Dragon Age Origins je puno losiji od DA2 i Inquisitiona koji su noviji i imaju novije tehnologije jel tak?
Apsolutno SVE velike franšize su lošije i imaju jednostavnije mehanike,oces od Fallout/TES serijala do Diabla nazalost. Sve je streamlineano i to se hoce servirat kao nesto pozitivno. Igre se same igraju

14 godina
offline
Re: Diablo 4
Rocinante2112 kaže...
SimeKZ kaže...
HAL kaže...
Jer inače je Diablo poznat po tome da si imao barem 30 skillova, bože kakve gluposti, baš kao i svaki drugi aRPG…

A kaj je to konzolaški UI? Misliš da bi se jedna velika firma trebala prilagoditi samo PC igračima i zanemariti silne desteke milijuna konzola, because reasons. I dalje ti je iznimno jednostavnije igrati na PC-u u doslovno svim pogledima, ne vidim čemu plakanje.

 Izmisljavanje problema kako bi mogao kenjuckati po forumu. Sere ko konzolama u svakoj temi koje ih se doticu. Doslovno bez razloga.

 apsolutno nije bez razloga. kvaliteta igara rapidno opada, primarno zbog konzolitis utjecaja na gaming. Ko to ne vidi jednostavno mu nije stalo do gaminga neg je to onako usputno.

Nama koji smo igrali Diablo i Diablo 2 je bas po tome poznat. Pregršt skillova i sloboda buildova. D3 i D4 to nemaju. A izasle na konzolama,kako to?

 joj daj... o čemu mi pričamo?
diablo 2 je izašao prije 23 godine i koliko god bio izvrsna igra, to je bilo doba kada je tehnologija na picekima napredovala brzinom svjetlosti u odnosu na konzole.
vjeruj mi da je tada blizzard bio u mogučnosti prilagoditi D2 za recimo PS2 (koji je, ruku na srce, bio prekompleksan za tadašnje konzole), budi siguran da bi to napravili, ipak je velika lova u igri, a razmatrali su da ponovno uvale da im EA odradi port kao sa D1.
jednostavno, prihvati činjenicu da si ostario i naigrao se arpg-ova, i da su D1 i D2 produkt svog vremena.
da se danas izbaci D2, bilo bi potpuno isto, jednostavno je glupo zanemariti tržište konzola obzirom koliko $$$$ je u njemu.

dotad, ili igraj prijašnje nastavke ili igraj POE (koji ima još gori zoom btw!) ili prestani kukati.
ili jednostavnije, makneš se sa threada i zaboravi da D4 postoji.

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Ma vidim da sa tobom nema rasprave, najbolje da instaliraš Fallout 2 i uživaš, jer igra je dan danas savršena, nije to zato kaj je bila super za to vrijeme. Ili rokni Diablo 2 i uživaj sa 30 skillova na Paladinu…

12 godina
offline
Re: Diablo 4
vrx kaže...
Rocinante2112 kaže...
SimeKZ kaže...
HAL kaže...
Jer inače je Diablo poznat po tome da si imao barem 30 skillova, bože kakve gluposti, baš kao i svaki drugi aRPG…

A kaj je to konzolaški UI? Misliš da bi se jedna velika firma trebala prilagoditi samo PC igračima i zanemariti silne desteke milijuna konzola, because reasons. I dalje ti je iznimno jednostavnije igrati na PC-u u doslovno svim pogledima, ne vidim čemu plakanje.

 Izmisljavanje problema kako bi mogao kenjuckati po forumu. Sere ko konzolama u svakoj temi koje ih se doticu. Doslovno bez razloga.

 apsolutno nije bez razloga. kvaliteta igara rapidno opada, primarno zbog konzolitis utjecaja na gaming. Ko to ne vidi jednostavno mu nije stalo do gaminga neg je to onako usputno.

Nama koji smo igrali Diablo i Diablo 2 je bas po tome poznat. Pregršt skillova i sloboda buildova. D3 i D4 to nemaju. A izasle na konzolama,kako to?

 joj daj... o čemu mi pričamo?
diablo 2 je izašao prije 23 godine i koliko god bio izvrsna igra, to je bilo doba kada je tehnologija na picekima napredovala brzinom svjetlosti u odnosu na konzole.
vjeruj mi da je tada blizzard bio u mogučnosti prilagoditi D2 za recimo PS2 (koji je, ruku na srce, bio prekompleksan za tadašnje konzole), budi siguran da bi to napravili, ipak je velika lova u igri, a razmatrali su da ponovno uvale da im EA odradi port kao sa D1.
jednostavno, prihvati činjenicu da si ostario i naigrao se arpg-ova, i da su D1 i D2 produkt svog vremena.
da se danas izbaci D2, bilo bi potpuno isto, jednostavno je glupo zanemariti tržište konzola obzirom koliko $$$$ je u njemu.

dotad, ili igraj prijašnje nastavke ili igraj POE (koji ima još gori zoom btw!) ili prestani kukati.
ili jednostavnije, makneš se sa threada i zaboravi da D4 postoji.

 ljubav prema gamingu i diablo serijalu je prevelika da ignoriram da postoji. Sa guštom cu upalit D2 danas, a i vjerujem za 10 godina.

Koja druga igra se moze time pohvaliti osim jako malog broja igara? Prakticki se sve gura da bude ISTO. U iducih 5 godina sve i jedna AAA igra ce biti third person hack and slash sa laganim RPG elementima sa ISTIM mehanikama kao prethodna. TO nam se vec dešava. Sve zbog ljudi koji ce šutke primit i kupit te igre jednu za drugom...pa normalno da im to govori da je ok radit takve igre jer se prodaju,koliko ih je uistinu dobro?
Ja samo hocu bolje igre za platformu na kojoj igram,a jako je utjacana inferiorniom platformom koju ne igram.

 

14 godina
offline
Diablo 4

opet ponavljam, igre su produkt svog vremena i trenutka. ti si prvi slijep ako to ne vidiš.
da, slažem se da neke stvari idu u krivom smjeru (mikrotransakcije, battlepass sranja, bundle packovi i sliče idiotarije) ali i to je trenutno samo trend. tko zna što će biti sljedeće.
meni recimo ne odgovara Fifa i sve oko nje, i ne igram ju. a povijest igranja fife mi kreće od 1990. još uvjek imam cartridge za mega drive II i konzolu.
ali me zato ne vidiš na fifinom podforumu kako serem i pljujem po igri.

kroz te "nostalgične" naočale možemo gledati praktički svaki jači IP koji se proteže kroz 20+ godina.
diablo4 kakav god ispao, bit će jedan od  kvalitetnih naslova, već je sad bolji od D3 mnogima.
dal će biti od D2 će samo vrijeme pokazati.

jednostavno je, ne paše ti, nećeš igrati.
ali vikati na svakom koraku da je igra konzolaško smeće samo više govori o tebi (a nije).
dobronamjerno ti pišem, odrasti.

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Ne znam jeste li primjetili, igra je konzolaško smeće!

 

\o/

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
4 0 hvala 3
14 godina
offline
Re: Diablo 4
Kant kaže...

Ne znam jeste li primjetili, igra je konzolaško smeće!

 

\o/

 i ne samo to, zoom mi je prevelik za 720p 19" monitor.
fuj.

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
13 godina
offline
Diablo 4

Komp spreman, generalka uradena, bolovanje imam jos min 2 tjedna.. sta se ceka daj taj preload 

Eire
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 4
Samo da se ukljucim u temu ,je Diablo 2 je star 23 godine ali je jos uvijek najbolji u Diablo serijalu.
A meni je vjerovatno i najbolja igra koju sam ikada igrao.
Vidjet cemo kako ce se pokazati Diablo 4 sa vremenom, kada dodju patchevi i ekspanzije itd.
Sto se tice konzolaskog UI on je naravno vidljiv a mozda PC verzija jednog dana dobije i patch u vezi toga
Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Kant kaže...

Ne znam jeste li primjetili, igra je konzolaško smeće!

 

\o/

 igra je takvo smece da cu s gustom deinstalirati PoE i sve drugo djubre sa kompa tako da s gustom mogu uzivati u ovom smecu od igre

 

Eire
13 godina
offline
Re: Diablo 4
vrx kaže...

 i ne samo to, zoom mi je prevelik za 720p 19" monitor.
fuj.

 Meni taman na 48" , da je bolje ne bi valjalo

Eire
13 godina
offline
Diablo 4

Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura , Fallout 2 i Diablo II: Lord of Destruction su mi jedne od najomiljenijih igara ikada. 

Problem je sto danas ljudima nikako udovoljiti , imaju previse svega a opet nikad zadovoljni.

Prije 20ak god kada smo imali malo sve je bilo dobro.

Eire
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.5.2023 13:54 (DukeOs).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 4
Rocinante2112 kaže...
SimeKZ kaže...
HAL kaže...
Jer inače je Diablo poznat po tome da si imao barem 30 skillova, bože kakve gluposti, baš kao i svaki drugi aRPG…

A kaj je to konzolaški UI? Misliš da bi se jedna velika firma trebala prilagoditi samo PC igračima i zanemariti silne desteke milijuna konzola, because reasons. I dalje ti je iznimno jednostavnije igrati na PC-u u doslovno svim pogledima, ne vidim čemu plakanje.

 Izmisljavanje problema kako bi mogao kenjuckati po forumu. Sere ko konzolama u svakoj temi koje ih se doticu. Doslovno bez razloga.

 apsolutno nije bez razloga. kvaliteta igara rapidno opada, primarno zbog konzolitis utjecaja na gaming. Ko to ne vidi jednostavno mu nije stalo do gaminga neg je to onako usputno.

Nama koji smo igrali Diablo i Diablo 2 je bas po tome poznat. Pregršt skillova i sloboda buildova. D3 i D4 to nemaju. A izasle na konzolama,kako to?

I ja sam igrao oba... I kaj sad? 

 

https://blz-contentstack-images.akamaized.net/v3/assets/blt45749e0fed8aa592/blt04e75107f51628e3/601d93001eee240b8da78ae8/shared-stash-1080p.jpg - Primjer UIa inventoria. Po kojem segmentu tocno se on razlikuje od D3 i D4? 

 

Po cemu tocno nemas slobodu buildova u D3? Pa ti mozes equipat bilo koji skill u bilo koji slot i kombinirati skillove bez problema. 

Ponovno, kakve to veze ima sa konzolama? Smanjivanje broja opcija zbog konzola se nije dogodilo direktno zbog konzola, nego zbog nove generacije klinaca kojima je sve kompleksno. Koji zive na jednostavnom pristupu svemu. Sve im se mora nacrtat. To su isti klinci koji te budu pitali zasto moraju pisati rucno kad imaju Office, zasto moraju ucit kad imaju google, zasto moraju crtat kad imaju photoshop i paint. Kuzis?

Mi smo odrasli u situaciji di godisnje imas 10-20 igara. Danas toliko izade u jednom malo jacem mjesecu. Ovi ne znaju kaj bi prije.

 

Prvi primjer te evolucije je WoW. Igra u kojoj si nekad morao citat Q da bi znao sta treba. Sada se sve svodi na pracenje strelice na minimapi. 

 

Kad si priznas da vise nemas 10g i da to vise nisu ista vremena kada se igrao Red Alert 2, Diablo (1, 2), Everquesta i Baldurs Gatea... bit ce ti lakse i neces dijagnosticirat konzolitise, nego ces shvatit da si frustrirani Gerijatrix.  

 

Kvaliteta igara ne opada zbog konzola. Kvaliteta igara opada zbog zasicenosti, manjka ideja i tapkanje u mjestu devova. Kvaliteta igara pada jer MicroTransactioni uzimaju primat. Live Service uzima primat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.5.2023 14:07 (SimeKZ).
5 godina
offline
Re: Diablo 4
Nego ima li kakav naš Discord kanal za D4?
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Diablo 4

Dečki samo recite ako neko želi na bolovanje prije Diabla 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 4
SimeKZ kaže...

I ja sam igrao oba... I kaj sad? 

 

https://blz-contentstack-images.akamaized.net/v3/assets/blt45749e0fed8aa592/blt04e75107f51628e3/601d93001eee240b8da78ae8/shared-stash-1080p.jpg - Primjer UIa inventoria. Po kojem segmentu tocno se on razlikuje od D3 i D4? 

 

Po cemu tocno nemas slobodu buildova u D3? Pa ti mozes equipat bilo koji skill u bilo koji slot i kombinirati skillove bez problema. 

Ponovno, kakve to veze ima sa konzolama? Smanjivanje broja opcija zbog konzola se nije dogodilo direktno zbog konzola, nego zbog nove generacije klinaca kojima je sve kompleksno. Koji zive na jednostavnom pristupu svemu. Sve im se mora nacrtat. To su isti klinci koji te budu pitali zasto moraju pisati rucno kad imaju Office, zasto moraju ucit kad imaju google, zasto moraju crtat kad imaju photoshop i paint. Kuzis?

Mi smo odrasli u situaciji di godisnje imas 10-20 igara. Danas toliko izade u jednom malo jacem mjesecu. Ovi ne znaju kaj bi prije.

 

Prvi primjer te evolucije je WoW. Igra u kojoj si nekad morao citat Q da bi znao sta treba. Sada se sve svodi na pracenje strelice na minimapi. 

 

Kad si priznas da vise nemas 10g i da to vise nisu ista vremena kada se igrao Red Alert 2, Diablo (1, 2), Everquesta i Baldurs Gatea... bit ce ti lakse i neces dijagnosticirat konzolitise, nego ces shvatit da si frustrirani Gerijatrix.  

 

Kvaliteta igara ne opada zbog konzola. Kvaliteta igara opada zbog zasicenosti, manjka ideja i tapkanje u mjestu devova. Kvaliteta igara pada jer MicroTransactioni uzimaju primat. Live Service uzima primat. 

 ne možeš se ti urazumit sa čovjekom koji si je zacrtao da je igra smeće...
sad (opet) očekuj argument da si slijep jer ne vidiš kako konzole uništavaju tržište (lol) ili da blizzardu ližeš pak ili nešto treće na tu kombinaciju.

edit: a da stvar bude gora, kupit će d4 kad tad. i urokat cca 200+ sati u igru umjesto da se makne od stvari koja ga očito živcira do te mjere da prosipa žuć vrteći jedan te isti spin svoje priče.

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.5.2023 15:57 (vrx).
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Rocinante2112 kaže...
HAL kaže...
Jer inače je Diablo poznat po tome da si imao barem 30 skillova, bože kakve gluposti, baš kao i svaki drugi aRPG…

A kaj je to konzolaški UI? Misliš da bi se jedna velika firma trebala prilagoditi samo PC igračima i zanemariti silne desteke milijuna konzola, because reasons. I dalje ti je iznimno jednostavnije igrati na PC-u u doslovno svim pogledima, ne vidim čemu plakanje.

konzolaški UI ti je recimo Skyrim naspram morrowinda i obliviona. Ako je mozda sad jasnije sto je to konzole UI. Hrpa neiskoristenog prostora i dizajnirano za gamepad. Najkrš stvar ikad.
Fala bogu sve igre na PCu imaju modove pa se takve nepravde mogu ispraviti. Al generalno konzolitis ima utjecaja ogromnog. Pogle našta lice novi izbornici u igrama kao UI opcenito.
Isuse dragi boze.
Ovo je tema o Diablu,valjda mozemo neke argumente protiv igre ,nije sve med i mlijeko. Na ovom forumu ocito samo hvalospjevi igrama idu,ništa kontra.

 Ja bih rekao da si baš u krivu i lupetaš bezveze.

Konzole su puno jače nego su nekad bile i zoom apsolutno NEMA VEZE sa konzolama, već je odluka dizajnera. Ne postoji nijedan fizički razlog zašto bilo koja podržana konzola ne bi mogla pokretati igru i sa drugačijim zoomom, ovo ovdje je isključivo odluka blizzarda koja NEMA VEZE sa konzolama.

Izbornik i invetory na PC je odličan. Imaš mali inventory - odluka koja je takva i u Diablo 2, te ju nisu mijenjali u Diablo 2 Remastered, dakle PONOVO NEMA VEZE sa konzolom, već sa odlukom dizajnera.

 

Ako itko godinama pljuje po utjecaju konzola na igre, to sam ja, ali ovdje stvarno lupetaš li ga lupetaš...

 

Što se tiče skilova, da, vjerojatno, ili gotovo sigurno, ima veze sa konzolama, barem donekle, ali ponovo bih ovdje želio spomenuti da već NEKOLIKO desetljeća Diablo izgleda ovako, te ne bih to u 2023. vezao za konzole.

15 godina
online
Diablo 4

Svijet, napredak, itemi, paragon board mi se čini da je više naklonjen prema tome da privuče D2 igrače.

 

6 skillova na "korištenje" pak valjda da lakše privuče D3 igrače.

 

Kao što sam i prije pisao, stvarno je bitno kakav će biti "pravi" endgame. 

 

Navodno sutra "izlazi/ističe" NDA, pa su neki veći streameri (koji su igrali end game betu) već najavili da će dati puno informacija koje do sada nismo dobili.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

Realno i D2 je u gotovo svim buildovima koristio 6-8 skillova, ne sjećame se jedino D1 kako sam igrao, bio sam teenager, ali nekako mi je tamo da sam koristio više jer se dupliciranjem dolazilo do knjiga i na svim likovima si koristio sve. Tamo je vjv trebalo više toga bindat.

 

Na stranu to sve, igra je takva kakva jest, puno toga smo dobili na PC u UI u odnosu na neke druge igre koje su konzole port pa je i hodanje po izbornicima u nekim kružnim i "gore-dole, lijevo-desno" , a ovdje je ispravno bindano i klik mišem radi.

 

Najbitnije od svega, puno je promjena u odnosu na stare, a i dalje ima Diablo look and feel.

 

Meni se recimo ne sviđa koliko brzo se mobovi respawnaju i eventi, gdje doslovce odem iza ugla i nazad, a sve je respawnano. World bossevi se nadaju solo itd. To su mi glavne zamjerke što je ovo sada isključivo multiplayer igra.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 4

Danas od 17h dize se embargo streamerima koji su imali pristup full game-u tako da ocekujte hrpu novog video materijala.

Iako je Diablo 4 je dobio odlicne ocjene nakon obje bete one ce nakon danasnjih endgame recenzija postati jos bolje .

Diablo 4 ce zasluzeno sjesti na tron hack and slash arpg-a vracajuci staru slavu Diablo serijalu. 

Eire
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 4

to je onda po nasem vremenu 17 sati jel tako?

ps: igrao sam end game betu u 12 mjesecu , i što mi se svidja unique itemi ce biti jako rijetki

paragon board je zanimljiv isto , ima se tu sta igrati uglavnom

Intel 80286
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.5.2023 8:15 (Horned Reaer).
13 godina
offline
Re: Diablo 4
da ,17h.
Eire
16 godina
offline
Diablo 4

Sitno brojim ne mogu da stojim!

\o/

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 4

Evo, wudijo kaže da je zadnjih vikenda imao pristup full klijentu (došao do lvl 80), te da od danas popodne u 17h smije govoriti o skoro svemu, osim kampanji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice