Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.309
|
čitano: 4.121.227
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
10 godina
offline
Diablo 3

Ipak nisam dobio refund. Nema veze igra sam malo igru i obavio sve season challanges, ali nisam dobio inarius set??? Nije mi jasno

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
fanaticni gejmer kaže...

Ipak nisam dobio refund. Nema veze igra sam malo igru i obavio sve season challanges, ali nisam dobio inarius set??? Nije mi jasno

 U donjem lijevom kutu ekrana bi ti trebala biti ikona kuverte, pa od tamo si trebaš prebaciti Haedrig nagrade.

 

Doduše, ako si odradio baš sve season challenges, onda si skupio sve setove i onako i ovako.

10 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 U donjem lijevom kutu ekrana bi ti trebala biti ikona kuverte, pa od tamo si trebaš prebaciti Haedrig nagrade.

 

Doduše, ako si odradio baš sve season challenges, onda si skupio sve setove i onako i ovako.

Hvala, za nekra dobio tu kuvertu. Samo me zanima odradio sam sve challange, sad je li to znaci da mogu dobit setove i za druge heroje? Trebam li bit lvl70 da bi dobia set, preko te kuverte? 

 

Poceo sam igrat ima par dana i dosta toga mi je jos nepoznanica.

15 godina
offline
Re: Diablo 3
fanaticni gejmer kaže...
TomoR kaže...

 U donjem lijevom kutu ekrana bi ti trebala biti ikona kuverte, pa od tamo si trebaš prebaciti Haedrig nagrade.

 

Doduše, ako si odradio baš sve season challenges, onda si skupio sve setove i onako i ovako.

Hvala, za nekra dobio tu kuvertu. Samo me zanima odradio sam sve challange, sad je li to znaci da mogu dobit setove i za druge heroje? Trebam li bit lvl70 da bi dobia set, preko te kuverte? 

 

Poceo sam igrat ima par dana i dosta toga mi je jos nepoznanica.

 Samo jedan set u sezoni se dobije preko "kuverte", ostalo trebaš farmati. Ali svaki set sad može vrlo lako TXIII+ tako da farmati setove nije teško. Farmati određene statove koje želiš, e to je druga priča.

15 godina
offline
Re: Diablo 3
fanaticni gejmer kaže...
TomoR kaže...

 U donjem lijevom kutu ekrana bi ti trebala biti ikona kuverte, pa od tamo si trebaš prebaciti Haedrig nagrade.

 

Doduše, ako si odradio baš sve season challenges, onda si skupio sve setove i onako i ovako.

Hvala, za nekra dobio tu kuvertu. Samo me zanima odradio sam sve challange, sad je li to znaci da mogu dobit setove i za druge heroje? Trebam li bit lvl70 da bi dobia set, preko te kuverte? 

 

Poceo sam igrat ima par dana i dosta toga mi je jos nepoznanica.

 eto imas puno toga za učiti dok ne dodje Diablo 4! Onda ces skuziti da je Diablo 3 smeche :) nadam se

be Cool
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Horned Reaer kaže...
fanaticni gejmer kaže...
TomoR kaže...

 U donjem lijevom kutu ekrana bi ti trebala biti ikona kuverte, pa od tamo si trebaš prebaciti Haedrig nagrade.

 

Doduše, ako si odradio baš sve season challenges, onda si skupio sve setove i onako i ovako.

Hvala, za nekra dobio tu kuvertu. Samo me zanima odradio sam sve challange, sad je li to znaci da mogu dobit setove i za druge heroje? Trebam li bit lvl70 da bi dobia set, preko te kuverte? 

 

Poceo sam igrat ima par dana i dosta toga mi je jos nepoznanica.

 eto imas puno toga za učiti dok ne dodje Diablo 4! Onda ces skuziti da je Diablo 3 smeche :) nadam se

 Po meni D3 nije smeće, moj osobni problem jedino je da grupe imaju (pre)veliku prednost u farmanju opreme i paragona u odnosu na solo.

 

Tako, da to malo vremena što imam za igranje D3, samo sam sebi postavim ciljeve i polako ali sve sigurnije ignoriram leaderboard 

15 godina
offline
Diablo 3

Ovaj PTR su dobrano razvukli. Maloprije je izašao update-ani PTR blog post:

https://us.diablo3.com/en-us/blog/23529004/ptr-2610-is-now-live-9-25-2020

 

Uglavnom: 

  • Uliana dobiva DR ugrađen u set
  • Novi Zombie bear item
  • Invoker set kompletno presložen tako da A6I2 više ne bude over the top
  • Fixevi na Wizard prerađenim itemima
  • Necro Bracer sa 500% smanjen na 300% damage

 

Pogledajte sami, ima toga još

Moj PC  
1 0 hvala 3
15 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

Jučer, zadnjih dana sezone, bio je novi val banova. Ne znam koliko točno, ali, odmah na prvoj stranici se vidi dobro. Samo 2 igrača (od 4) sa prve pozicije  sezonske ljestvice su ostala 

Dalje nisam pratio... Uglavnom, bilo je banova.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Sezona 22 počinje 20.11:

https://us.diablo3.com/en/blog/23548757/season-22-shades-of-the-nephalem-begins-november-20-11-6-2020

 

Patch izgleda da je ko zadnji patch notes sa PTR-a... Šteta, nadao sam se još nekim tweakovima.

 

Patch 2.6.10 misle izbaciti 11.11.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 8:09 (TomoR).
Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
offline
Diablo 3

Izgleda da su zaboravili završiti sezonu, za sad 

 

Ne mislim samo na EU - čak i u Aziji još uvijek sezona ide.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2020 18:33 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Mali podsjetnik, ako mislite početi novu sezonu ovaj vikend, sačuvajte si Challenge rift do početka sezone za lakši start u istu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Evo, isprobao CR za početak sezone, nisam ubio RG-a, lagan je, a sezonska tema još samo može ubrzati isti:

Moj PC  
0 0 hvala 2
5 godina
offline
Diablo 3

E bas su ga zasrali sa conquestima za ovu sezonu. Ovako nikada nije bilo, da je samo jedan conquest recimo to jednostavan. Cisto da se zahvalimo onim budaletinama koji su se bunili na battle.net forumu kako su sve odradili u nekoliko sati. Sada cemo morati drndati vise za istu nagradu koju cemo na kraju svi pokupiti...

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2020 0:11 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Ma ponavljaju conqueste iz sezone u sezonu (mislim da se vrti 3 ili 4 seta).

 

Ma ništa, dva lika, gemovi do 75, svi bossovi na TX u 20 minuta (to sam odradio prije solo sa nekoliko klasa) i 6 setova GR55. Nisu ono "insta" kao kod nekih sezona, ali nisu ni preteški.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Ma ponavljaju conqueste iz sezone u sezonu (mislim da se vrti 3 ili 4 seta).

 

Ma ništa, dva lika, gemovi do 75, svi bossovi na TX u 20 minuta (to sam odradio prije solo sa nekoliko klasa) i 6 setova GR55. Nisu ono "insta" kao kod nekih sezona, ali nisu ni preteški.

 Krivo mislis ili si me krivo shvatio. Ovu kombinaciju conquesta jos nisam vidio. Svi bossovi solo u 20 minuta ili koliko vec nije bas nesto tako jednostavno. Mada lagano gubim zelju za igranjem. Za godinu dana ili manje ce podijeliti te iste nagrade kao sto i sada dijele od proslih sezona + kao neke nove. Vise me tu nista ne vuce. Kamo srece da bude sto jednostavnije. Da drndam igricu koja me vise ne zanima zbog nekih nagrada, jok. A pet i ove  i prosle sezone je stvarno hrpa jada. Bolji pet bi ja sklepao...

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2020 1:08 (SamoPitam3).
15 godina
offline
Re: Diablo 3
SamoPitam3 kaže...
TomoR kaže...

Ma ponavljaju conqueste iz sezone u sezonu (mislim da se vrti 3 ili 4 seta).

 

Ma ništa, dva lika, gemovi do 75, svi bossovi na TX u 20 minuta (to sam odradio prije solo sa nekoliko klasa) i 6 setova GR55. Nisu ono "insta" kao kod nekih sezona, ali nisu ni preteški.

 Krivo mislis ili si me krivo shvatio. Ovu kombinaciju conquesta jos nisam vidio. Svi bossovi solo u 20 minuta ili koliko vec nije bas nesto tako jednostavno. Mada lagano gubim zelju za igranjem. Za godinu dana ili manje ce podijeliti te iste nagrade kao sto i sada dijele od proslih sezona + kao neke nove. Vise me tu nista ne vuce. Kamo srece da bude sto jednostavnije. Da drndam igricu koja me vise ne zanima zbog nekih nagrada, jok. A pet i ove  i prosle sezone je stvarno hrpa jada. Bolji pet bi ja sklepao...

 Ti si nešto mnogo ljut...

 

Sezona 10 je imala isti set Conquesta:

https://diablo.fandom.com/wiki/Conquests#Season_10_Conquests

 

Ali, slažem se, ovo je vjerojatno najgori set-up Conquesta koji mogu dati, pogotovo za nas solo igrače.

5 godina
offline
Diablo 3

Ma ljut sam uvijek kada moram drndati sa dva lika da pokupim te nagrade. Tko uopce ima najbolji set za zapoceti sezonu ? I da je k tome - mozak na pasu igranje. Nisam bas pratio promjene. Cak i na battle.netu moram sve zivo "updatetati" koliko ga nisam pokretao.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
SamoPitam3 kaže...

Ma ljut sam uvijek kada moram drndati sa dva lika da pokupim te nagrade. Tko uopce ima najbolji set za zapoceti sezonu ? I da je k tome - mozak na pasu igranje. Nisam bas pratio promjene. Cak i na battle.netu moram sve zivo "updatetati" koliko ga nisam pokretao.

 Haedrig gift za sve klase su ti novi setovi.

 

Zbog 4-og slota u Kanai moguće da će najbrži skok imati Necro (također Necro ima najbrži leveling do 70, jer u 99% slučajeva dobiješ rukavice za Corpse Explosion na lvl 1 i praktički bilo koji 2-handed Scythe koji craftaš na lvl 1 ima damage multiplier - to sve craftaš/Kadala od stvari iz Challenge Rift cache-a); ali za njega trebaš amulet i prsten, bez kojih dosta "pati" set-up.

 

Po meni najsigurniji za početi je GoD DH, ja ću vjerojatno krenuti s Crusaderom jer ga dugo nisam igrao.

15 godina
offline
Diablo 3

Prvi Primal u sezoni (za solo GR70) na Crusaderu - Mundunugu čizme. 

 

Da sam počeo s WD-om dobio bih nešto za Crusa? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

Prvi Primal u sezoni (za solo GR70) na Crusaderu - Mundunugu čizme. 

 

Da sam počeo s WD-om dobio bih nešto za Crusa? 

 Nista cudno. Ja sam proslu sezonu dobio primal za monka, a igrao sa DH. Zapravo puno vise nego inace mi padalo stvari za druge klase. Inace jos nisam ni poceo ovu sezonu... Ti si izgleda zagrizao dok si vec danas dosao do 70og grifta.

15 godina
offline
Re: Diablo 3
SamoPitam3 kaže...
TomoR kaže...

Prvi Primal u sezoni (za solo GR70) na Crusaderu - Mundunugu čizme. 

 

Da sam počeo s WD-om dobio bih nešto za Crusa? 

 Nista cudno. Ja sam proslu sezonu dobio primal za monka, a igrao sa DH. Zapravo puno vise nego inace mi padalo stvari za druge klase. Inace jos nisam ni poceo ovu sezonu... Ti si izgleda zagrizao dok si vec danas dosao do 70og grifta.

 LOL, zagrizao, igruckao sam solo iz zajebancije, tek toliko da skupim set od Haedriga. Praktički s ničim, ali uz veliku pomoć sezonske teme očistio taj GR70.

 

Koliko sam shvatio, tema je jaka da bez problema možeš očistiti GR120, naravno ako radiš malo štete i možeš preživjeti. Iznad GR120 tema pomaže, ali ne više toliko jako.

15 godina
offline
Diablo 3
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Ako imate koje pitanje na koje biste možda mogli dobiti odgovor na Blizzconline možete to postaviti ovdje (ili na formi koja je u tom postu):

https://us.forums.blizzard.com/en/d3/t/diablo-blizzconline-qa-thread/26795

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Novi PTR počinje za par dana:

https://us.diablo3.com/en-us/blog/23623166/diablo-3-ptr-270-preview-2-23-2021

 

Kompletno prerađuju Followere (za sve, ne samo za sezonu). Moći će nositi puni set itema kao i mi, te će imati "pristup" određenim legendary powerima.

 

Koliko vidim Firebird, Rathma, GoD za DH i Gazing Demise se obrađuju također.

 

Ukratko - Mundunugu i GoD će biti slabiji nego do sada. Firebird treba vidjeti uživo, a Rathma više ne diže Mage-ove nego je skeleton/Revive set sa Fokusom na Bone Spirit i Army of the Dead - ali mislim da će faliti jako puno CDR-a - možda T16 speed sa In Geom...

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Diablo 3

Sa 25.02.2021. započinje novi PTR i donosi potpuni rework followera, izmjene na leaderboardu, a koliko vidim izgleda da će nešto nerfati GoD DH i Mundungu

 

https://us.diablo3.com/en-us/blog/23623166/diablo-3-ptr-270-preview-2-23-2021

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.2.2021 12:19 (boxer).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Diablo 3

GoD set je definitivno gadno nerfan.

Ako ostane ovakav, vraćamo se na Shadow set, jer će teško iko igrati preko 120 solo s njim.

Pokušao sam na HC NS PTR, solo 108. I nakon 3 minute i 1% ubijenih mobova sam izašao iz igre. 

A inače sam sa istim likom, na HC NS, završio 123 solo ispod 10 minuta. Moguće je da je stvarno nerf rada veličine 18 GR levela, niže.

 

Šta se tiče nobog Firebird seta, odnosno kombinacije 5 Tal Rasha i 3 Firebird, ovaj video pokazuje sve.

 

Rax je nakon 3 sata igranja sa wizardom (koji mu inače nije specijalnost), završio solo 150.

 

 

Nerf stiže...

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Diablo 3

Ja jos nisam dovukao ni jednog lika na max lvl u ovoj sezoni, a ono krece nova sezona. Izgleda da me vise nista tamo ne drzi... Odnosno, d3 mi vise dodje kao neki dodatni posao umjesto zabave :(

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Ako se netko muči s CR-om ovaj tjedan:

 

Samo treba ganjati pylone, da tema sezone ubije sve.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
striko kaže...

GoD set je definitivno gadno nerfan.

Ako ostane ovakav, vraćamo se na Shadow set, jer će teško iko igrati preko 120 solo s njim.

 Kako me nerviraju, taman sam sebi posložio GoD DH i koliko sam mogao optimizirao gear a oni ga nerfaju. Ovu sezonu sam preskočio tako da sam igrao non season i imam 3120 paragona i sinoć sam se upisao na leaderboard jer sam završio 131 Grift. Sljedeću sezonu sam planirao igrati WD Mundunugu i tamo je nerf, totalno bezveze.

 

Uhvate se sranja, a nesposobni su da riješe bugove u igri. Mislim da 3 sezone postoji bug sa PoJ Tempest Rush Monkom gdje dropaju stacksi zbog kretanja i nisu niti pokušali to da riješe, nadalje uveli su bug u prošloj sezoni sa audio.dll gdje u riftovima dolazi do periodičnog zamrzavanja, također i sa GoD DH postoji bug u mehanici gdje ne registruje pogodak i ne očitava povećanja stackova i naravno ništo od toga nisu riješili. Oni samo nevoljko priznaju da su upoznati o postojanju bugova ili greški i to je to, nema bug fixeva. Da nema zajednice nebi niti našao zaobilazno rješenje za audio.dll, pa su ljudi uspjeli iskorisiti audio.dll iz starcrafta i napravili bat skriptu za pokretanje kako nebi došlo do zamrzavanja. 

 

EDIT: 

Par zanimljivosti:

Imam 250+ sati sa DH i nikada mi nije dropao Bovine Bardiche. Pretpostavljam zbog toga što klasa ne koristi polearm, ali eto nikada nije dropao sa DH. Međutim Ramaladni's Gift nenormalno dropa, zna mi se desiti po 4-5 komada u par sati, nakupio sam skoro 200 komada. Sa Barbarom je obratno, dropa BBardiche često, dok RGift vrlo rijetko. Sa Monkom je neki mix, ali češće BBardiche. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.3.2021 10:37 (boxer).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice