Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.311
|
čitano: 4.188.438
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Slozim sve danas iskuzim da mi Furious Charge nikako ne lezi. LOL

 

Nista, idem malo staviti Cinder za 20% fire i Magefist radi iste stvari pa ce RORG dobro doci.

 

Kasnije cu vidjeti sta i kako, na kraju mozda i ja postanem bambi sa skakutanjem. Uzas.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Evo dva tjedna sezone i uspo sam složiti Condemn Crusadera..

Nije bilo lako treba puno stvari za skupiti..

Obavezni su Blade of Prophyecy, Frydehr's Wrath i naravno full Akkhan set..

Koristim tri leg gema Bane od the Trapped, Mirinae (kojeg trebma još dići na lvl 25) i Bane of Powerful..

Roll na itemima i nije baš neki može to puno bolje, ali build funkcionira odlično.. naravno treba tu još i SoJ.. :)

Do sada sam solo uspio riješiti GR lvl 27.. išlo bi i malo više ali nisam imao vremena..

Uglavnom evo link na profil pa da možete vidjeti kako to izgleda..

http://eu.battle.net/d3/en/profile/geothia-2872/hero/47600780

 

Smrt u penziji
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 3
geothia kaže...

Evo dva tjedna sezone i uspo sam složiti Condemn Crusadera..

Nije bilo lako treba puno stvari za skupiti..

Obavezni su Blade of Prophyecy, Frydehr's Wrath i naravno full Akkhan set..

Koristim tri leg gema Bane od the Trapped, Mirinae (kojeg trebma još dići na lvl 25) i Bane of Powerful..

Roll na itemima i nije baš neki može to puno bolje, ali build funkcionira odlično.. naravno treba tu još i SoJ.. :)

Do sada sam solo uspio riješiti GR lvl 27.. išlo bi i malo više ali nisam imao vremena..

Uglavnom evo link na profil pa da možete vidjeti kako to izgleda..

 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/geothia-2872/hero/47600780

 

 

Tak ću i ja nešto eventualno, ali izgleda mi skoro isti vrag kao i shotgun crusader pa ću radije prije isprobati onaj pet build sa remnanatom. SoJ, RoRG, vigilante belt i još malo CDR-a i spreman si.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...
geothia kaže...

Evo dva tjedna sezone i uspo sam složiti Condemn Crusadera..

Nije bilo lako treba puno stvari za skupiti..

Obavezni su Blade of Prophyecy, Frydehr's Wrath i naravno full Akkhan set..

Koristim tri leg gema Bane od the Trapped, Mirinae (kojeg trebma još dići na lvl 25) i Bane of Powerful..

Roll na itemima i nije baš neki može to puno bolje, ali build funkcionira odlično.. naravno treba tu još i SoJ.. :)

Do sada sam solo uspio riješiti GR lvl 27.. išlo bi i malo više ali nisam imao vremena..

Uglavnom evo link na profil pa da možete vidjeti kako to izgleda..

 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/geothia-2872/hero/47600780

 

 

Tak ću i ja nešto eventualno, ali izgleda mi skoro isti vrag kao i shotgun crusader pa ću radije prije isprobati onaj pet build sa remnanatom. SoJ, RoRG, vigilante belt i još malo CDR-a i spreman si.

Imam i shotgun crusa i mogu ti reći daje shootgun mala beba za condemn..

Smrt u penziji
13 godina
offline
Re: Diablo 3
geothia kaže...

Imam i shotgun crusa i mogu ti reći daje shootgun mala beba za condemn..

Mislim isključivo na način gameplaya koji mi izgleda jako sličan. Uključi AC, uleti u grupu mobova i spammaj condemn/shotgun. Zato me ovaj pet build malo više privlači makar bio slabiji što se dmg outputa tiče.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
online
Diablo 3

Dropalo mi ovo u sezoni:

http://eu.battle.net/d3/en/item/gyrfalcons-foote

 

Ako bi pao i Jekangbord:

http://eu.battle.net/d3/en/item/jekangbord

 

Mislim da bi se mogao složiti lijepi Blessed Shield build, ali samo zbog:

http://eu.battle.net/d3/en/item/mirinae-teardrop-of-the-starweaver

http://eu.battle.net/d3/en/item/wreath-of-lightning

 

koji bi praktički mogli biti non-stop aktivni.

 

I, za sad 4 Akkhan dijela imam, ide polako!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

Što mislite da je bolje za barbara, 2 handed ili dual wield? Sa buildom iz linka dolje na T 3 nemam vrećih problema, iako sam nosio do prije dva dana 2h s kojim sam radio nešto veći dmg i umjesto weapon throwa sam imao frenzy...Ako imate nekih savjeta i što se tiče builda što promjeniti slušam prijedloge {#} http://eu.battle.net/d3/en/profile/MomoOsk-2524/hero/46622629

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
lobotomac90 kaže...

Što mislite da je bolje za barbara, 2 handed ili dual wield? Sa buildom iz linka dolje na T 3 nemam vrećih problema, iako sam nosio do prije dva dana 2h s kojim sam radio nešto veći dmg i umjesto weapon throwa sam imao frenzy...Ako imate nekih savjeta i što se tiče builda što promjeniti slušam prijedloge {#} http://eu.battle.net/d3/en/profile/MomoOsk-2524/hero/46622629

http://www.diablofans.com/builds/39-king-of-frozen-earth

 

baci malo oko na ovaj build

 

a buduci da su buffali 2H stvari, definitvno je preporuceno da se samo to koristi...

It's not who u are, it's who u know.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
lobotomac90 kaže...

Što mislite da je bolje za barbara, 2 handed ili dual wield? Sa buildom iz linka dolje na T 3 nemam vrećih problema, iako sam nosio do prije dva dana 2h s kojim sam radio nešto veći dmg i umjesto weapon throwa sam imao frenzy...Ako imate nekih savjeta i što se tiče builda što promjeniti slušam prijedloge {#} http://eu.battle.net/d3/en/profile/MomoOsk-2524/hero/46622629

Gle, ja sam do sada uvijek bio za 1h no od kako koristim Maximus i na barbu, dolsovno sam se preporodio....demon i lanac daju ogroman damage i vecini slucajeva i na T6 bas lanac i demon poubijaju mobove dok ja brzo cistim elite.

 

Inace kada sam na 1h, onda sam na Thunderfury i Shard of Hate te si preslozim gear na lighting, a za fire od 1h ubacim npr. Devastator i The Burning Axe of Sankis.

 

Nije losa naravno ni 1h kombinacija, ali ovaj tvoj build nije nikako uskladen s gearom koji je doslovno nabacan bez nekog smisla (nemoj se uvrijediti, nije receno u losoj namjeri).

 

Koristis npr. kao primary skill Bash, a na gearu ti je dodan damage na Frenzy, Cleave i Ancient Spear na bootsima? Nema smisla....sva osim Basha.

 

Ako hoces bonus na primary skill, onda je dobro staviti npr. Depth Diggers pantse.

 

Na pantse koje sada imas trebas staviti jos jedan socket dok ti na chestu nedostaju jos dva socketa.

 

Dalje, koristis Lamentation, a ne koristis Rend?

 

Vjerujem da si tek poceo igrati pa ne kuzis jos neke stvari, ali shvatiti ces s vremenom.

 

Ako ti ne dropaju neke kvalitetne legende, bar ih salvage-aj i skraftaj neki ok set za pocetak....

 

Evo ti jos nesto ok pa pogledaj odgovara li ti:

 

http://www.diablofans.com/builds/888-immortal-raekor

 

Samo treba strpljenja i vremena.

 

Citaj malo o buildovima, shvati kako radi svaki pojedini skill (dobro citaj opis skillova).....pazi na elemental damage te citaj sta odredeni build zahtjeva.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.9.2014 14:11 (win32).
16 godina
offline
Re: Diablo 3
win32 kaže...
lobotomac90 kaže...

Što mislite da je bolje za barbara, 2 handed ili dual wield? Sa buildom iz linka dolje na T 3 nemam vrećih problema, iako sam nosio do prije dva dana 2h s kojim sam radio nešto veći dmg i umjesto weapon throwa sam imao frenzy...Ako imate nekih savjeta i što se tiče builda što promjeniti slušam prijedloge {#} http://eu.battle.net/d3/en/profile/MomoOsk-2524/hero/46622629

Gle, ja sam do sada uvijek bio za 1h no od kako koristim Maximus i na barbu, dolsovno sam se preporodio....demon i lanac daju ogroman damage i vecini slucajeva i na T6 bas lanac i demon poubijaju mobove dok ja brzo cistim elite.

 

Nije losa naravno ni 1h kombinacija, ali ovaj tvoj build nije nikako uskladen s gearom koji je doslovno nabacan bez nekog smisla.

 

Koristis npr. kao primary skill Bash, a na gearu ti je dodan damage na Frenzy i Cleave....kao i npr. Ancient Spear na bootsima? Nema smisla.

 

Na pantse trebas staviti jos jedan socket dok ti na chestu nedostaju jos dva socketa.

 

Dalje, koristis Lamentation, a ne koristis Rend?

 

Vjerujem da si tek poceo igrati pa ne kuzis jos neke stvari, ali shvatiti ces s vremenom.

 

Ako ti ne dropaju neke kvalitetne legende, bar ih salvage-aj i skraftaj neki ok set za pocetak....

 

Evo ti jos nesto ok pa pogledaj odgovara li ti:

 

http://www.diablofans.com/builds/888-immortal-raekor

 

Samo treba strpljenja i vremena.

 

Citaj malo o buildovima, shvati kako radi svaki pojedini skill (dobro citaj opis skillova).....pazi na elemental damage te citaj sta odredeni build zahtjeva.

 

Ma kontam da nisu usklađeni skillovi s itemima kada mi ne dropa ništa kvalitetno...trenutno gledam da mi critical chance bude što veći i critical dmg jer sa hammerom radim kada kritne puno dmga i relativno mi je lagano igrati na T2 pa čak i na T3 koji sam tek počeo. A što se tiče frenzy-ja koristio sam ga stalno uz 2h, a ovaj bash sam danas promjenio jer sam se nešto igrao sa skillovima, tj isprobavam kako šta funkcionira sa ovim 1h weaponima. Glavni build mi je bio ovo što se vidi sada na linku samo umjesto basha ide frenzy sa 2h swordom. I tako sam radio oko 600k dmga,šansa za crit 38 bez buffova...A fora je što je account novi pa mi je ovaj barb prvi lik, nemam ni od setova baš nešto za napravit,a i ono što imam ovi legendary su mi bolji od setova tako da mi se teško uskladit što se tiče itema i skillova za sada. Pogledam još po netu buildove za barba, zadnji put kada sam gledao mi je glava skoro eksplodirala kada sam vidio koliko raznih buidlova i filozofija ima oko istih {#}

15 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
win32 kaže...

Slozim sve danas iskuzim da mi Furious Charge nikako ne lezi. LOL

 

Nista, idem malo staviti Cinder za 20% fire i Magefist radi iste stvari pa ce RORG dobro doci.

 

Kasnije cu vidjeti sta i kako, na kraju mozda i ja postanem bambi sa skakutanjem. Uzas.

Meni je f. charge build totalno kaotican.

15 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Moj crus kako sam ga do sada opremio: http://eu.battle.net/d3/en/profile/ZuraTul-2780/hero/39392507

Fali mu jos nekolicina stvari i moram jos dovrsiti rolanje statova na par itema, ali ovo je smjer u kojem idem:

 

Dodjem do grupe i mlatnem shotganom jednom, blicnem sa shild glare da napunim wrath, opet shotgan pa condemn. Ako je još hrpica živa provoke da se opet napunim i eventualno ih malo gazim sa konjićem.

 

Planirao sam condemn zamjeniti sa Akharat champion kada skupim iteme za full set i ako uspijem da mi wrath ne bude problem onda bih vratio condemn natrag (pri čemu bih vjerojatno žrtvovao slash - primary attack).

 

Također mi je pao i onaj Flail koji pretvara svakog umorenog u Phalanx na 10sek i volio bih probati build oko toga. Samo moram dobiti ramaladni da mu napravim socket i još par sitnica koje nikako da padnu.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3

Ima netko da možda probamo timski GRiftove (non-seasonal)?

 

Imam ok-ish M6 DH (klasičan TT elemental build, doduše bez Ruksacka nažalost), solo izgurao do levela 29.

Može i za T6 farmanje s obzirom da još uvijek u gotovo svakom slotu mi treba malo jači upgrade.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Bukva kaže...

Ima netko da možda probamo timski GRiftove (non-seasonal)?

 

Imam ok-ish M6 DH (klasičan TT elemental build, doduše bez Ruksacka nažalost), solo izgurao do levela 29.

Može i za T6 farmanje s obzirom da još uvijek u gotovo svakom slotu mi treba malo jači upgrade.

Može, isto imam M6, došao sam solo do 32-33 negdje. Fale mi Taskerice i pogotovo Unity da bi se moglo dalje.

 

hexfire#2244 je battle tag

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Diablo 3

postoji li 2h weapon koji povecava holy damage, tipa increases holy damage by xy%?

It's not who u are, it's who u know.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Obi Wan kaže...

postoji li 2h weapon koji povecava holy damage, tipa increases holy damage by xy%?

Možeš enčentati kod kadale dok ti ne padne nešto što baš tražiš. 

 

EDIT: 

šta ste se napalili na kadalu pogriješio sam :P

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.9.2014 23:21 (Franjo15).
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ima tko za farmanje ključeva za infernal mašine t6  ?  SC , ne sezona

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hrwoje-2333/hero/8914404

Postoje ljudi kole vole tarantule i oni koji ih još nisu zavoljeli
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.9.2014 12:13 (Grozota).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Franjo15 kaže...
Obi Wan kaže...

postoji li 2h weapon koji povecava holy damage, tipa increases holy damage by xy%?

Možeš enčentati kod kadale dok ti ne padne nešto što baš tražiš. 

franjo, kadala nije za enchanting. mene interesira weapon koji ima primary bas za taj stat

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Obi Wan kaže...

postoji li 2h weapon koji povecava holy damage, tipa increases holy damage by xy%?

Mislim da trenutno ne. Samo 1h ima.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Grozota kaže...

Ima tko za farmanje ključeva za infernal mašine t6  ?  SC , ne sezona

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hrwoje-2333/hero/8914404

A i taj dio bi mi treba :D

 

Moj B-tag je Valkaria#2280

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...
Obi Wan kaže...

postoji li 2h weapon koji povecava holy damage, tipa increases holy damage by xy%?

Mislim da trenutno ne. Samo 1h ima.

steta... mislio sam napraviti build sa holy damage. mozda u nekim buducim patchevima...

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
offline
Re: Diablo 3
Obi Wan kaže...

steta... mislio sam napraviti build sa holy damage. mozda u nekim buducim patchevima...

Zašto ti je toliko bitno da wep ima holy damage? Tih 20% baš neće praviti ne znam kakvu razliku. To za Crusadera pokušavaš? 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Hexfire kaže...
Obi Wan kaže...

steta... mislio sam napraviti build sa holy damage. mozda u nekim buducim patchevima...

Zašto ti je toliko bitno da wep ima holy damage? Tih 20% baš neće praviti ne znam kakvu razliku. To za Crusadera pokušavaš? 

ma da... mislio sam se prebacit na holy damage zbog Holy Cause, s tim da bi zadrzao thorns, buduci da mi daje 10% extra damage i jos me heala svaki put kad radim holy damage.

 

a da je bitno da 20% na weaponu... bilo bi pozeljno ali ima drugi alternativa, npr da zamjenim shield za Hallowed Barricade. Medutim, bitnije bi mi bilo da je damage na weaponu holy, npr u slucaju Skywarden-a.

 

al dobro, nije sad imperativ da se to napravi, to je vise theorycrafting sta bi bilo kad bi bilo.

It's not who u are, it's who u know.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Obi Wan kaže...
Hexfire kaže...
Obi Wan kaže...

steta... mislio sam napraviti build sa holy damage. mozda u nekim buducim patchevima...

Zašto ti je toliko bitno da wep ima holy damage? Tih 20% baš neće praviti ne znam kakvu razliku. To za Crusadera pokušavaš? 

ma da... mislio sam se prebacit na holy damage zbog Holy Cause, s tim da bi zadrzao thorns, buduci da mi daje 10% extra damage i jos me heala svaki put kad radim holy damage.

 

a da je bitno da 20% na weaponu... bilo bi pozeljno ali ima drugi alternativa, npr da zamjenim shield za Hallowed Barricade. Medutim, bitnije bi mi bilo da je damage na weaponu holy, npr u slucaju Skywarden-a.

 

al dobro, nije sad imperativ da se to napravi, to je vise theorycrafting sta bi bilo kad bi bilo.

E da vječni problem od kada je došao elemental damage..

Recimo Fire može se dobiti na najviše predmeta i može se uštimati sa dosta setova i buildova..

Dok recimo holy je popriličan probele.. može zarolati na 1hande weaponima na bracercima i na nekim shieldovima..

To i ne zvuči toliko loše dok se ne počne slagati neki uporabljiv build.. pa dolazimo do problema pogotovo što se tiče crusa.. jer za uporabljivi build na crusu treba 2handed wep..

Za holy shootgun treba 2handed wep na kojem nemože zarolati elemental dmg.. za condemd build treba i 2handed wep i shield koji također nemaju elemental dmg.. uz ova dva builda obavezna je i Akkhan set..

I novi set za crusa Roland's legacy treba odrećeni štit "Piro"..

tako da se složi dobar Crusader treba se dobro potruditi..

 

Jednom davno je od strane blizza je bilo obećano da će se uravnotežiti elemental dmg tako da bi se svakoga moglo odprilike "nastakati" jednako..

Jedan od prošlih patcheva je bio na tragu tome ali i dalje buldovi sa fire elemental damageom njabolje prolaze..

Preostaje nam se jedino nadati da će blizz nešto učiniti po tom pitanju.. no nekako sumnjam..

Smrt u penziji
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Zura kaže...

Moj crus kako sam ga do sada opremio: http://eu.battle.net/d3/en/profile/ZuraTul-2780/hero/39392507

Fali mu jos nekolicina stvari i moram jos dovrsiti rolanje statova na par itema, ali ovo je smjer u kojem idem:

 

Dodjem do grupe i mlatnem shotganom jednom, blicnem sa shild glare da napunim wrath, opet shotgan pa condemn. Ako je još hrpica živa provoke da se opet napunim i eventualno ih malo gazim sa konjićem.

 

Planirao sam condemn zamjeniti sa Akharat champion kada skupim iteme za full set i ako uspijem da mi wrath ne bude problem onda bih vratio condemn natrag (pri čemu bih vjerojatno žrtvovao slash - primary attack).

 

Također mi je pao i onaj Flail koji pretvara svakog umorenog u Phalanx na 10sek i volio bih probati build oko toga. Samo moram dobiti ramaladni da mu napravim socket i još par sitnica koje nikako da padnu.

Definitivno rolaj na RoRG slot (kad ti padne) i ubaci Bane of the Trapped, posto je Blind jedan od Control Impairing Effects.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Chaky kaže...

Definitivno rolaj na RoRG slot (kad ti padne) i ubaci Bane of the Trapped, posto je Blind jedan od Control Impairing Effects.

vadiš mi mast, ha ;)

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Zura kaže...
Chaky kaže...

Definitivno rolaj na RoRG slot (kad ti padne) i ubaci Bane of the Trapped, posto je Blind jedan od Control Impairing Effects.

vadiš mi mast, ha ;)

Ne {#}

Pao mi jucer jos jedan, ali te nije bilo.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Zura kaže...
Chaky kaže...

Definitivno rolaj na RoRG slot (kad ti padne) i ubaci Bane of the Trapped, posto je Blind jedan od Control Impairing Effects.

vadiš mi mast, ha ;)

E, i ja sam bio skeptican sto se tice RORG jer mi je do prije par dana samo jedan dropao od kako je dosao 2.1, ali probaj napraviti ono sto i ja tj. farmat hoadric na T6.

 

Evo sada ih imam cak i viska.

 

P.S.

 

Mislim da mi je jedan dropao iz cashe-a i na T5 kada mi vise nije trebao, ali bolje idi na T6 ako mozes.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Došao sam do 70 s DH na HardCore sezoni, pa ako ima netko da bi tu i tamo odigrao koji rift ili neko farmanje nek se javi. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 3

Blesava noc sinoc.

 

Na t4 sam odradio 5 act 1 bountija i 5 legend dropova:

2 mad man sceptera nekakva

1 amulet sa onih 6 kostura sto iskoce

2 RORG prstena (i to 2 runa za redom), doduse niti jedan dobar ali je lijepo vidjeti da pada.

 

Izgleda da su itekako povecali drop chance.

 

 

U dilemi sam da li dobar Ashera set Shoulders/Pants + RORG mijenjati sa 2 maurder dijela kako bi dobio full set?

Pri tome bi morao zrtvovati i odlicne Magefist rukavice...

 

Kakva su vasa iskustva DH-ovci, vrijedi li onaj bonus full seta odricanja svega ovoga.

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice