Deus Ex: Human Revolution

poruka: 571
|
čitano: 189.779
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Deus Ex: Human Revolution

Novi dio jedne od najboljih pucačina svih vremena...

 

 

Ovo se čeka...

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
18 0 hvala 7
14 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

meni izgleda lose i nikakvo :D nzn zas jednostavno me nije privuklo :D

 

video je objavljen i na crotrailersu ;D

Cro trailers :)
 
0 11 hvala 0
16 godina
offline
Deus Ex: Human Revolution

Prvi skrinsi

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
10 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

Ovaj trailer je jedan od najboljih koje sam ikada gledao, doista genijalno odrađeno, Enixsovci su majstori za takve stvari i to je neupitno...
Ima li kakvih informacija o PCu, tj. hoće li za njega izaći? Nisam uopće pratio igru pa neznam.

I'm gonna be Iron, like Lion, in Zion...
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.6.2010 23:06 (thuglife).
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution
thuglife kaže...

Ovaj trailer je jedan od najboljih koje sam ikada gledao, doista genijalno odrađeno, Enixsovci su majstori za takve stvari i to je neupitno...
Ima li kakvih informacija o PCu, tj. hoće li za njega izaći? Nisam uopće pratio igru pa neznam.

Naravno da ide van i za PC.

Kada se Enix i Studio iz Montreala nečeg uhvate, to obično ispada perfektno.

Ništa manje ne očekuje se za novi Deus Ex.

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
15 godina
offline
Deus Ex: Human Revolution

Nisam odigrao nijedan Deus Ex do sada, ali ovaj namjeravam. Nešto je Square Enix krenuo u ofanzivu... prvo Order Of War, pa sad Deus Ex, a što se tiče trailera i animacija, za to su majstori (FF).

Radio, ne radio, svira radio!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution
boxer kaže...

Nisam odigrao nijedan Deus Ex do sada, ali ovaj namjeravam. Nešto je Square Enix krenuo u ofanzivu... prvo Order Of War, pa sad Deus Ex, a što se tiče trailera i animacija, za to su majstori (FF).

Deus Ex bio je fenomenalan.

Ak nisi, svakako odigraj.

 

Samo da se Ubisoft ne zblesira sa nekom DRM zaštitom

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
15 godina
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution
Armor kaže...
boxer kaže...

Nisam odigrao nijedan Deus Ex do sada, ali ovaj namjeravam. Nešto je Square Enix krenuo u ofanzivu... prvo Order Of War, pa sad Deus Ex, a što se tiče trailera i animacija, za to su majstori (FF).

Deus Ex bio je fenomenalan.

Ak nisi, svakako odigraj.

 

Samo da se Ubisoft ne zblesira sa nekom DRM zaštitom

Da budemo jasni prvi Deus Ex je bio fenomenalan, revolucionaran i genijalan. Prva igra koju sam instalirao na PC! Ali mislim da je za danasnje standarde dosta zastarjela, probajte instalirati Max Payne, Kingpin, Martyr, Return to Castle Wolfenstein itd sve legendarne igre MEGA hitovi u kojima sam se jako gustao ali definitivno nebih nikome preporucio da ih sada instalira. (Mozda jedino Mafiju jer je imala zapanjujuce dobru pricu)

 

A nastavak Deus Ex-a je bio cisto prosjecna i neinteresantna igra. . . Ovo s Square bi moglo vratiti staru slavu. .

Dumb ppl rush smart ppl camp.
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.6.2010 10:56 (D3ViL).
15 godina
offline
Deus Ex: Human Revolution

George W. Bush  u novom Deus Ex-u?! http://www.gamer.hr/2010/06/11/g-w-bush-u-novom-deus-ex-u/

A life? Where can I download one of those?
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.6.2010 17:24 (Alex Mercer).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution
Alex Mercer kaže...

rofl, inače svakako igra koju moram imati, vjerojatno će biti bolja od prvog deus ex-a...

Dompa
15 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

Prvi Deus Ex je bezvremenska igra! Sjecam se kad je izisao, pa sam trazio i trazio, nigdje da je nadem - tako da sam je odigrao prije koju godinu, i moje odusevljenje igrom nije bilo nista manje nego kad sam onaj demo prosao po prvi put!

Ako trica bude iti blizu jedinici, dobro je

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2010 17:56 (minko).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

Evo jedna izvrsna vijest:

Deus Ex trajat će 20 sati.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

Držim fige da ovo ne zeznu, prvi je legendaran!

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution
thuglife kaže...

Evo jedna izvrsna vijest:

Deus Ex trajat će 20 sati.

napokon radnja koja će duže trajati, a inače to sam i očekivao od takve igre...

Dompa
14 godina
odjavljen
offline
Deus Ex: Human Revolution

I original je bio izuzetno dugačak - Nekih 30-ak sati da ga se dovrši je trebalo. Samo da odrade priču, karakterizaciju likova, RPG elemente i borbe, ostalo je sve više manje nebitno.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

Čekao sam samo Mass Effect 3 (naravno niti ne znam kad izlazi) a sada čekam i ovo .

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

Dvadeset sati nije puno gameplay-a, i ne razumijem kako možete biti sretni. Iako se radujem igri već vidim da će biti više pucanja nego RPG faktora čim se hvale nekakvim dužim trajanjem gameplay-a za fps-ove.

 

Kad bi se tih 20 sati stavilo kroz RPG spektar- to je smiješna cifra čak i za ove današnje RPG igre.

Μολὼν λαβέ! "Daj mi dim da ugasim svijetlo dana, daj mi jedan dim."
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution
Armor kaže...

Prvi skrinsi

Prve dvije slike - totalni Blade Runner štih Namigiva

 

Svakako ću probati igru da vidim je li dostojan nasljednik serijala (eee, kad se jedinica pikala.. još na vjernoj Voodo jedan kartici Belji se).

Lijep pozdrav ;)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution
reservoir dog kaže...

Dvadeset sati nije puno gameplay-a, i ne razumijem kako možete biti sretni. Iako se radujem igri već vidim da će biti više pucanja nego RPG faktora čim se hvale nekakvim dužim trajanjem gameplay-a za fps-ove.

 

Kad bi se tih 20 sati stavilo kroz RPG spektar- to je smiješna cifra čak i za ove današnje RPG igre.

Pa mass effect također taraje toliko a  rpg je .

Ma  meni je sasvim dovoljno  20 h igranja i  priča i gameplay  da su full dobri.

 

 

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them In the Land of Mordor where the Shadows lie.
16 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

A sa druge strane Fallout nudi po mojoj   slobodnoj procjeni duplo više od 20 sati za jedan novi RPG. Naravno, možeš preći glavni quest u puno, puno manje vremena- ali to si mogao i u prijašnjim nastavcima. Može se kad se hoće.

 

Da se razumijemo, nemam ništa protiv 20h igre ako ta ista igra bude toliko dobra da mi se plaće što moram čekati nastavak/expansion, ali nekako sumnjam da će se to desiti.

 

No dobro, baš sam nevjerni Toma. dosadan sam sam sebi Neodlučan

Μολὼν λαβέ! "Daj mi dim da ugasim svijetlo dana, daj mi jedan dim."
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

Sjećam se da sam igrao Deus Ex demo (bio mi je izvrstan) i sad kad izlazi Human Revolution, moram odigrati starog :D

4chan always finds a way!
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.6.2010 22:46 (Horagio).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

vidim da vas dosta voli taj "prvi" deus ex, nego, jel netko igrao prvi deus koji se zvao samo deus i to je to...? ja se sjecam da sam igrao ko klinac, al stvarno ko klinac ako sam imo par godina mozda....... cak sam ga uspio nac na netu full verziju, skinuo je...i napala me nostalgija odma Osmijeh

 

deus ex nisam igrao, daaavno sam ga probao pokrenut, tek kad je izasla ali nisam imo dovoljno jak hardver

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Deus Ex: Human Revolution

Što se tiče prvog, samo par riječi Wikia:

 

"which combines the greatest fucking gameplay elements"

 

Imal sam prilike igrati orginal igru, u to vrijeme vrlo rijedak pojam

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

Čuo sam za serijal al ne znam što se dešava. igra mi se čini genijalna. još da mi netko objasni šta se radi (mrzim wikipediju).

Welcome to Liberty City
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution
sovac_ri kaže...

Čuo sam za serijal al ne znam što se dešava. igra mi se čini genijalna. još da mi netko objasni šta se radi (mrzim wikipediju).

  FPS kroz koji te prati fenomenalna priča, i kroz cjelu igru imaš hrpu RPG elemenata koji izdvajaju igru od ostatka konkurencije. Likovi, priča, ti RPG elementi, FPS elementi (balansiranost oruzja, AI i sl.) su zaista vrhunski i preporučam ti je da je predes. Imas verziju u DX10 apiu sa poboljsanom grafikom i nakon toga grafika ti nebi trrebala smetati.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali
14 godina
neaktivan
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution

da al koji od dva djela? ima deux ex i ima deux ex invisible war.

Welcome to Liberty City
15 godina
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution
sovac_ri kaže...

da al koji od dva djela? ima deux ex i ima deux ex invisible war.

Podebljano genijalna igra, podvuceno prosjecna i dosadno (po mom misljenjju)

Dumb ppl rush smart ppl camp.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution

hvala. di mogu skinut tu verziju s directx 10?

P.S. zašto glavni lik ima metalne ruke?

Welcome to Liberty City
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.6.2010 16:36 (sovac_ri).
15 godina
neaktivan
offline
Deus Ex: Human Revolution

Ja cijelo vrijeme mislim: "O ovom se Deus Ex-u stvarno puno prica, mozda da ga ja probam, no igra je dosta stara pa me brine mehanika igre." Sto vi mislite, jeli se isplati?

Everybody wants to go to heaven, but nobody wants to die.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Deus Ex: Human Revolution
Weky kaže...

  FPS kroz koji te prati fenomenalna priča, i kroz cjelu igru imaš hrpu RPG elemenata koji izdvajaju igru od ostatka konkurencije. Likovi, priča, ti RPG elementi, FPS elementi (balansiranost oruzja, AI i sl.) su zaista vrhunski i preporučam ti je da je predes. Imas verziju u DX10 apiu sa poboljsanom grafikom i nakon toga grafika ti nebi trrebala smetati.

Jel mi moze netko rec gdje bih mogao naci tu verziju igre na netu ? Jel to citava verzija igre ili samo neki dodatak koji modificira org igru ?

Hvala !

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice