Crysis

poruka: 330
|
čitano: 76.836
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Crysis

Naime,zanima me vaše mišljenje o ovoj igri...

 

Po meni je igra definitivno obilježila godinu šta se tiče tehnoloških dostignuća...


phhh,k'o da me briga,potpis...'ko to još piše...
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Crysis

Mada se nacelno mogu sloziti s napisanim, tehnoloska dostignuca nisu ono sto cine igru zabavnom i dobrom, a to je dio u kojem je Crysis po meni ispao prejadan.


Work is for people who suck at video games.
16 godina
protjeran
offline
RE: Crysis

Mislim da developerima to nije nikad bio ni cilj...


phhh,k'o da me briga,potpis...'ko to još piše...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis

crysis? ok igra, ali naravno, uvijek može bit bolja....nadajmo se da će nas far cry razveseliti...

16 godina
moderator
offline
RE: Crysis
darkswordwarrior kaže...

Mislim da developerima to nije nikad bio ni cilj...


 
Hm, ne mogu se sloziti, developerima je uvijek cilj da igra bude sto bolja i zabavnija (a ako nije, promasili su profesiju). Mislim, ova teza bi mozda mogla vrijediti za neku igru iz serijala Unreal ili Unreal Tournament, jer je vecini poznato da Epic zaradjuje nastrane kolicine novca na prodaji svojih enginea, ali "cak i oni" ulazu mnogo truda u to da im naslovi ispadaju sto bolje. Pregenijalni UT3 je dokaz! :D

Work is for people who suck at video games.
16 godina
offline
Crysis

kupio sam q6600 specijalno zbog crysisa i onda gledam opterecenje proca i vidim da igrica utilizira samo jednu jezgru, dok ostale zjape prazne.

OS: vista64

igra: Bin64\Crysis.exe

 

kako je kod vas?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis

Ja je imam doma, ali bojim se instalirat je jer nemam nikakav komp za pokrenit je... Osmijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis

Meni je crysis sasvim dobra igra. Iako mislim da za potpuni uzitak isplati se igrati jedino na high ili very high (tko može). Ja igru igram na medium (jedino shaders na low) i igra jako dobro radi, ali to jednostavno nije to. Čar u ovoj igri je grafika i to sam vidio tek kad sam igrao kod frenda (koji ima 8800GT). Bez te vrhunske grafike crysis je jedna sasvim prosječna igra, s par zanimljivih novih stvari.


CORE 2 DUO E4300 @ 1.8GHZ
2 GB RAM 667MHZ
ASUS 7300 GT @ 475/920
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis

mislim da je crytek previse ciljao na izgled a manje na igrivost i pricu,onako meni nije losa igra ali osim grafike, nis posebno

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis

kupio sam q6600 specijalno zbog crysisa i onda gledam opterecenje proca i vidim da igrica utilizira samo jednu jezgru, dok ostale zjape prazne.

 

Nisam to gledo, al sam ne jednom od trailera vidio da je crysis napravljen da što bolje iskoristi višejezgrene procesore.

E, sad kolko je to točno, nikad nisam provjeravo.

 

Što se mene tiče, crysis je igra s dosa zanimljivom pričom i odličnom grafom. Jedina joj je po meni mana ogramni hardverski zahtjevi. Ja imam novi komp, quad na 2.4GHz i 8800GT, pa mi opet nekad zan zapet na sekundu.


potpisujem se
16 godina
neaktivan
offline
Crysis

ma crysis sam ja čeko mjesecima i na kraju bi ja uživao u igri da nije bilo bugova, ali priča mi je malo ipak bzvz. kad su već stavili nanosuit što je btw meni jedna od najboljih ideja koju sam ikad vidio, trebali su bar neku priču bubnit. a to što se tiče cryenginea 2 i najjačih procesora.cryengine pobjeđuje definitvno...


Nisam se potpisao!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis

Imam komp koji vrti igru bez problema (osim zadnjeg fajta gdje sam uzivao u par fpsa), ali igra je ukratko totalna kita - i to poprilicno dosadna. Ne mogu zamisliti niti jednu stvar po kojo je posebna ili uzbudljiva; to sto je grafika dobra, to mi nista ne znaci u zivotu (upravo uzimam u ruke Thief Collection i krecem instalirat prvi).

16 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis
l337_m4n kaže...

ma crysis sam ja čeko mjesecima i na kraju bi ja uživao u igri da nije bilo bugova

 ja nisam naišo baš na puno bugova, možda 3-4

potpisujem se
16 godina
neaktivan
offline
Crysis

Meni je najjači bug bio kada sam bio u tenku, a neki vojnici u džipu su probali proći kroz tenk.Smijeh Koji je uzitak bio okrenuti cijev u njihove face i poželit im laku noćBelji se


CORE 2 DUO E4300 @ 1.8GHZ
2 GB RAM 667MHZ
ASUS 7300 GT @ 475/920
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis

Jel se i vama dogodilo da kad stavite na onu bazukuSmijeh da je uopće nevidite, tj. kad je približite vidite nišan i ona puca al je nema zapravo...to mi se zana dogodit. Osim tog i dosadne priće igra je za odigrat jednom i uninstall. Jenino me fasciniralo ovaj trik sa nano odjelima zbilja su se super sjetili...Iznenađen


AMD Athlon(tm) 64 X2 4000+ @ 2.51MHz
2x1GB DDR2 800 (840MHz)
ATi sapphire 2900PRO
FORTRON 400W PNF
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis
aquaevivae kaže...

Jel se i vama dogodilo da kad stavite na onu bazukuSmijeh da je uopće nevidite, tj. kad je približite vidite nišan i ona puca al je nema zapravo...to mi se zana dogodit.

 Da, to se i meni događa. Kad smo kod bazuke, najjače mi je kad raketom ciljam neku manju, neravnu površina, npr. vreće s pijeskom ili tak nešto, nekad raketa pogodi i raznese sve živo, a nekad se zbog samo njoj znanih razloga odbije bog zna kud. Glupo, iritantno i troši streljivo.

potpisujem se
16 godina
neaktivan
offline
Crysis

Sto se tice tehnoloskih dostignuca je definitivno obiljezila...i samo po tome. Ostalo je sve staro, far cry sa drugacijim settingom. Mislim igra je fenomenalna al ono. Zato je CoD4 pere bez beda u izvedbi,atmosferi,osjecaju igranja, efektima i sl.


...:::Anime Phreak:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis
Aral kaže...

Sto se tice tehnoloskih dostignuca je definitivno obiljezila...i samo po tome. Ostalo je sve staro, far cry sa drugacijim settingom. Mislim igra je fenomenalna al ono. Zato je CoD4 pere bez beda u izvedbi,atmosferi,osjecaju igranja, efektima i sl.


 potpisujem!

Nisam se potpisao!
16 godina
neaktivan
offline
Crysis

ja mislim da bi je mogo vrtit na high da nemam amd athlon 3000+

 

igra i nije baš nešto, vidio sam i bolje na psx-u

 

po meni bolja je igra coc dcote, ako je tko igrao...

stara grafika ali igriva...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis

Kakve veze psx ima sa PC-em i crysisom...konzole usporedjivat sa pc-em...svasta


...:::Anime Phreak:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Crysis

crysis je po meni odlicna igra (evo jos malo pa cu je i zavrsiti), nazalost moj komp nema konf da bih mogao uzivati u igrici ali mogu reci da i na low izgleda dobro. nakon njega cu igrati call of duty 4, za kojeg kazu da je bolji,  pa cu onda tek moci usporediti. po meni je crysis igrica koju svakako treba isprobati ako se moze.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis

Crysis nije "igrica" nego igra...blago receno. Mozda igretina! Igrice su bile prije 10god! Namigiva ja volim rec da su igrice na konzolama iako i to nije istina! Cool

 

...:::Anime Phreak:::...
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2008 11:09 (Aral).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis
Aral kaže...

Kakve veze psx ima sa PC-em i crysisom...konzole usporedjivat sa pc-em...svasta

 

 

 

 

govorim o igrivosti...

nema veze bilo konzola, pc ili gemboj...

ovu igru jednom prođeš i dosta ti je, a ima nekih igara koje kupiš i cjelog života igraš, a ova se prodaje zbog grafike...

 

ako ti imaš drugo mišljenje nema veze...

 

 

 
16 godina
neaktivan
offline
Crysis

Ako je o igrivosti onda ok, to nisam mogao izvuc iz texta. Da, ako nema igrivosti ili jos bolje replay value onda pada sve u vodu,. A crsyis ga ima donekle. Vazno da nije ko Mafia Viče


...:::Anime Phreak:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Crysis

Crysis nije los, ali nije ni upola dobar i revolucionaran kolko je Far Cry bio u svoje vrijeme... Tako da me s te strane razocarao... Jbg, trebam se pomirit da nikad nece biti bolje igre od Far CryaPlač

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis

.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2011 23:16 (XPCBIT).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis

.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2011 23:16 (XPCBIT).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis
macgyver kaže...

Crysis nije los, ali nije ni upola dobar i revolucionaran kolko je Far Cry bio u svoje vrijeme... Tako da me s te strane razocarao... Jbg, trebam se pomirit da nikad nece biti bolje igre od Far CryaPlač

 

 

 

 

 

 

To zato sto je Far Cry bio manje vise prvi od svoje vrste, ako necemo spominjati Tresspassera. Tesko je izmislit nesto novo i revolucionarno u danasnje doba, ali na svu srecu imamo i takvih Namigiva

...:::Anime Phreak:::...
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2008 15:34 (Aral).
16 godina
neaktivan
offline
Crysis

a gle izać će još dva nastavka, popravit će oni to, a možda bude i novo poboljšano nanopsuit...lol


Nisam se potpisao!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis

Igra je zvijer, dobia san od prijatelja kantu za rodjendanSmijeh(ne zelite znat sta), igra leti, nisam dugo osta zaljepljen za FPS(igram Wow).

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice