Call of Duty: Modern Warfare II izdvojena tema

poruka: 1.031
|
čitano: 289.354
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
zabbax21 kaže...
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...

Ja imam za sada otvoren cross play a ping je 30-40ms ali mislim da cu blokirat spajanje sa PC platformom jer je vec na sve strane varanje...razlog zasto nikad ne igram COD MP na kompu.

 Sretno ti zabavlanje sa gamepadom u fps u igri 

 Može se spojit topkovnica i miš na konzolu ( PS5 )  za COD kolko sam vidio na youtubeu 

 Naravno da se moze , vijest stara nekoliko godina. Imam gamesirovu periferiju za ps4pro ,nema laga.. Ali opet nije to to.

Nema te kozole koja je jaca od mog PC-a..

Eire
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Odigrao 3 runde ground war moda za pocetak.
Mapa ogromnaaa.
Pokusat cu isprobat i ostale modove kolko stignem, s obzirom da je beta meni tek sinoc dosla a dns igram.
Velika razlika naspram Vanguarda,iako mi je vanguard imao manje zabavne mape
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Dobra igrica , jedino mi fali slide cancel haha .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
morbida kaže...

Dobra igrica , jedino mi fali slide cancel haha .

 uvijek mozes mw 2019 igrat...

9 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
ProTeinZ kaže...
morbida kaže...

Dobra igrica , jedino mi fali slide cancel haha .

 uvijek mozes mw 2019 igrat...

 Samo šteta što mw 2019 nema mod u trećem licu .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
morbida kaže...
ProTeinZ kaže...
morbida kaže...

Dobra igrica , jedino mi fali slide cancel haha .

 uvijek mozes mw 2019 igrat...

 Samo šteta što mw 2019 nema mod u trećem licu .

 e jbg sad... onda mozes bez slajdanja u mw2 2009 

13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Evo ako netko ima sličnu konfiguraciju da zna šta očekivati od igre. Kod mene na 3800X, 1070Ti i 16GB RAM-a, 1440p većina postavki je na medium i low te na većini mapa dobivam od 60-80 FPS-a, ali uz dropove ispod 50 FPS-a ako se više toga dešava na mapi (više killstreakova, smoke, explozije,...).Probo sam sve žive postavke, nešto malo bolje je ako se smanji rezolucija ali onda igra izgleda očajno i neda mi se tako igrat. Sve u svemu, ili će morat past nova grafa ili kao što kolega gore kaže, uzet PS5, isključit crossplay i bok. Inače, sve pohvale za igru, osim katastrofalnog UI-a i neimanja Dead Silence-a kao perka. Uz ovako jebeno dobar zvuk, prava je šteta da on nije kao perk jer i dalje dok ga se koristi se čuješ dok hodaš. Ne kužim jedino koja im je fora sa otključavanjem attachmenta u beti. Stave mini Kalaš i onda nemoš stavit nijedan attachment na njega (ista stvar za neka druga oružja)....Očito da je marketing pobijedio devove po tom pitanju. Sve mape su mi dobre, al FARM 18 mi je zasad najbolja. Btw, jel se može kako letjeti sa Chopper Gunnerom ili ovisiš di će te igra pozicionirat s njim ? Uvijek mi stoji na sredini mape i ne mrda...

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Xbox series S, koji na njuskalu ide za 1500kn, vrti mw2 na 1080p 80-120fps. Series x 4500kn ide 1440p 120fps isto kao i ps5 za koji vise ni neznam na koliko je, 6000kn? Oba idu i 4k 60 fps. Sve 3 konzole imaju keyboard i mouse support ta COD.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Momci budimo realni ovo je beta. Full game može i mora biti samo bolji. Ja bi skroz maknuo te ninje i shee iz igre, imaš walk i budi tih, a ne da trčiš bezglavo, i slabije se čuješ.

Sva ta sranja out za snd cdl ranked mod da do izražaja dođe skill, a ne ko je kad upalio ninju.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ja primarno igram na 1440p 144fpsa s rtx 3080 to je na prilicno visokim postavkama.

E sada skinuo sam si na xbox series x koji je spojen na OLED tv i 120 fpsa... Ne igran na XeX jer pod A nemam wireless slušalice, pod B nemam dobru wireless tipkovnicu..

 

Uglavnom razlika je vidljiva npr oštrine rubova itd... no međutim po mojem skromnom mišljenu OLED i XeX daju bolje vizualno iskustvo...

 

 

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
fila2208 kaže...

Momci budimo realni ovo je beta. Full game može i mora biti samo bolji. 

 Battlefield disagrees with that 

13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
fila2208 kaže...

Momci budimo realni ovo je beta. Full game može i mora biti samo bolji. Ja bi skroz maknuo te ninje i shee iz igre, imaš walk i budi tih, a ne da trčiš bezglavo, i slabije se čuješ.

Sva ta sranja out za snd cdl ranked mod da do izražaja dođe skill, a ne ko je kad upalio ninju.

 Ma pusti ti to šta je beta. Mjesec dana je do izlaska igre, šta su napravili su napravili. Još uvijek pamtim betu iz BO3 kada je full game release bio daleko lošiji nego šta je bila beta..to nisam mogo vjerovat. Ovdje ako će šta i radit to će biti taj UI, balansiranje oružja, eventualno ispeglet neke bugove i to je to. Nadam se samo da neće neš sjebat.

To za ninju se ne slažem s tobom. Imaš zvuk koji je jeben i čuješ lika kroz 3 zida na 50m tokom cijele igre, a nemaš ništa šta ćeš kontrirat tome osim pišljivih 10-15 sec Dead Silencea koji traje jako kratko (osim ako nekoga ne ubiješ pa ti se regenerira). S&D je neigriv baš zbog toga, svi samo čuče i čekaju, uzmu onu kameru koja ti služi i kao senzor i imaš raj za kamperaj. Igra mi je dobra povrh toga šta imam slabiju grafu i iskustvo mi nije na najboljoj razini.  

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
15 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ja ne mogu pokrenuti ground war. Kad god nade server igra se sruši.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
acarnoje kaže...

Ja ne mogu pokrenuti ground war. Kad god nade server igra se sruši.

 Mene trazi neki update za win koji nemre skinuti kao i za novi bf, odustao.

11 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Sad pise da mi beta traje jos 20h.......bio sam siguran da je prije pisalo manje.....

Ova igra je na Ps5 spektakl,cak vam ni ne treba VRR tv posto je ovih 120fps doslovno lock koliko sam vidio do sad.

Nisam skroz siguran ali djeluje kao da je jedina razlika izmedju 60fps i 120fps rezolucija dok su vizuali jednaki ili barem toliko slicni da se ne moze razlikovat ovako od oka sa prebacivanjem izmedju 2 moda.

FOW se moze stavit do 120 ali ja drzim na 90 jer mi tako odgovara,vidim da dio ekipe igra na Ps5 sa mishom jer se pojavi ikona pored igraca sa cime igra.Vecina je na gamepadu i moram rec da se ekipa na kompu sa mishom u ovim rundama do sad i nije bas proslavila.

Jos nisam blokirao PC platformu u cross playu ali sam do sad primjetio 2 puta varalice,vjerovatno je bilo vise ali nisam skuzio.

Zadnjih godina kupim COD igre na snizenju da prodjem kampanje dok ce ova bit prva nakon 100 godina koju cu kupit radi MPa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ja sam se zarazio, gotovo je... kad ugase betu, krizam dane na kalendaru do izlaska pune verzije 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Sickness kaže...
fila2208 kaže...

Momci budimo realni ovo je beta. Full game može i mora biti samo bolji. Ja bi skroz maknuo te ninje i shee iz igre, imaš walk i budi tih, a ne da trčiš bezglavo, i slabije se čuješ.

Sva ta sranja out za snd cdl ranked mod da do izražaja dođe skill, a ne ko je kad upalio ninju.

 Ma pusti ti to šta je beta. Mjesec dana je do izlaska igre, šta su napravili su napravili. Još uvijek pamtim betu iz BO3 kada je full game release bio daleko lošiji nego šta je bila beta..to nisam mogo vjerovat. Ovdje ako će šta i radit to će biti taj UI, balansiranje oružja, eventualno ispeglet neke bugove i to je to. Nadam se samo da neće neš sjebat.

To za ninju se ne slažem s tobom. Imaš zvuk koji je jeben i čuješ lika kroz 3 zida na 50m tokom cijele igre, a nemaš ništa šta ćeš kontrirat tome osim pišljivih 10-15 sec Dead Silencea koji traje jako kratko (osim ako nekoga ne ubiješ pa ti se regenerira). S&D je neigriv baš zbog toga, svi samo čuče i čekaju, uzmu onu kameru koja ti služi i kao senzor i imaš raj za kamperaj. Igra mi je dobra povrh toga šta imam slabiju grafu i iskustvo mi nije na najboljoj razini.  

 Kao što rekoh imaš walk. Zvuk se čuje možda u snd modovima, ostali modovi su toliko ratovanja i pucanja da teško u tome svemu nekad i čuješ korake.

U snd se ionako stalno kampalo. Ima smoke, ima sad tih gadgeta i fora. Tko hoće nađe način, tko neće plakat će radi tog field upgradea.

Šta ako ga stave ko perk, opet ga svi nose i šta onda više trče radi toga? Ninja se opet čuje, ko čuči i čeka, čekat će imao ninju ili ne.

Kamper je kamper, bio snd ili bilo koji drugi mode.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Vidim većinom ste oduševljeni igrom. Ja ne znam jesu li godine učinile svoje ili duga apstinencija od igranja, ali meni ovo nije ništa posebno.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.9.2022 8:42 (Soldier977).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Probao i dobra je igra, zabavno napucavanje ali nema šanse da im dam 70 eura i to za osnovnu verziju. I tak bi ju igrao tu i tam, par puta tjedno.

Tak da ću je kupiti nikada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
forumaš kaže...

Probao i dobra je igra, zabavno napucavanje ali nema šanse da im dam 70 eura i to za osnovnu verziju. I tak bi ju igrao tu i tam, par puta tjedno.

Tak da ću je kupiti nikada.

Da cijena novih igara od 70-80eu za bazne verzije je pretjerana.

Ali kao sto sam vec pisao disk verzije za Ps5 budu u game shopovima doslovno u pola cijene nakon mjesec dana(rabljene) a za XsX su i jeftinije.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.9.2022 8:57 (MEGATAMA).
14 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ma ja imam tredesetak igara na kompu koje čekaju na red....imam kaj za igrat godinama tak da moje novce nebudu vidjeli. To sa 70 eura nek forisraju kome paše.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Drill Charge, vrlo efikasna stvarčica. Baš mi je gušt rokat ekipu iza zida koji siluju spawn u ground waru. Uz Jokr za skidanje snajpera po krovovima najefikasnije antikamper oružje u igri. Zanimljivo i zabavno. Ako se zakelji za MRAP rokne sve koji se nalaze u vozilu.

Ima tako nekih fičera koji su miljama ispred BF-a i kao što je i sam lvlcap rekao trenutno ne postoji fps koji se može nosit s ovom igrom. Ni po broju pizdarijica koje su na raspolaganju u igri, ni po pitanju gunplaya/gameplaya, ni po pitanju izvedbe i tehničke strane igre. Osim UI-a kojeg i nije teško izmjeniti. I po mom to je jedino što trebaju popraviti do izlaska igre.

مرګ ژوبله
 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ovi sta pljuju po igrici i dosli su ovdje pisati kako im je skupo dati 70 eura za igricu, kako je nece kupiti te kako imaju sta za igrati ne razumijem razlog zasto jednostavno nisu zaobisli temu?
Tko zna da ce na ovoj igrici provesti minimalno 1/2k sati pa i vise sigurno ce je kupiti i nije mu puno 70 eura, a vi hejteri tamo igrati to sta imate i uzivajte 

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Pa onda bolje kupiti punu verziju od 100 eura.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Soldier977 kaže...

Vidim većinom ste oduševljeni igrom. Ja ne znam jesu li godine učinile svoje ili duga apstinencija od igranja, ali meni ovo nije ništa posebno.

 Koji fps na tržištu može konkuritati ovime? 

Ili je toliko prerealno da svi sjede i kampaju, one shotaju lucky shot.

Trče po pubg/bježe iz tarkova ili se živciraju u beta verziji novog bf koji je skoro 1g vani i nije napredoavao značajnije.

 

Ovo je zbila dobor složena igra, i ako joj se da šansa, malo više zaigra brzo uđe pod kožu. Zadovoljan sam viđenim, no pokušat ću naći što jeftiniji model plaćanja. Jebga balkan u srcu

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
11 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Beta zavrsila a i dalje se moze igrat.....

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
fila2208 kaže...
Soldier977 kaže...

Vidim većinom ste oduševljeni igrom. Ja ne znam jesu li godine učinile svoje ili duga apstinencija od igranja, ali meni ovo nije ništa posebno.

 Koji fps na tržištu može konkuritati ovime? 

Ili je toliko prerealno da svi sjede i kampaju, one shotaju lucky shot.

Trče po pubg/bježe iz tarkova ili se živciraju u beta verziji novog bf koji je skoro 1g vani i nije napredoavao značajnije.

 

Ovo je zbila dobor složena igra, i ako joj se da šansa, malo više zaigra brzo uđe pod kožu. Zadovoljan sam viđenim, no pokušat ću naći što jeftiniji model plaćanja. Jebga balkan u srcu

 Ma nemam pojma. Jednostavno mi je nekako dosadno.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Meni casual pub isto, malo opucaš, napuni puške zagriješ ruku, ali SND i ti one life modovi, posebno prisoner mi se čine super.

nadam se skupit mali discord ono 5-6 igrača i tak kak se stigne malo pucat objective based.

 

Iako ground war ne izgleda loše moram priznati, da ima revive, bio bi on par sa bf koji nema sad ni destrukcije nit išta te u suštini sam želi biti call of duty.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...

Osim UI-a kojeg i nije teško izmjeniti. I po mom to je jedino što trebaju popraviti do izlaska igre.

To je i meni najveća zamjerka + pola attachmenta nisi mogao otključat. Pretpostavljam da su to namjerno napravili za potrebe open bete? Sučelje je baš loše napravljeno. Za zvat frenda u party skoro ko naučna fantastika. Meni piše da mi je party offline, a frenda uredno na steamu vidim?! Sam dolazak do attachmenta mi isto nekako neintuitivno napravljen. Nadam se da će to sve popraviti, ali sumnjam da će biti išta od toga. 

 

Osim tih zamjerki igra mi je super. Gunplay je top što je i najbitnija stavka svakog fps-a po meni. Igrati će se ovo sigurno. Nisam sad neš nahajpan, ali dobra je igra sve u svemu 

 

E da... skoro zaboravio. Ona caka da se stavi read only za file da ti se grafičke postavke ne mijenjaju nije radila. I to trebaju popraviti. To me užasno nerviralo. Svaki put kad sam palio igru sam morao prvo nariktati postavke jer bi mi rendering rezolucija bila na 50 itd itd. 

 

P.S. Za one koji ne znaju Infinity ward je potvrdio da će Modern Warfare 2 i Warzone 2 imati odvojen download, tako da će se svaki moći zasebno skinuti. Super vijesti! 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2022 0:29 (Baldurion).
11 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

za invite shit+tab (steam) na frenda i invite to lobby, ne moze jednostavnije.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice