Call of Duty 4

poruka: 2.285
|
čitano: 446.133
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

Kakav vam je COD 4? Meni je igra pre dobra. Ima dobru grafiku, radnju te mi je bolja od dosta ostale konkurencije. Jel igrate multiplayer i na kojim serverima?

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

Igra je jako dobra ali meni se iz nekoga razloga MP ne sviđa valjda sam previše naviknuo na CoD2 MP.

Igra ima odlican SP oni koji su je prelazili vjerujem da su uzivali u svakoj misiji, meni osobno je najdraza ona u cernobilu snajperska :)


May The Force be With You DuDe!
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Call of Duty 4

CoD4 je dobar, odlican cak, ali reci za njega da je najbolji FPS ikad, pa cak i najbolji FPS godine, je smjesno, a covjek koji to kaze je idiot.

 

Atmosfera je odlicna, nabijena je adrenalinom i osjecaj dok igras je nenadjebiv... Ali ono, prijedjes je za 4 sata, linearna je do boli, preslicna CoD2 (ali losija od njega) i u igri nemoras raditi doslovno nista nego ici i pucati...Jedino se ne moze usporedjivati sa Far Cryem, Deus Exom, Stalkerom, Half-Lifeon, Splinter Cellom...

 
5 16 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4

Koji je onda tebi naj FPS godine?

I daj molim te, COD4 (kao ni svi ostali CoD-ovi) nisu rađeni sa SP-om na umu. It's all about multiplayer.

Igrao sam dosta Resistance na netu, tako da mi se bilo malo teže naviknut na COD kad sam počeo igrat....ali kad se jednom navikneš, atmosfera ne predobra.

Danas se kod FPS-a praktički niti ne gleda SP. Čovjek koji nema pristup internetu neće ni u ludilu kupit COD. Postoje igrice koje izlaze samo sa multiplayer opcijom (warhawk) tako da.......mutiplayer je budućnost, a tu je COD jedan od najboljih, ako ne i najbolji.

 

16 godina
offline
RE: Call of Duty 4
lp_chandler kaže...

Koji je onda tebi naj FPS godine?

I daj molim te, COD4 (kao ni svi ostali CoD-ovi) nisu rađeni sa SP-om na umu. It's all about multiplayer.

Igrao sam dosta Resistance na netu, tako da mi se bilo malo teže naviknut na COD kad sam počeo igrat....ali kad se jednom navikneš, atmosfera ne predobra.

Danas se kod FPS-a praktički niti ne gleda SP. Čovjek koji nema pristup internetu neće ni u ludilu kupit COD. Postoje igrice koje izlaze samo sa multiplayer opcijom (warhawk) tako da.......mutiplayer je budućnost, a tu je COD jedan od najboljih, ako ne i najbolji.

 

 Igra godine je Stalker

A kod odabira igre godine normalno da gledam single player, multiplayer nema veze s kvalitetom igre... Ima hrpa mapa i oruzja, a o ukusu ljudi ovisi dal im je bolji CoD, America's Army ili nesto trece
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4

Gametrailers

Call of Duty 4: 7.9

STALKER: 9.4

Gamespot

COD4: 9.0

STALKER: 8.5

IGN

COD4: 9.4

STALKER: 8.2

Mogo bi ić i dalje, but what's the point. Možda ćeš reći da ocjene ništa ne znači, možda si čak i u pravu.

Ali reći da multiplayer nema veze sa kvalitetom igre, to je već malo pretjerano. Igrice poput Halo-a i CoD-a su poznate zbog mulitplayera. Imaju solidan SP mode, ali sa MP-om se razlikuju od ostalih. Ok, HALO ipak ima dosta bolji, sa dosta razvijenom pričom koja ide kroz sve dijelove igricice, al opet. Bez MP-a, FPS igra umire za mjesec-dva. Sa MP-om živi do sljedećeg nastavka (možda i dalje).

PS: Na ovogodišnjim Video Game Awards, Call of Duty 4: Modern Warfare je proglašen najboljim shooterom

Nije da to meni previše znači, al ipak......it's nice to know

I ako misliš da ovisi o ukusu dal im je najbolji CoD, America's Army ili nešto treće, kako onda možeš nazvat čovjeka koji misli da je CoD4 igrica godine, ili FPS godine idiotom?

Znači, "čovjek koji misli da je CoD4 FPS godine" = idiot. Ja mislim da je CoD4 FPS godine.

Ja ne mislim tebe nazvat idiotom, zato jer nisi......samo ne znaš o čemu pričaš Belji se

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2008 13:25 (lp_chandler).
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

igram cod4 samo MP i to na ovoj kaseti od pc:

p4 3.0 @ 3,4

768ddr 333

ati 9550

:D

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

Call of Duty 4 je GotY igra po meni... STALKER bi bio dobra igra da nema toliko fucking bugova... Što se tiče SP-a tu je CoD 4 u ogromnoj prednosti, ne da je samo odlična grafika, optimizirana i za malo starije konfe (bez uvrede nikome) već i igrivost i zanimljiva radnja... Ja dok sam ju prelazio imao sam osjećaj da gledam film... Jedino šta je malo kratka, ali nema veze bolje kraće ali slađe... :-)

A MP... mislim da tu nema rasprave, CoD 4 je winner i to landslide win... Nemojte me krivo shvatiti ali STALKER nije toliko loša igra, nego jednostavno mi je CoD 4 toliko bolji... STALKER ima jako puno potencijala i veseli me novi nastavak... Ali do kraja godine izlazi i novi CoD tako da bi mogli ovu raspravu potegnuti ponovo za koji 5-10 mjeseci.... :)


Save the Cheerleader, save the world.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Call of Duty 4

Usporedi npr. Unreal 2 (ili neki drugi relativno los FPS) i Far Cry (ili neki drugi odlican FPS). Naravno da je Far Cry SP daleko bolji od Unreal 2 SP, ali zato Unreal 2 MP moze biti puno bolji od Far Cry MP.

Ono sto hocu reci je da za SP ipak postoje neki standardi po kojima se moze odrediti koja je igra bolja od druge, dok za MP kvaliteta igre ovisi skoro samo i ukusu i dozivljaju igraca

I ne kazem ja da je CoD4 SP los, odlican je, ali se zbog linearnosti, kratkoce i jos nekih detalja jednostavno ne moze nazvati najboljim FPSom godine... barem ne najboljim single playerom godine

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Call of Duty 4

Igra mi je baš luda. Jedna od najboljih. Super tijek radnje i sve to. Stavio bih je na drugo mjesto po grafici. Na prvo bih sigurno stavio Crysis. Igrao sam ga i dobar je. Dobar je samo ako imaš goodsuperultramegai'mgoingtoexplode kompjutor! Viče


"The King Of The Computers"
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

Call of Duty4 je defintivno igra godine,sp je odlican al kratak,ali zato je tu mop koji jednostavno owna sve slicno,pogotovo cod2 koji u uodnosu na 4 izgleda bezlicno i dosadno

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4
macgyver kaže...

Usporedi npr. Unreal 2 (ili neki drugi relativno los FPS) i Far Cry (ili neki drugi odlican FPS). Naravno da je Far Cry SP daleko bolji od Unreal 2 SP, ali zato Unreal 2 MP moze biti puno bolji od Far Cry MP.

Ono sto hocu reci je da za SP ipak postoje neki standardi po kojima se moze odrediti koja je igra bolja od druge, dok za MP kvaliteta igre ovisi skoro samo i ukusu i dozivljaju igraca

I ne kazem ja da je CoD4 SP los, odlican je, ali se zbog linearnosti, kratkoce i jos nekih detalja jednostavno ne moze nazvati najboljim FPSom godine... barem ne najboljim single playerom godine

Naravno da nije najbolji single player godine.
Ali ti ne gledaš samo single player. Gledaš sveukupan doživljaj. Ali moraš uzet i činjenicu da ćeš ti puno više vremena provest igrajući u multiplayeru negu u SP-u. Zar nije onda ipak važnije da MP bude bolji? Pogotovo kod FPS-a.

Moram priznat da je single player dosta kratak, ali da je pre linearan, ne znam. Činjenica je da te se vodi svuda, i da ne moraš razvijat moždane vijuge da bi skužio kamo treba ići, ali opet. Nikad ne radiš nešto tako dugo da bi ti bilo dosadno, a to je i poanta. Istina je da se najviše prepucavaš sa debilima, ali ima i dosta drugih stvari. Ima dijelova kad moraš samo sa snajperom ić, ima dijelova kad kokaš neprijatelje iz helića (više takvih djelova), itd. Single player nije dosadan. Kratak je, ali nije dosadan. Malo je linearan, ali od takve igrice nisam ni očekivao nešto drugo. I ne može se reć da je priča tako loša.

Po meni je dosta da igra ima vrlo dobar single player i jedan od najboljih mulitplayera da bi bila proglašena FPS-om / ili čak igrom godine.

STALKER nisam igrao. Ali prema recenzijama koje sam pogledao ne vidim kako bi on mogao biti igra godine. SP je dobar, malo bugovit i neki djelovi su malo čudni, ali dobar. U recenziji koju sam gledo o MP-u nisu previše pričali, tako da valjda nije previše vrijedno spomena (rekli su samo da ima klisični deathmatch i team deathmach).

PS: Gdje si ti vidio titulu za najbolji single player godine?
16 godina
online
Call of Duty 4

NAJbolji FPS do sada i TOČKA. nema boljeg Cool

Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4
seth kaže...

NAJbolji FPS do sada i TOČKA. nema boljeg Cool

 a dobro ne mos bas takvo nesto bubnit bez argumenata, ali da je jedan od boljih mislim da se svi tu slažemo.
16 godina
online
Call of Duty 4

ma kako nije?igrao sam ih stvarno puno,koji bi mogao bit bolji?npr.?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

Koja vam je najbolja misija? Meni je sniperska.    A najbolji mi je prizor u zadnjoj misiji (ne epilog) kada pištoljem ubijem onog ćelavog lika. To mi je "najslađi" pucanj u igri!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Call of Duty 4

Jučer sam se spojio na jedan HR server, odlično je Cool

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Call of Duty 4

Ha, CoD je odličan atmosferičan FPS sa vrhunskom produkcijom (što se i vidi). Proglasiti ga 'najboljim do sada' per se, možda baš i nije objektivno, ali ako se nekom najviše do sada dopao, njemu i jest najbolji do sada Namigiva

 

Mene osobno zanima kakav će biti nadolazeći Far Cry 2 (posebno zbog uloge i efekata vatre, hehehehe..).

 

16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

Po meni najbolja igra svih vremena. Odlična grafika radnja i sve ostalo. Predobro.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

Evo da se i ja ubacim Smijeh. CoD4 je i po meni igra godine, odlicna je sto se tice grafickog izgleda (pogledajte samo snipersku misiju), prica je predobra, a o multiplayeru da i ne govorim. Optimiziranost je isto sjajna, npr. sa kompom od 3k kn moes igrat skoro sve na high (x1950pro) za razliku od khm crysisa....

 

p.s. moze li mi itko dati koji IP od servera; htio bih neki TDM i S&D. Hvala! Cool

 

Gigabayte P35-DS4|| C2D E6420@ 2.13ghz|| 3gb Kingmax 800mhz|| Gainward 8800gts 640mb|| Corshair HX520|| HDD Seagate320Gb, 16mb ||LCD 19" Samsung 931BF
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.2.2008 22:03 (Yelix).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Call of Duty 4
lp_chandler kaže...
macgyver kaže...

Usporedi npr. Unreal 2 (ili neki drugi relativno los FPS) i Far Cry (ili neki drugi odlican FPS). Naravno da je Far Cry SP daleko bolji od Unreal 2 SP, ali zato Unreal 2 MP moze biti puno bolji od Far Cry MP.

 

Ono sto hocu reci je da za SP ipak postoje neki standardi po kojima se moze odrediti koja je igra bolja od druge, dok za MP kvaliteta igre ovisi skoro samo i ukusu i dozivljaju igraca

 

I ne kazem ja da je CoD4 SP los, odlican je, ali se zbog linearnosti, kratkoce i jos nekih detalja jednostavno ne moze nazvati najboljim FPSom godine... barem ne najboljim single playerom godine

Naravno da nije najbolji single player godine.
Ali ti ne gledaš samo single player. Gledaš sveukupan doživljaj. Ali moraš uzet i činjenicu da ćeš ti puno više vremena provest igrajući u multiplayeru negu u SP-u. Zar nije onda ipak važnije da MP bude bolji? Pogotovo kod FPS-a.

Moram priznat da je single player dosta kratak, ali da je pre linearan, ne znam. Činjenica je da te se vodi svuda, i da ne moraš razvijat moždane vijuge da bi skužio kamo treba ići, ali opet. Nikad ne radiš nešto tako dugo da bi ti bilo dosadno, a to je i poanta. Istina je da se najviše prepucavaš sa debilima, ali ima i dosta drugih stvari. Ima dijelova kad moraš samo sa snajperom ić, ima dijelova kad kokaš neprijatelje iz helića (više takvih djelova), itd. Single player nije dosadan. Kratak je, ali nije dosadan. Malo je linearan, ali od takve igrice nisam ni očekivao nešto drugo. I ne može se reć da je priča tako loša.

Po meni je dosta da igra ima vrlo dobar single player i jedan od najboljih mulitplayera da bi bila proglašena FPS-om / ili čak igrom godine.

STALKER nisam igrao. Ali prema recenzijama koje sam pogledao ne vidim kako bi on mogao biti igra godine. SP je dobar, malo bugovit i neki djelovi su malo čudni, ali dobar. U recenziji koju sam gledo o MP-u nisu previše pričali, tako da valjda nije previše vrijedno spomena (rekli su samo da ima klisični deathmatch i team deathmach).

PS: Gdje si ti vidio titulu za najbolji single player godine?
 Ja kad govorim o igri godine, mislim iskljucivo na SP. MP ne igram nit me zanima.

A za Stalkera po recenzijama zakljucujes da ne moze biti igra godine? Meni je, ne zanima me sta kazu recenzije. Zbog atmosfere, totalne nelinearnosti, hrpe sporednim misija...

A za Call of Duty SP nisam ni rekao da je dosadan, nego je super zabavan, atmosfera je odlicna i s jedne strane mi se svdja to sta ne moras puno razmisljat nego samo ides naprijed i pucas, ali ipak mislim da bi igra godine trebala imati nesto vise od toga.
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

Ne gledas multiplayer u FPS-u? Zasto onda igras FPS kad postoji tetris?


What fruit is named after a computer? Apple.
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4
Yelix kaže...

Evo da se i ja ubacim Smijeh. CoD4 je i po meni igra godine, odlicna je sto se tice grafickog izgleda (pogledajte samo snipersku misiju), prica je predobra, a o multiplayeru da i ne govorim. Optimiziranost je isto sjajna, npr. sa kompom od 3k kn moes igrat skoro sve na high (x1950pro) za razliku od khm crysisa....

 

p.s. moze li mi itko dati koji IP od servera; htio bih neki TDM i S&D. Hvala! Cool

 

http://www.codhr.com/forum/viewtopic.php?f=27&t=2827

 

evo tu ih imas 20-tak

sd,tdm i svega ostalog

16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

COD 4 samo multiplayer. Za sve koji igraju bez martyrdoma i gl-a 80.71.144.141:28961


http://www.lan-wars.com/
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

Igra je dobra i u singleplayeru ne samo u multiplayeru.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4
stvarno super igra nije zahtijevna ali je grafika super!!!!
16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

Evo ja jučer instalira COD4 i odma na net bacit partiju.Hm šta da kažem?Igra je ok,puške imaju recoil šta mi se sviđa.Grafiku neću komentirat jer igram na kanti od kompa,ali ubrzo uziman novi pa ću onda moć komentirat.Jedino šta mi se ne sviđa su airstrike-ovi i helikopteri.Na moju žalost meni je još uvik najbolji FPS Counter Strike mada je i ovaj COD skroz ok.

Jedino šta me razočaralo a nema veze sa igrom je ping koji mi je na većini server preko 100 a imam T-Comovu nasporiju vezu.Izgleda da ću morat uzet neku bržu vezu da ne bi bija HPB,a za to stvarno nemam volje jer san to bija u CS i uvik mi je išlo na živce šta drugi igrači imaju tu prednost niskog ping u odnosu na mene.

Uglavnom suma sumarum igra je ok,a predpostavljam kad grafiku stavim na high da će bit vizualna poslastica pogotovo meni koji je navika na CS(koji je ipak za današnje pojmove po grafici katastrofa) i predpostavljam da me sad očekuje nekoliko miseci napucavanja na netu.

Pozdrav iz Kaštela i happy fragging.


i cant wait 4 the weekend 2 begin
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Call of Duty 4

Između najlošijih i najboljih grafičkih postavki nema velike razlike.


Entrepreneurs are simply those who understand that there is little difference between obstacle and opportunity and are able to turn both to their advantage.
16 godina
offline
RE: Call of Duty 4

Cak imas neke prednosti ako skreses detalje. Npr. nemas blur oko scope-a kada nisanis, ili se trava ne iscrtava po cijelom nivou pa lakse uocis onog tko cuci u travi itd...

16 godina
neaktivan
offline
Call of Duty 4

Dali mi može netko dati ip od nekoliko dobrih severa sa niskim pingom i s engleskog govornog područja.Evo ja se jučer radova kada san naša nekoliko jolt.co.uk servera jer sam znao igrati cs nekad davno na njihovim serverima ali na moju žalost serveri su im skroz prazni.

Pozdrav iz Kaštela.


i cant wait 4 the weekend 2 begin
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice