Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.352.801
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
12 godina
offline
Battlefield V

Odigrao mapu Twisted Steel 64 igraca i GTX 1070ti(1440p) se jedva drzi na high postavkama 60fps,sa dosta dropova ispod 40!

Fjel 652 32 igraca ide glatko na 80fps!(ultra)

proc i5 6600k 4.1GHZ

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 23:20 (volegradele).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
volegradele kaže...

Odigrao mapu Twisted Steel 64 igraca i GTX 1070ti(1440p) se jedva drzi na high postavkama 60fps,sa dosta dropova ispod 40!

Fjel 652 32 igraca ide glatko na 80fps!(ultra)

proc i5 6600k 4.1GHZ

 

A kakvo je zauzece graficke a kakvo procesora?

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
volegradele kaže...

Odigrao mapu Twisted Steel 64 igraca i GTX 1070ti(1440p) se jedva drzi na high postavkama 60fps,sa dosta dropova ispod 40!

Fjel 652 32 igraca ide glatko na 80fps!(ultra)

proc i5 6600k 4.1GHZ

 

A kakvo je zauzece graficke a kakvo procesora?

 Idem ponovno vidit,nesto mi tu smrdi!

AUDIOFIL
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Ja testirao cpu i gpu s Drawgraph preko konzole i mislim da je stutter i ponekad freez zbog cpu. Imam spikova na grafu ,nije ono katastrofalno ali za razliku od Bf 1 gdje je sve ok tu je ipak druga priča. Zahtjevniji je Bf 5 i što se tiče gpu i cpu. Probat ću oc cpu koliko ide pa ću vidjeti da li će to popraviti stvar. Sljedeći Bf će tražiti novu pilu tak da već počinjem pripremati financijski plan .

Ono nije katastrofa da se igrati ali ovo je prva igra koja je mom Pc-u pokazala zube. Ekipa koja je imala slične ili gore probleme neka proba preko konzole ukucati "PerfOverlay.Drawgraph 1" ili "true" pa enter pa pogledajte kak vam se ponašaju cpu i gpu. Naravno u mp jer u sp to ne dolauzi toliko do izražaja.

sake08
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

8600k, gtx 1080,16gb rama, 1440p sve na ultra 80 90 fps, ne znam dali gysinc ima kakve veze pa da to jos ide gladje nego sto bi inace islo, ali ide bez ikakvih problema, i to na dx12 s kojim ljudi inace imaju problema, meni radi super...proc klokan na 4,8 ghz, graficka isto malo klokana, radi na 2050mhz,sve ko podmazano

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Meni je beta na 1070 radila super. Postavke su bile mix od medium do ultra na 1440p.

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.11.2018 10:59 (Friday).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Kako promijeniti boju hit indikatora za vozila? Trenutno su crni, a ne vidim opciju gdje bi se to moglo promijeniti.

uteče Medžedža!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
igra radi odlicno,igram na 144hz monitoru full HD i igram na mixu low-medium,sa high texturama i meshom.
prosjek mi je 130 - 150fpsa
gpu usage zakucan vazda 95 do 99

mimimum framerate 105 tamo gdje bas zagusti i roka.
igra fakat radi odlicno,nazalost onaj TAA moram drzat na high,jer kad se stavi OFF preko onog config filea bude tu dosta flickeringa koji ide na zivce.
BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
mersimh kaže...
igra radi odlicno,igram na 144hz monitoru full HD i igram na mixu low-medium,sa high texturama i meshom.
prosjek mi je 130 - 150fpsa
gpu usage zakucan vazda 95 do 99

mimimum framerate 105 tamo gdje bas zagusti i roka.
igra fakat radi odlicno,nazalost onaj TAA moram drzat na high,jer kad se stavi OFF preko onog config filea bude tu dosta flickeringa koji ide na zivce.

 Sa 1060 3 GB imaš 130-150???

Meni 60-90, ovisno o mapi. Sve Low

14 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Jeli postoji kakav teamspeak ili discord kanal sa hrvatskim igračima?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Kaže battle(non)sense da pada tickrate na klient kada imate manje od 60fpsa ili kada je loša konekcija. 

Možda ovo razlog krepavanju u jednom frameu kod nekih?

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield V
C64 kaže...
mersimh kaže...
igra radi odlicno,igram na 144hz monitoru full HD i igram na mixu low-medium,sa high texturama i meshom.
prosjek mi je 130 - 150fpsa
gpu usage zakucan vazda 95 do 99

mimimum framerate 105 tamo gdje bas zagusti i roka.
igra fakat radi odlicno,nazalost onaj TAA moram drzat na high,jer kad se stavi OFF preko onog config filea bude tu dosta flickeringa koji ide na zivce.

 Sa 1060 3 GB imaš 130-150???

Meni 60-90, ovisno o mapi. Sve Low

 naravno kad ima rizu čudo od proca stvorenog za bfV koji traži mnogo "tromih" jezgri

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.11.2018 19:03 (dery).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...

 naravno kad ima rizu čudo od proca stvorenog za bfV koji traži mnogo "tromih" jezgri

 

Shots fired!

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Battlefield V

ma nije moguce, intel je jedini proc za igranje, vara napaceni narod 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
C64 kaže...
mersimh kaže...
igra radi odlicno,igram na 144hz monitoru full HD i igram na mixu low-medium,sa high texturama i meshom.
prosjek mi je 130 - 150fpsa
gpu usage zakucan vazda 95 do 99

mimimum framerate 105 tamo gdje bas zagusti i roka.
igra fakat radi odlicno,nazalost onaj TAA moram drzat na high,jer kad se stavi OFF preko onog config filea bude tu dosta flickeringa koji ide na zivce.

 Sa 1060 3 GB imaš 130-150???

Meni 60-90, ovisno o mapi. Sve Low

 imas premalo rama ocigeldno,ja na svakoj mapi imam konstantno preko 100 fpsa.

evo i video za dokaz,nema nista specijalno u videu,ali je 64 playera i vidi se da radi odlicno na ryzenu sa 16GB rama i dobrim timinzima

 

sorry za kvalitetu,youtube napravi od videa ko da je krompirom snimano,samo sam ubacio file od shadowplaya direkt u YT

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2018 0:03 (mersimh).
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Kaže battle(non)sense da pada tickrate na klient kada imate manje od 60fpsa ili kada je loša konekcija. 

Možda ovo razlog krepavanju u jednom frameu kod nekih?

 Meni je konekcija beton, I imam cca 170-200 fpsa pa redovno crknem u frejmu od ovih lmg-jeva  

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Dama prijatelju, ja mislim da si ti malo ostvario za ovaj tip igre.
ZA tebe su sad igre na potez...
Battlelog: MUDO_HR
12 godina
offline
Re: Battlefield V
amater_2 kaže...
Dama prijatelju, ja mislim da si ti malo ostvario za ovaj tip igre.
ZA tebe su sad igre na potez...

 Civilizacija FTW

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Meni je na 2560x1440 na 120 sa high postavkama. O Kompu necu. Ima sve u profilu.

 

Vozdra svima inace 5 nije losa moram priznati

克罗地亚电源
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

2560x1440, Ultra, DX11, konstantno >60fps. ALI, Rotterdam mi zakuca siroti 6700K na 100%. I to ne na baš toliko visokom framerateu, bottleneck mi se počne pojavljivati na 70-75fps. Too close for comfort.

 

Probao bi u DX12 jer mi BF1 radi savršeno s DX12 uključenim, ali imam onaj "Missing online access" bug kad uključim DX12 pa ne mogu :( 

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
CroPower76 kaže...

Meni je na 2560x1440 na 120 sa high postavkama. O Kompu necu. Ima sve u profilu.

 

Vozdra svima inace 5 nije losa moram priznati

 Oo, vidi njega :D

Na kojem kontinentu trenutno obitavaš?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 Oo, vidi njega :D

Na kojem kontinentu trenutno obitavaš?

 Hehehe na starom dosta mi ovih drugih

克罗地亚电源
12 godina
offline
Battlefield V

Ljudi, koje su negativne strane ograničavanja fps-a u igri na frekvenciju monitora? Skoro nitko nema tako složeno pa pretpostavljam da ima loših strana?

Znam da su dobre da grafička tiše i hladnije radi, nema skokova u fps-ima.

 

Možda veći input delay? Ako se radi o nekoliko mili sekundi, onda ću si staviti na 75Hz i to je to.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

Ja sa 1070 jedva doguram na 80fpsa i u borbi kad je puno igraca  padne cak na 40 postane neigrivo,mix postavke od ultre do lowa. Inace u beti sam igro sa istim postavkama na nekih 110-120fps konstantnih

15 godina
offline
Battlefield V

Onaj "RPG" PIAT se može ciljati kao Mortar

 

I najbolji SMG za medica. Meni sobno EMP i MP40 nekako najbolji.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.11.2018 15:51 (Jack Sparrow).
Moj PC  
2 0 hvala 4
15 godina
offline
Battlefield V

bog ekipa

ima tko problema sa startanjem igrice?
dodje mi do plavog ekrana (u kojem se u pozadini vidi polje itd) i nema nakon toga nista

Vidi se samo kursor od misa ali ne mogu nista s njim, nema nikakvog menu-a

 

 

Hvala

CARPE DIEM
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
buljo781 kaže...

2560x1440, Ultra, DX11, konstantno >60fps. ALI, Rotterdam mi zakuca siroti 6700K na 100%. I to ne na baš toliko visokom framerateu, bottleneck mi se počne pojavljivati na 70-75fps. Too close for comfort.

 

Probao bi u DX12 jer mi BF1 radi savršeno s DX12 uključenim, ali imam onaj "Missing online access" bug kad uključim DX12 pa ne mogu :( 

 

Moj 6700K je na 4.6 i nemam problema sa bottleneckom (barem ne ocitih). S obzirom da imas 60 Hz monitor jel ti nije fluidnije sa vsync on?

Freak Show Inc.
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Više-manje si sam sve rekao. Što ti je veći framerate manji ti je inpu lag. 144 fps na 144 hz monitoru ima svakako manji input lag od 75 fps, ali budući da si ograničen brzinom prikaza sličica u najboljem slučaju će poboljšanje biti veoma maleno, a u najgorem ga neće niti biti. S takvim monitorom se ne možeš približiti "osjećaju" fluidnosti koji pruža 144 hz monitor jer na njemu "vidiš", ili barem imaš potencijal vidjeti svaki od tih 144 frameova, pa ti je input lag najniži i fluidnost najbolja. Na 75 hz monitoru s većim framerateom ćeš prije vidjeti najnoviji frame (ili dio, pa otuda tearing, jer se buffer "puni" brže nego što se "prazni"), pa ti je input lag nešto niži, ali je to zanemarivo u odnosu na pravih 144 hz. Naravno, ovo je pojednostavljeno, ali u načelu tako to funkcionira.

Ukratko, ako možeš osjetiti razliku između otključanog i zaključanog frameratea, nemoj zaključati, ali je te razlika najčešće, iako ne baš u 100% slučajeva, posve zanemariva. Ja ju nikada nisam mogao osjetiti, pa sam uvijek zaključavao framerate.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
NiramX kaže...
Više-manje si sam sve rekao. Što ti je veći framerate manji ti je inpu lag. 144 fps na 144 hz monitoru ima svakako manji input lag od 75 fps, ali budući da si ograničen brzinom prikaza sličica u najboljem slučaju će poboljšanje biti veoma maleno, a u najgorem ga neće niti biti. S takvim monitorom se ne možeš približiti "osjećaju" fluidnosti koji pruža 144 hz monitor jer na njemu "vidiš", ili barem imaš potencijal vidjeti svaki od tih 144 frameova, pa ti je input lag najniži i fluidnost najbolja. Na 75 hz monitoru s većim framerateom ćeš prije vidjeti najnoviji frame (ili dio, pa otuda tearing, jer se buffer "puni" brže nego što se "prazni"), pa ti je input lag nešto niži, ali je to zanemarivo u odnosu na pravih 144 hz. Naravno, ovo je pojednostavljeno, ali u načelu tako to funkcionira.

Ukratko, ako možeš osjetiti razliku između otključanog i zaključanog frameratea, nemoj zaključati, ali je te razlika najčešće, iako ne baš u 100% slučajeva, posve zanemariva. Ja ju nikada nisam mogao osjetiti, pa sam uvijek zaključavao framerate.

 Hvala.

Uglavnom, znam kako sve to funkcionira, ne osjećam razliku, ali kod DICE-a uvijek postoji neka kvaka, pa bolje da provjerim 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Battlefield V

Igraj malo i kad složiš postavke nađi si fps koji većinu vremena imaš i lockaj na njega.

 

Nema potreba da ti skače na 200 pa pada na 80 prilikom igranja, rađe zaključaj na 80 i imaš uvijek taj stabilan fps.

Na 75hercnom monitoru ti ''ne možeš  vijdeti'' 200fps, ali osjetiš fludniji gameplay s time da imaj obzira da moraš upaliti u nvidia optionsu v sync na fast, ili ako si amd onda imaš valjda freesync na monitoru.

 

Ugl lockaj si radi toga da se ti sam navikneš na jedan fps, nema kruha od 200fps dok ležiš i čekaš revive.

 

Meni je lock na 100, to držim i vsync u grafičkim postavkama grafike na fast. Fluidno, lijepo i bez beda.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice