Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.274.952
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Battlefield 2042

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

 

 

 "Allegedly" DICE ima server browser, ali ga nisu odlucili ukljuciti. Ako je to zbilja istina onda zasluzuju da im igra propadne i da vise ne rade niti jedan BF.

13 godina
offline
Battlefield 2042

dakle, 3mj za scoreboard. 

 

Dobro je, čistačica se trudi, uči programirati, ovim tempom, 2042 će ovo biti full release, vrijedan 90-110e

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Znači već u četvrtom mjesecu možemo očekivati popravku novog scoreboarda (ne vidi se na kraju runde). Pa majku mu baš ste zahtjevna populacija i vaša očekivanja su brutalna ali će ipak DICE to popraviti vrlo brzo. 

Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

Znači već u četvrtom mjesecu možemo očekivati popravku novog scoreboarda (ne vidi se na kraju runde). Pa majku mu baš ste zahtjevna populacija i vaša očekivanja su brutalna ali će ipak DICE to popraviti vrlo brzo. 

 What?

Pa dobro to njima ide!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Battlefield 2042

Šta ste naivni. Scoreboard su imali več napravljen pa eto kao sad nešto rade. Sve šta ubaci neki mulac od kuće to je napravljeno več odavno. Nema nikoga više i čistaći otišli nema za kime čistit.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 2042

Ma i ta corona je pa je to od kuće teško delat, sve jasno i razumljivo.

 

Da sam na njihovom mjestu otovorio bi kickstarter kampanju da im pomogne jer su izgubili putne troškove kako rade od doma, pa da ih motivira.

 

 

Žalosno, čak više nije ni smiješno koliko  su uništili bf, žalosno.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...

Ma i ta corona je pa je to od kuće teško delat, sve jasno i razumljivo.

 

Da sam na njihovom mjestu otovorio bi kickstarter kampanju da im pomogne jer su izgubili putne troškove kako rade od doma, pa da ih motivira.

 

 

Žalosno, čak više nije ni smiješno koliko  su uništili bf, žalosno.

 

Ja ne razumijem da kompanija poput EA koja ima doslovno unlimited resurse( ne mislism samo na novac nego ljude,znanje,iskustvo,uticaj itd itd ) je u stanju izdati takvo jebeno govno?

 

Tko je jebeno donosio sve te retardirane odluke, jednostavno da hočeš ne možeš tolko zastrati koliko su oni.

 

Fascinantno da im je trebalo jedno 5 mjeseci da ubace scoreboard, feature koji pucačine imaju od 80ih godina, svaka čast.

 

Doslovno su trebal copy/paste najbolje stvari od prijasnjih naslova, ubaciti fan favorite mape, spegati neke stvari doraditi druge stvari i eto ti hit mislim da to fakat nije neka kvantna fizika.

 

 

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.3.2022 18:41 (dad0r).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
dad0r kaže...

Tko je jebeno donosio sve te retardirane odluke

 

Onaj lik iz Candy Crusha.

uteče Medžedža!
6 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

Istu stvar pitam se i ja. Nažalost ovo nije prvi primjer na koji sam naletio kod kojeg se dobar proizvod pokvario s vremenom.

Činjenica je da su dosegli vrhunac s Battlefieldom 3 i od tada ide sve na lošije. Nije baš ni da je ovaj 2042 izuzetak, počeli su postepeno kvariti. Prvi put sam to primijetio s Hardlineom - ta se igra uopće ne uklapa u serijal. I onda su izbacili dvije igre zaredom sa staromodnom temom dok je većina željela moderni BF. I hrpa manjih stvari koje neću spominjati.

Jednostavno se treba priviknuti na novo stanje: BF ide na lošije, COD na bolje. Prije se BF i COD nisu mogli uspoređivati u kvaliteti po mome. Kad sam vidio Modern Warfare 2019 ostao sam zatečen i nadao se takvoj kvaliteti kod novog BF-a, ali jebi ga.

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dad0r kaže...

 

Ja ne razumijem da kompanija poput EA koja ima doslovno unlimited resurse( ne mislism samo na novac nego ljude,znanje,iskustvo,uticaj itd itd ) je u stanju izdati takvo jebeno govno?

 

Tko je jebeno donosio sve te retardirane odluke, jednostavno da hočeš ne možeš tolko zastrati koliko su oni.

 

Fascinantno da im je trebalo jedno 5 mjeseci da ubace scoreboard, feature koji pucačine imaju od 80ih godina, svaka čast.

 

Doslovno su trebal copy/paste najbolje stvari od prijasnjih naslova, ubaciti fan favorite mape, spegati neke stvari doraditi druge stvari i eto ti hit mislim da to fakat nije neka kvantna fizika.

 

 

 Drito. Žena me pita neki dan, kako ti ne igraš više, ne dereš se u slušalice...reko nemam šta i onda joj objašnjavam bf 3 i to i ovo sranje sad, čak sam joj pustio par videa sa gličevima iz bf2042.

Čak i totalni laik shvaća kakvo je smeće ta igra.

 

Šta kažeš da su jebeno rimejkali bf3 na novom engineu i speglali neke nove stvari imali bi jebeni hit, ali ne, ajmo usrat sve i jedan segemnt serijala.

Stvarno moraš bit talent za takvo što.

 

Šteta da nema modova, da slože bf3, updejtaju ga i naprave igrom kakva treba bit. 
Da, ima venice ali to nije to

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Battlefield 2042

Isto i mene moja pitala...

A jesu naopake, nike dobro kad igras a ni kad ne igras 

 

 

CARPE DIEM
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.3.2022 20:11 (simeparanoja).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Ovo propalo, jel de?

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

Ovo propalo, jel de?

 Vratit ce se ekipa kad dodje nova mapa u 7.mj.

8 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

Ovo propalo, jel de?

Jok, toliko zauzeti igranjem da nitko ne piše.

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
emerik kaže...
Soldier977 kaže...

Ovo propalo, jel de?

 Vratit ce se ekipa kad dodje nova mapa u 7.mj.

 Kad, dogodine mapa izlazi jel?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
4 godine
offline
Battlefield 2042

Isplati li se uzeti ovu igricu za 240kn???

 

Trenutno je na akciji u ps storetu, dosadio mi je cod warzone pa mi je za oko zapeo 2042, a vidim da se nije bas proslavio...

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
mali.kresho kaže...

Isplati li se uzeti ovu igricu za 240kn???

 

Trenutno je na akciji u ps storetu, dosadio mi je cod warzone pa mi je za oko zapeo 2042, a vidim da se nije bas proslavio...

 Naravno da isplati i to po punoj cijeni, lažu te ovi koji kažu da ne valja igra, dodali su i scoreboard sada. 

10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
mali.kresho kaže...

Isplati li se uzeti ovu igricu za 240kn???

 

Trenutno je na akciji u ps storetu, dosadio mi je cod warzone pa mi je za oko zapeo 2042, a vidim da se nije bas proslavio...

 Ni slučajno. Stavi tu lovu sa strane i pričekaj novi MW, koji će biti nastavak na MW2019. Mislim, ako ti se sviđa ispucat 50tak metaka u metu i s ni jednim pogodit, samo izvoli. Nije igra sjebana, temelj fps-a je sjeban. Ni neprijatelju ovu igru ne bi preporučio.

 

EDIT: geslo ove igre je: "Od goreg idemo još gore." I to full speed 

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.3.2022 20:20 (Super64).
12 godina
offline
Battlefield 2042

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.3.2022 22:48 (MRSKI).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield 2042

Bas me zanima da li postoji budala koja ce to preorderati.

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Battlefield 2042
erminn kaže...

Bas me zanima da li postoji budala koja ce to preorderati.

 O pa bit ce ih bez brige.

Bilo ih je i za ovu igru iako je smrdila na kilometre

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
erminn kaže...

Bas me zanima da li postoji budala koja ce to preorderati.

 

Mislim da je za mene BF završena priča.

 

Očito je i jasno da online shooteri idu u smjeru za koji imam previše godina i premalo tolerancije. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

 očekivano, inače na BF1 se lagano počelo raditi još u doba BF4. Ne igra ali koncept i slično.

 

Ali da mislim da BF više neće biti onaj top shooter kao nekad. 2042 je pokazao da nemaju blage šta raditi i kojim smjerom ići

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.3.2022 9:03 (Jack Sparrow).
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Jedino se mogu iskupiti ako svima koji su kupili BF2042 daju značajan popust za idući BF. Barem 25%.

uteče Medžedža!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...

Jedino se mogu iskupiti ako svima koji su kupili BF2042 daju značajan popust za idući BF. Barem 25%.

 E sad ne znam jesi li samo sarkastičan ili? 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...
animosity_frenzy kaže...

Jedino se mogu iskupiti ako svima koji su kupili BF2042 daju značajan popust za idući BF. Barem 25%.

 E sad ne znam jesi li samo sarkastičan ili? 

 

Ajd dobro, 33% i najbolju igru koja sere ekvivalent pravog zlata. :-)

 

Realnost je da ćemo najvjerojatnije dobiti goli k*?#c kao i do sada. Možda skin jer - VETERAN!

uteče Medžedža!
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BF 2042 je ucinio relativno prosjecan CoD Vanguard najprodavanijom igrom prošle godine.
DICE se mora opametiti ili ce BF zavrsiti kao Medal of Honor.
CoD ima Free to play Warzone a Vanguard je ipak bio najprodavanija igra iako su svi prognozirali losiju prodaju zbog Warzone i BF2042.
Istina je da se Vanguard relativno lose prodavao na releaseu ali upravo Uzasan release BF 2042 je pomogao Vanguardu da bude najprodavanija igra. Od CoD killera je ispao CoD Sales Booster.
BF 2042 je ipak zavrsio u top 5 najprodavanijih igara, uz bok s Spidermanom i Pokemonima.

Vjerujte da ce biti ljudi koji ce preorderati novi BF.
2042 iskustvo ce puno pomoći njihovom marketingu.
Sad nece govoriti o tornadima i fortnite kopiji. Sad ce promovirati scoreboard, povratak klasama, bolje mape, sve ono sto su tu zeznuli promovirati ce na releasu novog BF i ljudi ce govoriti: napokon dobri stari BF. Tako ce prodati novi BF i ljudi ce ga kupiti.
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield 2042

Tko god napravi preorder, neka se slobodno prijavi na terapiju. Imat će ekskluzivno pravo biranja između waterboardinga brljom, lupanja gitarom ili jednogodišnjeg slušanja cajki na najjače.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice